>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Stanley Cup Playoffs II

deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
I i II grupa podliczona - w razie jakichkolwiek błędów proszę o zgłoszenie ich w tym temacie bądź w prywatnej wiadomości do opiekuna grupy, czyli w tych dwóch przypadkach do mnie.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Grupy podliczane będą na bieżąco, nie będę tego pisał codziennie. W razie jakichkolwiek błędów prosimy o ich zgłaszanie w tym temacie.
 
D 26

donekd

Użytkownik
Przepraszam jest możliwość , żeby ktoś z zajmujących się konkursem mógł dopisać AKO do mojego postu ? Z czystego gapiostwa nie napisałem . Jeśli jest możliwośc to AKO wynosi 7,80
OK
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zgłaszajcie swoje wątpliwości, wszystkie błędy, które znajdziecie w tym temacie, bo obstawiam, że każdy zainteresowany śledzi przebieg swojego meczu z rywalem i błędy na swoją niekorzyść z pewnością każdy wyhaczy.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
zapomnialem dodac wstepu do posta, jezeli jest mozliwosc dodania numeru pojedynku , bylbym bardzo wdzieczny:
Kolejka 4
kieran - DeepRed
1. 18.04.2015 21:00 Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings, Stamkos strzeli@2,25
2. 18.04.2015 21:00 St. Louis Blues - Minnesota Wild over 5 @ 1,91
3. 19.04.2015 02:05 Pittsburgh Penguins @ New York Rangers Stepan strzeli @ 4,33
AKO 18,61
William Hill
OK
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f492/stanley-cup-runda-1-grupa-2-a-120264.html#post5301583
Typy zostały mi policzone na minus z uwagi na: ZŁY NUMER KOLEJKI.
W istocie napisałem day 2 zamiast day 3, ale ani w regulaminie, ani w temacie grupy nie ma nałożonego takiego obowiązku, więc nie rozumiem podstawy aby go egzekwować, gdyż zapis ten ma na celu głównie charakter informacyjne. Nie wprowadziłem nikogo w błąd daty są prawidłowe, podobnie jak typy.
w regulaminie punkt 7:
7. Wzór Typowania:
Wonderkido - DeepRed
15.04.2015 - 1:00 Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
1) Wings OT @ 1,90 bukmacher.
2) Habs - Sens
Over 5,5 @ 1,92
3) Tampa - Wings
Nyquist strzeli i Wings wygra @ 8,00
Ako:
William Hill
w temacie grupy
Wzór pojedynku:

1) Montreal - Ducks / Montreal OT @ 1,98
2) Blues - Penguins / Over 1,5 T @ 1,90
3) Preds - Capitals / Ov strzeli i Caps wygra mecz @ 8,00

Ako: 30,09
William Hill

Jako, że konieczność wpisywania dnia pojedynku nie jest obligatoryjna i nigdzie nie była wymagana proszę o poprawne rozliczenie moich typów.
Pozdrawiam
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
jakim cudem odpadłem jak był remis?
Na czerwono w regulaminie masz napisane dlaczego ;)
&quot;Opiekunowie konkursu liczą kursy tylko w przypadku remisu w danej rywalizacji, wygrywa ten kto ustrzelił najwyższy kurs!!! w danej kolejce.&quot;
 
Do góry Bottom