>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar UEFA - 2.runda kwalifikacyjna

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Druga runda kwalifikacji Pucharu Uefa

FC Otelul Galati (ROU) - PFC Lokomotiv Sofia (BUL)
CFR 1907 Cluj (ROU) - Anorthosis Famagusta FC (CYP)
FK Rabotnicki (MKD) - NK Zrinjski (BIH) / FK Partizan (SRB)*
NK Slaven Koprivnica (CRO) - Galatasaray SK (TUR)
UD Leiria (POR) - Maccabi Netanya FC (ISR)
HNK Hajduk Split (CRO) - UC Sampdoria (ITA)
KS Besa (ALB) - PFC Litex Lovech (BUL)
Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) - Kayseri Erciyesspor (TUR)
Club Atlético de Madrid (ESP) - FK Vojvodina (SRB)
NK Široki Brijeg (BIH) - Hapoel Tel-Aviv FC (ISR)
AC Omonia (CYP) - PFC CSKA Sofia (BUL)
FC Basel 1893 (SUI) - SV Mattersburg (AUT)
SV Ried (AUT) - FC Sion (SUI)
FC MIKA (ARM) - FC Artmedia Petržalka (SVK)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) - GKS Bełchatów (POL)
Budapest Honvéd FC (HUN) - Hamburger SV (GER)
BSC Young Boys (SUI) - RC Lens (FRA)
FC Tobol Kostanay (KAZ) - Groclin Grodzisk Wielkopolski (POL)
FK Austria Wien (AUT) - FK Jablonec 97 (CZE)
FC Vion Zlaté Moravce (SVK) - FC Zenit St. Petersburg (RUS)
SK Rapid Wien (AUT) - FC Dinamo Tbilisi (GEO)
Myllykosken Pallo-47 (FIN) - Blackburn Rovers FC (ENG)
Drogheda United FC (IRL) - Helsingborgs IF (SWE)
SK Liepájas Metalurgs (LVA) - AIK Solna (SWE)
HJK Helsinki (FIN) - Aalborg BK (DEN)
FK Ekranas (LTU) - Vĺlerenga IF (NOR)
Dunfermline Athletic FC (SCO) - BK Häcken (SWE)
SK Brann (NOR) - FK Suduva (LTU)
FC Haka (FIN) - FC Midtjylland (DEN)
FC Dinamo Minsk (BLR) - Odense BK (DEN)
UN Käerjéng 97 (LUX) - R. Standard de Ličge (BEL)
Fredrikstad FK (NOR) - Hammarby (SWE)

pierwsze mecze 16. sierpnia, rewanże 30. sierpnia
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) - GKS Bełchatów (POL)

FC Tobol Kostanay (KAZ) - Groclin Grodzisk Wielkopolski (POL)

Zobaczymy co się zmieni w grze tych klubów przez najbliższe 2 tygodnie ale sądzę, że szykują się 2 pewne undery (na pierwszy rzut oka :p) ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
GKS moim zdaniem ma ciężkiego rywala. Dnipro w tym sezonie w Ukrińskiej Vyschej lidze gra fenomenalnie. Jak na razie 3 wygrane na 3 mecze, jutro grają z Dynamem Kijów, zobaczymy ich postwę tutaj, moim zdaniem szansa na zdobycie punktów dla Dnipra jest bardzo wysoka, w końcu Dynamo osłabione ostatnimi czerwonymi kartkami. Ale wracając do tematu to GKS ma mierne szanse na awans tutaj, ale bądźmy dobrej myśli.

Teraz Groclin... hmm.. Tobol w pierwszej rundzie wyeliminował OFI Krete, tylko tam jakiś wałek był, zablokwany pierwszy mecz w Krecie :p Będzie ciężko Groclinowi, widać było jak męczyli się z ich poprzednim rywalem. Chociaż tamci zdecydowanie defensywnie grali... Ale też ciężko im będzie. Na pewno jednak są większe szanse na awans niż GKSu.

pzDr
 
M 76

marian555

Użytkownik
GKS moim zdaniem ma ciężkiego rywala. Dnipro w tym sezonie w Ukrińskiej Vyschej lidze gra fenomenalnie. Jak na razie 3 wygrane na 3 mecze, jutro grają z Dynamem Kijów, zobaczymy ich postwę tutaj, moim zdaniem szansa na zdobycie punktów dla Dnipra jest bardzo wysoka, w końcu Dynamo osłabione ostatnimi czerwonymi kartkami. Ale wracając do tematu to GKS ma mierne szanse na awans tutaj, ale bądźmy dobrej myśli.

Teraz Groclin... hmm.. Tobol w pierwszej rundzie wyeliminował OFI Krete, tylko tam jakiś wałek był, zablokwany pierwszy mecz w Krecie :p Będzie ciężko Groclinowi, widać było jak męczyli się z ich poprzednim rywalem. Chociaż tamci zdecydowanie defensywnie grali... Ale też ciężko im będzie. Na pewno jednak są większe szanse na awans niż GKSu.

pzDr
Akurat Tobol wyeliminował Kretę w 3 rundzie PUCHARU INTERTOTO. Wcześniej zaś w Intertoto pokonali czeski Slovan Liberec !!!!
 
W 0

witoldd1

Użytkownik
Zanalizuje Pare :NK Slaven Koprivnica (CRO) - Galatasaray SK (TUR)

Statystyki : NK Slaven Koprivnica

Chorwacki klub zajmuje 4 miejsce w lidze po 3 kolejkach chorwackiej i traci 3 punkty do lidera.Więc w tym sezonie lidze chorwackiej przegrał tylko raz NK Osijek które zajmuje 3 miejsce i ma o 1 pkt więcej od NK Slaven Koprivnica. Rozegrał 2 mecze na wyjeździe oraz jeden mecz u siebie. Na wyjeździe raz wygrał i raz przegrał Bilans wyjazdowych spotkaniach 2 Strzelone bramki 1 stracona bramka. Więc na wyjazdach grają przeciętnie ???? .Jendak u siebie Grali jeden mecz ligowy i wygrali go spokojnie 2-0 z NK Međimurje Które zajmuje 8 miejsce w lidze.

Statystyki: Galatasaray

Liga turecka zaczyna sie dopiero dzisiaj. Galtasaray podejmie w 1 kolejce Rizespor Który walczył o utrzymanie w tureckiej lidze. Zajął wtedy miejsce 15 zgromadził 40 pkt. Przypomnijmy że galatasaray w tamtym sezonie zajął 3 miejsce gromadząc 56 pkt.
Niestety żadnych sparingów przed sezonem nie znalazałem to statystyki ubiegłej Sezonu :
Galtasaray
Wygrali 15 spotkań
7 zremisowali
i 12 przegrali spotkań w lidze.
Bilans Bramek 54-44 (+10)
u siebie:
na 17 spotkań aż 10 wygrali
4 zremisowali
i tylko 3 przegrali
Więc u siebie grają bardzo dobrze ????
Bilans Bramkowy 32-16(+16)
Na wyjeździe
na 17 spotkań wygrali tylko 5 razy
i zremisowali 3
przegrywając aż 9 razy
Bilans Bramkowy : 22-28(-6)

Podsumowanie ogólne:
1 Mecz grają w Galatasaray. Myślę ze ten mecz Galatasaray musi wygrać ponieważ dość kiepsko im sie powodzi na wyjazdach ale za to u siebie grają wyśmienicie. Więc Galatasray zaatakuje od pierwszych minut ale tez będzie pilnować żeby nie stracić Bramki na wyjeździe więc wynik nie będzie za wysoki obstawiam wynik 2-0 Dla Galatasaray
2 mecz:
Będzie trudniejszy dla Galatasaray ponieważ kiepsko grają na wyjazdach a Chorwacki klub radzi sobie dobrze u siebie Ja myślę że jak galatasaray wygra pierwszy mecz to 2 meczu będzie 0-0. Galatasaray nie jest bramko strzelne na wyjazdach a chorwacki klub też nie strzela dużo bramek 2 maximum.ale również mało traci bramek zarówno jak i u siebie i jak na wyjazdach więc 2 mecz obstawiam 0-0

Więc jeżeli w pierwszym meczu Padnie Remis Bramkowy To galatasaray Będzie miało trudno odrobić stratę na Boisku Przeciwnika. Jest to pierwsza moja analiza mam nadzieje ze się na coś przyda i że będzie skuteczna ????
 
malysz 0

malysz

Użytkownik
Zanalizuje Pare :NK Slaven Koprivnica (CRO) - Galatasaray SK (TUR)

Statystyki : NK Slaven Koprivnica

Chorwacki klub zajmuje 4 miejsce w lidze po 3 kolejkach chorwackiej i traci 3 punkty do lidera.Więc w tym sezonie lidze chorwackiej przegrał tylko raz NK Osijek które zajmuje 3 miejsce i ma o 1 pkt więcej od NK Slaven Koprivnica. Rozegrał 2 mecze na wyjeździe oraz jeden mecz u siebie. Na wyjeździe raz wygrał i raz przegrał Bilans wyjazdowych spotkaniach 2 Strzelone bramki 1 stracona bramka. Więc na wyjazdach grają przeciętnie ???? .Jendak u siebie Grali jeden mecz ligowy i wygrali go spokojnie 2-0 z NK Međimurje Które zajmuje 8 miejsce w lidze.

Statystyki: Galatasaray

Liga turecka zaczyna sie dopiero dzisiaj. Galtasaray podejmie w 1 kolejce Rizespor Który walczył o utrzymanie w tureckiej lidze. Zajął wtedy miejsce 15 zgromadził 40 pkt. Przypomnijmy że galatasaray w tamtym sezonie zajął 3 miejsce gromadząc 56 pkt.
Niestety żadnych sparingów przed sezonem nie znalazałem to statystyki ubiegłej Sezonu :
Galtasaray
Wygrali 15 spotkań
7 zremisowali
i 12 przegrali spotkań w lidze.
Bilans Bramek 54-44 (+10)
u siebie:
na 17 spotkań aż 10 wygrali
4 zremisowali
i tylko 3 przegrali
Więc u siebie grają bardzo dobrze ????
Bilans Bramkowy 32-16(+16)
Na wyjeździe
na 17 spotkań wygrali tylko 5 razy
i zremisowali 3
przegrywając aż 9 razy
Bilans Bramkowy : 22-28(-6)

Podsumowanie ogólne:
1 Mecz grają w Galatasaray. Myślę ze ten mecz Galatasaray musi wygrać ponieważ dość kiepsko im sie powodzi na wyjazdach ale za to u siebie grają wyśmienicie. Więc Galatasray zaatakuje od pierwszych minut ale tez będzie pilnować żeby nie stracić Bramki na wyjeździe więc wynik nie będzie za wysoki obstawiam wynik 2-0 Dla Galatasaray
2 mecz:
Będzie trudniejszy dla Galatasaray ponieważ kiepsko grają na wyjazdach a Chorwacki klub radzi sobie dobrze u siebie Ja myślę że jak galatasaray wygra pierwszy mecz to 2 meczu będzie 0-0. Galatasaray nie jest bramko strzelne na wyjazdach a chorwacki klub też nie strzela dużo bramek 2 maximum.ale również mało traci bramek zarówno jak i u siebie i jak na wyjazdach więc 2 mecz obstawiam 0-0

Więc jeżeli w pierwszym meczu Padnie Remis Bramkowy To galatasaray Będzie miało trudno odrobić stratę na Boisku Przeciwnika. Jest to pierwsza moja analiza mam nadzieje ze się na coś przyda i że będzie skuteczna ????
hmm chyba troszke ci nie wyszlo z tą analizą bo Galatasaray gra na wyjezdzie :&gt;
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Dniepr - Bełchatów 1 1,3


Dzisiaj skończy się &quot;babci sranie&quot; i GKS będzie się powoli żegnał z pucharami. Wygrana na farcie w pierwszej rundzie, moim zdaniem średnia postawa w lidze i brak jedynego kreatywnego piłkarza Łukasza Garguły z jednej strony, a z drugiej strony Dniepr Dniepropietrowsk. Drużyna, która póki co wygrywa wszystko w lidze (nawet z Dynamem Kijów).Dodatkowo Ukraińcy już od paru lat osiągają w miarę dobre wyniki w P.UEFA. Reasumując, nie widzę szans dla polskiej mizerii w tym meczu. Porażka i tyle 8)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Toboł Kostanaj - Groclin Grodzisk Wlkp.
Typ : under 2.5 ✅ 0-1
Kurs : nie ma w BAH


Analiza :Groclin ma już doświadczenia w rywalizacji z drużynami egzotycznymi. W I rundzie kwalifikacyjnej podejmował bowiem azerski MKT Araz Imiszli. Polski zespół miał nieco problemów z udowodnieniem swojej wyższości. Z Baku przywiózł bezbramkowy remis, a w rewanżu długo nie mógł zdobyć decydującego gola, choć sytuacji nie brakowało. Ostatecznie jednak podopieczni Jacka Zielińskiego wygrali skromnie po bramce Amadeusza Kłodawskiego i teraz czeka ich wyprawa do Kazachstanu.Toboł wywalczył start w Pucharze UEFA poprzez triumf w Pucharze Intertoto, gdzie wyeliminował: FC Zestafoni (Gruzja), Slovan Liberec (Czechy) oraz OFI Kreta (Grecja). Szczególnie zwycięstwo z tym ostatnim zespołem może budzić respekt. Szkoleniowiec nie chcial trafic na teg orywala co podkreslal po wygranym meczu z MKT lecz los sie do niego nie usmiechnol.W swojej lidze Toboł Kostanaj dobrze spisuje się w rozgrywkach ligowych swojego kraju. Ostatnio wygrywa spotkania bardzo regularnie i plasuje się na 2. pozycji w tabeli za FK Aktobe, choć ma o jedno spotkanie rozegrane mniej.BArdzo dobrze gra na wlasnych boiskach .Czego moze sie obawac Grociln.PIlkarze juz wylecieli czarterowym samolotem do Kazachstanu w kadrze zabraklo dwoch graczy :Sergio Bataty i Filipa Ivanovskiego.Szesciu pilkarzy Tobola jest aktualnie w reprezentacji Kazachstanu , to musi o czyms swiadczyc , wiec bedzie trzeba uwazac na nich w obronie . Natomaist Groclin ktory w ostatnim meczu na Lazienkowskiej przegral po fatalnych bledach sedziego z Legio 0:1 bedzie chcial zaprezentowac sie w Eurpoejskich Pucharach i przejsc do nastepnej rundy a to napewno nie jest nie mozliwe .

Przewidywany skład Groclinu: Przyrowski - Lazarevski, Mynar, Jodłowiec, Telichowski, Babnić, Majewski, Kozioł, Lato, Sikora, Ślusarsk
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico Madryt – Vojvodina Nowy Sad
Moja ulubiona drużyna jaką jest Atletico Madryt :p w meczu drugiej rundy kwalifikacji do Pucharu UEFA podejmuje Vojvodinę Nowy Sad. Oczywiście jest zdecydowanym faworytem do awansu i osobiście nie wyobrażam sobie innego wyniku jak nie dzisiejszego zwycięstwa a po równie udanym rewanżu w Serbii pewnego awansu do 1 rundy Pucharu UEFA. Przed tegorocznymi rozgrywkami Atletico było najbardziej aktywne na rynku transferowym chyba spośród wszystkich klubów. I choć drużynę opuścił Fernando Torres, który był żywą legendą Atletico to skład został w mojej opinii naprawdę bardzo dobrze wzmocniony. W ten oto sposób do kadry Rojiblancos dołączyli m.in Diego Forlan, Luis Garcia, Raul Garcia, Simao Sabrosa czy też Jose Antonio Reyes. Wszyscy ci zawodnicy są renomowanymi piłkarzami, którzy mam nadzieję poprowadzą Atletico do sukcesów w tym sezonie zarówno na krajowym podwórku jak i Pucharze UEFA. O tym jak silnym składem dysponuje Atletico możemy przekonać się patrząc na powołaną przez trenera Aguirre kadrę na spotkanie z Vojvodiną oraz na zawodników, którzy się w niej nie zmieścili: Costinha, Mista, ZeCastro, Santana !! Ci zawodnicy nawet nie załapali się do meczowej 18! A każdy z nich mógłby mieć miejsce w wyjściowej jedenastce w niejednym hiszpańskim klubie! Co do Atletico to zanim dotarło do kw.do Pucharu UEFA musiało przebrnąć Puchar Intertoto gdzie nie bez trudu uporało się z Glorią Bistrita, jednakże Rojiblanco wtedy dopiero rozpoczynali przygotowania do sezonu, a wydaje mi się, że teraz są już w znacznie lepszej dyspozycji. Rywale pewnie przyjadą murować bramkę do Madrytu, a z takimi przeciwnikami na Vicente Calderon zawsze szło ciężko... dlatego nie typuję zwycięstwa z handi czy też dużej liczby bramek tylko po prostu zwykłą „jedynkę” po kursie 1,20 ;) :p
Mój typ: Atletico Madryt - 1,20 w Expekt

UN Kaerjeng – Standard Liege
Mega niespodzianka pierwszej rundy kwalifikacji UEFA Cup Luksemburski Kaerjeng podejmuje dziś belgijski Standard Liege. Co ciekawe po wyeliminowaniu norweskiego Lillestroem, drużyna Kaerjeng przegrała dwa ligowe spotkania odpowiednio 0-1 z Dudelange i 1-5 ze Swift Hesperange!!! Tak więc jeśli przegrywają na własnym podwórku, a jak wiemy liga Luksemburga do silnych nie należy :p to naprawdę nie wiem dlaczego kursy na Liege oscylują w granicach 1,25, które jak dla mnie jest w zupełności wystarczające. Co prawda nie wiem jaką kadrą Belgowie wybierają się na ten mecz, bo możliwe, że wystąpi w nim kilku rezerwowych graczy, ale.... kto jak kto, ale Standard Liege, który wygrał pierwsze dwa ligowe spotkania po 4-1 chyba nie przegra ani nie zremisuje w Luksemburgu. Podobnie jak w meczu Atletico nie gram handicapów, a normalne zwycięstwo Standardu Liege, które wydaje się być dla mnie oczywiste.
Mój typ: Standard Liege - 1,25 w Expekt

Brann Bergen – Suduva Marijampole
Kolejne spotkanie, w którym wydaje mi się, że zwycięzca może być tylko jeden, a mianowicie norweskie Brann Bergen. Po pierwsze bardzo dobrze radzą sobie w lidze, ostatnio pokonali u siebie 3:2 Rosenborg Trondheim, który już praktycznie awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Po drugie w pierwszej rundzie kwalifikacji rozbił wręcz amatorów z Walii 14-3 w dwumeczu. A po trzecie ich rywal do mocnych raczej nie należy, a Brann powinno sobie z nim spokojnie poradzić. Jednakże nauczeni porażką Lillestroem z Luksemburskim Karejeng powinniśmy uważać na spotkania z udziałem Norwegów, ale mimo wszystko wydaje mi się, że liga Norweska jest znacznie silniejsza od Litewskiej, w której nomen omen Suduva nie spisuje się rewelacyjnie. A pozatym wyjazdowe spotkanie w pierwszej rundzie kwalifikacji przegrała z Dungannon Swifts 0-1 (Irlandia Północna), a Brann jest od nich znacznie silniejsze. Co prawda w 2002 roku drużyny te grały ze sobą w UEFA i zwycięsko wyszła Suduva, ale uważam, że tym razem będzie inaczej i to Norwegowie przejdą do kolejnej rundy. Stawiam na zwycięstwo Brann.
Mój typ: Brann Bergen - 1,30 w Expekt

Rabotnicki Skopje – Zrinjski Mostar
Kolejny Bałkański pojedynek, taki jakich wiele zarówno w pierwszej jak i drugiej rundzie kwalifikacji, lecz kto z niego wyjdzie zwycięsko? Macedoński Rabotnicki czy Bośniacki Zrinjski Mostar? Moim zdaniem Rabotnicki, a dlaczego? Rabotnicki zwycięży ponieważ, w pierwszej rundzie okazał się lepszy od całkiem silnej słoweńskiej Goricy, ma za sobą udany start w lidze (0-0 z mistrzem Pobedą i 3-0 z Renovą Capniste), a rywale w pierwszych meczach grają nie za dobrze. Zrinjski Mostar awans do drugiej rundy wywalczył sobie niejako wygrywając los na loterii, bo przecież w 1 rundzie zebrał sromotne baty 1-6 i 0-5 od Partizana Belgrad jednakże z racji iż chuligani Partizana zrobili swoje to podobnie jak Legię Warszawa, Serbów wykluczono z rozgrywek, a ich miejsce zajęli ich rywale – piłkarze Zrinjskiego Mostaru. Jeśli Partizan tak mocno wypunktował Bośniaków to uważam, że Macedończycy również sobie z nimi poradzą i choć nie w takich rozmiarach jak Partizan to pokonają dziś swoich rywali.
Mój typ: Rabotnicki Skopje - 1,40 w Expekt

Besa Kavaje – Litex Łowecz
Mistrzowie Bułgarii, piłkarze Lewskiego Sofia niespodziewanie odpadli z Ligi Mistrzów gdzie w dwumeczu okazali się słabsi od fińskiego Tampere. Tak więc kibice w Bułgarii nadzieję na godne zaprezentowanie się w Europie wiążą teraz z drużyną Litexu Łowecz. Piłkarze Litexu w pierwszej rundzie nie wysilali się specjalnie i pewnie ograli w dwumeczu maltańską Sliemę Wanderers 7-0. Teraz rywal będzie trudniejszy, ale czy znowu o aż tak wiele trudniejszy? Nie sądzę... Besa Kavaje jest zdobywcą pucharu Albanii, ale za to w rozgrywkach ligowych nie zachwycała i do czołówki tabeli miała sporą stratę. W pierwszej rundzie kwalifikacji udało jej się trafić na w miarę porównywalnego rywala – Serbską Bezaniję Belgrad, którą przeszła dzięki bramkowemu remisowi na wyjeździe. Bułgarski Litex to jednak już zdecydowanie wyższe progi, których moim zdaniem Albańczycy nie będą wstanie przebrnąć. Innymi słowy uważam, że sprawa awansu zostanie rozstrzygnięta już dziś, ponieważ Litex z pierwszego pojedynku wyjdzie zwycięsko.
Mój typ: Litex Łowecz - 1,70 w Expekt

MIKA Ashtarak – Artmedia Petrzalka Bratysława
Oglądając losowanie drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów zaobserwowałem, że działacze Armeńskiego MIKA Ashtarak byli z niego bardzo zadowoleni. Mogli przecież trafić na o wiele trudniejszych przeciwników, a wylosowali co prawda solidną Artmedię, ale mimo wszystko słabszą od choćby Zenitu St.Petersburg. Czyżby więc MIKA myślała o awansie do kolejnej rundy rozgrywek? Uważam, że jak najbardziej tak ;) W pierwszej rundzie jej piłkarze okazali się lepsi od MTK Budapeszt, a Słowacka Artmedia znowu o wiele trudniejszym przeciwnikiem nie jest. Wiele będzie zależało od wyniku pierwszego spotkania w Armenii gdzie gra się naprawdę trudno. Artmedia aby przejść do drugiej rundy musiała uporać się z Mołdawskim Zimbru Kiszyniów, które przeszła wcale nie bez trudu... oba spotkania zakończyły się remisami, ale dzięki temu, że Artmedia strzeliła więcej bramek na wyjeździe (2-2 w Kiszyniowie 1-1 w Bratysławie) to awansowała do drugiej rundy. Uważam, że Ormianie stawią dziś twardy opór i o ile nie wygrają to przynajmniej zremisują ze słowacką Artmedią.
Mój typ: MIKA Ashtarak lub remis - 1,45 w Expekt
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
Reasumując, nie widzę szans dla polskiej mizerii w tym meczu. Porażka i tyle
Mizerię to możesz sobie zrobić na obiad ????
Porażka to będzie ale twoja, jak postawiłeś kasę
Nie rozumiem czemu Bełchatów ma od razu przegrać. Pójdą dwie kontry i będzie 2:1 dla naszych, albo 2:2. Bełchatów umie grać w piłkę i ma super trenera. To co że brakuje Garguły, są inni co potrafią grać jak np. Nowak, Costly, Ujek i Wróbel
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Porażka to będzie ale twoja, jak postawiłeś kasę
Nie rozumiem czemu Bełchatów ma od razu przegrać. Pójdą dwie kontry i będzie 2:1 dla naszych, albo 2:2. Bełchatów umie grać w piłkę i ma super trenera. To co że brakuje Garguły, są inni co potrafią grać jak np. Nowak, Costly, Ujek i Wróbel
???? Ty wiesz co ty napisałęs? pomyliłes kluby? Bełchatów dostanie dzisiaj po dupie i nie ma o czym gadać. :jezora:
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Nie rozumiem czemu Bełchatów ma od razu przegrać. Pójdą dwie kontry i będzie 2:1 dla naszych, albo 2:2. Bełchatów umie grać w piłkę i ma super trenera.
do przeprowadzenia takich właśnie akcji mieli mnóstwo okazji w poprzednim meczu wyjazdowym, lecz piłka bardziej im przeszkadzała niż sprzyjała. Bełchatów to nie jest już ta sama drużyna co w zeszłym sezonie, są mocni, ale nie na wyjeździe w Dniproprepre....
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
belchatow dzis prawdopodobnie skupi sie glownie na obronie i przeprowadzaniu kontr ataków, lecz te w ich wykonaniu sa ostatnimi czasy nie najlepsze. niby trenerzy mowia ze to dopiero poczatek ligi i nikt nie powinien a wrecz nie moze byc zmeczony to ja jednak widze ze rozgrywanie meczy co 3 dni jest dla nich trudne. brakuje szybkosci, agresywnosci i zdecydowania. dzis Ukraincy sa wielkim faworytem tego spotkania i slusznie. moim zdaniem Belchatow przegra ten mecz i to roznica co najmniej 2 bramek dlatego:

Dnipro - GKS Belchatow (1-1)
propozycje: Win Dnipro 1.345 ⛔ $ handi (-1.25) 2.110 ⛔
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja bym aż tak pewien nie był , nie pod wzgledem że wierze w rodaków tylko dlatego , iż uważam że wiele dziś ludzi postawi na Dniepro i ile razy sie zdarzało że taki typ uciekał..setki . Wiec ja bym na to dziś uważał a kurs raczej mizery , lepej wybrać coś lepszego.
 
bielik 315

bielik

Użytkownik
Ja zamierzam obstawić ten mecz:

Dunfermline Athletic - BK Häcken
Zwycięstwo BK jest według buków mało prawdopodobne, a nie wiem dlaczego. Spotykają się dwie drużyny drugoligowe: Szkocka i Szwedzka, ja stawiałbym na Szwedów bo:
- 2 liga Szwecji jest lepsza, bo w Szkockiej mizeria jest nawet w pierwszej poza 4-5 drużynami
- BK jest w trakcie sezonu, a Szkoci dopiero go zaczyną
- BK gra w swojej lidze świetnie, a Szkoci beznadziejnie zaczęli przegrywając u siebie 0:1
- Mecze sparingowe Szkotów to również porażka, min. z rezerwami MU 0:4 !!
- BK gra bardzo dobrze na wyjeździe a w lidze są na drodze do 1 ligi
- W przedmeczowych wypowiedziach na stronie Dunfermline, trenerzy i piłkarze BK Hacken twierdzą że przyjechali po zwycięstwo, lub w najgorszym przypadku po remis, i według mnie mają podstawy do optymizmu
mój typ to pewne zwycięstwo BK Hacken, myślę że 0:2 dla BK Hacken
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Dziś mała podróż do Szwajcarii.Na spotkanie drugiej rundy kwalifikacyjnej pucharu UEFA.Spotkanie na pierwszy rzut oka ma faworyta i tak racjonalnie jest i postaram sie to udowodnic i udokumentować , po przez racjonalna analize poprzedzoną faktami i wynikami.Spotkanie pomiedzy Basel - Mattersburg o godzinie 20.15 na stadionie Sankt-Jakob-Park który może pomieścic około 33 tyś widzów..Musze powiedzieć że troche sie przestraszyłem o wynik tego spotkania jak zobaczyłem na którym miejscu są goscie , zajmuja oni fotel lidera , jednak Austra jest to liga raczej przecietna moim zdaniem ich bilans n wyjezdzie w lidze to jedna wygrana i dwa remisy.Ogolnie patrzac jak spisują sie na wyjazdach , to musze powiedzieć że ten bilans jest fatalny na 10 spotkań wygrali tylko jedno ostatnio z Ried , 5 przegrali i 4 zremisowali , czyli w tych wszystkich spotkaniach zdobyli 7 punktów to naprawde , &quot;żenada&quot;.Moge tu przytoczyć jeden fakt , w pierwszej rundzie na wyjezdzie przegrali z Aktobe Lento 1-0 i u siebie dopiero odrobili strate , zespół ten jest owiele gorszy od dzisiejszgo rywala.Mattersburg graa głównie dobrze u siebie , a na wyjazdach raczej jak juz wspomniałem zle ,w iec jesli by mieli w tym meczu na coś liczyć to na spotkanie u siebie gdzie ewentualnie mogli by odrobic strate z dzisiejszego spotkania , bo w to nie wątpie że dzis Basel wygra i tym akcentem przejdziemy do gospodarzy.Szwajcarzy u siebie graja rewelacyjnie na 10 spotkań wygrali 8 i dwa razy zremisowali , wiec widac że bardzo bardzo pozytywnie.U siebie z tego sezonu mają bilans dwie wygrane w tym jedna z liderem który ma taka samą ilosc oczek oraz remis z Aarau.Basel zagra dopiero pierwszy mecz w pucharach , oni mają zdecydowanie wieksze aspiracje nż druga runda uefa , w tym sezonie napewno w lidze beda liczyli n LM. Uważam że dziś bedą musieli wywalczyć chociaż nie wielką przewage ponieważ Mattersburg u siebie gra bardzo solidnie.

Typ : 1

źródło - Gamebookers
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mój typ: Atletico Madryt - 1,20 w Expekt
unikam grania masówek już Manch#jster pokazał jakie to gwiazdki ma i jak nie może strzelić gola Readingowi, a kurs jest nieodpowiedni do ryzyka bo Atletico jeszcze się nie rozegrało bo sezon jeszcze się nie zaczął, choć pewnie wymęczą 1-0 2-0


Ja sam gram dziś Tobol-Groclin na under 2,5 wg mnie bardzo wysokie prawdopodobieństwo trafienia .Co do innych meczy to się rozglądam i szukam statsów, czytam info ;)
 
M 76

marian555

Użytkownik
DNIEPR DNIPROPIETROWSK - GKS BEŁCHATÓW
Typ: 1
Kurs: 1.37

Dniepro Dniepropietrowsk zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i ma 15 pkt. Jest w bardzo dobrej formie, tu można zobaczyć filmik z meczu:
Dynamo Kyiv 1 - 3 Dnjepr Dnjepropietrowsk.
Tak, to prawda, Dnipro pokonało na wyjeździe Dynamo Kijów 3:1. !!!
Oto skrót z tego meczu:
http://www.youtube.com/watch?v=yGbV6jp9cDc
Tu znalazłem kilkunasto sekundowy skrót z meczu Dnipra na Krivbass. Wynik był 2:0 dla Dniepra. Oto skrót: http://www.youtube.com/watch?v=GmZjGDnPTdc&amp;amp;NR=1
I następny skrót z wygranej na wyjeździe z Kharkov. Wynik 2:1 dla Dniepra.
Bramki z meczu: http://www.youtube.com/watch?v=qbhAJW8_smY
Analiza bramek: Można stwierdzić, że Dniepro łatwo przedostaje się pod pole karne rywala i z bliska strzlea gole. W meczu na wyjeździe z FK Kharkiv Dniepro strzeliło bramki z rzutu rożnego i ... rzutu wolnego. Ciężko będzie więc ,,ekspertom&quot; w telewizji mówić o słabych stronach Dnjepr Dnjepropetrovska, gdyż strzelają ze stałych fragmenów gry, strzelają z akcji i bilans bramek w 5 meczach w lidze ukraińskiej to aż 13-3. O bilnsie zwycięstw nie będę wspominać bo jest 5-0-0. Lepiej w tabeli być nie może dla Dniepra. Przeczuwam nawet, że w następnym roku to oni w Lidze Mistrzów już będą startować.
Jeśli nie wierzycie to zobaczcie 3 skróty meczów Dniepra z ostatnich 2 tygodni ( filmiki powyżej).
O Bełchatowie lepiej nic nie mówić: ogromne męczarnie z Ameri Tbilisi, dopiero ósme miejsce w tabeli (gorzej od mojej ukochanej Jagusi hah), w dodatku nieskuteczność Ujka I Costliego. Panu trenerowi Lenczykowi (mimo, że to jego decyzja) radziłbym nie wystawiać Costliego do meczu. Będzie miał dużo sytuacji, w każdej będzie blisko, ALE GOLA TO RACZEJ NIE BĘDZIE.
Jeśłi chodzi o analizy meczy, radziłbym (kibicom) zobaczyć poprostu bramki. Jeszcze raz je tu wkleję.
Dynamo Kyiv 1 - 3 Dnjepr Dnjepropetrovsk:
http://www.youtube.com/watch?v=yGbV6jp9cDc

Dnjepr Dnjepropetrovsk 2 - 0 Krivbass Krivoj Rog:
http://www.youtube.com/watch?v=GmZjGDnPTdc&amp;amp;NR=1

FK Kharkiv 1 - 2 Dnjepr Dnjepropetrovsk:
http://www.youtube.com/watch?v=qbhAJW8_smY
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom