>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar UEFA - Faza grupowa - 1 kolejka

Status
Zamknięty.
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Witam

Już w czwartek rusza faza grupowa Pucharu UEFA. Zapraszam do typowania.
Kursy od bet-at-home




Kilka meczy zapowiada sie bardzo interesujaco. Mecz pomiedzy hiszpanskim CF Villareal a włoska Fiorntina wydaje mi sie ze bedzie jednym z ciekawszych pojedynko w tej kolejce. Obydwie druzyny zajmuja w swoich liga czolowe mijsca wiec pojedynek powinien byc bardzo zaciety ale ze wskazaniem na gospodarzy. Równie ciekawy wydaje sie byc mecz pomiedzy Lokomtiv Moskwa a Atletico Madryt. Zapraszam do analizowania i typowania.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Natomiast ja polecam zwrócić uwagę na mecz Zenit St.Petersburg - AZ Alkmaar o ktorym pisałem trochę u siebie w temacie na początku tygodnia. Uwazam, ze najlepszym typem na ten mecz jest zagranie czystej &quot;jedynki&quot; na gospodarzy tj. piłkarzy Zenitu. Co prawda w ich składzie zabraknie napastnika Pogrebnyaka, ale uwazam, ze zostanie on godnie zastapiony a kapitan Arshavin poprowadzi swoją druzynę do zwycięstwa. Pisalem rowniez w swoim temacie, ze kursy na ten mecz będą spadac i juz z ok 2,00 spadlo do ok 1,80 ;)
Typ: Zenit St.Petersburg
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Natomiast ja polecam zwrócić uwagę na mecz Zenit St.Petersburg - AZ Alkmaar o ktorym pisałem trochę u siebie w temacie na początku tygodnia. Uwazam, ze najlepszym typem na ten mecz jest zagranie czystej &quot;jedynki&quot; na gospodarzy tj. piłkarzy Zenitu. Co prawda w ich składzie zabraknie napastnika Pogrebnyaka, ale uwazam, ze zostanie on godnie zastapiony a kapitan Arshavin poprowadzi swoją druzynę do zwycięstwa. Pisalem rowniez w swoim temacie, ze kursy na ten mecz będą spadac i juz z ok 2,00 spadlo do ok 1,80 ;)
Typ: Zenit St.Petersburg
popieram calkowicie ???? Zenit bardzo dobrze prezentuje sie w lidze i powinno wygrac
aha i x2 na atletico w expekt wynosi 1.4 ????
 
arkadiusq 0

arkadiusq

Użytkownik
Ważny news dla tych co stawiaja na Bayerm Munch.
Dwaj gwiazdorzy Bayernu Monachium Franck Ribery i Luca Toni nie zagrają w czwartkowym meczu Pucharu UEFA przeciwko Crvenie Zvezdzie Belgrad.
Reprezentant Francji doznał urazu ścięgna udowego podczas sobotniego spotkania ligowego przeciwko Bochum (2:1) i nie zdąży wrócić do pełnej sprawności na pucharową potyczkę.
Z kolei Toni, podobnie jak Martin Demichelis, zmaga się z grypą.
A zatem trzeba wziąć poprawke na gre offensywna gości.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bayern dzisiaj osłabiony brakiem Van Buytena , Demichelisa , Riberiego i Toniego ( IMO są oszczędzani na ligę a nie wcale , że są przeziębieni :p ) + Kahna ale to wciąż wielka drużyna ! Popatrzcie na skład jakim dziś zagrają :

BAYERN
: Rensing - Lahm, Lucio, Lell, Jansen – Altintop, Van Bommel, Zé Roberto, Schweinsteiger - Klose, Podolski
Ta ekipa nawet bez swoich największych gwiazd prezentuje się na &quot;papierze&quot; lepiej od tej zeszłorocznej nie wspominając o rywalach z Belgradu. Tacy piłkarze jak Schweinsteiger czy Podolski dziś będą mieli szanse pokazać się z jak najlepszej strony , bo do tej pory ich miejsce było na ławce . O atak to w ogóle nie trzeba się martwić , gorzej wygląda sprawa obrony bo nie wiadomo jak spiszę się Lell na środku ale i tak jak dla mnie dziś wygrana Bayernu po kursie 1.70 ( na początku tygodnia było 1.35 ) to najlepsza oferta 1 kolejki . Takich kursów na Bayern często oglądać w tym sezonie nie będziemy , zwłaszcza z takimi rywalami .
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Zenit St. Petersburg - Alkmar -1
Lokomotiv Moskwa - Atletico Madryt - x2
Tottenham - Getafe - 1
Panathinaikos - Aberdeen - 1 ???
Everton - Larisa - 1 ???
Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium - 2
Anderleht - Hapoel Tel Aviv - 1
Villareal - Fiorentina - 1

Zenit na wlasnym terenie nie powinien miec problemow z AZ Alkmar. Zawodnicy z Moskwy dobrze graja w lidze i zajmuja 2 miejsce. Poza tym beda im sprzyjaly warunki atmosferyczne w ktorych graja na codzien.
Atletico z Forlanem, Guerrero, Luisem Garcia, Simao Sabrosa, Maniche i Reyesem w tym sezonie jest bardzo mocne, wygrywa ostatnio wszystko nie liczac meczu z Barca i mysle zewygraja. Dla bezpieczenstwa x2.
Bayern zagra bez Toniego i Riberyego ale mysle ze maja na tyle silne sklad i powinjni dac rade druzynie ktora meczyla sie z slabym Groclinem.
Anderlecht zagra z slabym Hapoel Tel Aviv ktory w swojej lidze zajmuje przedostatnie miejsce i na wlasnym terenie powinni dac rade.
Villareall u siebie jest bardzo mocny o czym swiadczy ostatnia wygrana w lidzie nad Barcelona. Fiorentina ma silny sklad min z Mutu i Vierim ale nie dadza rady z dobrze spisujacym sie ostatnio Villareal.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Osobiście odpuściłem sobie typowanie spotkania pomiędzy Crveną Zvezdą a Bayernem Monachium gdyż uważam, że gospodarzy mimo wszystko stać na korzystny rezultat, ale Bayern to Bayern... jest faworytem choć może też zawieść. Kursy na ten mecz mnie nie zadowalają i tego nie gram.

Radzę natomiast odpuścić typowanie spotkania Villareal - Fiorentina gdyż może tam paść naprawdę każdy rezultat.

A oto moje propozycje:


Zenit St.Petersburg - AZ Alkmaar
Już kilkukrotnie pisałem u siebie w temacie oraz w odpowiednim dziale o tym spotkaniu i tak jak się spodziewałem kursy na zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu sporo spadły jednakże nie jest to spowodowane podpuchą bukmacherów a faktem jaką dyspozycję prezentują aktualnie obie drużyny oraz problemy kadrowe z jakimi się borykają (Alkmaar). Do tego wszystkiego dochodzi pogoda, która na pewno nie będzie sprzymierzeńcem piłkarzy Alkmaar. Co prawda w drużynie Zenitu zabraknie dziś napastnika Pogrebnyaka, ale ma on godnego następcę w postaci Fatiha Tekke, który współpracując z Andreiem Arshavinem zapewne zdobędą jakieś bramki. Stawiam na pewne zwycięstwo Zenitu.
Mój typ: Zenit St.Petersburg - 1,65 w Unibet
Tottenham - Getafe
Koguty mocno rozczarowują w tym sezonie Premiership i aby odzyskać częśc zaufania swoich fanow przydałoby się wygrać w dzisiejszym spotkaniu z Getafe, które po odejściu trenera Schustera również nie imponuje swoją grą. Hiszpanie skupią się zapewne na uważnej grze w defensywie ale tak czy siak uważam iż gospodarze ją przełamią i wygrają w granicach 2:0.
Mój typ: Tottenham - 1,53 w Unibet
Anderlecht Bruksela - Hapoel Tel-Awiw
Piłkarze Hapoelu Tel-Awiw są obecnie naprawdę słabo dysponowani i wiele na to wskazuje, że gospodarze dzisiejszego spotkania, piłkarze Anderlechtu tą słabą formę rywali wykorzystają i do swojego konta dopiszą pierwsze trzy punkty. Oczywiście w piłce wszystko jest możliwe, ale ja dziś typuję zwycięstwo drużyny Marcina Wasilewskiego, który zapewne zagra w pierwszym składzie Fiołków :wink:
Mój typ: Anderlecht Bruksela - 1,50 w Unibet
Helsingborg - Panionios Ateny
Piłkarze Helsingborga w pierwszej rundzie po niezwykle emocjonujących spotkaniach z holenderskim Heerenven awansowali do fazy grupowej Pucharu UEFA w której mają chęci sporo namieszać. Aby tak się stało należy zanotować dobry start tzn. zwyciężyć z greckim Panioniosem, który do potenantów europejskiej piłki nie należy. Warto jednak podkreślić, że ma nowego sponsora, który powoli zaczyna wykładac duze pieniądze aby ta druzyna odnosiła sukcesy. Tak więc obie druzyny mają o co grać i nie będą się oszczędzały co też moim zdaniem może zaowocować dużą liczbą bramek.
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 1,80 w Unibet
FC Basel - Rennes
Jednym z ciekawszych spotkań dzisiejszego wieczoru będzie pojedynek Szwajcarsko - Francuski. Obie drużyny wydają się być bardzo dobrze dysponowane zwłaszcza jeśli chodzi o grę ofensywną, dlatego też uważam, że ciekawym typem jest ten na dużą ilość bramek po owocnym kursie 2,00. Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 2,00 w Unibet
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tottenham - Getafe
Koguty mocno rozczarowują w tym sezonie Premiership i aby odzyskać częśc zaufania swoich fanow przydałoby się wygrać w dzisiejszym spotkaniu z Getafe, które po odejściu trenera Schustera również nie imponuje swoją grą. Hiszpanie skupią się zapewne na uważnej grze w defensywie ale tak czy siak uważam iż gospodarze ją przełamią i wygrają w granicach 2:0.
Mój typ: Tottenham - 1,53 w Unibet
A nie lepiej zagrać over? Getafe słabiutko, myślę że kompletnie odpuszczą PUEFA, a atak Spurs robi wrażenie. Niezawodny Keane na pewno dorzuci swoje trafienie/trafienia... Ah - pewnie wiesz - co dzieje się z Berbatovem? Czy temu zawodnikowi nie odnowiła się przypadkiem kontuzja?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mimo wszystko wolę zagrać jedynkę bo wydaje mi się, że ten mecz moze zakonczyc się rezultatem 2:0. Tak jak pisałem Getafe zapewne skupi się dziś na grze w defensywie i raczej wielokrotnie nie zostanie pokonany ich bramkarz, choc oczywiscie wszystko możliwe... ;)

A co do Berbatowa to nie widziałem info o jego kontuzji... z tego co się orientuję to nie zagrają dziś Bale, Rocha, Routledge i King.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
1:2
Ojjj, Tottenham niemiłosiernie słaby w tym sezonie. Oby trzymali tam Jola jak najdłużej - buki nie do końca wyczaiły co się kroi, czego dowodem były ostatnie kursy na Newcastle - Spurs... Tego weekendu również zagram przeciw Tottenham&#39;s.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom