>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar UEFA - 2.runda kwalifikacyjna

Status
Zamknięty.
M 76

marian555

Użytkownik
No bo Dniepro wymiata, jeszcze może z handicapem na Dniepro obstawić, fajny kurs 1.95 na Dniepro Dnjepropietrowsk.
Youtube i tabela mnie przekonało do Dniepra, grają wysmiecie i są skuteczni.
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
Marian555 dzięki za cynk
Jaki cynk?
Dopiero jak wygrasz to będziesz mugł podziękować. Widziałem już wielu co kasę liczyło za wcześnie. Ja na giełdzie dostałem 2:1 dla Bełchatowa po kursie 72, ale jeszcze nie liczę zysków, by nie zapeszyć
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
TBM napisał/a:
Mój typ: Atletico Madryt - 1,20 w Expekt
unikam grania masówek już Manch#jster pokazał jakie to gwiazdki ma i jak nie może strzelić gola Readingowi, a kurs jest nieodpowiedni do ryzyka bo Atletico jeszcze się nie rozegrało bo sezon jeszcze się nie zaczął, choć pewnie wymęczą 1-0 2-0
Krzysztof1985 też często unikam grania masówek, ale uważam, że czasem trzeba ;) Gdybym był super pewny zwyciestwa Atletico to grałbym z handi, a że nie jestem i uważam, że tak jak napisałeś pewnie wymęczą 1-0, 2-0 to zagrałem zwykłą &quot;1&quot; ;)
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Young Boys to szwajcarski klub o predyspozycjach do walki o mistrza co potwierdzają mecze ligowe.Zajmują 4 miejsce w Szwajcarskiej Super League po 5 meczach z bilansem
2-2-1 _12-9 w bramkach.Grają bardzo ofensywny dutbol o czym świadczy liczba bramek która jest największą w lidze.Ostatnio przegrali na wyjeździe 1-3 z Xamax ale u siebie na boisku są bardzo mocni o czym przekonał sie Basel który dostał porządne lanie przegrywając 1-5.Prym w zespole Młodych chłopców wiodą uważany swego czasu za jeden z największych hiszpańskich talentów Javier Portillo,szwajcarski rozgrywający Hakan Yakin i pomocnik lub boczny były obrońca Shalke Fernando Varela.

Lens to solidny zespół ale liga francuska jest statyczna ,nieskuteczna mało widowiskowa i
taki futbol w tym sezonie prezentuje Lens który dzisiaj będzie sie raczej bronił bo ich przeciwnicy z pewnością sie a nich żucą,co do piłrkarzy Lens ma swoich szeregach dobrych zawodników takich jak min Kovacevic, Sable, Akale, Kalou, Monterrubio, Dindane napastnik WKS który jest niesamowicie szybki i pamiętamy go z występów w Anderlechcie,słynie z dobrego dryblingu ale w dalszym ciągu brakuje mu wykończenia.

Dzisiaj spodziewam sie dobrej gry Szwajcarów choć łatwo nie będzie bo Lens to typowy underowiec i skupia sie wyłącznie na obronie ale na swoim boisku licze na dobrą skuteczność Young Boys i tpuje wygraną 2-1

Kolejny zapowiadający sie na bardzo wyrównany pojedynek w którym stawiam na potencjalnie uważaną przez buki za słabszą drużyne.Drogheda w tym sezonie błyszczy w Irlandzkiej Econom League gdzie zdecydowanie zmierza po mistrzowską koronę i w tej formie nikt już chyba nie jest ich w stanie dogonić.Helsi spisuje sie poniżej oczekiwań w Szwedzkiej Ektraklasie zajmuje 9 pozycje.Dzisiaj buki za faworytów uznają Helsingborgs bo sądzą pewnie że jest spora różnica miedzy ligą irlandzką a szwedzką...nie sądze aby Droghdea dzisiaj przegrała i widze dzisiaj tutaj zdecydowane zwycięstwo Irlandczyków bo Helsi gra w kratke.Dzisiaj trenerzy i zawodnicy Droghedy z wielkim respektem wypowiadają sie o Szwedach i wielce chwalą H,Larssona ale to wydaje sie gra psychologiczna bo każdy wie że 36 letni Larsson już prochu nie wskrzesi.Stawiam 2-0 dal Droghedy.

W kolejnym spotkaniu nie ma co dużo gadać wystarczy podać jedenastkę Atletico

Atletico Madryt: Leo Franco – Seitaridis, Pablo, Perea, Pernia – Raul Garcia, Maniche – Maxi Rodriguez, Simao – Agüero, Forlan.

Zagrają dzisiaj ze wskazaniem na skrzydłowych i dużo trener Atletico mówił o Aguero.Podobno wielki talent z Argentyny jest w świetnej formie i dzisiaj Madryt na niego liczy.Kurs marny dałem to na dokładke i bycmoże bedzie to horror ale jeśli Atletico nie wygra to ośmieszy sie przed wszystkimi, różnica klas zespołów jest ogromna
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja bym aż tak pewien nie był , nie pod wzgledem że wierze w rodaków tylko dlatego , iż uważam że wiele dziś ludzi postawi na Dniepro i ile razy sie zdarzało że taki typ uciekał..setki . Wiec ja bym na to dziś uważał a kurs raczej mizery , lepej wybrać coś lepszego.
No no kaprys dobrze że myslałeś podobnie do mnie , teraz nalezy sie cieszyć z małego sukcesy czyli remisu Bełchatowa i że nie przegraliśmy kasy ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
jak myslicie, poradza sobie u siebie ? :&gt;
Pewnie dużo zależy od tego czy do drużyny wróci kreator gry Garguła, bo jeśli nie to coś mi się wydaje, ze trener Lenczyk ustawi drużynę na 0:0. A co do Dyskobolii to mimo tego, ze rywale zapowiadają zwycięstwo w rewanżu to uważam, że klub z Grodziska spokojnie powinien przejść do kolejnej rundy.
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Ja mysle, ze Polacy sobie poradza. Zarowno Groclin jak i GKS :grin:

Jesli chodzi o zespol z Grodziska, to jedyny niepokojacy fakt jaki dostrzegam, to fakt, ze Tobol lepiej gra na wyjazdach. Bynajmniej tak uwazaja niektorzy dizennikarze. Wiecej powiedziec nie moge, bo w naszej szanownej TV nie bylo relacji ;-) Choc nie z ich winy... :jezora:

GkS zagral dobry mecz. Ale jakby spojrzec tak na druga polowe, to mialem wrazenie, ze oni sie tam wiecej bronili przed atakami Dnipro niz probowali zdobyc bramke. Proby wyprowadzenia kontrataku konczyly sie czesto w srodku pola, na odebraniu pilki przez defensorow z Ukrainy. No chyba, ze mieli taka taktyke ;-) Efekt ogolny dalo to dobry, bo przeciez remis 1:1 to bardzo dobra wyjsciowa sytuacja :grin: No i dlaczego nie zagral Costly.. :sad:

Ogolem rzecz biorac nie wyobrazam sobie, zeby nasze zespoly stracily taka szanse awansu :smile:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Dziś mała podróż do Szwajcarii.Na spotkanie drugiej rundy kwalifikacyjnej pucharu UEFA.Spotkanie na pierwszy rzut oka ma faworyta i tak racjonalnie jest i postaram sie to udowodnic i udokumentować , po przez racjonalna analize poprzedzoną faktami i wynikami.Spotkanie pomiedzy Basel - Mattersburg o godzinie 20.15 na stadionie Sankt-Jakob-Park który może pomieścic około 33 tyś widzów..Musze powiedzieć że troche sie przestraszyłem o wynik tego spotkania jak zobaczyłem na którym miejscu są goscie , zajmuja oni fotel lidera , jednak Austra jest to liga raczej przecietna moim zdaniem ich bilans n wyjezdzie w lidze to jedna wygrana i dwa remisy.Ogolnie patrzac jak spisują sie na wyjazdach , to musze powiedzieć że ten bilans jest fatalny na 10 spotkań wygrali tylko jedno ostatnio z Ried , 5 przegrali i 4 zremisowali , czyli w tych wszystkich spotkaniach zdobyli 7 punktów to naprawde , &quot;żenada&quot;.Moge tu przytoczyć jeden fakt , w pierwszej rundzie na wyjezdzie przegrali z Aktobe Lento 1-0 i u siebie dopiero odrobili strate , zespół ten jest owiele gorszy od dzisiejszgo rywala.Mattersburg graa głównie dobrze u siebie , a na wyjazdach raczej jak juz wspomniałem zle ,w iec jesli by mieli w tym meczu na coś liczyć to na spotkanie u siebie gdzie ewentualnie mogli by odrobic strate z dzisiejszego spotkania , bo w to nie wątpie że dzis Basel wygra i tym akcentem przejdziemy do gospodarzy.Szwajcarzy u siebie graja rewelacyjnie na 10 spotkań wygrali 8 i dwa razy zremisowali , wiec widac że bardzo bardzo pozytywnie.U siebie z tego sezonu mają bilans dwie wygrane w tym jedna z liderem który ma taka samą ilosc oczek oraz remis z Aarau.Basel zagra dopiero pierwszy mecz w pucharach , oni mają zdecydowanie wieksze aspiracje nż druga runda uefa , w tym sezonie napewno w lidze beda liczyli n LM. Uważam że dziś bedą musieli wywalczyć chociaż nie wielką przewage ponieważ Mattersburg u siebie gra bardzo solidnie.

Typ : 1

źródło - Gamebookers
✅ ✅
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk
Typ: under 2,5 ⛔ :cry:
Kurs: 1,70
Analiza:

Dzisiaj drużyna z Bełchatowa podejmować będzie w meczu rewanżowym ukraiński zespół Dnipro Dniepropietrowsk. W pierwszym spotakaniu padł remis 1:1. Przed dzisiejszym meczem to drużyna z Bełchatowa jest w korzystniejszej sytuacji, wystarczy i bezbramkowy remis. Jednak bukmacherzy jako faworyta stawiają drużynę Dnipro. Zobaczmy więc jak prezentuje się polski zespół. Otóż dość ciekawie, patrząc jaki wynik jest im potrzebny. GKS może w tym sezonie nie gra tak ładnie jak w zeszłym, /chodzi strzególnie o skuteczność/, ale nadal traci bardzo mało bramek. Dnipro natomiast to czołowy zespół ligi ukraińskiej. Obecnie zajmuje drugie miejsce ustępując tylko Shakhtarowi. Drużyna z Bełchatowa jest natomias 10. Patrząc na bramki strzelone to GKS wygląda słabiej w porównaniu z Dniepro (GKS 2 a Dnipro 14) ale obie drużyny straciły w tym sezonie mało bramek. Co sugerować może że i dziś stracą ich mało. Ostatnie ligowe mecze dzisiejszych rywali zakończyły się remisami: GKs zremisował z Wisła 0:0, a Dnipro zremisowało z przeciętną Zakarpatią Użgorod 1:1, choć należy wspomnieć że to Dnipro w tym spokaniu było stroną przeważająca. No i tu kolejna dobra informacja dla Polaków; jak widać po wyniku nie umiało przełożyć przewagi na wygraną. Dzisiaj na trybunach GKS ma zasiąść komplet widzów. Doping kibiców może tylko pomóć bełchatowianom. W drużynie Dnipra nie zagra dziś Andrij Worobiej, a w drużynie Oresta Lenczyka Costly&#39;iego, Popka i Jarzębowskiego.
Jako Polak będę oczywiście kibicował drużynie PGE GKS Bełchatów, ale nie jestem przekonany czy uda im się awansować, dlatego nie zarykuje postawienia 1x (kurs 1,40) ani x2 (1,31). Najbardziej prawdopodobny wydaję się remis, choć przy ataku drużyny z Ukrainy bełchatowianie mogę wyprowadzć skuteczną kontrę albo Dnipro w ciągu 90 min (?) strzeli bramkę na wage awansu. Patrząc po statystykach ostatnich meczu postawie dzisiaj na: poniżej 2,5 choć postawienie na 1x też nie byłoby złym pomysłem.
Transmisja w TVP 2 o godz. 20,45

25/08-07 GKS Belchatow vs. Wisla Krakow 0:0
19/08-07 Groclin Dyskobolia vs. GKS Belchatow 0:0
16/08-07 Dnjepr Dnjprpropetrovsk vs. GKS Belchatow 1:1
11/08-07 GKS Belchatow vs. Zaglebie Lubin 0:1
05/08-07 Widzew Lodz vs. GKS Bełchatów 0:0

Ponad 2.5 Gole 0 (0%)
Poniżej 2.5 Gole 5 (100%)


26/08-07 Dnipro Dnjepropetrowsk vs. Zakarpatia Uzgorod 0:0
19/08-07 Zorya Lugansk vs. Dnipro Dnjepropetrowsk 0:1
16/08-07 Dnjepr Dnjprpropetrovsk vs. GKS Belchatow 1:1
11/08-07 Dnipro Dnjepropetrowsk vs. FK Naftovyk-Ukrnafta 2:0

Ponad 2.5 Gole 3 (43%)
Poniżej 2.5 Gole 4 (57%)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
[center:7b3d19606f]Groclin Dyskobolia - Tobol Kostanay [Ile bramek zostanie strzelonych?][/center:7b3d19606f]


W tym meczu licze na zwyciestwo gospodarzy,chyba wiadomo dlaczego...W pierwszym meczu mimo tego,ze wyjazdowym pokazali,ze są lepszym zespołem.Wtedy nie wszyscy wierzyli w Groclin.Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc na własnym stadionie z drużyna,która juz wczesniej pokonali.Dyskobolia jest bardzo underowym zespołem.Patrząc na ostatnie 6 meczy,zarówno w OE jak i UEFA padało mało bramek w meczach z udziałem Groclinu.Z tych 6 tylko w jednaym padł over.Dyskobolia grała wtedy wyjazdowy mecz przeciwko Jabielonii-wygrany 3:1.Myśle,ze wynik dwumeczu nie bedzie wiekszy niz 3 bramkowy.W dwumeczu przeciwko Araz Imishli padła zaledwie 1 bramka.Trzeba jeszcze dodac,ze grodziszczanie strzelili ja na wyjezdzie,a przed własną publicznością zremisowali bezbramkowo.Myśle,ze ten mecz nie bedzie sie wiele różnił od tego z Arazem i padnie dzisiaj under.

[center:7b3d19606f]Typ:Under 2.5 ✅ [/center:7b3d19606f]


[center:7b3d19606f]============================================================[/center:7b3d19606f]



[center:7b3d19606f]Artmedia Bratislava - FC Mika Ashtarak[/center:7b3d19606f]


W tym spotkaniu słowacka drużyna zmierzy sie z armeńską ekipą.W pierwszym spotkaniu okazali sie lepsi gracze FC Mika.Do nie takiego złego dla Artmedii rezultatu 1:1 brakowało zaledwie 10 min.W 80 minucie meczu,odbywającego sie w Ashtarak,graczy Bratysławy pogrążył Alex.W pierwszej rundzie Artmedia trafiła na Csf Zimbru Chisinau.W pierwszym psotkaniu zremisowali u siebie 1:1 w drugim natomiast lepsi wydawali sie gracze Zimbru,ale w 90 minucie meczu bramke strzelił Borbely i mecz zakonczyl sie wynikiem 2:2,co dało awans Słowakom.Gracze Mika Ashtarak tez w pierwszej rundzie nie mieli łatwo.Ich przeciwnikiem był MTK Hungaria.W pierwszym meczu ulegli na stadionie MTK 2:1,ale jak wiadomo w piłce liczy sie każda bramka.W drugim spotkaniu zwyciestwo 1:0 zapewnił Adamjan,ale to bramka z pierwszego meczu Klebera dała awans FC Mika.Jak widac w kwalifikacjach Słowacy nie wygrali jeszcze meczu.Myśle,ze w tym spotkaniu wezmą sie ostro do roboty i pokaża przed włansą publicznoscia na co ich naprawde stac.


[center:7b3d19606f]Typ:1 ✅ [/center:7b3d19606f]


[center:7b3d19606f]============================================================[/center:7b3d19606f]



[center:7b3d19606f]Vojvodina Novi Sad - Atletico Madryt[/center:7b3d19606f]


Kolejny mecz w którym znany zespół zmierzy sie ze słabszym przeciwnikiem.Mimo tego,ze pierwszy mecz wygrali zawodnicy z Madrytu az 3:0 teraz również typuje ich zwyciestwo.Atletico swoja przygode z eliminacjami do UEFA zaczęło od 2 rundy i juz w pierwszym meczu pokazali,ze awans do 3 nalezy do nich.Bramki strzelali: Rodriguez, Forlan i Aguero.Vojvodina w pierwszej dundzie trafiła na Hibernians FC Paola.Poszło im bardzo gładko.Spotkanie u siebie wygrali 5:1,a wyjazdowe 2:0.Porównujac Vojvodine do Hibernians to mniej wiecej to samo co Atletico Madryt do Vojvodiny.Atletico ostatnio mocno nastraszyli Real w spotkaniu ligowym,gdzie pierwsi strzelili bramke,no ale nie potrafili utrzymac prowadzenia i w rezultacie przegrali 2:1,ale jak na mecz wyjazdowy z takim przeciwnikiem to i tak nie zle.Bukmacherzy juz ostrożnie podchodza do tego meczu wystawiając na gosci kursy w okolicach 1.7 [totolotek] i mysle,ze jest to warte zagrania.

[center:7b3d19606f]
Typ:2 ✅ [/center:7b3d19606f]
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Groclin -Toboy under 2.5 ✅


Na dzisiaj postanowiłem skupić sie na polskich zespołach w europejskich pucharach.Mianowicie Groclin który z ciężkiego terenu w Kazachstanie wywiózł bardzo korzystny resultat 1-0 ale ich gra nie wyglądała zbyt dobrze.Wiadomo krajowe podwórko to nie europejskie puchary a podopieczni Zielińskiego nie są zespołem strzelającym dużo goli.Trener Kazachów przed tym meczem mówił że bedzie tutaj walczył o awans ale myśle że Groclin jest ekipą na tyle ograną że nie da go sobie wydrzeć,powiem tak:jeśli strzeli pierwszy bramke to bedzie raczej starał sie utrzymać wynik .Mecz równie dobrze może sie skończyć bezbramkowym remisem bo patrząc na gre piłkarzy Zielińskiego nie rzucą sie do huraganowych ataków bo nie mają do tego atutów.Nie zagra poza tym najlepszy strzelec Sikora.Typuje tutaj spokojny under po dobrym kursie/


Bełchatów-Dniepr propozycja 2 ✅

Pierwszy mecz na Ukrainie PGE Bełchatów zaskoczyło Dnipro i nas wszystkich dobrą grą gdzie wywieźli korzystne 1-1 z trudnego terenu na Ukrainie.Dniepr był stroną wyraźnie przeważającą i w koncówce mogli to wygrac ale zabrakło szczescia.Dniepr zajmuje drugie miejsce w Ekstraklasie Ukraińskiej gdzie mają bilans 6-1-0 i 14-3 w bramkach.Ostatnio zremisowali z zespołem z dna tabeli u siebie 0-0 po masie niewykorzystanych sytuacji.Dzisiaj w końcu jeśli chcą grać w tym sezonie na europejskich podwórkach muszą wygrać.Mają kilkukrotnie wiekszy budet i dzisiaj zawodnicy muszą dac z siebie 200 % bo wymagania zarządu są duże.Zespół Lenczyka gra monotonnie i popełnia błędy w obronie.Dzisiaj zagrają bardzo defensywnie i kto wie czy to sie na nich nie zemści.Skupią sie wyłącznie na obronie wyniku.Dużą wage na [przebieg meczu bedzie miała skuteczność graczy z Ukrainy jeśli strzelą pierwsi bramke to napewno awansują.Ostatni mecz Bełchatowian z Wisłą obnażył wszytskie braki.Fartownie ugrali u siebie 1 oczko bo Wisła była zespołem zdecydowanie lepszym i powinna śmiało wygrac w Bełchatowie.Dzisiaj myśle że szczęscie już nie bedzie grało ale piłkarskie umiejętności i nie bedzie piekniego awansu dwóch zespołów z Polski do europejskich pucharów i Bełchatów odpadnie bo niegra piłki na poziomie na którym sie gra w Europie
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Dyskobolia Grodzisk vs. Tobyl Kostanai
Typ : Groclin
Kurs :1.65
Bet-at-home

Analiza :
Dzis o godzinie 16.45 na Stadionei Groclinu przy :ul. Powstańców Chocieszyńskich 52 odbedzie sie rewanzowy mecz eliminacji pucharu UEFA , przypomnijmy na wyjezdzie Groclin wygral 1:0 po golu Mariusz Muszalika . Tak wiec do dzisiejszego meczu powinni prystapic z lepsza gra . Jak wiemy do angielskiej ligi odszedl Bartosz Slusarski . Tak wiec moze byc to oslabienie Groclina, a z tego co lsyszale mTobol lubi grac na wyjazdach . I to bedzie napewno jeden z ciezszych meczow POlakow .Po kontuzji wracaja Adrian Sikora i Radek Mynar. Tak wiec mozna liczyc na Szybkiego napastnika . W ostatnich kolejkach Groclin zremisowal bezbramkowo na wlasnym stadionie z GKS Belchatow ktory takze dzisiaj gra mecz w Pucharze UEFA . I wczesniej przegral z Legia Warszawa 0:1 .Tobol natomiast wygral na wyjezdzie 2:0 z Kairat Almaty i na wlasnym stadionie pyknol 4:2 Shakhter Karaganda . Tak wiec zadanie napewno trudne lecz licze na naszych chlopcow.
 
B 0

bartmis

Użytkownik
GKS Bełchatów - Dnipro Dnjepropetrowsk

Najważniejszy mecz w historii klubu z Bełchatowa. GKS zremisował na wyjeździe 1-1 wykorzystując praktycznie jedyną szansę na strzelenie gola w meczu. W tamtym spotkaniu dużo lepiej radzili sobie goście, którzy pomimo przewagi strzelili tylko jednego, dość przypadkowego, gola. Dzisiaj Bełchatów wyjdzie na boisko po to aby nie stracić bramki i tak zapewne Polacy będą grać bardzo defensywnie, wręcz ultradefenswynie. Sam Orest Lenczyk mówi, że kibice wybaczą brzydką grę GKS-owi jezeli Ci awansują dalej. Ja osobiście wierzę w wynik 0-0. Do składu GKS wracają Łukasz Garguła i Dariusz Pietrasiak, ale przede wszystkim ważny jest powrót, odnośnie meczu sprzed 2 tygodni, bramkarza Piotra Lecha, który gdy stoi w bramce GKS to Bełchatowianie nie tracę zazwyczaj goli. Chyba brak Lecha na Ukrainie spowodował stratę bramki, bo uważam, że Lech obronił by tamten strzał. Prawdę mówiąc, pomimo ciągłego ataku Ukraińców w meczu pierwszym, nie było grożnych strzałów dla bramkarza ponieważ Ukraińcy bardzo wierzą w celność swoich strzałów i próbują strzelać z około 16-20 m a to wyglądało ostatnio jak wyglądało.
W Dnipro nie zagra na pewno Andrij Worobiej, który odniósł kontuzję podczas meczu reprezentacji Ukrainy z Kazachstanem. Na kontuzje narzekają również Sierhij Nazarenko i Konstantin Krawczenko. Szczególnie brak Worobieja, głównej podpory gry ofensywnej, może mieć duże znaczenie dla zakładu.

Dnipro i GKS to drużyny underowe. Dnipro w tym sezonie gra świetnie w lidze ukraińskiej. Zajmuje 2 miejsce równo z Shachtarem. W 7 meczach Dnipro strzeliło 14 goli a straciło zaledwie 3. W ostatnim meczu ligowym drużyna Dnipro zremisowała z przeciętną Zakarpattią 0-0.
GKS w lidze nie gra olśniewająco, szczególne problemy Bełchatowianie mają ze strzelaniem goli bo nie tracą dużo bramek. W ostatnim meczu ligowym GKS zremisowął u siebie 0-0 z Wisłą, którą cenię dużo bardziej niż Dnipro, choć liga ukraińska uznawana jest za lepszą od Polskiej.

Ostatnie 5 meczy Dnipro:
26/08/2007 Ukraine Premier League Dnipro Dnjepropetrowsk vs. Zakarpatia Uzgorod D - 0:0
19/08/2007 Ukraine Premier League Zorya Lugansk vs. Dnipro Dnjepropetrowsk W - 0:1
16/08/2007 UEFA Cup Dnjepr Dnjprpropetrovsk vs. GKS Belchatow D - 1:1
11/08/2007 Ukraine Premier League Dnipro Dnjepropetrowsk vs. FK Naftovyk-Ukrnafta W - 2:0
05/08/2007 Ukraine Premier League Dynamo Kiev vs. Dnipro Dnjepropetrowsk W - 1:3


Ostatnie 5 meczy GKS:
25/08/2007 Orange Ekstraklasa GKS Belchatow vs. Wisla Krakow D - 0:0
19/08/2007 Orange Ekstraklasa Groclin Dyskobolia vs. GKS Belchatow D - 0:0
16/08/2007 UEFA Cup Dnjepr Dnjprpropetrovsk vs. GKS Belchatow D - 1:1
11/08/2007 Orange Ekstraklasa GKS Belchatow vs. Zaglebie Lubin L - 0:1
05/08/2007 Orange Ekstraklasa Widzew Lodz vs. GKS Belchatow D - 0:0

Zwarzając na dzisiejszą taktykę GKS o której śmiało mówi Lenczyk, że jakoby GKS całą drużyną zamierza się bronić, a to potrafi robić oraz zwarzając na pewne osłanbienia ofensywne Dnipro, uważam, że dzisiaj padnie poniżej 2,5 gola w meczu. Wg mnie najbardziej prawdopodobny jest remis 0-0. Jeżeli pierwsi strzelą bramkę piłkarze Dnipro, to moim zdaniem oni zaczną sie bronić i mecz może zakończyć się 0-1, jeżeli GKS strzeli jakimś cudem ze stałego fragmentu gry zapewne, to obrona będzie jeszcze bardziej zdeterminowana. Jeżeli będzie 1-1 w czasie meczu to zwarzając, ze remis daje dogrywkę, uważam że obie ekipy będą bronić tego wyniku.

Faworytem spotkania, jak i dwu-meczu, są piłkarze Ukraińscy, ale mam nadzieję że taktyka Lenczyka pomoże Polskiej drużynie wyjść zwycięsko z potyczki, tzn. utrzymując dziś remis 0-0.
GKS Bełchatów - Dnipro Dnjepropetrowsk, typ: under 2.5, kurs: 1.8, bukmacher: Interwetten, stawka: 5/10
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk
Typ: under 2,5 :minus: :(
Kurs: 1,70

Dolicha, druga strzegółowa analiza /wczoraj Celtic/ i znowu się nie sprawdza. ???? Po pierwszych dwóch wydawało się że jest OK weszły, a teraz?
Pytanie do doświadczonych graczy; czy popełniłem jakieś błędy w analizowaniu tych meczy.
Sorry że w tym temacie. ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Spotkanie: GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk
Typ: under 2,5 :minus: :(
Kurs: 1,70

Dolicha, druga strzegółowa analiza /wczoraj Celtic/ i znowu się nie sprawdza. ???? Po pierwszych dwóch wydawało się że jest OK weszły, a teraz?
Pytanie do doświadczonych graczy; czy popełniłem jakieś błędy w analizowaniu tych meczy.
Sorry że w tym temacie. ????
Tu nie chodzi o to, czy analiza jest błędna... to jest piłka nożna, sport. To, że ktoś napisze analizę na całą stronę nie oznacza, że tak też się stanie. Nawet super dogłębna analiza nie gwarantuje 100 procentowej pewności, że ten typ się sprawdzi. Wydaje mi się, że nikt nie spodziewał się takiego wyniku... 2-4 w pierwszej połowie a w drugiej 0-0. Taki jest po prostu sport.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Też mi się wydaje, że o ile nikt.. to mało kto się spodziewał wyniku 2-4 ;) GKS niestety odpadł z europejskich pucharów, ale w mojej opinii Dnipro w pełni zasłużyło na awans. Uważam, że Ukraińcy powinni awansować do fazy grupowej i nawet z niej wyjść do dalszych rund ;)

Przed nami losowanie rywala dla Dyskobolii Grodzisk ;) Oby los był łaskawy :p ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom