>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PUNKTY W STS.pl

P 1

pawelvoll25

Użytkownik
Witam. Nie wiem czy to dobry dzial ale to forum jest tak szerokie ze ciezko sie polapac na poczatku. Mam pytanie odnosnie gry w STSach. Mianowicie tam zbiera sie punkty nawet za przegrane kupony w zwiazku z tym mam pytanie czy aby wbilo mi punkty na karte to musze sprawdzic kupon w punkcie nawet jesli wiem ze jest przegrany poniewaz sprawdzam w domu czy po prostu dopisuje sie automatycznie? Pozdrawiam
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie ma sensu sie tymi punktami przejmować, chyba, ze grasz dziennie naprawde grube kupony to moze cos tam ugrasz. jak grasz nawet czesto, ale normalnymi niskimi stawkami to szkoda sobie glowe tym zaprzatac.
 
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
Nie prosilem o rade o to czy warto sie przejmowac czy nie. Gram czesto, nie powiem ze stawiam duze sumy lecz kupony najczesiej po 2-20 zl i jak na razie mam sporo do przodu a pytam z ciekawosci a nie dlatego ze licze na 1 miejsce w rankingu
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
nie powiem ze stawiam duze sumy lecz kupony najczesiej po 2-20 zl i jak na razie mam sporo do przodu a pytam z ciekawosci a nie dlatego ze licze na 1 miejsce w rankingu
No to jak stawiasz za 2-20 zł to mozesz zapomniec o jakimkolwiek rankingu, chyba, ze bawia Cie takie rzeczy. Po prostu Ci odpisalem, ze szkoda zajmowac sobie tym glowe, bo nie ma szans na nic w tych rankingach jesli nie gra sie stawkami 500-1000 zł i to czesto. A ja o podkreslona u ciebie wypowiedz rowniez nie pytalem - nie interesuje mnie czy jestes sporo do przodu czy do tyłu.
 
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
No to jak stawiasz za 2-20 zł to mozesz zapomniec o jakimkolwiek rankingu, chyba, ze bawia Cie takie rzeczy. Po prostu Ci odpisalem, ze szkoda zajmowac sobie tym glowe, bo nie ma szans na nic w tych rankingach jesli nie gra sie stawkami 500-1000 zł i to czesto. A ja o podkreslona u ciebie wypowiedz rowniez nie pytalem - nie interesuje mnie czy jestes sporo do przodu czy do tyłu.
Widziales pytanie w temacie? Jesli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to naprawde z calego serca Ci wspolczuje. Zadalem wydaje sie proste pytanie gdzie Twoj post/Twoja odpowiedz nie ma nic wspolnego z tematem.
Nie obchodzi mnie czy bede 1 czy 200 w rankingu po prostu pytam z ciekawosci a to chyba nic zlego;]
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
zatem dopisuje sie automatycznie jak dasz kartę z typami, chyba, ze grasz przez neta. Powodzenia w zbieraniu punktów (bo tylko głupi pytałby o nie gdyby mu nie zalezało na ich zbieraniu ???? ).
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
No to jak stawiasz za 2-20 zł to mozesz zapomniec o jakimkolwiek rankingu, chyba, ze bawia Cie takie rzeczy. Po prostu Ci odpisalem, ze szkoda zajmowac sobie tym glowe, bo nie ma szans na nic w tych rankingach jesli nie gra sie stawkami 500-1000 zł i to czesto. A ja o podkreslona u ciebie wypowiedz rowniez nie pytalem - nie interesuje mnie czy jestes sporo do przodu czy do tyłu.
To tez nie tak... Pamietam jak kiedys zagralem wariata za 100 zl, siadlo i wygralem prawie 2k. W ogolnopolskim rankingu moze i ciezko, jednak wygralem klasyfikacje w tym punkcie, gdzie zagralem kupon i dostalem freebeta 100 zl, a to juz cos. ????
 
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
Do tej pory gralem w TOTOmixie poniewaz tam byly bardziej przyjazne dla oka kupony niz te cienkie w STSach. Mialem zalozona karte w tomixie i stsach. W STSach gralem moze 1-2x w tygodniu ale wpisalem na stronie swoj nr karty i widze ze za kazdym razem bylem w rankingu w danym punkcie 15-30 zdziwilo mnie to poniewaz zawsze stawialem tam niewiele przewaznie wtedy jak czekalem na PKSa. Nigdy nie sprawdzalem kuponow w punkcie tylko w domu wiec nie wiem skad te pkt sie wziely. Nigdy tez nie kupowalem magazynu STS za ktory daja tam sporo pkt.
Co do Twoich zalosnych wypowiedzi dawczan, wydaje mi sie ze forum jest od tego by czegos sie dowiedziec. Ja sie dowiedzialem wiec naprawde daruj sobie te nedzne wypociny poniewaz mnie to nie rusza. Nie bede stawial setek czy dziesiatek zlotych po to by wygrac tableta czy bon na 40 zl... Po prostu pytam jak z tym jest poniewaz nie wiedzialem za co mi byly naliczone te pkt;]
Rownie dobrze tyle co gram moge grac bez kart ale za kazdym razem jak zachodzilem do punktow to pytali &quot;karta jest?&quot; wiec latwiej jest dac nrki meczow razem z karta niz odpowiadac za kazdym razem. To nie takie ciezkie. Nie ma roznicy czy gram w totomixie samym czy w STSie. Gram tam gdzie w danym momencie mam &quot;blizej&quot;.
Nie zaszkodzi wiedziec z czego ma sie pkt, dawczan to naprawde nie jest przestepstwo ani zapytac ani chciec wiedziec.
 
Do góry Bottom