>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar UEFA - faza grupowa - 4 kolejka

Status
Zamknięty.
baros 12,4K

baros

Użytkownik
jest ten mecz na Bet-At-Home
u mnie w ofercie jest....
-----------------------------------------------------------------------
Na oficjalnej stronie Drużyny Bordeaux znalazłem kadrę na mecz z Panioniosem
Skład na ten mecz:
Bordeaux: Olimpa, Valverde - Brégerie, Jemmali, Marange,Trémoulinas, Ecuele - Ducasse, Lavie, Moimbé, Traoré - Cavenaghi, Jussiê, Obertan, Perea.
Zawodnicy Wykluczeni z Kadry:
Chalmé, Diawara, Henrique, Jurietti, Planus, Alonso, Diarra, Fernando, Micoud, Wendel, Bellion, Chamakh.
Nie sądzę iż od pierwszych minut wyjdą podstawowi zawodnicy !
wg. mnie oraz mojej wiedzy na ten temat Panionios wygra ten mecz bez jakiś tam większych problemów lecz ich skład nie jest do końca pewny! lecz Zapewne wyjdą w najsilniejszym składzie!
 
H 177

h3sus

Użytkownik
A co myślicie jutro o meczach:
ALKMAAR-EVERTON
FIORENTINA-M. BOLESLAV
ATL. MADRYT-PANATHINAIKOS
HAMBURGER-BASEL
Jak przewidujecie wynik tych meczów??
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jutro grają ze sobą Rennes gra z Dynamem Zagrzem obie drużyny kwestię awansu rozstrzygną miedzy sobą, Rennes musi wygrac 3 golami, zaś Dynamo dwoma. Myślę że w tym meczu można spróbowac zagrac over 2,5 poniewaz obie drużyny muszą zaryzykowac ofensywną grę, dodam tylko że Rennes w bardzo słabej formie, ostatnie cztery mecze w Ligue 1 porażki.
Jeszcze jeden mecz ale to już duże ryzyko, pomyślałem że można spróbowac zagrac na Everton, anglicy maja już zapewniony awans i grają na wyjeździe z AZ Alkmaar które w tym sezonie spisuję się bardzo słabo, ogladałem mecz holendrów z Norymbergą i co chwila było groźnie pod bramką AZ, Everton zagra bez kilku graczy bodajże 5 z pierwszej &quot;11&quot; ale Moyes zabiera dobrych napstników którzy mogą coś ustrzelic, nie wierze w Alkmaar które dla mnie ejst słabe i jutro może przegrac z po częsci przemeblowanym Evertonem
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
A co do Alkmaaru, to w holenderskiej drużynie zagrać nie mogą: zawieszony za kartki Ari oraz kontuzjowani Maarten Martens, Gijs Luirink, Joey Didulica i Stijn Schaars. Więc skład także nie jest podstawowy, ja jutro gram na Everton.
Pozdrawiam
 
pello 17

pello

Użytkownik
Moja analiza

Alkmaar - Everton 2
moim zdaniem Everton wygra ten mecz zwłaszcza że jest w świetnej formie, pokazał to wygrywając 2 razy z rzędu na wyjeździe z West Hamem.

Atletico - Panathinaikos 1
Atletico powinno sobie poradzić na Vicente Calderon z ekipą grecką, której dość ciężko idzie na wyjazdach, gdy nie mają za sobą tysięcy fanatycznych kibiców greckich. Ponadto Atletico chce walczyć dalej w europejskich pucharach i zająć 1 miejsce w grupie gdzie mogą trafić na słabszego przeciwnika w fazie pucharowej.

Milan -Catania x2
Czemu aż tak odważny typ? Catania w bardzo dobrej formie, ale to nie jest najważniejsze. Ważniejsza w tym meczu jest mentalność mediolańczyków którzy po ostatnim sukcesie w niedziele w Klubowych Mistrzostwych Świata mogą czuć się nieco zmeczeni. Zresztą w głowie im bardziej niedzielne derby Mediolanu niż walka w pucharze włoch. Porównując Puchar Włoch do Serie A można powiedzieć że Milan jeszcze u siebie nie wygrał i myślę że i tym razem nie wygra ????

Larissa - Nurnberg 2
Nurnberg aby awansować musi pokonać na wyjeździe mocno przeciętną Larisse. Wiadomo że Norymberga słabo radzi sobie w meczach wyjazdowych, ale mają nóż na gardle - muszą to wygrać. Liczę na to że mocno się zmotywują i wygrają, bo umiejętnościami na pewno górują nad Larissą
 
R 0

rybacki

Użytkownik
popieram w 100% typ na Everton ... zastanawiałem się nawet, czy nie zagrać na nich singla za większą stawkę ... passa zwycięstw Evertonu na pewno nie zostanie przerwana przez holenderką ekipę - Alkmaar. W kilku ostatnich meczach Everton naprawdę pokazał, że umie strzelać bramki. Jeśli już miało by się coś zdarzyć, jakaś niespodzianka, to widzę remis ... w każdym razie wydaje mi się, że najbezpieczniej było by tutaj zagrać over, ale ja sie skusze na czystą 2 po wysokim kursie ???? pozdrawiam
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
skład Evertonu na Alkmaar:
Wessels, Ruddy, Lescott, Jagielka, Hibbert, Valente, Boyle, Irving, Rodwell, Pienaar, Vidarsson, Kissock, Gravesen, Carsley, McFadden, Johnson, Anichebe, Vaughan.
Atak mocny, Gravesen jako def. pomocnik nie wiem coś mi mówi że dojadą dziś holendrów...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
&quot;Mecz na pewno opuszczą z powodu urazów Leighton Baines i Leon Osman(uziemieni praktycznie do końca stycznia), oraz Alan Stubbs, który powinien wrócić po Nowym Roku. W Liverpoolu zostają też Phil Neville, Tim Howard, Joseph Yobo, Mikel Arteta, Tim Cahill i Yakubu, czyli praktycznie nasi najlepsi zawodnicy w tym sezonie.
Do składu załapali się natomiast tacy zawodnicy jak 16-letni Jack Rodwell, Bjarni Vidarsson, John Paul Kissock, Lukas Jutkiewicz, John Irving i Patrick Boyle. Na bramce stanie prawdopodobnie Stefan Wessels a na ławce usiądzie John Ruddy
&quot;

Część artykułu z polskiej strony drużyny Evertonu
nie wydaje mi się aby Everton wywalczył tutaj o zwycięstwo. Może i Drużyna Gospodarzy nie gra świetnie to jednak potrzebują pkt. (przynajmniej jednego) i na pewno się postarają ! ja bym tutaj raczej stawiał na Podział punktów lub zwycięstwo Alkmaar.

pozdrawiam:)
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Nop Everton kusi ???? dam X2 , stawka 2.01 a wynik bardzo prawdopodobny. z dzisiejszych spotkań dałbym jeszcze Villareal.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Vs.

Hamburger SV - FC Basel
Stadion AOL Arena, 20.12.2007 - 20:45 , UEFA-Cup
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet-At-Home

Dziś wieczorem dojdzie do meczu w którym spotkają się dwie pewne już awansu do dalszej fazy rozgrywkowej drużyny HSV oraz FCB. Bezsprzecznie faworytami są gospodarze którzy w tabeli zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów. Drużyna Hamburga spisuje się w tym sezonie Bardzo Bardzo dobrze, w lidze liczą się w czołówce w walce o mistrzostwo Kraju. W Pucharze Uefa również nie zawodzą gdzie grają jeszcze lepiej. Napewno tego meczu nie odpuszczą i zapewne będą chcieli zakończyc fazę grupową z kompletem pkt.
FC Basel to drużyna grająca w swojej lidze bardzo dobrze chociaż wiadomo, że poziom ligi Szwajcarskiej nie ma się co równać do Poziomu Ligi niemieckiej. Goście zajmują 2 pozycje , w tabeli PU i mogą jedynie powalczyć o pierwsze miejsce, jeśli jednak chcą tego dokonać to muszą wygrać z drużyną HSV.
Jeśli chodzi o składy obu drużyn to o drużynie gości można powiedzieć, że wystąpią w mocnym składzie. Zabraknie takich zawodników jak: Hesl, Brecko, Boateng, Demel, Kompany, Castelen, Choupo-Moting. Nie są to mocne osłabienia. większymi brakami może być nieobecność podstawowych graczy: Demel oraz Kompany.

Skład który Huub Stevens zdecydował się wystawić od pierwszych minut:




FC Basel - Ten mecz opuści trzech podstawowych zawodników drużyny Basel takich jak: Napastnik - Marco Streller; Pomocnik - Chipperfield; oraz Koji Nakata.
Szkoleniowiec drużyny Gości Zdecydował się na wystawienie takiej jedenastki:
FC Basel: Crayton - Hodel, Majstorovic, Marque, Zanni - Huggel - Frei, Caicedo, Ergic, Carlitos - Eduardo

Sędzią tego spotkania będzie: Vollquarz (Dania)

wg. mnie padnie tutaj wynik: 2-0​

pozdrawiam :jezora:
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
&quot;Mecz na pewno opuszczą z powodu urazów Leighton Baines i Leon Osman(uziemieni praktycznie do końca stycznia), oraz Alan Stubbs, który powinien wrócić po Nowym Roku. W Liverpoolu zostają też Phil Neville, Tim Howard, Joseph Yobo, Mikel Arteta, Tim Cahill i Yakubu, czyli praktycznie nasi najlepsi zawodnicy w tym sezonie.

Do składu załapali się natomiast tacy zawodnicy jak 16-letni Jack Rodwell, Bjarni Vidarsson, John Paul Kissock, Lukas Jutkiewicz, John Irving i Patrick Boyle. Na bramce stanie prawdopodobnie Stefan Wessels a na ławce usiądzie John Ruddy
&quot;


Część artykułu z polskiej strony drużyny Evertonu

nie wydaje mi się aby Everton wywalczył tutaj o zwycięstwo. Może i Drużyna Gospodarzy nie gra świetnie to jednak potrzebują pkt. (przynajmniej jednego) i na pewno się postarają ! ja bym tutaj raczej stawiał na Podział punktów lub zwycięstwo Alkmaar.



pozdrawiam:)
Wiadomo że jest to troche ryzykancki typ co widać po kursie, moim zdaniem warto jednak zaryzykować. Oczywiście nie będe grać tego meczu o dużą kasę, ale obstawie na everton, choć nie jest faworytem co widać po kursach.
 
O 0

orzo

Użytkownik
Na dzisiaj zagrałem taki kuponik..

Alkmaar-Everton 11,61 Larisa-Nurnberg 21,57 Hamburg-Basel 101,08 live ZDFAberdeen-FC Kopenhaga 12,45
Będzie ciężko no ale mysle ze wejdzie .. ???? Nurenberga musi wygrac... gra z słabą drużyną więc nie powinno byc większych przeszkód...
Alkmar jezeli mysli o awansie musi przynajmniej zremisowac... ale wydaje mi sie ze wygra ten mecz...z problemami ale wygra ????
Hamburg na swoim stadionie punktów sie straci .. ????
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
HSV - Basel
Typ: 1
Kurs: 1.60

Dla mnie dzisiaj to jest chyba najlepszy typ na wieczór. Niby HSV i Basel nie walczą o nic, ale jednak o coś... a mianowicie, HSV jeżeli wygra bądź zremisuje (nie daj Boże), zajmuje 1 miejsce w grupie i będzie rozlosowane w parze z drużynami z trzecich (i chyba drugich, nie jestem pewien) miejsc w innych grupach Pucharu UEFA, natomiast w przypadku porażki będą oczekiwali na przeciwnika z grupy, którą stanowią drużyny z trzecich miejsc w Lidze Mistrzów. Wg mnie HSV będzie chciało sobie &quot;ułatwić&quot; nieco losowanie i wygrać ten mecz. Skład gospodarzy jest dosyć silny by pokonać również osłabioną 11 gości. Piersze drużyny przedstawił kolega kilka postów wyżej ????
Pzdr
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Fiorentina - Mlada
Typ: 1
Kurs: 1.20

Wg mnie jest to również jeden z najpewniejszych typów na dzisiaj, ale niestety kurs dosyć niski ;/ . Fiorentina, tak samo jak HSV, walczy dzisiaj o status najlepszej drużyny w swojej grupie. Jeżeli wygra, a Villareal, który gra z AEKiem Ateny na wyjeździe, przegra lub zremisuje, zajmie 1 miejsce w grupie i bedzie czekało na przeciwnika z drugich i trzecich miejsc w innych grupach Pucharu UEFA. Chyba jest to jasne i oczywiste ????
Oto składy drużyn:
Fiorentina: Lupatelli - Ujfalusi, Dainelli, Kroldrup, Balzaretti - Donadel, Liverani, Gobbi - Semioli, Pazzini, Mutu. Ławka: Avramov, Gamberini, Pasqual, Pazienza, Kuzmanovic, Osvaldo, Vieri. Trener: Prandelli
Mladà Boleslav: Pižanowski - Rolko, Kopic, Palát - Kalina, Mašek, Procházka, Sedláček, Kysela - Mendy, Holub. Ławka: Šeda, Táborský, Poláček, Řezníček, Brunclík, Vaněček, Riegel. Trener: Ščasný

Jak widać Fiorentina nie odpuszcza i wystawia silny, ofensywny skład. Dla odważnych propnuję HC na Fiorentinę , bo jest duża szansa na to. Jest jeszcze jeden ciekawy typ, a mianowicie OVER . Zespół Mlady Boleslav nie stracił gola tylko w jednym na 7 wyjazdowych meczów w europejskich pucharach. Stało się to 4.10.2007 w p. Uefa na stadio &quot;Barbera&quot; w Palermo (wygrana 1-0 po dogrywce). W pozostałych 6 spotkaniach Czesi stracili w sumie 11 bramek i tylko raz nie zdobyła bramki w tych 7 wyjazdowych euro meczach Mlada nie zdobyła bramki tylko w jednym z nich; stało się to 14.09.2006 w p. Uefa kiedy 0-1 uległa Olympique Marsylia. W pozostałych 6 pojedynkach ekipa z Czech zdobyła 10 goli.
Pzdr
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
A ja w tym meczu Larisa-Nurnberg upatrywał bym jedynki. Każdy wie jak ciężko gra sie na greckich boiskach, przy fanatycznie reagującej publicznościom. Gospodarze ego meczu w lidze greckiej w tym mezonie na własnym boisku jeszcze nie przegrali. Natomiast goście z Niemiec w wyjazdowych spotkaniach swojej ligi wygrali tylko raz, dwa razy remisując i aż sześć razy przegrywając. Jest to braqdzio kiepski wynik. wiele osob mowi, że goście musza tospotkanie wygrać, zeby awansowaqć dalej. Mi jednak sie wydaje, że akurat tyen argyment jest przwciwko nim. Dlaczego ?? Nie sa oni aż tak klasowa drużyną, żeby łatwo wygrywali tak ważne mecze. Myśle, że to obciążenie psychiczne, które nakładają na nich kibice, działacze klubu może ich bardzo stremować i doprowadzić do przegranej. Jeżeli na pierwsza połowę wyjdą zestrachania i gospodarze strzela im bramkę już raczej nie dadzą rady Grekom, którzy znani są z tego, ze ja jak coś im zaczyna wychodzić stają się coraz groźniejsi. Myślę, że można zaryzyjkować tutaj jedynkę po naprawdę bardzo atrakcyjnym kursie
 
makaveli23 142,1K

makaveli23

Użytkownik
Popieram w stu procentach typy na HSV oraz Nurnberg! Obie druzyny maja o co grac a juz napewno Nurnberg. Z tego co slyszalem to pilkarze Nurnberg maja dostac wysoka premie za awans(400.000 EUR)do podzialu. Tak wiec jest o co grac i napewno motywacja bedzie tez to ze tym meczem moga jeszcze &quot;uratowac sezon&quot;. Co do HSV to Basel zagra bez dwóch obecnie najlepszych ofensywnych graczy Chipperfield i Streller takze HSV u siebie bedzie chciało rok 2007 (tak jak wczoraj Bayern i Leverkusen) zakonczyc zwyciestwem! GL ????
 
makaveli23 142,1K

makaveli23

Użytkownik
A ja w tym meczu Larisa-Nurnberg upatrywał bym jedynki. Każdy wie jak ciężko gra sie na greckich boiskach, przy fanatycznie reagującej publicznościom. Gospodarze ego meczu w lidze greckiej w tym mezonie na własnym boisku jeszcze nie przegrali. Natomiast goście z Niemiec w wyjazdowych spotkaniach swojej ligi wygrali tylko raz, dwa razy remisując i aż sześć razy przegrywając. Jest to braqdzio kiepski wynik. wiele osob mowi, że goście musza tospotkanie wygrać, zeby awansowaqć dalej. Mi jednak sie wydaje, że akurat tyen argyment jest przwciwko nim. Dlaczego ?? Nie sa oni aż tak klasowa drużyną, żeby łatwo wygrywali tak ważne mecze. Myśle, że to obciążenie psychiczne, które nakładają na nich kibice, działacze klubu może ich bardzo stremować i doprowadzić do przegranej. Jeżeli na pierwsza połowę wyjdą zestrachania i gospodarze strzela im bramkę już raczej nie dadzą rady Grekom, którzy znani są z tego, ze ja jak coś im zaczyna wychodzić stają się coraz groźniejsi. Myślę, że można zaryzyjkować tutaj jedynkę po naprawdę bardzo atrakcyjnym kursie

Powiedz mi o co gra Lariisa? Nurnberg ostatnio poprawiło forme a tacy gracze jak Charisteas, Mintal, Galasek sa w stanie zapewnic im dzisaj zwyciestwo! Z Shalke w drugiej połowie meczu zdecydowanie przewazali a Mintal mógł doprowadzic do wyrówniania! Mysle zo to bedzie ciezki mecz bo wyjazdowy ale uda sie wygrac Nurnberg. Motywacja góra w tym meczu! GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom