>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski - Finał 16:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk [2.05.2019 Warszawa]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: Fortuna



 



Wielki finał w Warszawie już jutro. Na przeciwko siebie staną drużyna Jagielloni oraz Lechii Gdańsk. Jak będzie wyglądało to spotkanie?. Kto uniesie puchar w górę?



Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. 
 
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik


Bardzo trudne jest typowanie meczów, gdzie nie ma określonego gościa i gospodarza. Każdy jest przyzwyczajony do tych różnic kursowych spowodowanych wymienionymi podziałami.



Czysto na sportowo też niełatwo się do tego zabrać. Lechia będąca jeszcze na stanowisku lidera ekstraklasy (co pewnie zmieni się na rzecz Legii) i wicemistrz ekstraklasy ubiegłego lata. Jak dla mnie na sportowo szanse są tutaj 50/50. Nie oznacza to jednak, że postawiłbym na remis. Jak dla mnie 1 lub 2. Bez sportowej analizy, intuicyjnie szedłbym w stronę Jagi. 



Over 2,5 bramek po kursie 2,45 (1xbet) lub dla rekreacyjnych graczy 2,35 (STS) wydaje się naprawdę rozsądną propozycją. Wydawało mi się, że kursy over/under będą oscylowały w podobnych granicach.  
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik


Zwycięstwo Jagiellonia @2 STS



Idę w stronę drużyny Ireneusza Mamrota, Lechia pompowowana na dublet w tym roku skończy z kwitkiem tak samo jak LFC kloppa. Gdańszczanie będą chcieli się zrewanzowac za wydymany mecz Legia lecz wydaje mi się, że Jagiellonia taktycznie ich rozwikla i będący ostatnio w formie Jimenez pociągnie Bialostoczan do zwycięstwa w tym finale. 
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Jagiellonia - Lechia (fantastyczny spektakl) 



Typ: Lechia zwycięstwo 1.82 sts ✅



Za bardzo nie ma co analizować bo to polskie podwórko mecz może się ułożyć w jedna jak i druga stronę do typu na lechie skłonił mnie mecz z Legia i cale to zamieszanie po meczu myśle ze będą chcieli się odegrać za ta porażkę i zwyciężyć żeby nie zostać z niczym trener Lechii  Stokowiec mówił przed meczem o tym ze wyciągnęli wnioski z ostatnich spotkan ( w 4 meczach stracili 12 bramek) i ze mogą stać sie nieśmiertelni trochę go poniosło ale wiadomo o co chodzilo i jak to u nas bywa często po porazkach przychodzą zwycięstwa wiec mam nadzieje ze i tym razem tak będzie 
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik


Typ: Jagiellonia więcej rożnych                         Kurs:2,1



Przejrzałem statystyki na rzuty rożne i zauważyłem że Lechia często wybija piłkę poza linię końcową. Chodź ten mecz jest ciężko wytypować w ilości rzutów rożnych to szedłbym w strone Jagi że zdobędzie więcej rzutów rożnych. ✅
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik


Polska piłka to jest syf. Wczoraj PZPN i VARszawiacy oddali Lechii to co zabrali w meczu z Legią. Panie Boniek czekamy na przeprosiny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom