>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
ostry99 0

ostry99

Użytkownik
Ponawiam pytanie: Kiedy bedzie wiadomo ile razy trzeba obrocic wygrana (jezeli w ogole trzeba bedzie obracac) zeby wyplacic z Betsson ?
 
beau 1

beau

Forum VIP
ostry musisz już teraz to wiedzieć??Betsson jest dość specyficzny,że czasem obrócisz połowę tego co masz obrócić a oni już uznają że 100% obróciłeś.Sam miałem taki przypadek.Na pewno trzeba będzie obrócić i nie sądzę żeby to było mniej niż 3 razy ale nie pamiętam dokładnie czy to było x3 x4 czy x6.
Powodzenia w rywalizacji ;)
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
A jak prowadzący chcą rozwiązać sytuację, gdy wszystkie mecze, które typowała moja drużyna zostały odwołane?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Na livesport wiedzieli,ze są odwołane a w bettson były w ofercie??Jakoś dziwne że wszystko co typowałeś zostało odwołane.Nie ja pilnuje Twoich spotkań mogłeś podać zastępcze bo jak mówię od południa na liversport widniało przy spotkaniach przełożone.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
a ja wyniki sprawdzałem na livescore przy expekcie a tam jeszcze o 20.00 nic nie było o ich odwołaniu.
Sorry, ale nie miałem powodu, żeby sprawdzać innych stron, by się dowiedzieć, czy mecze zostały przełożone. w Betsson w momencie, gdy podawałem typy w ofercie były (czyli po 15.00), a później nie wiem - nie sprawdzałem, bo i niby z jakiego powodu?
Mówisz, że dziwne, że wszystkie mecze, które typowałem zostały odwołane? Przeciez dzisiaj odwołano dokładnie połowę spotkań, a że akurat nie typowaliśmy LM to co w tym dziwnego?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ewenement 4 przełożone mecze akurat kiedy jesteście pod ścianą.LM gra ale nie niższe ligi angielskie są o wiele lepsze.Temat był ciągle otwarty i mogłeś podać zastępcze typy nawet z LM do godz 20:45 nie przypilnowaliście(bo jest was dwóch) swoich typów,które zostały przełożone zapewne z powodu słabych warunków atmosferycznych a nie zdarzeń losowych.Winny jest trochę betsson,że nie wycofał ich z oferty.Czy pozwolimy wam podawać zastępcze typy nie wiem ale to będzie nie fair wobec waszych rywali.Muszę się skonsultować.Nie wykluczam waszej przegranej.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Ewenement 4 przełożone mecze akurat kiedy jesteście pod ścianą.LM gra ale nie niższe ligi angielskie są o wiele lepsze.Temat był ciągle otwarty i mogłeś podać zastępcze typy nawet z LM do godz 20:45 nie przypilnowaliście(bo jest was dwóch) swoich typów,które zostały przełożone zapewne z powodu słabych warunków atmosferycznych a nie zdarzeń losowych.Winny jest trochę betsson,że nie wycofał ich z oferty.Czy pozwolimy wam podawać zastępcze typy nie wiem ale to będzie nie fair wobec waszych rywali.Muszę się skonsultować.Nie wykluczam waszej przegranej.
Nie wiem, czy w ten sposób chcesz zasugerować, że celowo podaliśmy mecze przełożone, ale jeżeli tak, to mam pytanie - a cóz w ten sposób mogła zyskać moja drużyna?
Nawet znając teraz wyniki typowane przez drużynę przeciwną i jeżeli będziemy mogli podac typy zastępcze na dzień jutrzejszy, to i tak typy muszą być zgodne bramkowo z tymi, które podaliśmy dzisiaj (nawet gdyby nic nie trafili, to i tak nie moglibyśmy podac np. 4 typów za 1 bramkę).
Poza tym tak jak mówię, po 20.00 na livescore przy ekspekcie nie było żadnej adnotacji, że mecze są odwołane...
Jeżeli jesteś wstanie podac chociaz jedna korzyść z tego, że podamy typy zastępcze, to chetnie chciałbym się dowiedzieć cóż to za korzyść?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Czy zespól Motor Lubawa zgadza się aby Waleczne serca podali jutro zastępcze typy??
Jeśli wyrażą zgodę podacie typy w dzisiejszym temacie za taką samą ilość goli.
 
frans 0

frans

Użytkownik
Czy zespól Motor Lubawa zgadza się aby Waleczne serca podali jutro zastępcze typy??

Jeśli wyrażą zgodę podacie typy w dzisiejszym temacie za taką samą ilość goli.
Niezgadzamy się jednoznacznie ponieważ wiadomość o odwołaniu meczy była już koło 15 a 1 meczu o 16 także mieli czas zmienić mecze na lige mistrzów. Przykro nam ale taki jest regulamin i trzeba go się trzymać.


Sorki zalogowany w pracy nie zauważyłem jakiegoś innego logowania przepraszam wiadomość powinna zostać wysłana nie z mojego konta także poprawiam ze swojego. Tamtą wiadomość proszę usunąć.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Tak więc nasza Betsson Liga dobiegła końca. Ja czyli kapitan Zany&amp;Telprzem_Team, 3-ciej drużyny tej Ligi chciałbym pogratulować wszystkim drużyną biorącym udział w konkursie, a zwłaszcza drużyną kończącym rywalizacje na 2-óch wyższych miejscach.
Chciałbym również podziękować ekipie moderatorów, którzy prowadzili ten konkurs do których może nie obyło się bez jakiś pretensji, ale ogólnie uważam że prowadzili ten konkurs bardzo pozytywnie i sprawnie.

P.S: W jaki sposób i jakie mamy dostarczyć informacje o naszych kontach na Betsson by otrzymać nagrodę?
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Niezgadzamy się jednoznacznie ponieważ wiadomość o odwołaniu meczy była już koło 15 a 1 meczu o 16 także mieli czas zmienić mecze na lige mistrzów. Przykro nam ale taki jest regulamin i trzeba go się trzymać.


Sorki zalogowany w pracy nie zauważyłem jakiegoś innego logowania przepraszam wiadomość powinna zostać wysłana nie z mojego konta także poprawiam ze swojego. Tamtą wiadomość proszę usunąć.
Cóż, po raz kolejny okazuje się, że o zasadzie fair play łatwo się mówi, ale ciężko się zdobyć na jej zastosowanie.
Typów zastępczych nie podaliśmy, bowiem o ich przełożeniu nie wiedzieliśmy (takiej informacji nie było o 20.00 na livescore na expekcie, gdzie akurat wtedy sprawdzałem wyniki z hokeja, więc jak mogłem przypuszczać, że mecze są odwołane?). Tym samym nasze &quot;złamanie Regulaminu&quot; wynikało z błedów Betssona, który miał w ofercie odwołane mecze, jak i livescore, który nie umieścił takiej adnotacji nawet o godz 20.00 ...
My o odwołanych meczach nie wiedzieliśmy, a jak widać zarówno nasi przeciwnicy jak i prowadzący doskonale wiedzieli, że nasze mecze są przełożone. Stosując zasadę fair play wystarczyło zwrócić uwagę na PM, ale po co? Pierwsi maja łatwe zwycięstwo, a dla drugich oznacza koniec konkursu, który wyraźnie im &quot;ciąży&quot;...
Czy pozwolimy wam podawać zastępcze typy nie wiem ale to będzie nie fair wobec waszych rywali.
Gdyby istniała chociaż jedna maleńka korzyść na naszą stronę w takiej sytuacji, nawet bym nie wspominał o takim rozwiązaniu. Liczyłem natomiast, że dla prowadzących lub dla zespołu Motor Lubawa zasada Fair Play nie jest obca, ale jak widać się przeliczyłem (i tak przegrywaliśmy wyraźnie, więc nasz końcowy sukces był raczej mało realny).
Pomimo zaistniałej sytuacji, składam w imieniu drużyny Waleczne Serca gratulacje dla drużyny Motoru Lubawa za wygraną w konkursie. Gratuluję też wszystkim drużynom, które uzyskały nagrody i podziękowania dla pozostałych, które do końca brały udział w konkursie i dla moderatorów, którzy prowadzili ten konkurs.
Pozdrawiam.
 
daxx 0

daxx

Użytkownik
przykro ze konkurs konczy sie takim incydentem aczkolwiek dobrze ze wszystko jest juz jasne.

Jako zawodnik druzyny Alpaga Karton Podwale chcialem pogratulowac wszystkim druzynom bioracym udzial w konkursie szczegolnie Zwyciezcom ( nasza mała satysfakcja wygralismy z wami w grupie :p ???? ) jak i wicemistrzom ( tutaj porazka w cwiercfinale ???? ) gratuluje rowniez Zany&amp;Telprzem_Team za zajecie bardzo dobrego 3miejsca

Dzieki za wspolna zabawe ????

Oczywiscie podziekowania rowniez dla modow przedewszystkim dla Teda i Beaua wg mnie konkurs byl przeprowadzony bardzo sprawnie ????

Jeszcze raz dla wszystkich wielkie Gratulacje zycze wam szybkiego obrocenia wygranej ????
 
frans 0

frans

Użytkownik
Jaca, co ty tu widzisz nie fair play? Mogliście podać typy zastępcze i nie było by kłopotu. Przykro mi&lt;?xml:namespace prefix = v ns = &quot;urn:schemas-microsoft-com:vml&quot; /&gt;&lt;v:shapetype id=_x0000_t75 stroked=&quot;f&quot; filled=&quot;f&quot; path=&quot;m@4@5l@4@11@9@11@9@5xe&quot; o:preferrelative=&quot;t&quot; o:spt=&quot;75&quot; coordsize=&quot;21600,21600&quot;&gt; :-?&lt;/v:shapetype&gt;
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Jaca, co ty tu widzisz nie fair play? Mogliście podać typy zastępcze i nie było by kłopotu. Przykro mi

Przecież pisałem kilka razy, że sprawdzając o godz. 20.00 wyniki hokeja na livescore przy meczach z tych niższych lig angielskich nie było żadnej adnotacji, że mecze są przełożone. Jak, więc mogłem podac typy zastępcze, skoro byłem przekonany, że te mecze się odbędą?
Mój kolega wczoraj w domu był tylko w godz 15-16, więc też w żaden sposób nie mógł wiedzieć o przełożonych meczach. Ja zostałem wprowadzony w błąd przez liviscore. Nie było z naszej strony ani żadnego celowego podawania typów na mecze, które się nie odbędą, ani celowego nie podawania typów zastępczych, bo przecież nie mieliśmy z tego tytułu żadnych korzyści. Nie nasza wina, że większośc wczorajszych spotkań została odwołana, a livescore, na który ja zajrzałem tego nie odnotował...
Nie mówię, też że Wasze zachowanie jest nie fair, a jedynie, że zgadzając się na podanie przez nas typów zastępczych postąpilibyście właśnie z zasadą Fair Play i oto mi chodzi. To tak, jakby w meczu tenisa zawodnik A prowadził 2-0 w setach, a w trzecim zawidnikowi B uszkodziłby się sprzęt na którym gra, a nie miał zapasowego. Zawodnik A może powiedzieć &quot;było przynieść&quot; i zakończyć mecz, albo pożyczyć własny zapasowy i dokończyć mecz. I to jest właśnie zachowanie Fair Play. Decyzja należy do Was.
Powtarzam jeszcze raz, że typów zastępczych nie podaliśmy, bo zostałem wprowadzony w błąd przez livescore. Nie było w tym żadnej naszej winy, bo do końca byłem przekonany, że mecze się odbędą. Dlatego liczyłem na to, że będziemy jednak mogli podać typy zastępcze i dokończyć rywalizację.
Nie chcecie się na to zgodzić? Nie ma sprawy i jak już wcześniej mówiłem - gratuluję zwycięstwa.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Ja mam takie pytanie odnośnie tych koszulek co dostają pierwsze 3 miejsca: czy trzeba/można podawać jakiś rozmiar tych koszulek jaki by sie chciało otrzymać? żeby nie było że dostane o trzy numery za dużą albo za małą ????
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
A może dodatkową nagrodą byłaby ranga Typera dla trzech najlepszych druzyn? Mysle ze w pełni sie nalezy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
3druzyny=6typerów, za duzo ????
Pomyslimy nad ranga dla zwycieskiej jak cos.
zany: co do rozmiarów to niewiem jeszcze, ale gdy sie dowiem to napisze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom