>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności oraz poruszać wszelkie kwestie związane z funkcjonowaniem Ligi Typerów.

Moderatorzy odpowiedzialni za obsługę konkursu, postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
Na tej stronie trzeba założyć nowe konto żeby typować w konkursie?
Odnośnie nagród w regulaminie jest tak:
1. 400PLN + ipod nano 8GB
A w dziale nagrody jest tak: 1. 400PLN
Która opcja z nagrodą jest prawidłowa?
Pozdrawiam
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Nie rozumiem rejestracji na stronie Ligi Typera.
Przy formularzu rejestracyjnym nie ma nigdzie rubryki na hasło. Wpisuje wszystkie dane w tym formularzu klikam tę rejestrację i wyskakuje formularz logowania, gdzie do wpisania jest hasło...
Gdy wybieram opcje &quot;Zapomniałem hasła&quot; i przychodzi mi mail z linkiem do resetu hasła jest napisana informacja że.

&quot;Odnośnik do resetowania hasła wydaje się być niesprawny. Proszę zawnioskować o nowy odnośnik poniżej.&quot;

Z góry dziękuję za pomoc
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Nie rozumiem rejestracji na stronie Ligi Typera.
Przy formularzu rejestracyjnym nie ma nigdzie rubryki na hasło. Wpisuje wszystkie dane w tym formularzu klikam tę rejestrację i wyskakuje formularz logowania, gdzie do wpisania jest hasło...
Gdy wybieram opcje &quot;Zapomniałem hasła&quot; i przychodzi mi mail z linkiem do resetu hasła jest napisana informacja że.
&quot;Odnośnik do resetowania hasła wydaje się być niesprawny. Proszę zawnioskować o nowy odnośnik poniżej.&quot;
Z góry dziękuję za pomoc
Mam ten sam problem.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
kitex 738

kitex

Użytkownik
Po rejestracji otrzymałem link. Jednak po jego kliknięciu wyskakuje komunikat
&quot;Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres email. Odnośnik pozwalający na utworzenie nowego hasła zostanie wysłany emailem.
Odnośnik do resetowania hasła wydaje się być niesprawny. Proszę zawnioskować o nowy odnośnik poniżej.&quot;
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Uwaga:
Po zarejestrowaniu proszę nie klikać &quot;nie pamiętam hasła&quot; tylko sprawdzić najpierw pocztę. Mail resetujacy hasło nie ma mocy, dopóki nie kliknie się w link w pierwszej wiadomości.

Aktualnie pracujemy nad udogodnieniem procesu rejestracji.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Już rejestracje mam ogarniętą.

A teraz mam jeszcze jedno pytanie. Biorąc udziałw konkursie wystarczy ze kliknę na stronie głównej w napisz np &quot;Wygra Francja&quot;. Czy to będzie wyglądać inaczej jakoś?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A teraz mam jeszcze jedno pytanie. Biorąc udziałw konkursie wystarczy ze kliknę na stronie głównej w napisz np &quot;Wygra Francja&quot;. Czy to będzie wyglądać inaczej jakoś?
Przechodzisz do zakładki &quot;typuj&quot; i podajesz jakie padną rezultaty meczów EURO. Na przykład Francja - Rumunia 2-0.
Do wykorzystania jest też jeden joker, czyli jak klikniemy piłeczkę przy spotkaniu to punkty liczą się nam podwójnie.
Oczywiście wszystkich spotkań na raz nie musimy typować.
Typujemy tylko fazę grupową czy trzeba wytypować wszystko za jednym razem ?
Nic nie typujemy na raz. Można na bieżąco typować, trzeba pamiętać żeby oddać typ nie później niż 15-ście minut przed rozpoczęciem meczu.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Wcześniej też miałem takie problemy.Za 5 lub szóstym razem się udało. Teraz znów nie mogę się zalogować na stronie konkursu podaje hasło z forum jednak jest odrzucane. Nie wiem o co chodzi?
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Joker jest jeden n całe mistrzostwa. Trzeba go użyć mądrze ;)

@wlodek02 - nadal masz problemy/ Jesli tak, zresetuje Ci hasło i wyślę PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Cały czas to samo wpisuje hasło z forum i wyskakuje błąd. Na forum normalnie się loguje w konkursie nie mogę się zalogować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom