>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania dotączące konkursu

mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
tak tylko zauważam że kolegom baku193 i Valverde sie nie zgadza ocena typów codziennych z 4.05. Obaj podali ze Szwecja nastrzela najwięcej a nie mają z to dodanych punktów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
tak tylko zauważam że kolegom baku193 i Valverde sie nie zgadza ocena typów codziennych z 4.05. Obaj podali ze Szwecja nastrzela najwięcej a nie mają z to dodanych punktów ;)
Poprawione w temacie i w tabeli, przy kolejnej aktualizacji będzie uwzględnione. Dzięki za czujność ;)
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Ja mam pytanko, czy mogę typować w tym samym meczu zwycięstwo drużyny X i jako drugi typ, podać over bramkowy tej samej drużyny?
Przykładowo:
1. Kanada - Rosja, 1
2. Kanada - Rosja, Kanada over 4,5
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Witam, podałem na 14 maja 7 typów, w regulaminie jest napisane że można do 6 max podać, natomiast w dniu konkursowym że można podać do 7, jeżeli 7 typów jest za dużo proszę wykreślić ten drugi po najmniejszym kursie. z Góry dzięki.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Witam, podałem na 14 maja 7 typów, w regulaminie jest napisane że można do 6 max podać, natomiast w dniu konkursowym że można podać do 7, jeżeli 7 typów jest za dużo proszę wykreślić ten drugi po najmniejszym kursie. z Góry dzięki.
Pomyłka, nie drugi z kolei tylko 3 ...:]
 
Do góry Bottom