>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osobom, którym nie wszedł voucher niech spróbują na innej przeglądarce. Jeśli to nie pomoże proszę o kontakt na PW. Jutro to wyjaśnimy z Betsson.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystkie nagrody będę dopisane po konkursie.
Proszę nie bieżąco śledzić forum, od razu po nowym roku pojawi się informacja jakie dane musicie podać w celu otrzymania bonusu.
 
R 0

reminho7

Użytkownik
Witam mój voucher nie wchodzi pisze że jest wykorzystany! Pisałem do admina Marcin-Odra PW z 3 wiadomości i nie dostałem dalej żadnej odpowiedzi. Próbowałem na dwóch różnych przeglądarkach! Czy w końcu zostanie wyjaśniona moja sytuacja? I dostanę w końcu jakąś odpowiedz na PW co w mojej sprawie???!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Otrzymałem Twoją wiadomość. Sprawa do końca tygodnia zostanie rozwiązana, podobnie jak usera chajtgr.
 
F 4

fnucek

Użytkownik
A co z moim pytaniem z 26.01.2012. Nie dostałem żadnej informacji o nagrodzie, a zająłem 6 miejsce.
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na forum była informacja do kiedy zbieram dane, które wysyłam sponsorowi w celu przekazania nagrody.
Osoby, które zapomniały podać dane to zazwyczaj nagrody przepadają.
Możesz podać login z Betsson, ale nie obiecuje że nagrodę otrzymasz.
 
W 0

witoldk11

Użytkownik
Co z nagrodami za ostatnia edycje?
Co z nagrodami za ostatnia edycje? Minely juz prawie 2 miesiace i wciaz cisza......⛔
 
W 0

witoldk11

Użytkownik
Co z nagroda za ostatnia edycje? Minal kolejny miesiac i na moim koncie w Betsson wciaz nie ma wygranych.
Podaje po raz kolejny moj login w Betsson: WitoldK11
Kiedy mozna sie spodziewac przelania wygranej?
Prosze o odpowiedz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom