>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary oraz niższe ligi w Szkocji, Walii, Irlandii i Irlandii Płn.

arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Te argumenty przemawiają właśnie za overem, buki wiedzą co robią... dla mnie jest overek, a za drobne nawet 3,5
Ciekawe rzeczy, powiedz mi jakie argumenty? Nie ma najlepszych strzelców, a w obronie jest bez zmian ????
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Szkocka: 29.03.2014 16:00
Spotkanie: Montrose - Elgin City
Typ: Montrose @ 1.75 ➤ Bet365
Drużyna gospodarzy ostatnio znaczny wzrost formy, gdzie zremisowali z Stirling Albion i wygrali
z East Stirlingshire, a są to drużyny które plasują się wyżej niż Montrose. Ale czytajcie dalej co chce
wam przedstawić bo to nie koniec emocji ! Ostatnie spotkanie obu ekip rozegrane było 25/01/14,
gdzie Montrose wygrali 3:2. Kolejna sprawa jest taka, iż drużyna Elgin City ma pierwsze
miejsce od końca jeśli chodzi o bilans rozegranych spotkań na wyjeździe, a wygląda on następująco 2/5/8..
a teraz uwaga bo najważniejsze ! Goście w tym spotkaniu bez Niven 17/2, Duff 29/1, Mc Mullan 20/0,
Cameron 11/2 i Masson 5/1. Pomocnik Beveridge 23/0 nie jest pewny swojego występu w tym meczu.
Dla gospodarzy pod znakiem zapytania jest zawodnik Johnston 6/0.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, Championschip
Godzina: 20:30
Spotkanie: Greenock Morton - Dumbarton
Typ: Dumbarton
Kurs: 2,00
bwin
Na zapleczu szkockiej Premier League dojdzie dzisiaj do pojedynku Morton z Dumbarton. Ja zdecydowanie stawiam tutaj na drużynę gości. Gospodarze to zdecydowanie najsłabsza ekipa szkockiej Championschips. Zajmują ostatnią pozycję z zaledwie szesnastoma punktami. Do zajmującego dziewiąta pozycję Cowdenbeath tracą aż siedemnaście oczek. Mają najsłabszą ofensywę w lidze, strzelili tylko dwadzieścia trzy bramki w trzydziestu spotkaniach. Ciężko znaleźć w ekipie gracza który miał by więcej trafień niż pięć. Jedynie szkocki trzydziestoletni napastnik Dougie Imrie ma ich właśnie tyle na koncie. Ostatni wygrany ligowy pojedynek miał miejsce w połowie stycznia tego roku. Ostatnie sześć spotkań to same porażki i strzelone zaledwie cztery bramki. Goście z Dumbarton to ligowy średniak nie grozi im ani spadek ani też i nie walczą już o awans. Ostatni ich ligowy pojedynek to wyjazdowe zwycięstwo z Livingston zespołem który jest o jedno miejsce wyżej w ligowej tabeli. Goście jak dotąd na wyjazdach zremisowali tylko raz więc zazwyczaj grają o komplet punktów. Dzisiaj zatem będą walczyć o wygraną. W zespole ma też kto strzelać gole. Ostatnio formą błyszczy młody dziewiętnastoletni napastnik Chris Kane który dziewięciokrotnie trafiał do siatki rywala. Są też Mitchel Megginson oraz Bryan Prunty którzy to mają w sumie piętnaście trafień. Dumbarton z takim rywalem jak dzisiaj musi wygrać i zapewne tak się stanie.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Szkocka: 05.04.2014 16:00
Spotkanie: Clyde - Annan Athletic
Typ: Clyde @ 2.50 Bet365
Dziś goście bez takich graczy jak Steven Black 16/1, Martin McNiff 27/2, Peter Watson 28/1,
Iain Chisholm 16/0, Matty Flynn 23/1, Kenny Mackay 26/13 (najlepszych strzelec).
Historia spotkań obu drużyn :
18/01/14 Annan Athletic 0 - 1 Clyde
03/12/13 Clyde 2 - 1 Annan Athletic
21/09/13 Annan Athletic 1 - 2 Clyde
16/03/13 Annan Athletic 0 - 1 Clyde
05/01/13 Clyde 2 - 3 Annan Athletic
24/11/12 Annan Athletic 1 - 3 Clyde
01/09/12 Clyde 2 - 1 Annan Athletic Tak więc reasumując, goście bez dwóch kluczowych wg. mnie pomocników,
trzech obrońców i jednego napastnika ale za to bramkostrzelnego. To musi być klucz
do zwycięstwa dla drużyny Clyde.
Clyde u siebie bilans 8/3/4, gdzie Ann na wyjeździe również 8/3/4. Na pewno będzie
to ostry i zacięty mecz ale liczę w to ze Clyde wykorzysta osłabienie drużyny gości.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Szkocka: 05.04.2014 16:00
Spotkanie: Saint Mirren - Motherwell
Typ:
Saint Mirren X1 @ 1.67 Bet365 St. Mirren w ostatniej kolejce zremisowało 2:2 z wyżej plasującym się zespołem
Inverness. St. Mirren jest przedostatnią drużyną w Szkockiej Premier League,
gdzie goście obecnie zajmują miejsce 3. Dziś jest ostatnia 32 kolejka w ramach
regularnego sezonu. Po tym nastąpią spotkania dla drużyn walczących w Championship
Group i Relegation Group.
W dzisiejszym spotkaniu goście bez takich zawodników jak Hollis 11/0, Reid 8/0,
Anier 27/8 ,Carswell 27/0, McFadden 24/4, Lawson 17/0, oraz Ramsden 18/0.
Licze w tym spotkaniu na szczęście..
edit: pomyliłem dział.

 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Szkocja: Dywizja 2, godz 16:00
Ayr - Dunfermline 1dnb @ 1,85
1:1 zwrot

Dunfermline ma już zapewnione baraże. 10 pkt przewagi i 3 mecze do końca.
Ayr natomiast jest na skrawku barażów. Tuż za nimi, z taką samą ilością punktów jest Stenhousemuir, tuż na ogonie.
Ayr bez: McGowan m22/2, rawford m15/0
Dunfermline bez:
Wallace f26/10 - naj. strzelec, Shankland f13/7 - 2 strzelec, Moore f16/5
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Szkocja / Second Division
Godzina:
16:00
Spotkanie: Brechin - Stenhousemuir
Typ:
1
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365

Analiza:
Znalazłem informacje na temat w/w spotkania. Mianowicie w drużynie gości miedzy
słupkami stanie D. Shaw 0/0, jest to ich trzeci bramkarz. Stanie on dziś w bramce z racji tego że
podstawowy bramkarz jest kontuzjowany, a drugi goalkeeper został wypożyczony. Najlepsze
w tym wszystkim jest to, że dzisiejszy bramkarz D. Shaw w ubiegłym sezonie 2013/2014 (i to w
cale nie tak dawno bo 3 maja tego roku) zagrał tylko jedno spotkanie dla drużyny Stenhousemuir i
to właśnie przeciwko Brechin City, którego wygrali z nimi 3:1 (padły tam trzy rzuty karne i dwie
czerwone kartki).
Head 2 head również nieciekawie wygląda :
03/05/14 Brechin City 1 - 3 Stenhousemuir
15/03/14 Stenhousemuir 4 - 2 Brechin City
28/12/13 Brechin City 0 - 1 Stenhousemuir
12/10/13 Stenhousemuir 3 - 2 Brechin City
Licze tu na rewanż ze strony Brechin City ???? !
- zaliczony ✅ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
06.09.2014 ▪ 16:00 ▪ Szkocja ▪ Puchar
vs

Greenock Morton - Alloa Athletic
2DNB @ 1.83 bet365 Dl a gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak McManus,
McCluskey, McKee. Ponad to ostatnie spotkania miedzy tymi
drużynami prezentują się następująco :
12/04/14 FID Alloa Athletic 2 - 0 Greenock Morton
22/02/14 FID Greenock Morton 0 - 1 Alloa Athletic
14/12/13 FID Alloa Athletic 2 - 0 Greenock Morton
05/10/13 FID Greenock Morton 0 - 2 Alloa Athletic
zaliczony !
 
legia 122

legia

Użytkownik
Cowdenbeath-Hearts Of Midlothian w handi -1,5 ; - 2,5
Kibiców gości spodziewanych około 3000 głów a więc kilka razy więcej niż gospodarzy !
Hearts na 16 spotkań 14 zwycięstw ! Zdobytych bramek średnio ponad 2,5 na mecz !
Straconych zaledwie 0,5 !
Goście będą chcieli odskoczyć na 12 pkt przed Rangersami !
Poprzednia potyczka 5:1 dla Serc !
Gospodarze (4-2-10 w bramkach 17:36) powinni dziś zanotować przedświąteczne lanie !

http://www.edinburghnews.scotsman.com/sport/football/hearts/hearts-boss-hails-fans-as-3000-head-for-fife-1-3641899
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cowdenbeath-Hearts Of Midlothian w handi -1,5 ; - 2,5
Kibiców gości spodziewanych około 3000 głów a więc kilka razy więcej niż gospodarzy !
Hearts na 16 spotkań 14 zwycięstw ! Zdobytych bramek średnio ponad 2,5 na mecz !
Straconych zaledwie 0,5 !
Goście będą chcieli odskoczyć na 12 pkt przed Rangersami !
Poprzednia potyczka 5:1 dla Serc !
Gospodarze (4-2-10 w bramkach 17:36) powinni dziś zanotować przedświąteczne lanie !

http://www.edinburghnews.scotsman.com/sport/football/hearts/hearts-boss-hails-fans-as-3000-head-for-fife-1-3641899
Zdecydowanie popieram typ łatwo też na live będzie coś złapać ponieważ gospodarze to najgorsza drużyna ligi pod względem straconych bramek Hearts mogą spokojnie sobie zrobić większą przewagę nad Rangersami,U gospodarzy dzisiaj nie zobaczymy Hughes, Gallagher, Adamson, Brett i Armstrong. Goście przyjadą dzisiaj bez Sow,El Hassnaoui i McHattiego.
✅ ✅ ✅
 
legia 122

legia

Użytkownik
Livingston - Hearts -1,25 w Azji

Dzisiaj Serca po raz kolejny mają na talerzu wydawałoby się łatwy kąsek.
Hearts na 17 spotkań 15 zwycięstw ! Zdobytych bramek średnio ponad 2,5 na mecz !
Straconych zaledwie 0,5 !
Widziałem skróty kilku meczów Livingston i widać, że momentami popełniają katastrofalne błędy w obronie.
W pierwszym meczu gdzie było 5:0 dwie takie szmaty puścili, że głowa mała.
https://www.youtube.com/watch?v=8I-Ms7z_TpI

Nie tylko obrona Livingston zasługuje na krytykę, z przodu także niewiele dobrego się dzieje. Aż w 10 z 17 spotkań nie potrafili strzelić ani jednej bramki.
Typ wydaje się do grubszego przyłożenia.
Różnica w jakości piłkarskiej po stronie Serc spora.
A i około 6000 fanatyków ma ich wspierać, więc znów będą się czuć jak u siebie.
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że goście umocnią się na pozycji liderat.
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Glasgow Rangers FC - Hibernian Edynburg X / 3,50 / Bet365 ⛔⛔
Glasgow w ostatnich tygodniach ewidentnie spuscilo z tonu.Drebowa porazka w pucharze ligi z Celticiem oraz kilka dni temu w pucharze Szkocji z Raith.Pierwszy mecz mozna jeszcze jakos uzasadnic ale juz drugi z druzyna Raith na wlasnym stadionie oznacza spadek formy.Dodatkowo dochodzi gorsza postawa w lidze.Wymeczone zwyciestwo z Alloa oraz wysoka przegrana na wyjezdzie z dzisiejszym rywalem Hibernians.Natomiast goscie dzisiejszego spotkania po slabszym poczatku sezonu dostali wiatr w zagle i pną sie w gore tabeli.Oba zespoly dzieli w tabeli tylko jeden pkt ale Rangersi maja do rozegrania 3 zalegle mecze.Nowy wlasciciel Rangeresow Mike Ashley ktory rowniez jest wlascicielem Newcastle sciagnal na wypozyczenie z swojego klubu z Premiership zaciag mlodych srok ktore maja mu pomoc w awansie do najwyzszej ligi.Szczegolnie dwa nazwiska mlodych pilkarzy zasluguja na uwage.Sa nimi Haris Vuckic i Gael Bigirimana.Utalentowani pomocnicy ktorzy w szkockim klubie maja nabrac doswiadczenia i ogrania.Gospodarze dzisiejszego spotkania z pewnoscia beda chcieli sie odegrac za upokarzajaca porazke z 27 grudnia niestety jak pokazuja ostatnie mecze ich forma nie jest najwyzszych lotow.Bardzo wzrosly stawki na Rangresow.Ale nie wydaje mi sie zeby Hibernian wywiozl komplet punktow z Glasgow.Z pewnoscia bedzie to wyrownane spotkanie i obie druzyny podziela sie pkt.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Rangers - Hibernian

Lubię ekipę Rangers, jeszcze nie dawno mimo że kursy na ich zwycięstwa były nie wielkie dały sporo zarobić. Dziś również skłaniałem się aby na nich postawić, bo jednak H2H jest ewidentnie po ich stronie, dodatkowo przegrać trzy razy z rzędu z Hibernian w rozgrywkach ligowych ? Tego jeszcze nie grali.
Dezycję jednak swoją zmieniłem, czy słusznie okaże się za kilka godzin, w końcu dziś &quot;Piątek 13-tego&quot;. Powodem tej decyzji była informacja jaką przeczytałem na ich stronie. Ze składu na dziś wypadli: podstawowy bramkarz Simonsen i McCulloch (widać to po kursach, a w zasadzie ich spadku na zwycięstwo Hibernian) dość, że kluczowi gracze obrony to McCulloch jeden z czołowych strzelców Rangers. Dodatkowo również niedostępny będzie Mohsni. Przy ostatnimi czasy słabszej formie Rangers te osłabienia dość znaczące. Ekipie z Glasgow będzie niezwykle trudno na korzystny rezultat dziś wieczorem.

Typy:
Hibernian DNB /@ 1.80 / Bet365 ✅

I drugi typ. Kurs również jak dla mnie zacny. To strzelec bramki z ekipy Hibernian, a mianowicie Jason Cummings. Na 22 spotkania 11 strzelonych bramek. W ostatnich dwóch pojedynkach z Glasgow strzelał odpowiednio 1 i 2 bramki na mecz. Martwić może jedynie to iż od trzech spotkań nie strzelił bramki. Ale jak dla mnie działa to na korzyść, będzie bardzo zmotywowany, jak by nie patrzeć to rywal z wyższej półki dodatkowo z brakami w obronie. Ja osobiście wchodzę w jego bramkę.

Typ:
Jason Cummings strzeli gola /@ 2.87 / Bet365 ⛔
Jason Cummings 2 lub wiecej /@ 13.00 / Bet365 ⛔
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, First Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Raith Rovers - Glasgow Rangers
Typ: Nicky Law strzeli gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj wypatrzyłem typ na bramkę Nicky`ego Lawa. Zawodnik ten rozgrywa swój drugi sezon w ekipie Rangersów i jest jednym z najlepszych graczy. W poprzednich rozgrywkach zagrał 32 mecze i zdobył 9 goli. W tym sezonie jak do tej pory zagrał w 22 meczach (wszystkie w pierwszym składzie) i 7 razy pokonywał bramkarzy rywali.
Ostatnie mecze nie są udane dla ekipy Glasgow Rangers, która jak wiemy boryka się z kłopotami finansowymi jak i organizacyjnymi co na pewno ma wpływ na grę zawodników. Moim zdaniem w tym sezonie już o awansie mogą zapomnieć i jeśli władze klubu w końcu wyprostują finanse to ta drużyna za 2 lata będzie ponownie walczyć o mistrzostwo Szkocji z Celtikiem. Ale nie o tym chciałem.
Nicky Law to podstawowy pomocnik ekipy Rangers, ostatnią bramkę zdobył jeszcze w styczniu, a konkretnie w wygranym meczu 1:0 z Alloa (wyjazd) gdzie po podaniu Jona Daly`ego strzelił gola już w 15 minucie meczu.
Jest to środkowy pomocnik także ma liderować i wydaje mi się, że wychodzi mu to całkiem dobrze sądząc po statystykach. Dzisiaj pora na przełamanie passy bez gola w lutym;
01.02 (w, Puchar Ligi) Celtic 0:1 90 minut
08.02 (d, Puchar Szkocji) Raith Rovers 1:2 90 minut
13.02 (d) Hibernian 0:2 90 minut, grał na prawej pomocy

Może te ostatnie mecze nie przekonują do grania mojego typu ale warto zajrzeć w poprzednie mecze Lawa przeciwko ekipie Raith Rovers:
12.09.14 r. (w) 4:0 90 minut, gol w 39`
18.10.14 r. (d) 6:1 90 minut, gol w 36`
wspomniany wcześniej mecz z ostatnich tygodni;
08.02.15 r. (d, Puchar Szkocji) 1:2 90 minut

Ja próbuję ten typ jak będzie zobaczymy ;)
 
kjero 31

kjero

Użytkownik
Rangers - Livingston 1-1
Rangers - 1.5 @ 1.80 bet365 ⛔
Rangersi przystąpią do meczu z nowym szkoleniowcem, został nim Stuart McCall, który prowadził wcześniej z powodzeniem Motherwell. Efekt miotły powinien tutaj zadziałać. Co do absencji w obu klubach nie można mówić, ponieważ mają wszystkich możliwych zawodników. Po kilku słabszych wynikach dziś pora się odegrać a z kim jak nie z drużyną która dołuje w tabeli.
Goście grają słabo co przekłada się na wyniki, 5 meczu z rzędu bez zwycięstwa. Ja dziś stawiam na wygraną gospodarzy przewagą dwóch bramek, mają świetnych zawodników na tle innych drużyn i muszą udowodnić sobie, że ich słabsze wyniki to chwilowe rozkojarzenie. W niższych ligach mogli sobie na to pozwalać a punkty i tak zostały im przypisywane jednak to już zaplecze pierwszej ligi i muszą wrócić na właściwe tory.
 
cock 756

cock

Użytkownik
✅✅✅Hibs - Rangers 2 4,52 Pinnacle✅✅✅
1/10

Łakomy kąsek. Hibs powinni wreszcie umoczyć - rywal odpowiedni z pozycji underdoga. Typ na logikę.

0:2
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
SZKOCJA: Premiership - Baraż o Awans/utrzymanie - Finał

Pierwszy finałowy mecz barażowy o wejście/ pozostanie w największych rozgrywkach Ligi Szkockiej Premiership.
Glasgow Rangers klub z wielką historią, ale i także z katastrofalnym 2012r w tym roku sąd w Edynburgu ogłosił wyrok, degradacja do najniższej ligi czyli Scottish Football League Third Division za długi z których klub nie był w stanie wyjść. Po niespełna 3 latach Rangersi stoją przed szansą by znów zagościć w Szkockiej Premiership, wiadomo iż od razu nikt nie będzie wymagał tytułów wszystko przyjdzie z czasem. Na pewno dużo osób zadaje sobie pytanie czy The Gers są gotowi by już teraz wrócić do gry odpowiedz jest,są gotowi może jeszcze nie by walczyć z Celtic o mistrza, ale o powrót jak najbardziej.
Motherwell drużyna która także ma za sobą m.in występy w Europejskich Pucharach. Sezon 2014/2015 przyniósł klubowi znaczy spadek formy bardzo słaba gra i efektem tego przyszło walczyć o utrzymanie.
Żaden wynik na pewno nikogo nie zdziwi, jeśli Rangersom nie uda się wrócić w tym roku na pewno to nastąpi w kolejnym. Oglądałem kilka spotkań Rangersów pomimo czystek jest wielu wartościowych piłkarzy i wygląda to nawet w miarę.Stawiam na Rangers gdyż uważam, iż mają spore szanse na to by pokonać słabo spisującego się rywala.
Typ: Rangers F.C 1.8@ bet365 4/10⛔
Awans Rangers F.C 1,72@ bet365 5/10
i raczej⛔
Szkoda, ale chyba za wcześnie​
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
League TwoSpotkanie: Annan Ath - Montrose
Typ:
Annan
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Witam, na dziś wybrałem mecz z niższej ligi szkockiej. W oko rzucił mi się mecz Annan - Montrose.
Annan jak do tej pory 1 W 1 R 1 P. Goście natomiast zaczęli dość dobrze 2 W 1 P. Z tym że ta porażka była akurat w meczu wyjazdowym. Goście są najgorszą drużyna wyjazdową. w ubiegłym sezonie zajęli oni ostatnie miejsce i walczyli w barażu o utrzymanie, wygrali go 3:2 w dwumeczu z czego w meczu wyjazdowym polegli.
Annan to drużyna która ma aspiracje na walkę o awans więc takie drużyny jak Montrose muszą pokonywać. W jedynym jak do tej pory meczu u siebie zremisowali 1:1 po zaciętym meczu. Moim zdaniem nie zaprezentowali się źle ale stać ich na więcej i w mojej opinii dzisiaj to pokażą ;)
Powodzenia
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
SZKOCJA: Insurance League Cup
Hibernian- Dundee Utd.
Typ: Hibernian 2.05 pinnacle
✅ ✅ ✅ 3:0
Nie rozumiem zupełnie kursów wystawionych na to spotkanie. Dundee gra zupełny piach, problemy ze strzelaniem, obroną, ostatnie miejsce. Hibernian co prawda druga liga, ale mimo to zupełnie inna jakość gry. Do tego dochodzi fakt, że jest to ćwierćfinał i drugoligowa drużyna ma szanse się pokazać i udowodnić, że ich miejsce jest w 1 lidze i jest w stanie dosłownie zjeść co poniektórych z wyższego poziomu rozgrywkowego.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Brechin City – Ayr United
Typ: over 2,5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 13 kolejki Szkockiej drugiej dywizji w którym to zmierzą się gospodarz znajdujący się obecnie na 10 i zarazem ostatnim miejscu w tabeli z prowadzącym Ayr United. Gospodarze tego pojedynku zupełnie nie radzą sobie w tym sezonie na własnym stadionie gdzie rozegrali jak dotąd 5 pojedynków w których to zdołali zaledwie 1x odnieść zwycięstwo a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 4 bramki a stracili aż 11. Goście natomiast rewelacyjnie prezentują się na własnym stadionie lecz na wyjazdach radzą sobie równie dobrze a w 6 dotychczasowych pojedynkach zdołali oni 4x zwyciężyć 1x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 9 bramek a stracili 7. Oczywiście faworytem tego pojedynku są goście lecz wydaje mi się, że w ostatniej kolejce dzisiejsi gospodarze przełamali się pokonując na wyjeździe 0:1 faworyzowany Forfar Athletic. Warto jeszcze spojrzeć na historię ostatnich pojedynków po między w/w drużynami i tak w 4 ostatnich 3x padł wynik końcowy w postaci over 2,5 bramek. Wszystko to sprawia, że i dzisiaj zaryzykuje tutaj i pobiorę 3 bądź więcej bramek.

1:1 ⛔
 
Do góry Bottom