>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja kilka dni temu tez wyslalem do Marcina dane, ale on sie w ogole nie odzywa. Mam pytanie czy podanie adresu, imienia i nazwiska, kodu pocztowego i miejscowosci wystarczy?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ja wysłałem takie dane, do tego login i nick na Paradise oraz datę turnieju, który wygrałem. Marcin nic nie odpisał, ale walizka przyszła kurierem dość szybko.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Przypuszczam że gdyby marcin miał odpisywać do wszystkich którzy mu napiszą to by musiał siedzieć po 12h dziennie na forum, bo jak tu jest 30k uzytkowników i niech 0,5% coś napisze codziennie ????
Ps Marcin-Odra ja dane wysłałem tylko jeszcze wyślę ci moj numer teleonu bo nie wiedziałem że trzeba.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
No bo w regulaminie nic nie pisze ze gramy. Była rozpisaka tylko do tego miesiąca, no chyba ze jeszcze bedzie i jednak jutro gramy ????
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Cięzko przeczytac regulamin?

Aby wziąć udział w turnieju trzeba spełnić jeden z warunków:

a) 1 miesiąc,minimum 15 postów
b) 2,3 miesiące, minimum 25 postów
c) 4 - 6 miesięcy, minimum 50 postów
d) Więcej niż 6 miesięcy, ponad 80 postów
 
D 0

delfin

Użytkownik
Spelniam warunki i nie mam dostepu do hasel moglby mi ktos niezwykle zyczliwy ???? podeslac haslo na pw ? zycze powodzenia i wam i sobie lol
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cóż, to my wspołnie z Sportingbet organizujemy turnieje.
Aha,
Wszystkie turnieje w tym miesiącu ODWOŁANE ;)
Chamstwa nie tolerował, miały być 4 + 1 gratis (z większą pulą) turniejów w grudniu, ale nie nie ma to sensu....
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Nie, ja sie pytałem marcina to powiedział że już zostały wysłane na początku miesiąca czyli w najblizszym tygodniu powinny być, jak dostane to ci napisze jak chcesz ???? Ale czekaj cierpliwie powinny dojść ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom