>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Po kliknięciu w ikonę mam komunikat:
Hi arass1
You&#39;re now signed in with your XenforoProvider account but you are still one step away of getting into our website.
I do wyboru:
Already have an account?
Link your existing account on our website to your XenforoProvider ID.
New to our website?
Create a new account and it will be associated with your XenforoProvider ID.
Po wybraniu pierwszej opcji wyskakuje okno do logowania. Wpisuje swój login i hasło do forum i dostaje komunikat:
ERROR: Invalid username or incorrect password.
Mam identyczny problem , proszę o założenie konta , nie mogę się doszukać nigdzie opcji gdzie mogę wysłać wiadomośc prywatną. Jedynie wpis na profilu.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dobra szefie sytuacja wygląda tak że udało mi się dodać typy, problem występował gdy chciałem wypełnic wszystkie mecze naraz, jak podzieliłem sobie na mniejsze części i klikałem w międzyczasie zapisz to się udało
Ale mam jeszcze jedną prośbę czy mógłbyś sprawdzić czy jestem dobrze zapisany bo nie widzę się w rankingu a mundial już jutro
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dobra szefie sytuacja wygląda tak że udało mi się dodać typy, problem występował gdy chciałem wypełnic wszystkie mecze naraz, jak podzieliłem sobie na mniejsze części i klikałem w międzyczasie zapisz to się udało
Ale mam jeszcze jedną prośbę czy mógłbyś sprawdzić czy jestem dobrze zapisany bo nie widzę się w rankingu a mundial już jutro
Widzę Cię wśród użytkowników, więc powinno być ok. Sprawdź tylko, czy na pewno zostały zapisane Twoje wyniki. Prośba do wszystkich, żeby to sprawdzili, bo jutro będą pretensje że postawiłem a nie ma.
W jaki sposób to zrobić?
W zakładce Moje Typy wyświetlają się tylko te mecze i pytania, na które oddaliśmy typy i odpowiedzi. Jeśli w tej zakładce wyświetlają się mecze - te postawiliśmy. Na razie są one bez wyników - te pokażą się po zakończeniu spotkania.
Druga ważna sprawa - nie trzeba typować od razu całego mundialu - można po kilka meczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
dalej nie mogę siebie zobaczyć tam na stronie w rankingu, trochę mnie to niepokoi
Jest ok, prawdopodobnie w rankingu mieści się tylko 32 osoby.
Po wejściu w &quot;Moje typy&quot; zobaczysz teraz, jaki wynik obstawiłeś w tym meczu. Wchodząc w ikonkę statystyk obok meczu można podpatrzeć, jak inni typowali i punktowali.
e/już jest ok, po podliczeniu pytań konkursowych jest już dobrze.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Witam. Mam problem w dzisiejszym ostatnim meczu miałem podany typ 3:1 dla Brazylii, chciałem zmienić 30 min przed meczem na 4:1 i zostało to zapisane...a teraz jest tak jakbym nie podał typu w ogóle...
Ok. Cofam, pomyłka, patrzyłem na dział moje typy, a nie typuj!.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
sumada90 mam pytanko?
Czemu to pytanie: Który z polskich selekcjonerów prowadził reprezentację Tunezji na Mistrzostwach Świata? które jest pod meczami z 23.06.2018 zostało zamknięte dzisiaj o 20 przez co nie zdążyłem go wytypować bo dopiero teraz siadłem i zacząłem typować kolejne mecze MS 2018 tak jak innych wielu użytkowników.
To chochlik z datą zamknięcia czy tak miało być od początku?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
sumada90 mam pytanko?
Czemu to pytanie: Który z polskich selekcjonerów prowadził reprezentację Tunezji na Mistrzostwach Świata? które jest pod meczami z 23.06.2018 zostało zamknięte dzisiaj o 20 przez co nie zdążyłem go wytypować bo dopiero teraz siadłem i zacząłem typować kolejne mecze MS 2018 tak jak innych wielu użytkowników.
To chochlik z datą zamknięcia czy tak miało być od początku?
Początkowo to pytanie miało być przy dzisiejszym meczu Tunezji z Anglią. Podczepiłem pod mecz z Belgią ale zapomniałem o zmianie daty. Już poprawiłem, można znowu typować. Zamknie się równo z rozpoczęciem meczu.
Dzięki za zwrócenie uwagi.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie 2 pytania
1. Jak jest z tym depozytem? Trzeba coś wpłacić teraz czy wystarczy ze sa środki na koncie i konto w użyciu?
2. &quot;Joker&quot; co to jest??
Panowie 2 pytania
1. Jak jest z tym depozytem? Trzeba coś wpłacić teraz czy wystarczy ze sa środki na koncie i konto w użyciu?
2. &quot;Joker&quot; co to jest??
Joker juz wiem o co chodzi. Jak sprawdzic czy byl użyty??
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panowie 2 pytania
1. Jak jest z tym depozytem? Trzeba coś wpłacić teraz czy wystarczy ze sa środki na koncie i konto w użyciu?
2. &quot;Joker&quot; co to jest??
Joker juz wiem o co chodzi. Jak sprawdzic czy byl użyty??
1. Odpowiedź jest tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pytania-i-niezgodnosci.151969/#post-6671802
2. W zakładce &quot;Moje Typy&quot; piłka przy meczu jest kolorowa. Na przykładzie, kolega użył jokera na meczu Belgia - Panama i trafił dokładny wynik:
https://ligatyperow.bukmacherskie.com/typy/?user=230
Ty jeszcze nie użyłeś.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
UWAGA!!!
Dodałem 2 pytania na sobotę i niedzielę. Jutro pojawią się pytania do dalszych spotkań na 1/8 finału.
Pytania będą rozliczane na podstawie raportów meczowych na stronach FIFA.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dodałem dwa kolejne pytania na poniedziałek i wtorek. Na 1/8 nie będzie już więcej. Kolejne z okazji ćwierćfinałów.
 
Do góry Bottom