>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar UEFA - Faza grupowa - 3 kolejka

Status
Zamknięty.
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Przeglądając oferte UEFA na jutro i ciekawi mnie mecz Villarreal-Elfsborg ja z chęcia dał bym tutaj remis przy kursie 4.60 dośc bardzo interesującym ! Co o tym sądzicie ?
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
A na jakiej postawie chcesz postawić na remis w tym spotkaniu bo po twojej wypowiedzi można wywnioskować że na podstawie że kurs jest fajny,ja nie widze w tym meczu żadnych przesłanek,aby mieli zremisować,
Elfsborg nie ma już szans na awans,a po zatym gra bardzo słabo przegrać z fiorentina 0-6 czy z Mladen 1-3 o czymś świadczy,a Villareal na pewno bedzie chciało wygrać ten mecz,aby w ostatniej kolejce jechać spokojnie już z zapewnionym awansem na zawsze ciężki teren AEK Ateny
W tej grupie w tej kolejce zdecydowanie ciekawsze wydaje sie zagranie na AEK Ateny z podpórka lub czysta 2
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Podoba mi się typ
Aris - Braga X
Już sam Linz jest dużym handi dla Portugalczyków, bo jest w bdb formie. Braga powinna ten mecz wygrać, ale biorąc pod uwagę gorący, południowy teren to grałbym remis, ew. x2. Z zastrzeżeniem, że kompletnie nie znam sytuacji w ekipie greckiej. Pozdro.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Króciutkie analizy i typy :
Crevna - Bolton - x2 1,35
Bolton to znana drużyna która musi w tym spotkaniu wygrać bądź uzyskać remis do awansu. Bolton jak wiadomo potrafi zrobić niespodziankę jak chodźby z Manchesterem United dość nie dawno.
FC Kobenhavn - Atletico Madrid - 2 2,25
Ciekawe spotkanie z małym wskaźnikiem na Atletico które ma ciekawsze osobowości w składzie jak chodźby Forlan czy Simao. Dziś będą chcieli wygrać i udowodnić że przez przypadek w tym Pucharze nie są.
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Ludzie, ratujecie na co postawić Andrelecht czy Totenham?! Totenham jest kiepski w lidze zwłaszcza na wyjazdach, w pucharach idzie mu bardzo dobrze, natomiast Anderlecht u siebie jest mało skuteczny, powiedźcie mi jaką macie czutke ....... Pozdrawiam.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ludzie, ratujecie na co postawić Andrelecht czy Totenham?! Totenham jest kiepski w lidze zwłaszcza na wyjazdach, w pucharach idzie mu bardzo dobrze, natomiast Anderlecht u siebie jest mało skuteczny, powiedźcie mi jaką macie czutke ....... Pozdrawiam.
Wychodzi Remis
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
✅ Bayer Leverkusen - Sparta ✅

Dzisiaj w Pucharze Uefa dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Bayernem a Spartą. Dla mnie faworyt tego meczu jest oczywisty - Bayer. Niemcy jesli chcą awansowac do kolejnej rundy muszą ten mecz wygrac i bez gadania ???? . Narazie zajmują miejsce przedostatnie - jak nie trudno sie domyslec - nie premiowane awansem. Do tej pory Baryer rozegrał dwa mecze pierwszy wygrał u siebie skromnie z Toulouse , natomiast w drugim musiał uznac wyzszosc Spartaka. Bayer u siebie gra bardzo dobrze, w tym sezonie jedyny mecz jaki przegrał u siebie to był to mecz z Bayernem Monachium (0:1). Co do Sparty to rozegrała ona juz 3 mecze w PU notując odpowiednio porazke (u siebie z Zurichem) wygraną (na wyjezdzie z Toulouse ) oraz remis (u siebie ze Spartakiem). Druzyna Sparty nie gra jakiegos pieknego futbolu który powala na kolana. Mysle ze typ na Leverkusen jest typem jak najbardziej do grania. W skali pewnosci typu od 1 do 10 dałbym mu 8. A dla bardziej ryzykownych proponuje Handi -1 na Bayer.

Typ: Bayer (1:0)
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: FC Kopenhaga - Atletico Madryt ( polowa / wynik koncowy )
Typ: X/2
Kurs: 4.5
Buk: Bwin

Analiza: Dzis o godzinie 20:45 w Kopenhadze odbedzie sie spotkanie pucharu uefa. Przeciwko sobie stana dwie bardzo dobre druzyny. Gospodarze to
FC Kopenhaga a goscie Atletico Madryt. Obie druzyny graja bardzo dobra pilke. Faworytem dzisiejszego spotkania jest Atletico Madryt. Ale mysle ze gospodarze beda stawiac opor i tak latwo sie nie poddadza, tymbardziej ze bedzie wspierac ich wlasna publicznosc. Tak niec mysle ze mecz bedze wyrownany i zwyciestwo jednej z druzyn bedze bardzo male jezeli wogole nie bedze remisu. Moim zdanie w pierwszej polowie bedze remis a w drugiej Atletico Madryt zdobedzie jakas bramke. Wedlug mnie mecz zakonczy sie wynikiem 0:1 dla gosci. To sa oczywiscie tylko moje spekulacje. Nie jest latwo trafic kurs 4.5 ale mysle ze ten typ jest jak najbardziej prawdopodobny i wejdzie. Nie mniej jednak wszytko okaze sie na na boisku.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
kilka slow co do meczu Dinamo Zagrzeb - Hamburger SV !

niemieckie Hamburger SV ostatnio w bardzo dobrej formie ! Mysle ze dzic mimo duzego kursu na ich zwyciestwo (2.40) wygraja to spotkanie! moze nawet i dwoma bramkami. Oczywiscie to tylko moje zdanie co do tego spotkania.
 
ma-rc 0

ma-rc

Użytkownik
Spotkanie: Bordeaux-Helsingborgs IF
Typ: 1.5 over
Kurs: 1.29
Buk: Betgun
Pewnosc typu: 9/10
Analiza:
Co do typu to proponuje dokladac go sobie do kuponowa zeby podbic AKO gdyz typ wejdzie na 99%. Dlaczego? Oba zespoly graja bardzo ofensywny futbol. Czesto w ich meczach pada over 3.5. Mysle, ze jutro bedzie bardzo zaciety mecz i mozliwy jest remis. Jedno jest pewne padnie duzo bramek. Dla wiekszych ryzykantow proponuje over 2.5. Tez raczej wejdzie ale ja wolalem nie ryzykowac i grac bardzo, bardzo spokojnie. Pozdrawiam
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Aris Thessaloniki - Sporting Braga

Spotkanie grupy F pucharu UEFA.Zaskakująco dobrze spisująca sie grecka drużyna spotka się z portugalską Bragą.Aris wygrał swój pierwszy mecz z Czerwoną Gwiazda az 3:0 na własnym boisku.Nastepnie przyszedł trudny mecz z angielskim Boltonem i to na wyjezdzie,ale jakos sobie poradzili i 1:1.Sporting na 2 rozegrane spotkania oba zremisował.Grali jednak z mocnymi przeciwnikami.Na wyjezdzie z Boltonem i u siebie z Bayernem.Teraz zmierzą sie w Grecji,a jak wiadomo mecze wyjazdowe nie są łatwe.Aris jak na moje oko za dobrze gra i Sporting nie pozwoli mu na wiele w tym meczu.Najlepszym wyjsciem bedzie typ na under.


Typ:Under✅

 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Aris Thessaloniki - Sporting Braga

Spotkanie grupy F pucharu UEFA.Zaskakująco dobrze spisująca sie grecka drużyna spotka się z portugalską Bragą.Aris wygrał swój pierwszy mecz z Czerwoną Gwiazda az 3:0 na własnym boisku.Nastepnie przyszedł trudny mecz z angielskim Boltonem i to na wyjezdzie,ale jakos sobie poradzili i 1:1.Sporting na 2 rozegrane spotkania oba zremisował.Grali jednak z mocnymi przeciwnikami.Na wyjezdzie z Boltonem i u siebie z Bayernem.Teraz zmierzą sie w Grecji,a jak wiadomo mecze wyjazdowe nie są łatwe.Aris jak na moje oko za dobrze gra i Sporting nie pozwoli mu na wiele w tym meczu.Najlepszym wyjsciem bedzie typ na under.


Typ:Under

No nie wiem, jak na moje to Braga dzisiaj wygra i grałbym x2. Co do underu - może być różnie. Skoro mówisz, że Aris sobie nieźle poczynia to zastanowiłbym się mocniej, bo Braga jest w niezłej formie, szczególnie Linz, który dzisiaj na pewno coś ustrzeli.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Crvena Zvezda Belgrade - Bolton
1
2,50
SportingBet
Serbsko-Angielski pojedynek i jestem skłonny postawić w nim na zwycięstwo gospodarzy.Piłkarze z Belgradu z Grzegorzem Bronowickim mają nowego trenera Aleksandara Jankovica i od razu zaczęli grać o wiele lepiej.Zespołowi Czerwonej Gwiazdy chyba była potrzebna ta zmiana,nowy coach tchnął w drużynę nowe siły i nadzieje.Zespół pod jego wodzą w lidze serbskiej wygrał dwa razy(5-2 ze Smaderevo,2-0 z Hajdukiem Kula).Większość bramek strzelał Nenad Jestrović,który wydaje się być w doskonalej formie.Dla piłkarzy Crvenej dzisiejszy mecz jest trzecim w tej edycji pucharu uefa i zarazem ostatnią szansą na awans,bowiem jeśli dziś nie zdobędą kompletu punktów nie będą mieli szans na 1/32 turnieju.Do tej pory C.Z.Belgrad przegrała z Bayernem 2-3 i nieoczekiwanie z Arisem aż 3-0.Dziś w drużynie gospodarzy zabraknie tylko dwóch zawodników:Gueye i Trajkovića.
Rywalem piłkarzy z Serbii będzie dziś angielski Bolton Wanderers.Będzie to ich czwarty ostatni mecz w grupowej części pucharu uefa.Jak dotąd zremisowali wszystkie spotkania(1-1 z Bragą,2-2 z Bayernem i 1-1 z Arisem).Mają więc na swoim koncie 3 punkty.Dziś angielskiej drużynie nie daje większych szans na zwycięstwo.Po pierwsze są bardzo mocno osłabieni,zabraknie Nicolasa Anelki, Kevina Davies&#39;a, Kevina Nolan, Andy&#39;ego O&#39;Briena, Ricardo Gardnera, Ivana Campo i Jussi&#39;ego Jaaskelainenena.Są to olbrzymie straty bo Anelka to najlepszy napastnik,Gardner,Campo podstawowi obrońcy a
Jaaskelainen pierwszy bramkarz.Skład powołany przez trenera Boltonu na dzisiejszy mecz prezentuje się następująco:Al Habsi, Hunt, Meite, Cid, Giannakopoulos, Guthrie, McCann, Alonso, Speed, Teymourian, Wilhelmsson, Diouf, Samuel,Michalik, Braaten, Walker, Sissons, Cassidy, Harsanyi.
Dziś na trybunach w Belgradzie ma być komplet widzów i uważam,że Crvena dopingowana przez swoich fanów odniesie pewne zwycięstwo.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Girondis Bordeaux - Helsingborgs IF
Typ: więcej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Stawka: 10/10
Analiza:
Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn, które dziś staną w szranki meczu w ramach Pucharu UEFA łatwo można zaobserwować, że grają ofensywną piłkę przez co strzelają dużo bramek, ale także sporo ich tracą. Przypomnę tutaj choćby ligowe spotkanie Bordeaux z minionego weekendu, w którym padło aż 7 bramek! Odkąd trenerem Żyrondystów przestał być Brazylijczyk Gomes drużyna ta znacznie się zmieniła i już nie jest tą ultradefensywną, a bardziej ultraofensywną :wink: Odnośnie teamu Szwedzkiego to Helsingborg bardzo dobrze spisuje się w rozgrywkach międzynarodowych i choć już rozgrywki ligowe ma za sobą to dziś wcale nie stoi na straconej pozycji na Stade Chaban Delmas. Kto wie czy i dziś wspaniała ofensywa Helsingborga z Henrikiem Larssonem na czele nie da o sobie znać po raz kolejny. Mam nadzieję, że swoje zagrają też gospodarze i łącznie w tym spotkaniu ujrzymy kilka bramek;)

✅ wynik 2-1
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No nie wiem, jak na moje to Braga dzisiaj wygra i grałbym x2. Co do underu - może być różnie. Skoro mówisz, że Aris sobie nieźle poczynia to zastanowiłbym się mocniej, bo Braga jest w niezłej formie, szczególnie Linz, który dzisiaj na pewno coś ustrzeli.✅
Nie krzyczcie - nie mogłem się powstrzymać ????

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom