>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania dotyczace freerolli i turniejow.

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jaka sieć ten kong poker ?
wyglada na ich wlasna . Malo graczy ,ale robia ostatnio turnieje dla roznych for wiec cos tam sie jednak dzieje . Turnieje to freerolle wiec stracic nie mozna,wplacac nie ma potrzeby .Nikt niczym nie ryzykuje .Juz z dziwniejszych miejsc ludzie normalnie wyplacali pieniadze a jak tu bedzie to sie przekonamy.
 
L 0

lil-sand

Użytkownik
siemano wczoraj zajełem 5 miejsce w turnieju gumball na betsafe i powinienem dostać 15$ a ich nie mam. Domyślam sie ze dlatego gdyż nie mam chyba zadnych punktow gracza. Gdzie sprawdzic ile mam tych pkt i za co sie je dostaje bo szukalem na ich stronie i jakos nie potrafilem znalesc.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Moze to byl freeroll gdzie do wygrania byly bonusy a nie gotowka .Tam czesto sa takie turnieje i wtedy zeby otrzymac wygrana trzeba zebrac 4 punkty pokerowe na kazdego wygranego dolara
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie musi być nigdzie to napisane, chociaż jak byś poszukał , gdzieś w historii turniejów to pewnie jest to do znalezienia.
Gumball Bonus Freeroll
Pieniądze bonusowe jakie możesz wygrać w tych turniejach potrzebują zaledwie 4 punktów gracza za każdego dolara, aby zostały uwolnione. Na przykład, jeśli wygrasz $10 potrzebujesz zaledwie zebrać 40 punktów gracza aby $10 automatycznie znalazło się na twoim koncie gracza pokera. Te 4x bonusy nie przedawniają się, więc możesz ustawić w kolejce nielimitowaną liczbę bonusów!
Przepisy i Warunki
* Maksymalnie jeden bonus może być aktywny w danej chwili. Jeśli wygrasz więcej niż jeden bonus, kolejny będzie ustawiony w kolejce.
*
* Aby uwolnić bonus gracz musi zebrać 4 X kwotę bonusu w punktach gracza.
* Bonus będzie wypłacony w ciągu 24 godzin po spełnieniu wymagań dotyczących uwolnienia bonusu.
* Betsafe Poker zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia jej/jemu nagrody pieniężnej, w przypadku stwierdzenia tak zwanej miękkiej gry, lub zmowy.
* Betsafe Poker zastrzega sobie prawo do zmiany, lub usunięcia tej promocji w każdej chwili, bez uprzedniego powiadomienia.
* Decyzje Betsafe Poker we wszystkich kwestiach dotyczących tej promocji są ostateczne.
 
7 3

7rudy7

Użytkownik
mi odebrali kasę więc prom do dupy Nie będę nigdy grał na tym roomie i nigdy w życiu nie wpłacę tam depozytu.Niech wiedzą co stracili,jak mnie przeproszą to się pomyśle nad dalszą grą w euro poker ale na razie się nie zanosi.Ogólnie jestem zawiedziony tym krzakiem bo tacy pokerzyści jak ja tylko nabawiają się tilta przez takie gówniane promocje.Bez ODBIORU!
&quot;tacy pokerzyści jak ja&quot;
Jakbyś był prawdziwym pokerzystą to byś nie grał za marne 25$ nd gdyż przy każdej wpłacie własnej masz bonus od depozytu który podlega takim samym warunkom
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Chris, to hasło do dzisiejszego freerolla na Power Poker o 18:00 jest niepoprawne...!!! Zna ktos prawdziwe hasło??
Sory...juz pełny room
A do tego drugiego freerolla: Zigmund &amp; Coinflip zna ktos hasło??
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Chris, to hasło do dzisiejszego freerolla na Power Poker o 18:00 jest niepoprawne...!!! Zna ktos prawdziwe hasło??
Sory...juz pełny room
A do tego drugiego freerolla: Zigmund &amp; Coinflip zna ktos hasło??
dCF5007 Usuń pierwszą literę i ostatnią cyfrę i to jest hasło do tego turnieju ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Sam właśnie nad tym się zastanawiam, rejestracja jest już otwarta , a ciągle chyba nie wysłali listy , bo zero osób i nie można się zarejestrować . Trzeba czekać pewnie zrobią to w ostatniej chwili . Tym lepiej wtedy dla nas bo będzie grało mało osób , jak krótki czas na rejestracje .

edit: właśnie otworzyli rejestracje
 
Do góry Bottom