>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania dotyczące KONKURSU - MLB

yoshimotsu 0

yoshimotsu

Użytkownik
Dlaczego 1 mecz mozna podawac na 1 kuponie kilka razy(tak jak to robi hubert_23) :!:

Ja sobie wybiore mecz o kursie 1,55 lub innego pewniaka i poszukam innych kursów w innych bukach i będe miał ten sam mecz 6 razy o innych kursach w innych bukach :!:

BEZ SENS
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dlaczego 1 mecz mozna podawac na 1 kuponie kilka razy(tak jak to robi hubert_23) :!:

Ja sobie wybiore mecz o kursie 1,55 lub innego pewniaka i poszukam innych kursów w innych bukach i będe miał ten sam mecz 6 razy o innych kursach w innych bukach :!:

BEZ SENS
Pokaz mi kiedy Hubert tak zrobił :!: :?:
 
S 0

schweps

Użytkownik
skoro jest nas ino 7 w dalszej grze poniewaz z grupie 3 nikt nie weszedl z 2miejsca bo grala tam tylko 1 osoba wiec moze aby bylo kozystniej dolozyc 1 osoba z tych odpadnietych co zgromadzila najwiksze ako.. z tego co sie nie myle jest to Darek z grupy 2 z ako 20.09 .. a pozatym tez zdobyl6pkt..

POZDRAWIAM..
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Dalsza czesc konkursu bedzie wygladała tak :

Zwyciesca 1 grupy - Uczestnik 2 miejsca grupy 4
itd....

Szczerze to za bardzo tego nie rozpisales...
Powiedz jak beda wygladac te spotkana mecz i rewanz i co dalej gorszy odpada&gt;???? czy zdobyte wczesniej punkty do czegos sie przydadza????? co i jak napisz bo chcialbym wiedziec na czym stoje i jaka taktyke obrac ????
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
skoro jest nas ino 7 w dalszej grze poniewaz z grupie 3 nikt nie weszedl z 2miejsca bo grala tam tylko 1 osoba wiec moze aby bylo kozystniej dolozyc 1 osoba z tych odpadnietych co zgromadzila najwiksze ako.. z tego co sie nie myle jest to Darek z grupy 2 z ako 20.09 .. a pozatym tez zdobyl6pkt..

POZDRAWIAM..
Ja wiem o tym...i dlatego Darek gra dalej :!:

pozdrawiam
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dalsza czesc konkursu bedzie wygladała tak :

Zwyciesca 1 grupy - Uczestnik 2 miejsca grupy 4
itd....

Szczerze to za bardzo tego nie rozpisales...
Powiedz jak beda wygladac te spotkana mecz i rewanz i co dalej gorszy odpada&gt;???? czy zdobyte wczesniej punkty do czegos sie przydadza????? co i jak napisz bo chcialbym wiedziec na czym stoje i jaka taktyke obrac ????
Mecz i rewanż bedzie wygladał tak :

Ziom 1 - Ziom 2
Np.1 mecz zakonczył sie wygraną Zioma1 21 : 19 .....i rewanż przypuscmy wygra Ziom2 15:14.....I liczymy teraz kto ma wieksze ako ..Ziom1 - Ziom2 35 : 34.....I dalej awansuje Ziom1 !! Zdobyte punkty wczesniej juz sie nie liczą :!:
 
S 0

schweps

Użytkownik
mam pytanko sam jestem w takiej sytuacji i z tego co wiem nie tylko ja lecz w naszym iminiu pytam jest realne aby podac typki w niedziele i beda one zaliczane na poniedzialek

w pracy mam urwanie glowy i w poniedziaalek bede mial problem..
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
mam pytanko sam jestem w takiej sytuacji i z tego co wiem nie tylko ja lecz w naszym iminiu pytam jest realne aby podac typki w niedziele i beda one zaliczane na poniedzialek

w pracy mam urwanie glowy i w poniedziaalek bede mial problem..
Mozesz podać typki w niedziele a one bedą zaliczone na poniedziałek :!:
Jutro z rana otworze temat gdzie bedzie mozna podawac typy do 1/4 Finału MLB ????
 
S 0

schweps

Użytkownik
a zatem wielkie dzieki za rozpatrzeni pozytywnie mojej prosby a zatem przynamjniej ooby beda z niem zadowolone.. ;] jeszcez raz dzieki a zatem zabawa trwa dalej..
 
K 0

kp

Użytkownik
Witam! Dlaczego wszystkie posty Huberta23 zostały usunięte??? Chciałam zobaczyc jego typy a niestety nie mam możliwości gdyż nie ma jego żadnych postów z typami...
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Witam! Dlaczego wszystkie posty Huberta23 zostały usunięte??? Chciałam zobaczyc jego typy a niestety nie mam możliwości gdyż nie ma jego żadnych postów z typami...
Hej !! Posty nie zostały usuniete one są......tylko Hubert zmienił nick na &quot;SOLO&quot;

Pozdrawiam :wink:
 
Do góry Bottom