>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

F 0

fcbarca123

Użytkownik
To co jest w koncu? Bo juz mialem dawac na wtorek ale dobrze ze przeczytalem! Nie robcie sobie jaj za przeproszeniem. Potem beda pretensje. Jak jest wkoncu?
 
C 0

c3gielka

Użytkownik
Kiedy wkoncu odbywa sie ta kolejka??
Dobreman napisał że środa czwartek, postawił na mecz wtorkowy?
można jaśniej??
można na czwartek postawić?
 
zaithz 0

zaithz

Użytkownik
Kiedy wkoncu odbywa sie ta kolejka??
Dobreman napisał że środa czwartek, postawił na mecz wtorkowy?
można jaśniej??
można na czwartek postawić?
Właśnie... Potem kiedy mecz nie wejdzie będą głupie tłumaczenia, że przecież to pomyłka ;/ A swoją drogą to lekka hipokryzja pisać &quot;tak, a robić inaczej&quot;
 
F 0

fcbarca123

Użytkownik
Ej! No bez takich! Mowicie sroda czwartek, chcialem postawic mecz romy ale nie stawialem a tu patrze a sam doberman postawil mecz romy!! Nie robcie zartow!! Doberman, kiedy wkoncu??!! Teraz wszystkie typy na wtorek powinny nie byc liczone!! Czekam na wyjasnienia administratora konkursu...
 
E 0

eszymek1988

Użytkownik
ja też postawiłem na wtorek bo wczesniej była mowa ze kolejka bedzie wtorek/środa i juz wczesniej myslalem nad meczami LM zeby postawic. Wydaje mi sie ze jak dzisiejsze mecze wejdą to wielu ludzi bedzie protestowalo a jak nie wejdą to pewnie luzik bedzie. Jeśli admini unieważnią dzisiejsze mecze to oczywiście nie będę się kłócił.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
a ja sie bede klocic jak zostawia je, poniewaz mialy byc sroda-czwartek a moglem dzis staawiac ManU po kursie 2,6 i wiele innych, ktore mam na kuponach.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
niemam pojecia.
neiwiem , nie lubie gdybać
ps. w sumie obojetnie, bo to moje typy i to co stawiam raczej jestem tego pewny i ponosze konsekwencje gdy nie trafiam. jednak dzis byla lepsza oferta wg mnie a mamy typowac sroda-czwartek.
Mozemy tak zrobic ze jak osoba A z pary typowala w tym dniu a osoba B nie, to uniewaznic typy, jakby obie typowaly to mozna typy zostawic.
 
S 0

sciemniacz

Użytkownik
A moze dyskfalifikacja tych ludzi . Dobreman sam pisał keidy koejka a mimo to xle podał typy . kazdego kt dzis zatypował moze odesłac z kwitkiem
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Robie dokładnie tak bo wyszło zamieszanie Wtorek-Środa-Czwartek Kolejka
Żeby więcej meczy do grania było.
Pozdrawiam.
 
E 0

eszymek1988

Użytkownik
a może sprawiedliwe by było wedlug ciebie zdyskwalifikowanie?? oczywiscie ty byłbys zadowolony bo zależy ci tylko na jakiejs nagrodzie a nie na zabawie.
 
Do góry Bottom