>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2024/2025 - runda wstępna [06-07.08.2024]

W 172,9K

wielki_gracz

Forum VIP
puchar.jpg

Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Stomil Olsztyn
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,33
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Zaryzykuję w tym meczu typ z handicapem (-1.5) na Podbeskidzie czyli gospodarze muszą wygrać minimum 2 golami różnicy. Podbeskidzie bardzo słabo weszło w sezon i po spadku z 1 ligi w tamtym sezonie, w 2 lidze narazie mają po 3 meczach zaledwie 1 punkcik. Stomil bardzo nieoczekiwanie na inaugurację 3 ligi wygrał u siebie z jednym z faworytów do awansu Unią Skierniewice 4-3 przegrywając po 24 min 0-3. W tym spotkaniu jednak typuję na drużynę z Bielska, gdyż myślę, że Stomil do pucharu za bardzo się przykładać nie będzie. Mają problemy finansowe i już sam ten wyjazd to dla nich za duży wydatek. Po co tutaj się bić i awansować dalej i narażać się na kolejne koszty związane z organizacją meczy ? Dla nich myślę, że tylko liga się liczy i z tego pucharu będą chcieli czym prędzej odpaść. Oczywiście to są tylko moje przemyślenia ale już sama wypowiedź na ich oficjalnej stronie daje do myślenia i pozwolę sobie te słowa zacytować: " Olsztynianie trafili mocno niefortunnie, bo czeka ich bardzo daleki wyjazd na południe Polski. Budżet klubu nie bardzo przewiduje nocowanie w hotelu przed wyjazdowymi spotkaniami, ale teraz nie ma wyjścia. Nikt nie wyobraża sobie wyjścia na ten mecz prosto z autokaru, to tak jakby oddać mecz walkowerem" Więcej możecie poczytać na ich oficjalnej stronie pod tym linkiem: https://stomil.olsztyn.pl/Pucharowe-starcie-na-drugim-koncu-Polski,e16258.html
Podbeskidzie w tym meczu myślę, że będzie szukać przełamania i wygrania wkońcu spotkania aby podnieść sobie nieco morale no bo początek mają kiepski. Miałą być walka o awans i powrót do 1 ligi a tutaj po 3 kolejkach tylko 1 punkt na koncie. Myślę, że ten pucharowy przeciwnik to idealny rywal aby się przełamać, wygrać w pucharze a następnie ruszyć w końcu z wygranymi w lidze. Kadrowo gospodarze zdecydowanie przewyższają rywali oczywiście na papierze. Jak będzie na boisku to zobaczymy, bo Stomil już z Unią Skierniewice na inaugurację sezonu sprawił niespodziankę wygrywając 4-3 i to po jakim pościgu. Tutaj jednak myślę, że nie będzie u nich zabijania się o awans do kolejnej rundy i myślę, że gospodarze minimum różnicą dwóch goli wygrają.
2-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +874
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Stomil Olsztyn
Typ: X2
Kurs:
2,07
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, dziś kilka meczy rundy wstępnej Pucharu Polski, między innymi o 19 zagrają Podbeskidzie Bielsko Biała ze Stomilem Olsztyn. Podbeskidzie jest teoretycznie faworytem ale nie uważam żeby w rzeczywistości tak było, spadli z pierwszej ligi hukiem, w poprzednim sezonie wygrali tylko 4 mecze w 34 kolejkach, sezon w drugiej lidze wcale nie zaczęli lepiej, zaledwie 1 punkt w 3 meczach, tylko jeden gol strzelony i to z rzutu karnego i 4 stracone. Wiadomo jak to jest po spadku, spore roszady w kadrze i jak widać po wynikach jeszcze nie wszystko wygląda tak jak powinno, a Stomil również zaliczył spadek w poprzednim sezonie, ale ten sezon w 3 lidze grupie 1 zaczął od wygranej 4:3 z Unią Skierniewice i myślę że ta wygrana z pewności wpłynie na morale zespołu, bo w 25 minucie przegrywali 0:3. Nikt nie będzie jeździł tyle kilometrów do Bielska Białej by się położyć na murawie, typuję X2.
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kotwica Kołobrzeg - SKRA Częstochowa 2:1

Przed nami 1/64 finału Pucharu Polski. Kotwica Kołobrzeg podejmuje u siebie SKRA Częstochowa.
Mój typ to zwycięstwo przez gospodarzy co najmniej 2 bramkami.
Kotwica Kołobrzeg I-ligowiec radzi sobie całkiem przyzwoicie, po 3 spotkaniach mają na swoim koncie 2 remisy i zwycięstwo - 1:1 z Wisłą Płock, 0:0 z GKS Tychy i wygrali 2:0 z Stal Stalowa Wola.
SKRA Częstochowa w tym sezonie ma swoje ogromne problemy, po 3 kolejkach mają na swoim koncie 0 punktów - porażki 1:3 z ŁKS Łódź II, 0:1 z KKS Kalisz i 1:4 z Hutnik Kraków.

O problemach SKRy w tym sezonie już wiele było powiedziane i raczej się to nie zmieni, są głównym kandydatem do spadku z II ligi. Myślę, że puchar Polski dla nich nie jest zupełnie potrzebny.
Liczę, że gospodarze wygrają to spotkanie.

Kotwica -1,5 2,47 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
W 172,9K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 19:30
Spotkanie: Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
Typ: 1
Kurs: 1,82
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Myślę, że dla drużyny z Puław granie w tym pucharze to tylko zbędne koszta i odpadną od razu dzisiaj. Wisla ma problemy finansowe jak za pewne każdy wie, grupa Azoty wycofała się ze sponsorowania drużyny i zespół ten miał się wycofać z rozgrywek 2 ligi. Ostatecznie wystartował ale dużo zawirowań w tym zespole, zmian kadrowych itp itd. W lidze po 3 meczach mają1 punkt i to liga jest dla nich priorytetem a ten puchar to myślę, że będzie szybką przygodą. Przyjechać, zagrać piłkarzami, którzy do tej pory nie grali aby ich sprawdzić, odpaść i wrócić do domu. Tak to ja widzę. Chojniczanka gra w tej samej lidze, wystartowała dużo lepiej bo po 3 meczach ma 6 punktów i u siebie myślę, że wygrają i awansują do kolejnej rundy. Tutaj w ekipie gości nikt się nie będzie zabijał o dobry wynik w tym meczu, no chyba, że jakiś głęboki rezerwowy żeby się pokazać ale wątpię, że będzie w stanie przeciwstawić się solidnym graczom Chojniczanki. Po takim kursie zdecydowanie polecam.
3-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2066
Do góry Bottom