>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Uefa Runda kwalifikacyjna

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Legia Warszawa-FK Moskwa 2 /2.7

Śledząc ostatnie poczynania graczy ze stolicy nie patrze optymistycznie na Legionistów by mogli zasłużenie osiągnąć korzystny rezultat jeżeli myślą o awansie do kolejnej rundy muszą ten mecz poprostu wygrac
Jakby nie patrzyć FK Moskwa to 4 drużyna w Rosji a drużyny z tego kraju już przez pare lat stawiają naprawde wysoko poprzeczke jeżeli chodzi o poziom piłkarski i pokazują się z dobrej strony na arenie międzynarodowej, potwierdza to zdobycie przez Zenit pucharu uefa który zresztą też narazie nie notuje najlepszych występów
Obecnie gracze FK może nie grali zbytnio skutecznie z początkiem sezonu remisując az 7 spotkan 4 wygrane i 6 porażek ale ekipa ta przeplata gorsze mecze z lepszymi i to jest chyba jedyna nadzieja dla Warszawiaków aby uzyskać korzystny rezultat

09/08-08 Premier League FK Moscow vs. Tom Tomsk 2:1
06/08-08 Russian Cup Alania Vladikavkaz vs. FK Moscow 1:3
02/08-08 Premier League Zenit St. Petersburg vs. FK Moscow 2:1
27/07-08 Premier League FK Moscow vs. Lokomotiv Moscow 0:3
20/07-08 Premier League CSKA Moscow vs. FK Moscow 0:2

Jeżeli chodzi o Legie co tu można powiedzieć??Drużyna z potęcjałem lecz nie poukładana mało pomysłu na gre myśle że Urban w swoich wypowiedziach robi dobrą mine do złej gry aby jak najdłużej trzymać się stołku w poprzedniej fazie uefa musieli się troche napocić aby przejść do kolejnej rundy ze słabiutkim Gomelem
W tej konfrontacji Warszawiacy będą mieć naprawde ciężko FK przyjedzie po korzystny wynik a Legia jak nie zagra na wyżynach swoich możliwości nie utrzyma nawet remisu

Kurs jak dla mnie przegięcie ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie ma to jak obiektywna analiza Wiślaka o meczu z udziałem Legii:-D
Chyba ja coś zaraz skrobnę o dzisiejszym meczyku;) (tak btw, wie ktoś gdzie złapać hc na Barcę, -10?)
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lech Poznań - Grasshoppers Zürich ✅
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Już jutro o 20.45 na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu miejscowy Lech rozpocznie zmagania w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej Pucharu UEFA, a jego przeciwnikiem będzie szwajcarski Grasshoppers.
Kolejorz awansował do kolejnej rundy Pucharu UEFA eliminując wcześniej Khazar Lenkoran, wygrywając oba spotkania z bilansem bramkowym 5:1!
Natomiast podopieczni Franciszka Smudy nienajlepiej pokazali się w pierwszym spotkaniu ligowym, podejmując przed własną publicznością GKS Bełchatów. Mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy Pawła Janasa 3:2, a kibice nie mogli uwierzyć, jak można było nie sięgnąć po komplet punktów, gdy przez całe 90 minut było się drużyną lepszą.
Ale o inauguracyjnej kolejce Ekstraklasy trzeba zapomnieć i skupić się na jutrzejszym przeciwniku, który jak najbardziej jest w zasięgu piłkarzy z Wielkopolski.
Grasshoppers do tej fazy kwalifikacji Pucharu UEFA trafił dzięki grze w Pucharze Intertoto, gdzie bez najmniejszych problemów wyeliminował Besa Kavaje (5:1 w dwumeczu) i Chernomorets (4:0 w dwumeczu).
Zawodnicy ze Szwajcarii rozegrali już 4 ligowe spotkania, ogrywając się dodatkowo w Pucharze Intertoto, ale, moim zdaniem, to piłkarze Kolejorza udowodnią jutro, iż są drużyną lepszą, a nowe nabytki w postaci m.in. Roberta Lewandowskiego, Manuela Arboledy i Semira Stilicia pozwolą Lechowi odnieść cenne zwycięstwo (o punkty na stadionie Hardturm w Zurychu będzie już zdecydowanie trudniej).

Ostatnie spotkania Lecha:
08.08.2008 Lech - GKS Bełchatów 2:3 (Ekstraklasa)
31.07.2008 Lech - Khazar Lenkoran 4:1 (Puchar UEFA)
17.07.2008 Khazar Lenkoran - Lech 0:1 (Puchar UEFA)
13.07.2008 Lech - Kuba 4:1 (mecz towarzyski)

Ostatnie spotkania Grasshoppers:
10.08.2008 Grasshoppers - FC Zürich 2:2 (Axpo Super League)
03.08.2008 FC Vaduz - Grasshoppers 1:1 (Axpo Super League)
30.07.2008 Grasshoppers - FC Sion 3:1 (Axpo Super League)
26.07.2008 Chernomorets - Grasshoppers 0:1 (Puchar Intertoto)
23.07.2008 FC Basel - Grasshoppers 1:0 (Axpo Super League)
19.07.2008 Grasshoppers - Chernomorets 3:0 (Puchar Intertoto)
16.07.2008 Grasshoppers - Partizan Belgrad 3:1 (mecz towarzyski)
12.07.2008 Besa Kavaje - Grasshoppers 0:3 (Puchar Intertoto)
05.07.2008 Grasshoppers - Besa Kavaje 2:1 (Puchar Intertoto)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Popieram Belfast Boy z typem na Lecha ;)

Lech Poznań - Grashoppers Zurich
Grashoppers do pucharu UEFA dostał się poprzez puchar Intertoto gdzie okazał się lepszy od bułgarskiego Czernomortsa Burgas. W miniony weekend w derby Zurichu Grashoppers zremisował 2:2 z FC Zurich mimo iz od 36 minuty grał z przewagą jednego piłkarza, a od 87 z przewagą dwóch zawodników. Mimo to dwukrotnie rywal Lecha dawał sobie wydrzec prowadzenie i ostatecznie tylko zremisował z lokalnym rywalem. Lech zaskoczył negatywnie, bo przegrał z GKS-em Bełchatów 2-3, ale tak na prawdę grał całkiem nieźle i gdyby lepsza skuteczność udałoby się zostawić trzy punkty w Poznaniu. Teraz czas na Puchar UEFA, bo dla Lecha to szansa na zaprezentowanie się w Europie. Szwajcarzy oczywiscie są solidnym rywalem, ale jak najbardziej do ogrania. Lech na własnym stadionie niesiony dopingiem swoich wiernych fanów zapewne ruszy do przodu od pierwszych minut. I choć trener Smuda zapewne nazwie to przed meczem &quot;kontrolowaną ofensywą&quot; to moim zdaniem właśnie gra Lecha będzie opierała się na grze ofensywnej, bo mimo wszystko, aby wygrać trzeba strzelać bramki, a jeśli Lech nie zrobi tego u siebie to na wyjezdzie moze być oto ciężko. W dobrej dyspozycji są pomocnicy Kolejorza Murawski, Bandrowski, Stilic oraz Peszko, ktorzy powinni pociągnąc gre tej druzyny. Do co raz lepszej dyspozycji dochodzi Hernan Rengifo, a w zanadzu jest przecież wystepujacy poki co w roli jokera Lewandowski, a także Reiss. Obrona co prawda nie ustrzegła się błędów w meczu z Bełchatowem, ale uważam, że teraz będzie lepiej. Podstawą do pokonania Grashoppersu obok gry ofensywnej i oczywiscie strzelania bramek, będzie uwazne pilnowanie Raula Bobadilli, ktory jest najlepszym strzelcem zespołu. Tak poza tym to Szwajcarski klub wcale nie dysponuje jakąs super linią obronną i właśnie to trzeba wykorzystac strzelajac im 2-3 bramki juz w Poznaniu. Moj typ to pewna wygrana Lecha, który na swojego rywala powinien ruszyć już od pierwszych minut.
Mój typ: Lech Poznań - 2,20 w Bwin
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Lech Poznan - Grasshoppers Zürich
typ:1
kurs:2,2
bet-at-home

Analiza:Spotkanie drugiej rundy kwalifikacji pucharu UEFA pomiedzy Poznanskim Lechem a druzyna szwajcarska Grasshoppers Zürich.Lech zaczol sezon od bardzo duzej wpadki jaka niewatpliwie bylo przegranie meczu na wlasnym obieckie z GKS Belchatow.Trzeba jednak powiedziec ze Lech mial poprostu pecha w tym meczu a gol samobojczy Henriqeza to poprostu przypadek.Teraz poznaniacy juz na takie bledy nie moga sobie w zadnym razie pozwolic , trzeba byc jednak optymista bo rywal na jakiego trafili nie jest wcale taki mocny, Grashoppers notuje bardzo slabiutki start w rodzimej lidze gdzie nie potrafi wygrywac spotkan.Lech ma w tym sezonie bardzo mocna kadre a transfery dokonane przez Franciszka Smude sa trafione w 100%.Stilic , Lewandowski i Peszko to napewno beda perelki poznanskiej lokomotywy w tym spotkaniu.Mysle ze jezeli Lech zdominuje srodek pola w tym meczu nie bedzie mial wiekszych problemow z odniesieniem zwyciestw.12 zawodnikiem poznaniakow bedzie oczywiscie wspaniala publicznosc ktora co mecz w sporej ilosci stawia sie na stadionie.Co prawda nie jestem zwolennikiem lecha ale mysle ze druzyna ta nie bedzie mial wielkich problemow z wygraniem tego meczu.Stawiam z pelnym przekonaniem 1
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Factor Ljubljana v Hertha Berlin , Typ: 2 (1.50 Bet365)
Żeby nie popaść w monotoniczną obsesję ;-) proponuje inny typ niż &quot;jedynka&quot; na Lecha. ;-) Oczywiście faworytem mojego spotkania jest Hertha, która, podobnie jak cała Bundesliga, rozpoczyna sezon w najbliższy weekend. Niemcy, w poprzedniej rundzie PU pokonali Nistru Otaci, choć w drugim (wyjazdowym) meczu bezbramkowo zremisowali. Można jednak sądzić, że trener Lucien Favre zabrał tam częściowo rezerwowy skład, bo wynik 8-1 z pierwszego spotkania praktycznie gwarantował im udział w następnej rundzie. Zresztą, Hertha miała bardziej wymagających przeciwników w towarzyskich meczach przedsezonowych niż te w PU. O czwartkowym meczu z Factorem można powiedzieć to samo. Drużyna ze stolicy to ostatni zespół swojej ligi, który poniósł dwie porażki w swoich dwóch ostatnich ligowych spotkaniach. Po za tym mecz ten odbędzie się na stadionie w Cejle, gdyż klubowy stadion Factoru nie spełnia pucharowych wymogów. Według mnie jest to jedno z bardziej prawdopodobnych zdarzeń wśród czwartkowych spotkań PU. Hertha pokonała kilka dni temu w pucharze Niemiec Trier 3-1, choć brakowało kilku podstawowych zawodników m.in. Simunica czy Friedricha. Ten pierwszy powinien pojawić się w czwartek na boisku. Możliwy jest również polski akcent, gdyż Łukasz Piszczek grał w ostatnim pucharowym meczu Herthy. Krótko..., kurs na Herthe moim zdaniem bardzo dobry, a przeciwnik bez formy no i grają na niemalże neutralnym boisku, dlatego pewna 2. ;-)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie ma to jak obiektywna analiza Wiślaka o meczu z udziałem Legii:-D
Chyba ja coś zaraz skrobnę o dzisiejszym meczyku;) (tak btw, wie ktoś gdzie złapać hc na Barcę, -10?)
No a co przemawia takiego za zwycięztwem Legii w tym meczu??Ja tu widze więcej atutów po drugiej stronie które są jak najbardziej uzasadnione
Skoro typujesz odwrotnie to uzasadnij swoją racje tylko coś więcej niż to że jesteś kibicem Legii ????
Co do antypati do klubów to mam zdecydowanie bliżej innego rywala a Legia to dla mnie klub taki jak wszystkie inne ..no może są jakieś większe ciśnienia ze względu o majstra no ale jak powiedziałem Legia specjalnie mnie nie interesuje w Warszawie może jest inaczej bo macie małą konkurencje ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
No a co przemawia takiego za zwycięztwem Legii w tym meczu??Ja tu widze więcej atutów po drugiej stronie które są jak najbardziej uzasadnione
Skoro typujesz odwrotnie to uzasadnij swoją racje tylko coś więcej niż to że jesteś kibicem Legii ????
nie będzie łatwo to jasne, nie będę potrafił być obiektywny i nie podejmę się tego, ale chodzi mi o to, że wtykasz nos w nasze sprawy, wymyślasz jakieś rzeczy, że Urban robi dobrą minę do złej gry, żeby się na stołku utrzymać.. On nie musi robić żadnej miny-za nim przemawiają wyniki. Legia w poprzednim sezonie typowana była na 4-5 miejsce w lidze, a Janek zdobył z nami v-mistrza, PP i SP..

Kurs przegięcie? to korzystaj, ale nie marudź potem, jak się srogo zawiedziesz;)

ps. Jestem tez kibicem Barcy i mnie dziś Blaugrana nie zawiodła:jezora:
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
O jakim ty marudzeniu piszesz nie przypisuj mi takich zachowan bo nigdy tego nie robiłem i nie żale sie po przegranych typkach
Tak jak Barca nie zawiodła tak będzie jutro z FK co do gry Legii to widziałem ich ostatnie występy i zacieram ręce ????
Ciśnie cie że gram na porażke Legii ??Ja nie biegałem po forum i nie pouczałem na kogo dziś w meczu Barcelona-Wisła należy grać.

Nic nie powiesz co przemawia za Legią a odrazu wróżysz chybiony typ i jakies żale widocznie sam nie wierzysz w jej zwycięztwo (no tylko ciężko będzie ????

Legia nie potrafiła wygrać z Gomelem u siebie tym bardziej z FK tego nie zrobi rosjanie ostatnio poprawili gre w lidze 2 wygrane z rzędu wyjazdy nie najgorsze pokonali nawet CSKA na ich terenie to są w stanie wygrać ze słabo dysponowaną Legią która dodatkowo jest w konflikcie z klubem i dobrej atmosfery na stadionie nie tworzy 0-0 Gomel ???? .
Pewnie jak Legia zagra to może osiągnąc korzystny wynik przy słąbej postawie rosjan jak będzie zobaczymy jutro ale i tak większe szanse przypisuje FK

PS: możesz być nawet kibicem Dinamo Tibillisi mnie nie interesują antagonizmy wyrażane drogą internetową ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
PS: możesz być nawet kibicem Dinamo Tibillisi mnie nie interesują antagonizmy wyrażane drogą internetową ????
ja akurat dziś wesprę swoją Legię z Ł3:spokodfhgfh:..
aha i niewykluczone, że będzie (może nie przez caly mecz, ale jednak) doping!:jezora:
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Spotkanie: Stabaek Fotball - Stade Rennais
Typ: 1
Kurs: 2,75
Bukmacher: Expekt

Już dzisiaj o godzinie 19:00 Stabaek podejmie drużynę Stade Resnais w ramach walki o prawo gry w Pucharze UEFA. Ekipa gospodarzy to lider ligi norweskiej. Wygrali ostatnie 5 spotkań, co pokazuje, że ich forma jest naprawdę wysoka. Po 14 spotkaniach w norweskiej Tippeligaen zajmują oni 1 miejsce z dorobkiem 37 pkt. (8 meczy wygrali, 4 zremisowali i 2 przegrali). Bilans bramkowy to 26-11. Stabaek nie rozgrywali jeszcze żadnego pojedynku w ramach Pucharu UEFA. Natomiast drużyna Stade Rennais ligę zaczęła w ostatni weekend od szczęśliwego remisu 4:4 z Olympique Marsylia. Rennais aby walczyć w UEFA, musieli zmagać się w Pucharze Intertoto gdzie awans dały im rzuty karne w meczu z ukraińską Tavrią.

Co przemawia za zwycięstwem Stabaek?
- atut własnego boiska,
- rytm meczowy,
- wysoka forma,
- szczytowa dyspozycja fizyczna,
- brak w drużynie Rennais takich zawodników jak M’Bia (na igrzyskach)
oraz Jimmy’ego Brianda (kontuzja).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No to typki ode mnie.
Na początek Manchester City. Dziwne rzeczy dzieją się z prezesem klubu Shinawatrą. Do tego atmosfera nie najlepsza - Corluka, Schmeichel chcą odejść, Benjani kontuzjowany, to samo Vassel Jo na IO a transfer wydawało już się pewny Roque Santa Cruza nie doszedł do skutku ale jakie to ma znaczenie odnośnie tego meczu ? Według mnie niewielkie. City pozyskali nowego, bardzo dobrego trenera a w formie jest nowy-stary napastnik Valeri Bożinow, który wreszcie jest w pełni zdrowy i pokaże na co go stać. City u siebie zawsze są mocni. Do tego nie ma kontuzji w obronie więc wystąpi bardzo silna czwórka. Skład Hart; Corluka, Dunne, Richards, Ben Haim; Elano, Fernandes, Johnson, Petrov; Sturridge and Bojinov moim zdaniem to gwarantuje zwycięstwo.
Drugi typ to APOEL Nikozja. Z tego co czytałem w Crvene Zveździe nie najlepiej się dzieje. Odszedł główny sponsor, w klubie jest chaos. Kilku kluczowych zawodników odeszło a kilku innych w tym meczu nie zagra. Tak jak np bramkarz Stamenković który jest na IO. To samo ich obrońca Tomović a ich rozgrywający Castillo nie wystąpi, bo klub chce go sprzedać. Gospodarze z kolei przed sezonem pozyskali m.in. Marcina Żewłakowa, Kamila Kosowskiego, Jeana Paulistę czy byłego napastnika PSG Onwuachiego. Do tego grają u siebie a jaki to atut przekonał się wczoraj Olympiakos przegrywając z Anorthosisem. Podeprę ich zwycięstwo remisem, bo jednak Crvena to wciąż niezły zespół i na remis ich stać.
Lech z remisem chyba też warty gry. No i szukam też jakiś informacji dotyczących Red Bull Salzburg.
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Red Bull Salzburg na Litwe przybyl oslabiony bez Niko Kovač, Alexander Zickler, Karelis Pitakas,Remo Meyer, Christoph Leitgeib,Somenas Tchoyi. FK Suduva gra na nowym stadionie i u siebie w domu beda twardym orzechem dla rywala.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Lech jest faworytem dzisiejszego spotkania ale tak nie uważa trener Smuda.Największe obawy wiązane są z napastnikiem Raulem Bobadilla&#39;e oraz pomocnikiem Luliciem.Ten pierwszy to wice król strzelców ligi.Wyjazdy nie są mocną stroną Grasshoppers.Trener Hanspeter Latourbyły bramkarz prowadził głównie kluby szwajcarskie ale miał także przygodę w FC Koln ale się tam nie sprawdził.Sporym osłabieniem dla gości będzie brak ich najlepszego gracza - Borisa Smilijanića.Sądzę, że ofensywny styl gry Kolejorza pozwoli osiągnąć bardzo dobry rezultat jaki będzie wygrana.Mi w pełni wystarczy kurs 1,30 na 1X.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: PFC Litex Lovech - Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
Typ: PFC Litex Lovech (-1)
Kurs: 2.53
Bukmacher: BetGun
Analiza:
W dniu dzisiejszym czas na pierwsze mecze w ramach drugiej rundy eliminacyjnej do Pucharu UEFA. O godzinie 19:00 w bułgarskim Łoweczu odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Litexem, a izraelskim Hapoelem Ironi Kiryat Shmona FC. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest zespól bułgarski. Litex rozpoczął rozgrywki w bułgarskiej Premier League w miniony weekend, gdzie na inauguracje tych rozgrywek w trudnym meczu wyjazdowym pokonał Slavię Sofia 3:0. W poprzednich spotkaniach Litex uległ m.in w meczu o Superpuchar Bułgarii z CSKA Sofia 0:1, lecz w m.in. w jednym z meczów sparingowych Litex dość nieoczekiwanie ku zdumieniu wszystkich zremisował z potentatem z Belgii jakim jest Anderlecht 1:1. Końcówkę ubiegłego sezonu zdecydowanie należała do zespołu Litexu, gdzie zespół z Łowecza w ostatnich trzech spotkaniach zanotował komplet punktów co dało na finiszu rozgrywek ostatecznie zajął dobre czwarte miejsce dające prawo udział w Pucharze UEFA. Natomiast w zespole izraelskim nie dzieje się zbyt dobrze, klub przeżywa poważne kłopoty finansowe, przez co do końca nie wiadomo czy Hapoel wystąpi w tegorocznych rozgrywkach ligi izraelskiej. W pierwszej rundzie eliminiacyjnej Hapoel mierzył się z macedońskim Morgen FK, w pierwszym meczu na swoim terenie padł remis 1:1, natomiast w rewanżu Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC był zdecydowanie górą 3:0. Myślę, wobec tego co dzieje się w obu klubach zdecydowanym faworytem są Bułgarzy i wygrają pewnie to spotkanie przed własną publicznością.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: Legia Warszawa - FC Moskwa
Typ: FC Moskwa (+0.25) ✅
Mecz drugiej rundy Pucharu UEFA pomiędzy zespołami Legia Warszawa, a FC Moskwa. W pierwszej rundzie polski zespół pokonał Gomel, gdzie w dwumeczu było 4:1, natomiast dla gości z Rosji będzie to pierwszy mecz w P.UEFA. Obie drużyny grają już w rozgrywkach ligowych. Tydzień temu legioniści rozpoczeli sezon w Ekstraklasie od niespodzianki, ponieważ zremisowali na własnym stadionie z Polonią Warszawa 2:2. Jak widać Legia ma kłopoty z wygrywaniem na własnym obiekcie. Warto również wspomnieć o konflikcie kibiców z działaczami klubu, którzy nie wspierają swoich piłkarzy dopingiem. Zespół z Moskwy zajmuje obecnie 12 miejsce w lidze, ale nie ma co porównywać obu lig ponieważ dzieli je różnica paru klas. Piłkarze FC Moskwa na 9 meczów wyjazdowych w lidze 3 razy wygrali, zremisowali oraz przegrali. Strzelili również 10 bramek tracąc przy tym 8. W dzisiejszym meczu goście powinni wywieść korzystny dla siebie wynik, ponieważ zespół Legii nie jest jeszcze w wysokiej formie, co pokazały mecze u siebie z Gomel oraz Polonią, a korzystny wynik w pierwszym meczu może przybliżyć ich do kolejnej fazy tych rozgrywek.
Wynik: 1-2 ✅
 
P 0

pierre

Użytkownik
Spotkanie : Aris Thessalonikis - NK Slaven Belupo
Typ : goście wygrają lub remis
Kurs : 2.87
BuK : Sportingbet
Dzisiaj o 20.00 następna runda Eliminacji Pucharu Uefa a jeśli chodzi o analize to wybrałem mecz pomiędzy Grackim Arisem a Chorwackim NK Slaven Belupo tak samo jak wczoraj a nawet bardziej pewnie bukmacherzy oceniają szanse na wygraną Slaven-u Belupo przypominam że wczoraj za wygraną Bate bukmacherzy płacili ok.6 zł a dzisiaj jeszcze więcej ok. 8 zł więc czemu nie skorzystać z tej okazji.Slaven Belupo bardzo dobrze zaczoł sezon ligowy w pierwszych trzech meczach mogliśmy widzieć takie rezultaty , w pierwszym meczu remis z HNK Cibalia Vinkovci 0-0 ale już w drugim meczu tak jak i w trzeci odniesli wygraną następującą z następującymi drużynami : NK Zadar 2-1 i NK Varteks Varaždin 3-2.Po trzech kolejkach zanotowali w tabeli 7 punktów i zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli tuż za NK Dinamo Zagreb tracąc 2 punkty.Aris jak narazie nie rozgrywają meczy w lidze Grackiej ponieważ jeszcze nie wystartowała no ale można troche powiedzieć o poprzednim sezonie który był dość dobry można powiedzieć że prawie tak samo zakończony jeśli chodzi o pozycje co ekipa z Chorwacji.Aris zajoł 4 miejsce w lidze tuż za trzema największymi drużynami z Gracji : AEK , Olympiakos Piraeus i Panathinaikos Athens ale tracąc do trzeciego miejsca aż 16 punktów więc widać poziom tej ligi różniący sie od reszty.W pierwszej rundzie Pucharu Uefa Slaven wygrał dwa razy po 4-0 z Marsaxlokk FC (Macedonia).Dzisiaj faworytem bukmacherów jest Aris ale ja mam nadzieje że wygra dzisiaj Slaven lub będzie remis. ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Można słowo o meczu Lech - Grasshoppers ? :]
&quot;Kolejorz&quot; dokonał dziś czegoś niesamowitego. 6:0 rzadko się zdarza polskiemu zespołowi, pokonać &quot;średniaka europejskiego&quot;. Wielkie brawa dla Smudy. &quot;Franz&quot; pokazał, że ma jaja i wystawił od pierwszych minut Rengifo i Lewandowskiego w ataku. Szkoda mi trochę Sławka Peszko. Zawodnik ma olbrzymi potencjał, walczy do końca, lecz niestety to on dzisiaj powinien strzelić ze 3 bramki. Pogrom jak najbardziej zasłużony :!: Grasshoppers strzelali bodajże tylko raz celnie na bramkę Kotora, przy 13-nastu Lecha. Taki wynik jest oczywiście wiadomością optymistyczną przed rewanżem, ale nie lekceważmy Szwajcarów :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom