>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pyk pyk

realadi 241

realadi

Użytkownik
Temat poświęcony zarabianiu kaski ???? stawki głównie 100zł, obracam się w piłce nożnej,tenisie ( dzięki pomocy kolegów z forum :p ), niekiedy siatkówka i hokej. Podliczanie co 10 kuponów. Klikajcie plusy i komentujcie w razie pomyłek :p
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
# 1
Den Haag-PSV O 1.50 Bet365 Holandia 18.30
Makarova-Tatishvili X 1.33 Bet365 WTA Toronto 16.30
AKO 2.00 stawka 100zł zysk/strata; ⛔100zl
GOL BRAMKARZA Z PIĘTKI W DOLICZONYM?!! SHIEEET ???? ???? NIE PYKŁO...
Analiza; PSV niekwestionowany mistrz Holandii kontra 13 zespół poprzedniego sezonu. PSV mimo sprzedaży kilku zawodników nadal groźne co pokazali w meczu z Groningen. Den Haag słabe w meczach sparingowych,kto nie przyjechał ogrywał ich bez większych problemów natomiast PSV wyjazdowo mocna ekipa zaliczająca wpadki tylko z solidnymi europejskimi drużynami. Martwic może jedynie fakt że obie ekipy nie zanotowały remisu od dawna bo Den Haag od 1.03.2015 czyli od 15 spotkań a PSV od 28.11.2014! (nie licząc pucharu z Roda z 20.01.2015) ale to tylko gdybania :p jak dla mnie pewna wygrana PSV.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#2
WDA Świecie-Korona Kielce O 1.36 Bet365 Puchar Polski 17;00
Ried-Salzburg O 1.44 Bet365 Austria Bundesliga 18;30
AKO 1.96 Stawka 100zł zysk/strata: ✅96zł PYK PYK PYKŁO ????
Krótka analiza; Korona niezależnie jakim składem pojedzie na ten mecz wygra go bo jest zespołem nieporównywalnie lepszym.
Salzburg cieniuje jednak mimo wszystko jest to spowodowane tym że grali mecze co 4 dni. Na poczatek był mecz z Mattersburg gdzie przegrali na wyjeździe 2-1 ale zapewne przygotowywali się na mecz w el. LM z Malmoe który wygrali 2-0. Nastepnie za 3 dni grali juz kolejne spotkanie, z Rapidem gdzie ulegli 2-1 ,rewanż w Lm to kompletny niewypał i odpadnięcie po wyjazdowej porażce 3-0 po czym znów wyjazd za 3 dni na mecz ligowy z Admirą zremisowany 2-2 tak więc spore natężenie. teraz kiedy mogą skupic się na lidze moim zdaniem zaczną wygrywać. H2H zdecydowanie po stronie mistrzów Austrii bo w 10 ostatnich meczach niepokonani z 3 remisami i 7 wygranymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
realadi 241

realadi

Użytkownik
#3
Nijmegen-
Excelsior O 1.75 Bet365 Holandia 20;45
Basel-Thun O 1.44 Bet365 Szwajcaria 19;45
AKO 2.52 Stawka 150zł zysk/strata;✅228zł
Nijmegen awansował z niższej ligi z palcem w *** wiadomym miejscu :p a Excelsior utrzymał się w lidze jakimś cudem,szczerze to ja do dziś nie wiem czemu nie spadli . grają dno a mimo wszystko zostali. Końcówka ubiegłego sezonu od marca tragedia 3 remisy i 7 porażek i śmiem twierdzić że z taka gra jaką prezentowali mogą tylko dziękować Bogu że sezon nie trwał kilka kolejek dłużej bo spadliby z hukiem. Nijmegen ewenement,wygrali wszystkie mecze na swoim stadionie w 2 lidze,a w aż 13 spotkaniach na 19 wygrali z handi. Własne boisko to ich wielki atut. H2H tez maja dobre wygrywając 4 z 5 ostatnich spotkań z Excelsiorem,dla odważnych typ z handi ale ja zostaje przy czystym win gospodarzy ????
No i Basel którego polscy kibice już zdążyli poznać :p ma świetna serię 8 spotkan bez porażki ( w tym dwa towarzyskie). Mistrz Szwajcarii dobrze wszedł w sezon a teraz póki ma przerwę od el. LM moga zapunktować w lidze. w poprzednim sezonie przegrali zaledwie 2 razy na własnym boisku. Thun natomiast to 4 ekipa poprzedniego sezonu jednak nie przypomina na razie tej drużyny bo mają słaby start sezonu 3 porażki i wygraną z Lugano które jest beniaminkiem ligi... grali w el. LE gdzie w 1 rundzie dostali jakis kebabów z Izraela i wymęczyli awans,po czym wpadli na dobrych znajomych z ligi czyli Vaduz które jest jeszcze gorsze i prezentuje śmieciowy poziom co pewnie skończy się spadkiem przed którym z reszta bronili się w zeszłym sezonie. podsumowując uważam że typ warty &quot;ryzyka&quot; :p
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#4
Kawasaki-
Yamagata 1.57 Bet365 Japonia 12;00 X
Jeonbuk-Busan 1.57 Bet365 Korea Płd. 12;00 O
Suwon-Daejeon 1.25 Bet365 Korea Płd. 12;00 O
AKO 3.08 Stawka 100zł zysk/strata;⛔100 NIE PYKŁO,jeden mecz ;/
Ładny Trebel się szykuję w Azji ???? gospodarz w każdym z meczów zdecydowanie lepszy, więc tak, Kawasaki ekipa dobrze radząca sobie w lidze i na własnym obiekcie gdzie oczywiście ponoszą porażki z zespołami lepszymi jak np. Hiroshima ale średniaków i słabeuszy ligi zazwyczaj piorą :p natomiast Yamagata ma niechlubną serię 10 spotkań bez wygranej ale raczej nie przełamie sie w tym meczu :p H2H po stronie Kawasaki choć 2 mecze z tego roku moga martwic (remis i wygrana Yamagaty) to patrząc na bilans spotkań u siebie Kawasaki powinno zgarnąć 3 pkt.
Jeonbuk niekwestionowany lider tabeli podejmuje przedostatnia ekipę i...w zasadzie tyle powinno wystarczyć do wybrania tego typu ale jak to ja podam kilka argumentów ???? zaczynamy od H2H gdzie widać że od 3 lat Busan jest zmiatany przez Jeonbuk zarówno w roli gospodarza jak i gościa. W 10 meczach Busan ugrał remis i jedno zwycięstwo...Jeonbuk na swoim stadionie jest groźny w dotychczasowych 12 spotkaniach 2 razy remisował i raz przegrał,to były mecze z czołówką ligi ???? Busan natomiast w 11 meczach wyjazdowych 2 razy zdołał zgarnąć komplet punktów i to ze średniakami ligi więc uważam że na lidera to za mało :p
No i trzecie spotkanie,wicelidera z ostatnia drużyną. Suwon rok w rok m3elduje się &quot;na pudle&quot; jeśli chodzi o ligę i regularnie graja w azjatyckiej LM ( z reszta tak jak Jeonbuk :p ),jeśli chodzi o Daejeon to awansował z 2 ligi i zapewne tam wróci bo bilans 8 pkt po 23 meczach z 1 wygraną i 5 remisami jest tragedią... chyba nie ma co porównywać tych ekip,choć ciekawostka jest że w bezpośrednich pojedynkach Suwon nie ma tak łatwo bo co prawda na ostatnie 10 spotkań wygrali 4 razy ale też 4 razy padł remis i 2-krotnie udało się wygrać Daejeon i pewnie dlatego taki kurs a nie np. 1,10 czy 1,15 :p mimo wszystko pobieram :p
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#5
Puszcza Niepołomice-Lechia Gdańsk 1.57 Bet365 Puchar Polski 17;00 O
Górnik Łęczna-Legia Warszawa 1.90 Bet365 Puchar Polski 20;30 O
Gavrilova-Safarova 1.44 Bet365 WTA Toronto 17;00 X
AKO 4.22 Stawka 100zł zysk/strata;⛔⛔⛔100zł
O Lechii i Legii koledzy sporo napisali w temacie PP a ja przybliżę tylko trochę obraz spotkań. Lechia mimo zapowiedzi kilku rotacji w składzie nadal ma kim straszyć zespoły pokroju Puszczy Niepołomice który występuje w II lidze polskiej czyli odpowiednikowi 3 szczebla rozgrywek w polsce. Puszcza to średniak tej ligi a nawet trochę mniej niż średniak bo w zeszłym sezonie zajęli ostatnie bezpieczne miejsce i udało im się pozostać w lidze. Rezerwy Lechii czyli zawodnicy jak Mila ,Mak czy Stolarski powinni poradzić sobie z przeciwnikami ( miejmy nadzieje że lepiej niż wczoraj Korona)
Legia wychodzi lekko rezerwowym składem ale to samo z Łęczną więc rezerwy Legii vs. rezerwy Łęcznej...to musi być zwycięstwo gości zwłaszcza że chcą zdobyć ten puchar na 100-lecie klubu.
Safarovą zapożyczam od kolegi WTAplayer tak jak wczoraj Makarovą które gładko weszła. Gość naprawdę zna się na rzeczy. Sam też przeanalizowałem to spotkanie i wydaje się dość pewne więc dorzucam. Gavrilova grała na twardej niemal wyłącznie z zawodniczkami z drugiej setki rankingu a i tak potrafiła się męczyć. Jednak zdołała także pokonać Sharapovą czy ostatnio Stosur ( która według WTAplayer sama przegrała to spotkanie :p ),natomiast Safarova pokazała swoja siłe w Doha gdzie wygrała turniej ogrywajac m.in Makarovą,Stosur,Navarro czy Azarenkę w finale.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
PODSUMOWANIE PO 5 TYPACH
ZAGRANE ZA 550ZL
WYGRANA 574ZL
KUPONY WYGRANE 2
KUPONY PRZEGRANE 3
TYPY TRAFIONE 9
TYPY NIETRAFIONE 3 ( I NIESTETY NA 3 RÓŻNYCH KUPONACH CO ZEPSUŁO STATYSTYKI :p )
ZYSK 24ZL
PÓKI CO DOŚĆ SŁABO,CHOĆ POGRAŁEM KILKA ZAKŁADÓW LIVE I MAM WIĘKSZY PLUS ALE NIE PRZEDSTAWIŁEM ICH W TEMACIE :p LECIMY DALEJ ????
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#6
Bryan/Bryan-
Lopez/Mirnyi 1.28 Bet365 Debel Montreal 23;30 O
Nestor/Roger Vasselin-Dodig/Melo 1.61 Bet365 Debel Montreal 2;00 X
Goffin-Nishikori 1.25 Bet365 ATP Montreal 2;00 O
AKO 2.59 stawka 100zł zysk/strata;⛔100ZŁ
100ZŁ ZACZYNA MNIE TO DENERWOWAĆ
próbuje kolejny raz Treble mam nadzieję że tym razem skończy się lepiej niż poprzednie :p
(pobrane od Saltana) Lopez i Mirny słabo grają w tym roku. Wczoraj słaby mecz z parą Goffin/Thiem, która wcześniej nie grała razem. Nawet przegrali z nimi seta 1:6 a w MTB ledwie dali radę wygrać. Bryany to wiadomo - klasa sama w sobie. Teraz ważny czas dla nich - US Open Series. I widać motywację, ale też i dobrą grę. Wygrane w Atlancie i Waszyngtonie. Kurs może na kolana nie powala, ale i tak jest całkiem niezły, i patrząc na dyspozycję rywali nadaje się do gry.
Para brazylijsko-chorwacka od początku sezonu utrzymuje niezły, równy poziom. Potwierdzeniem tego był tytuł na RG. Teraz zaczynamy sporo grania na twardej nawierzchni i na pewno nie jest to dla nich przeszkodą. Rok temu w Rogers Cup doszli aż do finału, gdzie ulegli Peykom, a na dodatek zaliczyli półfinał US Open. Dobre wyniki i w tym sezonie ta para może ugrać jeszcze więcej. Myśląc o obronie punktów, a nawet poprawie rankingu takich przeciwników Dodigi powinni spokojnie ogrywać.
Japończyk to ścisła czołówka rankingu i maszyna do wygrywania. Grali ze sobą dwa razy w tym roku i dwa razy wygrał Kei w tym na twardej nawierzchni 6-1 6-2. Goffin owszem także topowy zawodnik lecz twarde korty mu nie leża. Przeglądając mecze Japończyka można zauważyć że jeśli juz doznaje porażki to z zawodnikiem który na danej nawierzchni jest &quot;królem&quot;,Winbledon przegrał z kontuzją wcześniej też turniej w Halle z powodu kontuzji... powstrzymuja go jedynie tacy giganci jak Murray,Djoko czy Tsonga. Jeśli chodzi i korty twarde to przegrał ledwie 6 wśród 32 rozegranych spotkań,porażki z Isnerem,Lopezem,Ferrerem,Wawrinka,Raoniciem i Gasqetem co jednak nie zmienia faktu że wtym spotkaniu jest faworytem co widac po kursie.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#7
Ruch Chorzów-Wisła Kraków 2.20 Bet365 Puchar Polski 20;00 X
Vaduz-Grasshoppers 1.85 Bet365 Szwajcaria 19;45 X
AKO 4.03 stawka 100zł zysk/starta;⛔100zł raczej już nie będę stawiał meczy &quot;na siłę&quot; :p
Oby dziś bez niespodzianek,niech wygra lepszy :p
Wisła powinna poradzić sobie z Ruchem niezależnie od składu bo jest po prostu zespołem lepszym i nie myślcie że popadłem w optymizm po meczu z Legią. Staram sie byc po prostu obiektywny i liczę że szanujecie mój punkt widzenia tego meczu. Wisła grala w lidze do tej pory w derbach z Cracovią która jak dobrze wiemy jest w miarę poukładana w tym sezonie,grali z wspomniana Legią która jest jak zwykle mocna (choć jako kibic Lecha mam nadzieję że w końcu sie zatną :p ) a także z Gornikiem w 1 kolejce gdzie miom zdaniem zaliczyli wpadkę tym remisem,no i oczywiście zwycięstwo nad Lechem który cieniuje jednak według mnie daje to dość dobry obraz Wisły. Ruch natomiast ostatnio zaliczył remis z Podbeskidziem (według mnie zasłużony bo nie byli lepsi) a także porazkę z Łęczną na własnym obiekcie jednak to również była 1 kolejka i falstart Chorzowian,potem przyszły dwa wygrane mecze z Koroną i Piastem w których Ruch nie był strona dominująca. Dziś wiadomo będą zmiany w składzie mimo że trenerzy zapowiadaja walke o zwycięstwo. Długo zastanawiałem sie czy nie podeprzeć tej Wisły remisem ale ostatecznie pogram odważniej tak jak wczoraj Legię ???? obym sie ie zawiódł ????
No i Grasshoppers które świetnie rozpoczęło sezon od 3 wygranych i porazki po zaciętym meczu z Basel. IWygrali wysoko bo aż 6-1 z Lugano które z kolei pokonało Vaduz 1-0 więc jakis odnośnik formy mamy :p kolejnym wspólnym czynnikiem sa mecze z Zurich gdzie Vaduz remisowało 2-2 a Grass wygralo 3-2 (gol w doliczonym czasie gry) spotkanie wyjazdowe więc kolejny plus dla Grass :p Basel jak to Basel poza zasięgiem całej ligi gładko ograło vaduz 2-0,lecz z Grasshoppers juz tak kolorowo nie bylo bo wymęczone 3-2 prawie podstawowym składem ( 1 lub 2 zmiany bo grali z 4 dni mecz z Lechem w el.LM). Grass w tym sezonie strasznie overowa ekipa ponad 6 goli na mecz! i zastanawiałem sie czy nie dac over 2.5 po 1.66 ale ostatecznie zdecydowało H2H obu drużyn gdzie w 5 oststnich meczach padały wyniki 3x 1-0 i 2x 1-1... cóż,liczymy na sportowe rozstrzygnięcie tych spotkań i NIECH WYGRAJĄ LEPSI !:p
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#8 CZAS TROCHĘ ODBIĆ SIĘ OD DNA...
Tondela-Sporting Lizbona 1.33 Bet365 Portugalia 21;30 O
Bilbao-Barcelona 1.45 Bet365 Superpuchar Hiszpanii 22;00 X
Zagłębie Lubin-Lech Poznań x2 1.44 Bet365 Polska 20;30 X
AKO 2.79 stawka 100zł zysk/strata;⛔100 grali jak ostatnie śmiecie (Lech)
Beniaminek mierzy się z 3 ekipą poprzedniego sezonu. Sporting w gazie 5 dni temu wygrali superpuchar z Benficą i wcześniej sparing z Romą więc forma nie zniknęła a beniaminek Tondela nie powinien przeszkodzić w zdobyciu kompletu punktów na starcie sezonu.
Barcelona po &quot;komedii&quot; w meczu z Sevillą gdzie stracili 3 gole przy prowadzeniu 4-1 dziś pewnie będą chcieli się odkuć i może nie zdemolować Bilbao (zawsze groźne u siebie) ale jakieś spokojne 2-0 mogą wygrać.
Lech jedzie do Lubina..po punkty,nieważne jakie,są im potrzebne jak tlen i coś ugrać muszą. Oba zespoły 3 dni temu rozegrały mecze PP i oba wygrały. Lech być może trochę już przebudził się z letargu więc to dobra okazja aby zapunktować w lidze,zwłaszcza że Zagłębie też wysokiej formy nie prezentuje. Przegrana z Termalicą czy remis na inaugurację sezonu z Podbeskidziem a także porażka z Korona mówią same za siebie i nawet wygrana z Jagą która tez strasznie cieniuje nie robi wrażenia. Lech potencjał ma,kiedy zacznie go wykorzystywać to już chyba nikt nie wie. Jedno jest pewne,jeśli dziś nie zdobędą punktów kibice będą w****ni a atmosfera coraz bardziej napięta bo Legia ucieka...
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#9
Bilbao-Barcelona over 2.5 1.61 Bet365 Superpuchar Hiszpanii 22;00 O
Korona-Cracovia x2 1.40 Bet365 Polska 18;00 O
AKO 2.26 stawka 100zł zysk/strata;✅126
Spokojnie zagrany kupon który na duże szanse powodzenia. Barca wiadomo coś strzeli,Bilbao na 10 spotkań z Barcą u siebie 9 razy strzelali co najmniej 1 bramkę więc i dziś może coś dorzucą zwłaszcza że Barca w sparingach miała dziurawą obronę. Licze na 2-1 dla Barcy.
Craxa jedzie na trudny teren do Kielc gdzie Korona strzela gole jak na zawołanie. w 5 ostatnich meczach trafili 10 razy co daje 2 bramki na mecz,ale identyczny stosunek mają krakowianie na wyjeździe. Minimalnie większe szanse na wygraną daję Cracovii a opcja z remisem dość pewna.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać typy z wysokimi kursami tak dla zwrócenia uwagi na to że możliwe są niespodzianki. Typy nie będą pobierane od żadnego typera z forum a wyłącznie moimi fanaberiami :p tych typów nie będę rozliczał,są po to żeby (być może) ktoś z Was zastanowił się nad taka opcją,pograł za drobne lub pomyślał jeszcze raz przed tym zanim pogra faworyta :p
Pierwsza porcja;
Cadiz-Atletico 1x 3.00 Towarzyski 22;00 O
Vitesse-Roda x2 2.75 Holandia 20;00 X
Monaco-Lille x2 2.30 Francja 20;30 ( kurs może nie za wysoki ale z uwagi na to że jest z x to całkiem niezły typ) O
Djokovic-Gulbis Gulbis+1.5 seta 3.80 O lub Gulbis +4.5 gema 2.52 O
to typy czysto dla zabawy ale kto wie :p
Zaskakująco dobra skuteczność :p
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#10
Ajax-
Willem II 1.36 Bet365 Holandia 19;45 O
Piast-Legia 1.70 Bet365 Polska 20;30 X
AKO 2.31 stawka 100zł zysk/strata;⛔100zł
Ajax hmmm.... Zbyt dużo nie napiszę po prostu logika i przeczucie. Mam nadzieję że Ajax utrzyma dyspozycję z jaką wystartował i pokona na własnym stadionie ekipę Willem II. Ofensywę mają niezłą i powinni dać radę. H2H bardzo korzystne zwłaszcza na boisku Ajaxu. Willem nie najlepiej radzi sobie na wyjazdach a w 5 ostatnich meczach wyjazdowych z Ajaxem nie strzelili gola wiec dla odważnych propozycja Ajax wygra i zachowa czyste konto 2.37...
Kolejny raz ufam Legii że zagra dobre spotkanie z nieźle dysponowanym Piastem. Mowie nieźle bo w lidze tak naprawdę jedynym znaczącym przeciwnikiem była Cracovia która nawiasem mówiąc w tym meczu wyglądała tragicznie i to był jej najgorszy mecz w tym sezonie. Pokonanie Górnika Zabrze który cały mecz prowadził grę ( a Piast strzelał gole :p) czy Termaliki to tak naprawdę żaden wyczyn :p Piast przegrał mecz w PP bo szykował wszystkie siły na Legię mimo to gram w stronę gości bo są najlepsza,najregularniejszą i najrówniejszą polska ekipą ( mówię to jako fan Lecha :p). Legia tez nie miała znaczących problemów z pokonaniem ogórków z Podbeskidzia czy słabego Śląska,pewne wygrane. Jedynie Wisła postawiła opór i z Piastem nie będzie łatwo ale liczę że Legia nie zepsuje sobie humorów przed LE i wygra to spotkanie jakieś 1-0 może 2-1.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Z cyklu WARYJATY :p
Twente-Den Haag x2 O 2.30 Bet365 Holandia 19;45
Malmo-Gefle x2 X 4.33 Bet365 Szwecja 16;00 ( skoro Malmo potrafi remisować z ostatnim czy dwukrotnie przedostatnim to czemu nie z Gefle które jest zaledwie 2 pozycje niżej niż Malmo i które nazwiązało równa walkę na wyjeździe z Elfsborgiem )
Dynamo Kijów-Karpaty x2 X 5.00 Bet365 Ukraina 18;30 ( zbyt duży rozrzut kursów żeby nie spróbować pograć Karpat)
POWODZENIA :p
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#11
Leverkusen-
Hoffenheim 1.50 Bet365 Niemcy 15;30 O
Werder-Schalke over 1.5 1.20 Bet365 Niemcy 15;30 O
Southampton-Everton over1.5 1.33 Bet365 Anglia 13;45 (trwa 0-0) O
Ajax-Willem II over1.5 1.16 Bet365 Holandia 19;45 O
AKO 2.80 stawka 100zł zysk/strata;✅180zł
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
KUPONY #6-#10
ZAGRANE ZA 500ZŁ
WYGRANA 226ZŁ
KUPONY WYGRANE 1
KUPONY PRZEGRANE 4
TYPY TRAFIONE 6
TYPY NIETRAFIONE 6
STRATA 274ZŁ
RAZEM PO 10 KUPONACH 250
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#12
PSV-
Groningen 1.25 Bet365 Holandia 12;30 O
Benfica-Estoril 1.30 Bet365 Portugalia 21;30 O
Wisła X1-Lechia 1.44 Bet365 Polska 18;00 O
AKO 2.34 stawka 230zł zysk/strata:✅309Zł
PSV podrażnione ostatnim remisem ( czytelnicy tego tematu doskonale wiedzą o co chodzi) będą chcieli zdecydowanie wygrać na własnym stadionie z ekipą która pokonali w superpucharze 2 tygodnia temu 3-0. Start sezonu niezbyt udany a Ajax już ładnie odjechał więc trzeba gonić. Co tu więcej pisać? mecze na stadionie PSV zawsze należą do trudnych i nie wydaje mi się że przez te 2 tygodnie gracze Groningen znaleźli sposób na mistrza Holandii.
Stadion Benfiki to twierdza o tym nikogo nie trzeba przekonywać staty z poprzedniego sezonu mówią wszystko 17 spotkań 15 wygranych i dwa remisy ( Sporting i Porto ) oraz 48 goli strzelonych i tylko 5 straconych,kosmos. Powiedzcie mi jak ma sobie z tym poradzić średniak portugalskiej ligi Estoril który dodatkowo ma okropne problemy z gra na wyjeździe? H2H w 9 spotkaniach 8 zwycięstw Benfiki i remis. Dla mnie spoko :p
No i Wisełka która zawiodła mnie ostatnio w pucharze i czas żeby oddała kaskę :p Lechia wygrała po dobrym meczu PP 5-1 ale to był zespół Puszczy Niepołomice i z całym szacunkiem i sympatią dla graczy drugoligowca ale Wisła to już znacznie wyższy poziom zwłaszcza na swoim stadionie,a właściwie nie tyle Wisła na swoim stadionie co Lechia na wyjazdach przekonuje mnie do tego typu. Może i Lechia ma podniesione morale po PP ale w meczu z Wisłą mogą dostać zimny prysznic (po raz kolejny z resztą ). Jak dla mnie typ &quot;z podpórką&quot; po 1.44 to prezent.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#13
Wolfsburg-
Frankfurt 1.44 Bet365 Niemcy 15;30 O
Crystal Palace-Arsenal 1.75 Bet365 Anglia 14;30 O
Manchester City-Chelseax2 1.75 Bet365 Anglia 17;00 X
AKO 4.42 stawka 100zł zysk/strata;⛔50zł ,wyplacone przy stanie 1-0 w 70 minucie
Wilki na początku sezonu to dla mnie trochę niewiadoma zwłaszcza w meczu z Frankfurtem. Martwią trochę przegrane sparingi z Arsenalem (choć to akurat rozumiem :p) i Villarealem, ale to były mecze po pierwsze dzień po dniu a po drugie pewnie ekipa Wilków miała już w głowie mecz z Bayernem o superpuchar Niemiec,który wygrali i to jest wielki plus i pocieszenie dla mojego typu :p Wolfsburg u siebie jest mocny tylko końcówka zeszłego sezonu była gorsza po tym względem. Frankfurt natomiast wygrał masę sparingów z jakimiś dziwnymi ekipami ( pomijając Fulham i Leeds) i nie wiem czy psychikę chcieli zbudować czy co? Nieważne,ważne są wyniki z chociażby zeszłego sezonu i patrząc na wyjazdy tej drużyny nie chce się wierzyć dramatyczny bilans 17 meczy w których wygrali zaledwie 2 razy i 5 razy remisowali. Co prawda paradoksalnie punkty zbierali z mocnymi zespołami ale ja nie wierzę że na inaugurację Wilki pozwolą odebrać sobie punkty i to na własnym stadionie.
Arsenal zaszokował albo przynajmniej zaskoczył jakieś 90% kibiców i typerów porażką z West Ham,mówię 90% bo niektórzy ( kilku kolegów z forum a zwłaszcza jeden bardzo kontrowersyjny &quot;Wodzu&quot; )dawali sygnały żeby nie wierzyć Arsenalowi. Dziś Kanonierzy powinni odkupić winy i ograć Palace,może nie jakimś wysokim wynikiem ale zwykłe 0-1 czy 1-2 wystarczy żeby odkupić zaufanie kibiców i dać sygnał że poważnie myślą o zdobyciu mistrza. Wiele osób mówi że mogą zagrozić pozostałym pretendentom do tytułu. Crystal uporało się z Norwich,nie oglądałem tego meczu ani nawet skrótu ale sądząc po posiadaniu piłki (37%) grali z kontry i wyszło im to na dobre,podobnie może być z Arsenalem,może ale nie musi :p Crystal Palace to jedna z gorszych ekip pod względem gry na własnym stadionie,natomiast Arsenal czołówka ligi. H2H bardzo korzystne dla Kanonierów a więc gramy!
Hit kolejki,jeśli nie całego sezonu :p Chelsa zawiodła w pierwszym meczu ze Swensea,może trochę przyczynił się do tego Courtois i jego czerwień może nie,trudno rozgryźć tą Chelsea... Tak czy owak myślę że wielki wódz Mourinho sięgnie do swojej magicznej szuflady i wyciągnie jakąś świetną taktykę na ten mecz ( czyt. autobus w bramce) i Chelsea odniesie sukces w postaci remisu na trudnym terenie City. Zostawmy już statystyki i wszelkie wyliczenia bo wiadomo że w takich meczach jak ten ( albo Barca-Real,Bayern-Barca,Arsenal-Chelsea itp.) nie maja one zbyt dużego znaczenia i tak naprawdę wszystko się może wydarzyć bez względu na formę. Ale tak serio,coś mi mówi że Mou tego meczu nie przegra,a 1.75 na Chelsea z remisem to świetna inwestycja...
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#14
Donaldson-Mahut 1.53 Bet365 ATP Cincinnati 20;00 X
Yen-Hsun Lu-Goffin 1.33 Bet365 ATP Cincinnati 20;00 O
AKO 2.04 stawka 139.87(końcówka stanu konta) zysk/strata; ⛔140zł
Typy &quot;pobrane&quot; od kolegów z tematu ATP m.in vasyl86,JanuszBiznesu czy AKA SHAKAL... Wydają się dość sensowne i podpisuję się pod nimi bo również przyjrzałem się tym zdarzeniom.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
#15
Podbeskidzie-Pogońx2 1.61 Bet365 Polska 18;00 O
Atvidabergs-Norrkopingx2 1.20 Bet365 Szwecja 19;05 O
AKO 1.96 stawka 150zł zysk strata;✅132ZŁ
Szwedzi mnie potężnie nastraszyli...
Dwa bardzo asekuracyjne typy,które można pograć także bez podpórek zwłaszcza drugi typ. Norrkoping ma szansę zrównać się punktami z liderami ligi Goteborgiem i Elfsborgiem,tylko czy ta szansa nie zadziała źle i nie spląta nóg zawodnikom Norr? stawiam bezpieczny typ. H2H z 5 ostatnich spotkań Norrkoping wygrał 4 i remisował jedno,natomiast jeśli chodzi o mecze gdzie gospodarzem jest Atvidabergs to Norrkoping jest niepokonany od 2005 roku w tym czasie rozegrano 8 pojedynków z czego 5 razy wygrał Norr i były 3 remisy... Teoretycznie wygląda to dobrze wiec gramy :p
Pogoń jedzie do słabego Podbeskidzia po punkty,brak zdobyczy punktowej w tym meczu byłaby źle odebrana przez kibiców bo przecież Pogoń słabą drużyną nie jest,owszem słaba gra na wyjazdach nie dodaje chluby ale przynajmniej jeden punkt powinni wywieźć. Nie chcę wróżyć ale Podbeskidzie będzie miało w tym sezonie ogromny problem z utrzymaniem się w lidze...przynajmniej tak to do tej pory wygląda... Według mnie bezpieczny typ X2 po dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom