>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchary oraz niższe ligi - Belgia/Holandia 2011/2012

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽Holandia 2
MVV Mastricht - Dordrecht
Over 4.5 gola
4.33
WilliamHill


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi holenderskiej, która słynie z dużej ilość goli. Wybrałem mecz dwudziestej czwartej kolejki pomiędzy MVV Mastricht i Dordrecht. Stawiam na over 4.5 gola.
Swój typ argumentuję statystykami. Gospodarze na 23 rozegrane ligowe mecze zaliczyli aż 8 razy over 4.5 gola. Jest to około 35 % wszystkich meczy. Goście na 23 mecze mieli również 8 meczy gdzie wpadło 5 goli lub więcej. Jak widać obie ekipy należą do overowych drużyn czyli takich z udziałem, których wpada dużo bramek. Moim zdaniem dzisiaj kibice zgromadzeni w Mastricht zobaczą kilka bramek. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 4.5 gola. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 3:3.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Analiza: Czas na przerwanie fatalnej serii Camburu 7 meczów bez zwycięstwa. Na treningu kibicie przyszli by &quot;zmotywować&quot; piłkarzy gospodarzy, by Ci dalej walczyli o play-offy. Osłabienia co prawda po obu stronach, ale Volendam także &quot;w dołku&quot; i na dodatek bez swojego najlepszego strzelca Tuypa oraz podstawowego bramkarza Ruitera. Cambuur bardzo dobrze rozpoczął sezon, ale ostatnio w &quot;delikatnym&quot; kryzysie. Dzisiaj najwyższy czas na odbudowę formy i w końcu przekonywujące zwycięstwo. Tym bardziej, że przeciwnik nie dość, że osłabiony to jeszcze w kiepskiej formie. Trener gości &quot; ponoć&quot; już zapowiedział, że nie przedłuża umowy obowiązującej do końca sezonu. O walkę o play offy będzie raczej trudno i coś nie widać motywacji w ich poczynaniach ostatnio. Ostatnie porażki z Fortuna Sittard oraz Veendamem, które są niżej notowane niczego optymistycznego nie zapowiadają przed dzisiejszym spotkaniem .
Cambuur strzeli w obydwu połowach@2.00 Bet365 ✅ [4:1]
Cambuur win@1.65 Bwin ✅ [4:1]
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Belgia 2
Aalst - Charleroi
Over 3.5 gola
3.00
WilliamHill


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi belgijskiej. W 25 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Aalst i Charleroi. Gospodarze plasują się na 7 pozycji, a goście na 2 pozycji w ligowej tabeli.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Zakładam więc, że w tym meczu wpadną 4 gole lub więcej. Argumentuję swój typ tym, że obie ekipy zaliczają w tym sezonie regularnie wysokie wyniki. Gospodarze na 24 rozegrane mecze mieli aż 11 razy over 3.5 gola (około 45% wszystkich meczy). Goście takich spotkań mieli mniej jednak też dużo bo aż 8. Jak widać zarówno gospodarze jak i goście zaliczają sporo overów. Ostatni pojedynek między tymi drużynami, który został rozegrany w październiku 2011 roku zakończył się wynikiem 4:1. Moim zdaniem w tym meczu wpadnie kilka bramek. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
St. Niklaas vs Tienen 1, 2.07 188bet 3/10 ⛔ 0:1
Dzisiaj kontynuuję granie na St. Niklaas. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu ekip. Ja jednak idę w kierunku mojej &#39;ulubionej&#39; ekipy z St. Niklaas. Gospdoarze po wzmocnieniach i ultimatum jak i wynagrodzeniach grają rewelacyjnie. W ubiegłym tygodniu byli bliscy zrobienia niespodzianki w Charleroi, lecz nie wytrzymali - a szkoda. Dzisiaj są wg mnie zdecydowanymi faworytami w starciu z Tienen o 6 punktów. Jeśli gospodarze wygrają to będą bliscy osiągnięcia celu - utrzymania się. Jak mam porównywać oba zespoły w tej chwili to jest między nimi spora różnica, nawet i o klasę - nie przesadzam :!: H2H na korzyść St. Niklaas.
A i teraz widzę, że kursy idą w górę na gospodarzy. Trzeba brać najwyższy, a wtej chwili jest to 188bet ;)
Polecam :!:
 
S 16

swierszcz89

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Holandia, Erste Divisie
Spotkanie: Volendam - Zwolle
Typ: Zwolle
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś propnuje zagranie na zwycięstwo lidera zaplecza holenderskiej Eredivisie. Pierwszym rzeczą jaką rzuca się w oczy przy analizie tego spotkania jest znakomity bilans Zwolle z drużyną Volendam. W ostatnich pięciu potyczkach między tymi zespołami, drużyna dzisiejszych gości zebrała komplet 15 punktów. Mało tego każdy z tych meczów wygrywała różnicą co najmniej dwóch bramek.
16.09.11 Zwolle - Volendam 3 : 1
18.02.11 Volendam - Zwolle 0 : 2
26.11.10 Zwolle - Volendam 4 : 1
09.04.10 Zwolle- Volendam 4 : 2
28.08.09 Volendam - Zwolle 0 : 3
W poprzedniej kolejce Zwolle w pół godziny roztrwoniło zaliczkę 2-0 w meczu z drużyną Helmond i w konsekwencji odniosło niespodziewaną porażkę 2-3. Z tego powodu przewaga nad drugą w tabeli Spartą zamalała do 5 punktów a przypomnieć należy, że tylko zwycięzca rozgrywek ma zapewniony awans do ekstraklasy (kolejne drużyny będa rywalizować w rozgrywkach play -off). Nadarza się więc okazja podreperować dorobek a wnioskując z wiadomości z Holandii w Zwolle nikt nie zamierza lekceważyć dzisiejszego rywala i każdy podchodzi do tego meczu w pełni skoncentrowany. Prócz świetnego bilansu bezpośrednich spotkań, Zwolle posiada najlepszy w lidze bilans meczów wyjazdowych (8-2-2).
Jeśli chodzi o nieobecności w obu zespołach to w drużynie lidera zabraknie kontuzjowanego prawego obrońcy - Brama van Polena (18 meczów, 1gol i dwie asysty). Reszta składu na chwile obecną jest dostępna. W drużynie gospodarzy nie słychać nic o nieobecnościach.
Teraz troche o przewidywanych ustawieniach obu zespołów na ten mecz. Volendam wg zapowiedzi holenderskich mediów wyjdzie ustawieniem 4-5-1. Widać więc, że ustawienie jest nieco defensywne i drużyna gospodarzy przede wszystkim będzie chciała zdominować środek pola. Na szpicy zagra Achmed Ahahaoui (obunożny, strzelec 8 bramek i autor 5 asyst).Najlepszy zawodnik gospodarzay i jeden z najlepszych w całej lidze Jack Tuijp (lider klasyfikacji strzelców z 17bramkami) będzie prawdopodobnie dziś harował w drugiej lini i wspomagał pomocników. To kolejny dowód na średnio ofensywne nastawienie zespołu Volendam. Gospodarze jednak mimo wszystko mają ostatnio duże problemy w obronie o czym świadczy strata aż 11 bramek w ostatnich 5ciu meczach (dla porównania: Zwolle w całych rozgrywkach straciło 25bramek). Zwole ustawione dziś w systemie 4-4-2. W ataku zagrają najprawdopodbniej: Nassir Maachi (14 bramek , 2 asysty) oraz Norair Mamedov (5 bramek 4 asysty). Oprócz teog na ławce zasiądzie Furdjel Narsingh (5 goli , 5 asyst), także możliwości ofensywne drużyny są całkiem spore (57 bramek - najwięcej w całej lidze mówi samo za siebie). O zaletach defensywy wspomniałem już wcześniej.
To tyle na temat tego meczu, teraz tylko czekać na rozstrzygnięcie. Pozdrawiam ????
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Druga liga holenderska, jest bardzo overowa.
Typy statystyczne, jednak przekonałem się, że wielce prawdopodobne:
Helmond Sport - Almere City powyżej: 2.5 1.42

AGOVV Apeldoorn - FC Oss powyżej: 2.5 1.37

Fortuna Sittard - MVV Maastricht powyżej: 2.5 1.50
FC Volendam - FC Zwolle powyżej: 2.5 1.55

Emmen VV - BV Veendam powyżej: 2.5 1.55

w ewentualnym złożeniu w kupon daje nam bardzo ładne AKO 7.01 ????
 
P 531

paolo_

Użytkownik
W drużynie gospodarzy nie słychać nic o nieobecnościach.
Nieobecni: Ruiter B(20/0).Kramer (N16/1), Lindenbergh (O22/0), Tuyp (N20/17), Kruys (P18/2) to z najważniejszych, jeszcze jacyś się znajdują na tej liście ale nieistotni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 16

swierszcz89

Użytkownik
Paolo dzieki za podpowiedz o nieobecnych, ale Tuyp jest awizowany w pierwszym składzie, urazów nie ma i jest zagrożony banem w następnym meczu jeśli dzis dostanie żółtko.
 
B 71

bartus

Użytkownik
Spotkanie: Telstar-Willem II 1:0 ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

O godz 20:00 zostanie rozegrana 25 kolejka Holandi Gouden Gids pomiedzy Telstar a Willem II.Gospodarze u siebie zanotowali 4 wygrane 2 remisy i 6 porazek zdobywajac 14 punktów. W ostatnim spotkaniu podejmowali na wyjezdzie Almere i przegrali to spotkanie 2:1.Telstar obecnie zajmuje 16 miejsce zanotowali 6 wygranych 2 remisy i 16 porazek strzelajac 35 straconych 56 zdobywajac 20 punktów.Goście w meczach wyjazdowych zanotowali 5 wygranych 0 remisów i 7 porazek zdobywajac 15 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Emmen i rozbili przeciwnika 5:0.Willem II zajmuje obecnie 5 miejsce zanotowali 11 wygranych 4 remisy i 9 porazek strzelajac 44 straconych 33 zdobywajac 37 punktów.Telstar broni sie przed spadkiem natomiast Willem II walczy o lepsza lokate.Telstar nie jest wymagajacym przeciwnikem dla Willem II i w dzis te punkty wywieznie druzyna gosci.Pozdrawiam ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Sparta - Den Bosch

Generalnie typ poprzez osłabienia w drużynie gości. A mianowicie nie zagrają dzisiaj: Kevin Begois (Br 20/0), Tom van Weert (N 11/9), Danny Verbeek (N 20/8), Joey Brock (obrońca 16/0) oraz
Mike Scholten (obrońca 0/0) i Julian Willems (pomocnik 1/0). Na dodatek Spartanie są w fenomenalnej serii 8 kolejnych zwycięstw oraz 15 meczów bez porażki w lidze. Tak więc aż nie wypada tego psuć;-) Den Bosch również w dobrej dyspozycji, ale biorę dzisiaj pod uwagę te kontuzje. Sparta ma najbliżej do pierwszego w tabeli Zwole i chce za wszelką cenę gonić. Den Bosch również z szansami, ale oni generalnie powinni się skupić na obronie pozycji do baraży. Ostatnie 3 kolejne mecze w Rotterdamie, to spora ilość bramek (4:0, 2:two: 3:4). Dzisiaj delikatnie posuwam się w stronę gospodarzy, ale nie gram czystej jedynki. Kurs wyśmienity na to co polecam;-)

Sparta strzeli w obu połowach
@2.62 WilliamHill ⛔ 2:0 (0:0)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
10/03/2012 godz. 19:30

Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam
Typ:
Sparta
Kurs: 1,94
Buk: sbobet
Stawka: 5/10

Sparta w tym roku osiem spotkań osiem wygranych. powrót do Eredivisie coraz bliżej, tylko 3 punkty straty do pierwszego Zwolle.
Sittard też ostatnio w gazie trzy wygrane i dwa remisy, u siebie 7-3-3.
Sparta na wyjazdach niedawno wygrała z silnym Cambuur oraz Eindhoven.
u siebie 2-0 z będącym w formie Den Bosch. Gram na gości/
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Holandia 2
Telstar - G.A. Eagles
Over 4.5 gola
4.75
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi holenderskiej. W 26 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Telstar i G.A. Eagles. Gospodarze są na 15 miejscu w tabeli, a goście plasują się na 10 pozycji.
Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Druga liga holenderska jest jedną z najbardziej &quot;overowych&quot; lig w Europie. Oznacza to, że pada w tej lidze mnóstwo bramek. Co ciekawe zarówno Telstar jak i G.A. Eagles należą do najbardziej &quot;overowych&quot; drużyn w lidze. Ich średnia goli na mecz to odpowiednio 3.68 gola i 3.72 gola. Jeśli chodzi o linię +4.5 gola to gospodarze na 25 meczy mieli 8 razy over 4.5 gola! Moim zdaniem wystarczająco dużo aby zaryzykować dziś ten typ. Goście z kolei na 25 meczy mieli 7 razy over 4.5 gola. Też dużo. Jak widać obie drużyny średnio co 3 mecz mają wysoki wynik gdzie pada 5 bramek lub więcej. Moim zdaniem kurs 4.75 od sportingu jest prezentem. Stawiam na 3:3 i over 4.5 gola.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
[Holandia Eerste Divisie] Apeldoorn - Sittard 16.03.2012, 20:00 :


Typ: Sittard DNB
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10

Analiza:

Gospodarze chcą uratować się przed spadkiem, wygrali z Oss, Veendam oraz Telstar, ekipami z dołu tabeli.
Ponadto wygrali z mocnym Go Ahead.
Fortuna ostatnio cztery wygrane i dwa remisy, u siebie tydzień temu 1-0 z druga Spartą, na wyjeździe wygrali tylko raz w tym sezonie,
kilka kolejek temu z Almere, potrafili zremisować z silnym Den Bosch. Dla mnie max zwrot

2-4 ✅
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Waasland vs Tienen X, 4.47 Pinn 1/10 ⛔
- Waasland póki co bardzo bezpieczna pozycja przed PO, nie powinni jej stracić.
- Tienen walczy o utrzymanie.
- Oba zespoły niezła forma. Gospdoarze 3 win z rzędu - pora to zmienić. Goście jak na siebie wygrana i remis z &#39;wielkim&#39; Roeselare - to już coś.
- H2H po szerszej analizie wygląda intrygująco.
- Ja to pobieram z takim kursem. Warto :!:
I jeszcze peFFka na dzisiaj:
Sparta vs Helmond 1, 1.62 WH 4/10 ⛔ :|
Nie mam siły pisać analizy, a i czasu szkoda, bo o 20ej zaczynają. Warto :!:
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eerste Divisie
Spotkanie: FC Oss - Zwolle
Typ: over 4.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Jutro o równej 20 rozpocznie się spotkanie kończące 27 kolejkę Eerste Divisie, pomiędzy FC Oss, a liderem drugiej ligi holenderskiej - zespołem Zwolle. Choć oba zespoły nie potrzebują punktów &quot;na już&quot; żeby coś osiągnąć, sądzę, że wyjdą jutro w najmocniejszych składach. Gospodarze to ekipa z dołu tabeli, lecz niezagrożona spadkiem. Obecnie zajmują bezpieczne 14 miejsce z 15-ma punktami przewagi nad ostatnim Emmen. Przypomnę tylko, że z owej ligi spada tylko jedna drużyna. Zespół Oss popadł w lekki kryzys, przegrywając wszystkie z ostatnich 5 spotkań. Aż trzykrotnie były to przegrane dające over 4.5 bramki na mecz, kolejno: 2:7, 1:5, 2:3. Zawodnicy mogą się tłumaczyć, że grali z czołowymi zespołami, między innymi Den Bosch, Sparta Rotterdam czy Helmond, ale to nie tłumaczy tak srogich porażek. Myślę, że gospodarze wyjdą na spotkanie zmotywowani, gotowi pokonać Zwolle, bo przecież kto nie chciałby urwać punktów liderowi? Co można powiedzieć o Zwolle.. ich zespół nie świeci ostatnio formą. Jeśli do końca sezonu będą zdobywać 8 punktów w 5 meczach to mogą zostać dogonieni, mimo 6 punktowej przewagi, którą teraz posiadają. Obie ekipy mocno overowe. FC Oss na 12 spotkań u siebie 8-krotnie ugrał over 2.5, natomiast jeśli chodzi o ekipę przyjezdnych, niczym nie odstają i na 13 spotkań, aż 10 razy strzelali ze swoimi przeciwnikami 3 lub więcej goli, lecz nie to mnie skłoniło do tego typu, a obecna forma FC Oss i ich nieumiejętność grania z topowymi zespołami. Wcale nie zdziwię się jeśli Maachi ustrzeli hat-tricka, bo to co obecnie prezentuje jutrzejsza ekipa gospodarzy to twardo mówiąc - śmiech na sali. Myślę, że jutro Zwolle ustrzeli 1,2 bramki na początku, Oss się otworzy i.. otworzy również worek z bramkami. Choć po głowie chodzi mi wynik 1:3 to wierzę, że skończy się troszkę &quot;grubiej&quot;. Pozdrawiam.

mój typ z Typera
gram również:

FC Oss - Zwolle | over 2.5 @ 1.55
I jeszcze peFFka na dzisiaj:
Sparta vs Helmond 1, 1.62 WH 4/10
Benek, zapraszam do mnie do tematu, również zagrałem to, z tym, że na Helmond.. to była &quot;peFFka&quot; ???? pozdrawiam
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Już dzisiaj wieczorem i jutro mecze półfinałowe Pucharu Holandii. Szczególnie ciekawie zapowiada się mecz Heerenveen z PSV. W niedziele obie ekipy już spotkały się w lidze. PSV rozgromiło Fryzów jak pamiętamy 5:1. Tym razem Heerenveen zagra u siebie i na pewno spróbuję się zrewanżować. PSV nie zapominajmy także, że ostatnio gra same szlagiery. Bo w niedziele już mecz w Amsterdamie z Ajaxem.



Dzisiaj wieczorem jak wiemy ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w Belgii. A na deser w najbliższą sobotę finał Pucharu Belgii w którym zmierzą się drużyny Lokeren i Kortrijk.

Zapraszam do podawania komentarzy i analiz:wink:
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Heerenveen-PSV - [email protected] Bwin ✅ Heerenveen-PSV -over 2.5 gola@1.45 Bwin ✅

O meczu półfinałowym w Pucharze nie ma co dużo pisać. Zresztą ostatnio głównie dominacja PSV, ale Fryzów zawsze stać na honorowe trafienie. Dzisiaj Fryzowie przed szansą, bo w PSV nie zobaczymy Olo Toivonena (26/16), który jest zawieszony. Niepewny jest w dalszym ciągu występ Kevina Strootmana (23/2) , który doznał kontuzji przed kilkoma dniami w meczu ligowym...właśnie z Heerenveen.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Puchar Holandii
Długo zastanawiałem się czy te spotkania tykać i ostatecznie zdecydowałem się je zagrać za minimalną stawkę
Heerenveen - PSV
Weekendowy wynik w spotkaniu tych obu ekip nie do końca pokazuje to co działo się na boisku. Heerenven miało kilka groźnych akcji + poprzeczkę więc mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Dziś PSV bez Toivonena ( jak wspomniał Pirelli ) i to może być spore osłabienie Do tego niepewny występ jeszcze dwóch graczy. Mam nadzieję że po raz trzeci gospodarze nie dadzą sobie strzelić bramki na samym początku spotkania i powalczą od pierwszego gwizdka.
Hereenveen kurs 3,50 STS wynik 1:3 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom