>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski 2022

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/02/2022 18:10 CET
Anwil Wloclawek - King Szczecin over 164.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Z tego co się dowiedziałem. W Kingu grają dziś Threatt, Schenk i Malachi Richardson, a w Anwilu Kamil Łączyński. Obie ekipy będą mogły ruszyć mocniej i grać szybciej, bo będą miały szerokie rotacje. Obie ekipy grały w weekend i linia była 171,5, ale wtedy brakło tych graczy, a King szedł na oparach. Dziś się spodziewam biegu i wielu punktów.

17/02/2022 20:30 CET
Elijah Wilson (Lublin - Zielona) over 10.5 punktów
1.85 (STS/Betfan)/1.83 (betclic)/1.82 (Totalbet)/1.80 (ewinner)

W Lublinie brakuje teraz pewnych ludzi od zdobywania punktów, a w sumie też w ogóle grania. Melvin, Scott, Dziemba, Wilson i Kostrzewski to pewne osoby do grania na pozycjach 1-4. Do tego dwóch centrów Taylor i Szymański. Pozostają jeszcze Jeszke i Pelczar. Wilson powinien dostać dziś wiele minut i prawdopodobnie te 8-15 rzutów z gry. Ja widzę tutaj dużą szansę, że rzuci tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1297
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Lublin +10.5...kurs 1.69 Fortunamożna dobrać do dubla jutro ze Stalą...ale to jutro...
Czemu Lublin myślę że Zastal po pucharze ma ogólnie ostatnio duży ciąg tych meczy wiec liczę tu na rozprężenie w końcówkę....zresztą tu trzeba zagrać aż 3 mecze żeby mieć Puchar więc przewiduje w końcówce Zastal na ręcznym hamulcu i szansę Lublina na podgonienie wyniku, do tego graja u siebie...mieli trochę czasu żeby się przygotować i mam przeczucie że powalczą...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Co tam się stało ? 😂 😂
26 pkt przewagi i przegrać mecz, to trzeba się postarać :D
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
oglądałem dwa mecze, Anwil dramat , dali się podpuścić jak młodzi i zostali skasowani, na live łapałem na Zastal nawet przy - 10 , było coś między 3 a 4 , bo latał kurs jak popierniczony , Zastal wyszedł na +1 potem Start za 3 pudło i dobitka równo z syrena, dawno czegos takiego nie widziałem , Zastal troche Frajerzy Lublin pierwszy mecz u siebie wygrał w tym sezonie , Zastal 4/17 za 3 bodajże... prawdopodobnie finał KING - STAL , smutno to się ogląda jak na hali gospodarze grają a tam 200 kibiców max i to z obsługą...
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś propozycja następującą...
Torun-Ostrow over 166.5 kurs 1.6 Fortuna
Można wyżej...Stal w gazie, duża rotacja widać że złapali luz rzutowy a Toruń jak to Toruń w ataku ma swoje atuty ,liczę na szybki mecz i dużo fauli...
Ciekawy typ alternatywny
Florence under 12.5 kurs 2 Sts
Będzie duża rotacja...ostatnio Flo pokonał te linie przez świetna 1 kwartę dziś liczę że Toruń zwróci na niego uwagę do tego to jest już bardzo doświadczony zawodnik i wątpię żeby się rozstrzelał w kontekście kolejnych meczy bo te przewiduje...może grać deczko ostrożniej...
Czarni +2.5 kurs 1.74 Fortuna
Idę w stronę Czarnych ze względu na dużo gier Śląska i puchary więc liczę na więcej świeżości i chęci zagrania tu minimum 2 meczy Czarnych...
T.Trice under 18.5 Sts kurs 1.84
Spora linia...Tu liczę na Urlepa i sporo zmian z jego strony...sadze że on tu cała 12 moze grać nie patrząc na wynik...Śląsk w środę na bodajże wrócił z pucharów dopiero z meczu z Andorrą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
18/02/2022 20:40 CET
Czarni Slupsk - Slask Wroclaw
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Śląsk w niedziele grał wyjazdowy mecz w Dąbrowie. We wtorek w Hiszpanii mecz EuroCup, a teraz już w piątek kolejny wyjazd na PP. Dodatkowo przy wygranej grają jutro znowu i finał w niedzielę. Wtedy wyszłoby 8 dni i 5 meczów. Myślę, że dziś Urlep zluzuje i da pograć o wiele więcej rezerwowym i Czarni są dla mnie mocnym faworytem do wygrania tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Z Czarnymi bym poczekał do samego meczu, wczoraj widziałem że latała informacja o tym że Beech nie zagra.
Jeśli to faktycznie prawda to bez niego już faworytem nie będą
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
beech niby na ławce, ale kij wie czy będzie grał, mnie stal zawiodła bo miałem 87 pkt... dla mnie finał Stal - King ale zobaczymy jak i kto wytrzyma trudy półfinałów
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
18/02/2022 20:40 CET
Czarni Slupsk - Slask Wroclaw
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Śląsk w niedziele grał wyjazdowy mecz w Dąbrowie. We wtorek w Hiszpanii mecz EuroCup, a teraz już w piątek kolejny wyjazd na PP. Dodatkowo przy wygranej grają jutro znowu i finał w niedzielę. Wtedy wyszłoby 8 dni i 5 meczów. Myślę, że dziś Urlep zluzuje i da pograć o wiele więcej rezerwowym i Czarni są dla mnie mocnym faworytem do wygrania tego meczu.
Dziś się nie udało, szkoda. Jutro znowu można próbować przeciwko Śląskowi ?? movieplk movieplk
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Florence under 13.5 kurs 1.85 sts
Wczoraj linia 12.5 grałem under weszło i podtrzymuje to co pisałem wczoraj plus zmęczenie dochodzi ,do tego Śląsk lepiej broni więc wydaje mi się logiczne i przy formie Simmonsa to daje jakieś 20-22 minuty flo i nie przekroczenie tej linii a kurs zacny...tak sądze
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
ok sprawdziłem '' Gospodarze imprezy nie błyszczą w obecnym sezonie. Na ćwierćfinałowym spotkaniu z Zastalem w hali pojawiły się 592 osoby. Mało kto wierzył, że Start jest w stanie pokonać faworyta i awansować dalej. '' co nie zmienia faktu że kabaret , a kamera sprawiała wrażenie jakby to był jakiś turniej pici polo a nie o drugie najważniejsze trofeum w PL w koszykówce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom