>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski I runda [25,26 i 27.09.2018, a także 2,3 i 4.10.2018]

Status
Zamknięty.
N 45

nakeddenim

Użytkownik
No właśnie cały czas chodzi mi to po głowie, czy to przypadkiem nie była decyzja z góry. Niewykorzystany karny w meczu ? Tak jakby miał być remisik, ale się nie udało, bo czasu zabrakło. Nikomu nic nie zarzucam, ale bardzo źle wygląda sprawa, że rezerwy drużyny z najwyższej ligi przegrywają z klubem, o którym istnieniu do dzisiaj pewnie większość nie miała pojęcia. A jeśli to nie przymusowa porażka, to zwolnić trenera, a rezerwy posłać do okręgówki, bo najwidoczniej sobie nie radzą ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Przecież nie tylko w Polsce takie wyniki się zdarzają wystarczy spojrzeć choćby na ostatni sezon we Francji gdzie w półfinale było dwóch 3-ligowców. Takie wpadki się zdarzają i tyle.
 
tyler_durden 48

tyler_durden

Użytkownik
Niezłe wyniki. Rozumiem wpadka z ekipą z zaplecza ale jak gdzieś mamy różnicę trzech lig i jeszcze pada wynik 3:2 co nie wskazuje na odpuszczenie to o czym to świadczy? Chu z piłkarzami ale trener przed zarządem to powinien paść na twarz. Bo nie sądzę że to decyzja z góry.
Za granicami w cywilizowanej piłkarsko Europie też kilka podobnych wyników
Dla mnie to jest żart. Rozumiem jeszcze Radomiaka, ale Zagłębie Lubin? To jest nieśmieszny żart. Nie chodzi nawet o kupon, ale to jest kompromitacja piłkarzy, tzn. kopaczy. Przecież gros z nich gra w Ekstraklasie.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Zagłębie pieknie wczoraj się połamało chłopaki podwoili sobie wypłaty, ekstraklapa od lat niezmienna ustawki i mecze pod stołem, a na koniec i tak każdy wie kto będzie mistrzem.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Dla mnie to jest żart. Rozumiem jeszcze Radomiaka, ale Zagłębie Lubin?
A mało macie takich historii co sezon w tym Pucharze Tysiąca Drużyn (zwanym też Pucharem Agrow***dolu)?
Ogólnie w tym roku przez usunięcie dwumeczów w 1/4 i 1/2 mamy przesunięcie kalendarza PP, bo w poprzednich latach w tym czasie rozgrywane już były fazy 1/8 i wtedy to już pół ekstraklasy miało wolne od pucharu, ale co sezon w zasadzie taka Lechia odpadała z różnymi drużynami z lig niższych, Bytovia tłukła prawie każdy zespół z ekstraklasy, Błękitni Starogard prawie wjechali do finału kompromitując Lecha, Wigry grające o środek tabeli pierwszej lidze prawie pozbawiły finału Arkę po porażce 0:3 u siebie (pierwszy mecz rozgrywając jeszcze przed wznowieniem rozgrywek pierwszej ligi). Co roku w zasadzie mamy takie historie już od pierwszych spotkań tuzów naszej piłki w Pucharze Polski.
Przecież to są rozgrywki, gdzie &quot;gwiazdy&quot; ekstraklapy jadą szczególnie do tych mniejszych miejscowości jak za karę, byle odbębnić swoje 90 minut, jak przegrają to trudno, kibice pojęczą, ale z ich punktu widzenia to już nie trzeba będzie jechać znowu gdzieś w środku tygodnia na mecz i się męczyć. Z kolei III czy IV ligowcy grają na maksa, bo dla większości z nich to jedyny kontakt z &quot;dużą&quot; piłką i szansa na pokazanie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj jak taka swietnie grajaca Olimpia Grudziadz przegra z bezbarwnym ZS to powaznie przestane sledzic ten Puchar. Grudziadz gra 2 ligi nizej ale pilkarze jakosciowo tacy sami, bo przeciez ZS to beniaminek i na miejscu ZS to bym walkowera strzelil,zeby skupic sie na utrzymaniu w Ekstraklapie a nie jezdzic po jakis Pucharach, odpoczywajac ,przed bardzo waznym niedzielnym meczem z Craxa wystapia dublerzy plus obowiazkowo jeden mlodziezowiec(ur.po 1998r.)O dziwo kursy delikatnie u wiekszosci leca w dol na ZS.Pilkarsko mecz na 1X a w rzeczywistosci bardzo ciezki Bet do grania na 1X2, wiec moze bts by tu pasowal, bo jezeli wyjda w napadzie pierwsze sklady to ofensywnie mamy 2 dobre ekipy, pomimo,ze Olimpa stracila w tym sezonie tylko jednego gola i to z karnego, to licze ,ze ZS strzeli,bo w Ekstraklapie im to wychodzi pomimo ,ze przegrywaja.
Na ostatnie 5 pojedynkow 4 x wygrala Olimpia, ktora obchodzi 95 lecie istnienia.
Trenerem Olimpii jest Mariusz Pawlak, zna dobrze smak Pucharu Polski, poniewaz podnosil go juz dwukrotnie w 2001 z Polonia WaWa i w 2005 z Groclinem natomiast dla Darka Dudka ,jest to debiut w PP i zobaczymy jak to rozegra.
Podwojna szansa remis(0-0) 1.65 ✅Fortunka
BTS 1.73 u ruska⛔
Remis obie strzela 3.75 Fortunka⛔
Wynik 1;1 5.4 Fortunka⛔
Remisu sie spodziewalem ale szkoda,ze na zero wyszlo.Fajnie,ze Grudziadz to ogarnal bo wiekszosc tak typowala.pozdro
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Przecież nie tylko w Polsce takie wyniki się zdarzają wystarczy spojrzeć choćby na ostatni sezon we Francji gdzie w półfinale było dwóch 3-ligowców. Takie wpadki się zdarzają i tyle.
Nasz puchar to nic w porównaniu z belgijskim. Wczoraj odpadła Brugia @22 i Standard Liege @36 a przedwczoraj Waasland @67. Miesiąc temu Westerlo i Roselare po @13
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
na Beverenie sam poległem. Zespół który ich wyeliminował miewa problem ze skompletowaniem składu w dniu meczu a tu solidnego ekstraklasowicza na wyjeżdzie pocisnęli... w Belgii i Francji kojarzę dużo takich wtop.
Nie mniej przeraża mnie rzeczywistość naszego podwórka. To, że niespodzianki były i będą wiem i wiem też, że czasami ktoś odpuszcza mecz. Przykre ale prawdziwe. Nie mniej jak kogoś dzieli kilka klas to po mojemu obowiązkiem jest to po prostu wygrać.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
A jeśli to nie przymusowa porażka, to zwolnić trenera, a rezerwy posłać do okręgówki, bo najwidoczniej sobie nie radzą
&quot; Całej drużynie zostanie odebrana ruchoma część premii, której wysokość jest wypłacana w zależności od zajmowanego miejsca w tabeli. Ten punkt regulaminu ma już nie obowiązywać. Łącznie może chodzić nawet o 400 tys. złotych. Piłkarze będą wezwani do ufundowania karnetów na przyszły sezon dla tych kibiców KGHM Zagłębia, którzy stracili czas i pieniądze na wyjazd na mecz do Morąga. Z kolei trenerzy będą obciążeni kwotą stanowiącą równowartość kosztu zgrupowania w Gniewinie. Zespół przebywał w tamtejszym ośrodku od piątku do środy (po meczu z Lechią Gdańsk na prośbę trenera nie wracano do Lubina, żeby solidnej przygotować się do meczu z Huraganem).&quot;
źródło
Taka kara satysfakcjonuje forum? ;)
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Typ 4
Olimpia Grudziąc @2,78 5/10

Śmiech ten kurs. Jedyny argument przemawiający za przyjezdnymi to fakt, że grają w ekstraklasie. Gospodarze forma lepsza, wyniki też i grają u siebie i pewnie bardziej im zależy.
No i mamy karne. Olimpia całą dogrywke w 10-tkę i nie dała sobie strzelić
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Dzisiaj ciekawy mecz. Unia Hrubieszów-Górnik Zabrze. Teoretycznie z góry przesądzony wynik spotkania,ale czy na pewno? Górnik wyraźnie w dołku,bez zwycięstwa od 7 spotkań. Unia - lider okręgówki,pierwsza porażka dopiero w ten weekend i to jak sam trener tłumaczy-jego piłkarze nie chcieli doznać kontuzji w tym spotkaniu,każdy chce zagrać z Górnikiem i on rozumie ich postawę w tym meczu. Górnik pojechał w najmocniejszym składzie do Hrubieszowa,poza bramkarzem,który pauzuje za kartki. Moim typem na to spotkanie jest dostępny na LVBET handicap azjatycki +3,25 po @ 2.09. Osobiście za drobne zaryzykuję też,że Unia nie przegra meczu ???? kursy bardzo wysokie więc można pokombinować,gdyż uważam,że jeśli Górnik wygra to jedną,max dwoma bramkami
Bez komentarza. Górnik przypomniał sobie jak się gra. Wielki minus
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Unia Hrubieszów -:- Górnik Zabrze
Unia Hrubieszów podwójna szans remis @ 3.40
Fortuna
15:00 Unia Hrubieszów -:- Górnik Zabrze
Unia Hrubieszów z remisem @ 6.20
Fortuna


Górnik to zdecydowany faworyt tego spotkania, lecz przy jego obecnej formie myślę, że piłkarze gości mają się czego obawiać. Górnik gra słabo, Górnik nie potrafi wymienić kilku podań. Tak wygląda obraz gry na dzień dzisiejszy drużyny gości. Ten mecz może być dla nich przełamaniem albo też totalną klęską w którą będą się pogłębiać dlatego nie warto iść w zwycięstwo gości po tak małym kursie. W ekipie Zabrza zapewne wystąpi dziś kilku zmienników, którzy ostatnio leczyli urazy czy też mało spędzili minut na boisku. Na pewno zabraknie Loski, który musi pauzować za czerwoną kartkę w spotkaniu z Legią w półfinale PP. Do rozgrywek za to został zgłoszony Jakub Szymański, bramkarz na co dzień broniący w III-ligowych rezerwach. Unia Hrubieszów występuje w lidze okręgowej, w grupie Zamość. Unia jest w niej liderem, w 9 meczach wywalczyła 22 pkt (7 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka, gole 35-7). W miniony weekend hrubieszowianie przegrali u siebie z Gromem 0:2. Dziś to spotkanie jest dla nich piłkarskim świętem i nic w tym dziwnego. Gospodarzom na pewno nie zabraknie zaangażowania i zrobią wszystko aby odnieść tu korzystny wynik i sprawić wielką sensację.​
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jak można porównywać drużynę z Ektraklasy z drużyną z Okręgówki? Przecież nawet same rezerwy Górnika Zabrze grają ligę wyżej od Hrubieszowa i pewnie by wygrały. Skąd te wasze typy wzięły to nie mam zielonego pojęcia....
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No tak...
Dzisiaj z kolei bardzo ciekawy pojedynek w Sandomierzu. Miejscowa Wisła podejmie Koronę Kielce. Mecz prestiżowy dla obu klubów, szczególnie dla kibiców. Około 500 kibiców gości jedzie na mecz, będą delegacje z Bełchatowa, Tarnobrzega i oczywiście z Ostrowca. Z powodu nadmiaru obowiązków nie pojawi się wojewoda i ksiądz Mateusz. Mimo to atmosfera udzieli się chyba miejscowym, zapowiadają ostrą walkę. W Koronie niby też zapowiadają walkę, ale obejrzymy skład częściowo rezerwowy, na ile jeszcze do końca nie wiadomo. Kurs wysoki na Koronę. Sam nie wiem co sądzić. Na trybunach jakieś czerwone kartki będą ale na boisku chyba się obejdzie.
 
F 0

farmer_86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski 1/32
Spotkanie: Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Typ: handicap 1:0 - 2
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Godz: 19:00

Częstochowianie mają za sobą serię dziewięciu meczów bez porażki i są liderem Fortuna 1 Ligi. Ich przeciwnik to pzeciętniak 3 ligi (grupa1), zdobył 12pkt w 9 meczach. W poprzednim spotkaniu, RKS pokonał u siebie Bytovie Bytów (wicelidera w tamtej kolejce) 2:1, kontrolując mecz od początku do końca (tworząc przy tym parę dogodnych sytuacji których nie zamienili na bramkę). Widać że są na fali i będą chcieli podtrzymać passe. Trener RKSu (pan Marek Papszun) da na pewno pograć paru rezerwowym zawodnikom, którzy będą chcieli sie pokazać. W moim odczuci nie są to dużo gorsi zawodnicy wiec nie spodziewam się za bardzo spadku jakości w drużynie Rakowa.
Dodatkowym smaczkiem może być fakt że zwycięzca tej pary trafi na Lecha Poznań i co najważniejsze, będzie gospodarzem w 1/16 pucharu polski. Taka marka dawno nie gościła na stadionie w Częstochowie wiec zespól powinien mieć dodatkową motywacje. Władze klubu już pewnie zacierają rączki na dodatkowe korzyści marketingowe oraz finansowe, więc nie pozwolą trenerowi i zespołowi odpuścić tego meczu.
Jedyne co może nieco niepokoić to fakt że to mecz pucharowy (w dodatku w Polsce ;)).
PS. Mój pierwszy post na forum więc może w myśl zasady będzie to &quot;szczęście początkującego&quot;
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
19:00 Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Victoria Sulejówek 6.5 fortuna ht/ft Raków/Victoria po kursie 50, bywam tu na meczach i wiem, że Sulejówek lubi sobie połamać ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
19:00 Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Victoria Sulejówek 6.5 fortuna ht/ft Raków/Victoria po kursie 50,
bywam tu na meczach i wiem, że Sulejówek lubi sobie połamać ????
Masz coś na to ze Raków ma wypuścić juniorów czy to pobożne życzenie ?!
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Masz coś na to ze Raków ma wypuścić juniorów czy to pobożne życzenie ?!
Może źle napisałem bo juniorzy to chyba po 17 lat, ale dostałem info że mają grać roczniki 2000 coś w tym stylu, dlatego w tym wypadku taki kurs wart ryzyka. Na ile wiarygodne źródło okaże się jak będą składy ????
edit: 2000 w sumie to też 17 lat ????
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Odnośnie meczu Rakowa to przed chwilą dostałem info, że nikt z rocznika 2000 dzisiaj nie gra. Skład Rakowa ma być wymieszany pomiędzy podstawowymi graczami a tymi co nie grają. Można śmiało grać w stronę Rakowa.
Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom