>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2015/2016 [1/16 finału - 12.08.2015]

mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Puchar Polski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Typ: 1

Kurs: 2.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ja myślę obstawić swój rodzimy polski Puchar! Zagłębie Sosnowiec podbudowane zwycięstwem z rywalem zza miedzy - z Katowic. Teraz trafia w Pucharze parę dni później na kolejnych Hanysów, których bardzo nie lubią czyli drużynę z Zabrza. Górnik notuje fatalną formę w lidze na 4 mecze 3 przegrali i 1 mecz zremisowali mają 0 punktów przez 1 minusowy i atmosfera wśród kibiców, piłkarzy, jak i działaczy jest fatalna. Gra w tym pucharze jest Zabrzanom chyba teraz najmniej potrzebna. Sosnowiec podbudowany zwycięstwem z Gieksą pewnie znów się zmobilizuje. Od początku sezonu Zagłębie wygrało w poprzedniej rundzie pucharu z Puławami po dogrywce potem po dobrym meczu przegrali z Wisłą Płock no i ostatnio zwycięstwo w stolicy Górnego Śląska. Zagłębie pewnie będzie chciało sie pokazać na tle drużyny z Ekstraklasy, który jest mocno rozbity wewnętrznie. Historycznie ostatni raz obie drużyny w jakiś rozgrywkach spotkały się również w pucharze w 2009 roku. Zagłębie wtedy wygrało z Górnikiem 2-0. W drużynie z Zabrza pewnie będzie troche zmian i pokaże się kilku rezerwowych.
Do tego dodałbym typy:
Łęczna - Legia - 2 kurs 1,85
Miedź - Bielsko - 1 kurs 2,55
Ruch - Wisła - 2 kurs 2,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Stal Stalowa Wola vs Piast Gliwice
Godzina: 17:00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Myślę, że warto tu iść w stronę gospodarza. Czemu? Otóż Stalówka w każdej edycji PP w ostatnich latach spisywała się bardzo dobrze, sprawiała wiele niespodzianek i prezentowała się lepiej niż w lidze. Kilka lat temu pokonywali ekstraklasowy wówczas GKS Bełchatów, Lech Poznań(po karnych)..Dwa sezony temu pokonali Cracovię 1-0, następnie mierzyli się ze Śląskiem Wrocław i do 85 minuty prowadzili, ale Wrocławianie doprowadzili do dogrywki, którą wygrali. Ostatnia edycja to także dobry występ Stalówki. Po pokonaniu Olimpii Grudziądz w pierwszej rundzie, mierzyli się u siebie z Lechią Gdańsk. Lechia w podstawowym składzie z Borysiukiem, Grzelczakiem itd. Stal Stalowa Wola pokonała 2-1 ekipę z Ekstraklapy zasłużenie(sam byłem na meczu). Potem mierzyli się w 1/8 ze Śląskiem Wrocław i przegrali po golu w końcówce 0-1. Mila nie wykorzystał karnego - Wietecha obronił, doświadczony 38 letni bramkarz, który nadal gości w bramce ekipy ze Stalowej Woli. W tym sezonie w lidze Stal wygrała u siebie z Nadwiślanem 2-1, a na wyjeździe w sobotę przegrali w Radomiu z Radomiakiem 2-0. Liga, to liga. Puchar, to puchar. Każdy wie jak Piast spisuje się w lidze, ostatnio pokonali świetną Cracovię 2-1. Ale w pucharze inne nastawienie, pewnie inny skład, a także mniejsze boisko i w gorszym stanie. Stalowa potrafi u siebie pokonać każdego, boisko i świetny doping w każdym meczu niosą tą drużynę do zwycięstwa. Stal we wcześniejszej rundzie pokonała Stilon Gorzów na wyjeździe 1-0, a we wstępnej rundzie pokonała Grunwald 4-2. Liczę na zwycięstwo, ale może też być dogrywka, dlatego dwa typy o dobrych kursach proponuje:

Stal wygra @3,60
Stal wygra lub remis @1.72
Mam szczerze powiedziawszy, co do tego meczu mieszane uczucia, ponieważ to co Stal zagrała w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem w ostatnią sobotę, to był dramat w najczystszej postaci. Wiem, wiem stadion i te sprawy, ale widać, że zielono-czarni są raczej pod formą. No cóż miejmy nadzieje, że w Stalowej ujrzymy kolejną niespodziankę.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Górnik Łęczna - Legia W-wa
Typ: Legia W-wa
Kurs: 1.95
Stawka: 5/10
WilliamHill
0:2 ✅✅

Legia bez kontuzjowanych : Michała Żyry, Michała Pazdana, Michała Masłowskiego, Ivica Vdroljaka oraz Tomasz Jodłowiec do tego Hening Berg być może da odpocząć zawodnika którzy grają od początku sezonu mowa o Tomaszu Brzyskim, Dominiku Furmanie, Guilherme no i gwiazdzie która po raz kolejny jest na języka wszystkich Michał Kucharczyk. Jak już zauważyliśmy z dobrej strony w reważnowym spotkania pokazali się młodzi Rafał Makowski, Rober Bartczak. Legia za rok obchodzi 100-lecie klubu i cel mają prosty zdobyć Mistrzostwo Polski oraz po raz kolejny Puchar Polski którego bronią w tym roku.
Górnik Łęczna z tego co mogliśmy zauważyć w ostatnich latach totalnie olewa te rozgrywki odpadając bardzo szybko po za tym sam Kapitan drużyny Veljko Nikitovic przekonuje że dla nich najważniejsza jest liga.
&quot; Dla nas najważniejsza jest liga. W pucharze fajnie zmierzyć się z czołowym zespołem kraju, bo to będzie kolejna okazja, żeby stadion się wypełnił. Fajnie byłoby zrewanżować się Legii za porażkę w lidze – powiedział serbski pomocnik.&quot;
Rozumiem rosnące kursy na Legie z powodu braków ale mimo tego kadrę mają solidna i powinni z spokojem wygrać te spotkanie.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Typ: Zagłębie Sosnowiec ( Awans )
Kurs: 2.25
Stawka: 4/10
Unibet
3:1 ✅

Dzisiaj o 19:00 kolejna odsłona Zagłębiowsko-Sląskich derbów w 1/16 Pucharu Polski. Tym razem jednak Zagłębie podejmuje u siebie ekstraklasowy Górnik Zabrze. Faworytem według bukmacherów oczywiście są goście ze względu na fakt że grają w lidze wyżej ale czy aby na pewno tak jest ? patrząc na start obydwu drużyn w ligach i napiętą sytuacje u gości wątpię i dlatego postanawiam pójść w strone awansu Zagłębia Sosnowiec.
Zabrzanie ciągną tragiczną serie już od grupy Mistrzowskiej w zeszłym sezonie gdzie wygrali tylko na początku z Pogonia póżniej już przyszły 4 porażki i remis w tym sezonie po czterech kolejkach 0pkt i bilans 1r/3p w bramkach 5:9 tak więc mamy serie 9 spotkań bez zwycięstwa. Sytuacja w tym klubie jest napięta kibice już mają dość duetu trenerów Warzychy&amp;Dankowski o czym poinformowali w oświadczeniu po meczowy z Jagiellonia :
„W związku ze słabymi wynikami, żąda natychmiastowej reakcji zarządu oraz właściciela klubu (…) Jeżeli obaj Panowie (Warzycha – Dankowski) mają honor, powinni podać się do natychmiastowej dymisji”.
W tygodniu doszło nawet do spotkania między właścicielami/piłkarzami oraz trenerami wyczytać można jak zwykle same pierdołki typu piłkarze czują sportową złość itp.. Maj powiedział że dla nich cel na ten sezon jest 1/8 w lidze.
Kadrowo również nie wygląda to najlepiej do tej pory nie sprowadzili napastnika który mógłby zastąpić Zachary...Do bramki sprowadzili Przyrowskiego z którego cała liga po raz enty sie śmieje chłop puszcza bramke za bramką ponadto na palcach dwóch rąk policzymy ile miał dobrych interwencji w zeszłym sezonie spuścił GKS Tychy do II ligi czyżby teraz planował to samo zrobić z Górnikiem ? wszystko na to wskazuje..Jakby tego było mało Warzycha dumny z postawy tego nieudacznika w bramce i traktuje go jako wzmocnienie. Obrona w tym zespole nie istnieje każdy przeciwnik przechodzi ich jak bez najmniejszych problemów pupil publiczności Danch który był liderem tej drużyny w ostatnich sezonach totalnie bez formy i na forum zabrzan można wyczytać że lepiej będzie jak usiądzie na ławce. Jedynie co w tym zespole funkcjonuje to linia pomocy która wygląda dobrze na tle reszty ekip w ekstraklasie tacy zawodnicy jak - Grendel - Sobolewski w defensywie potrafią dostarczyć dobra piłke dla wyżej ustawionych Madeja - Jeza - Gergela i to właśnie oni strzelają bramki...właśnie co raz głośniej mówi się o transferze Gergela ( bezapelacyjnie największej gwiazdy obecnie w Górniku ) do Jagiellonii nawet sam zawodników mówi ze chętnie by przeszedł w sumie już nawet jest po rozmowach z Probierzem.

Zagłębie Sosnowiec natomiast bardzo solidny początek sezonu pierw przeszli dwa etapy Pucharu Polski pokonując Ursus Warszawa 0:1 następnie po karnych Wisłe Puławy 2:3 i w lidze porażka na starcie z Wisła Płock 0:1 tak jak wspominałem wcześniejszej mimo złego wyniku zagrali dobre spotkanie ale zabrakło szczęścia przy wykończeniu no i weekendowe zwycięstwo w Katowicach z tamtejszym GKSem 0:1 mają pod kontrolą całkowicie spotkanie i tu wynik mógłby być dużo wyższy ale zwycięstwo to zwycięstwo udowodnili że forma jest i mogą namieszać w tym sezonie. Spotkanie budzi spore emocje wśród kibiców i zapowiada sie kolejna gorąca atmosfera na trybunach tym bardziej że Ultrasi Zagłębia zapowiadają oprawe. Z tego co słyszałem bilety również dobrze sie rozchodzą wśród Gospodarzy. Kibice Górnika pewnie i Gieksy pojawia sie w grupie 400 osób tyle biletów otrzymali co jest i tak sporym sukcesem ponieważ powinni otrzymać ledwie 250 - 5% lecz Prezes wyciągnął do nich rękę.
Braki kadrowe : W Zagłębiu nie wystąpi obrońcy Konrada Budki który pauze za zółte kartki zdecydowanie będzie go brakować na lewej stronie bo w Katowicach pokazał sie z dobrej strony. W Górniku natomiast Grzegorza Kasprzika.
Temperatura w Sosnowcu po raz kolejny nie będzie łatwa dla zawodników ponieważ na 19:00 zapowiadają 30/31`c. Dla Gości najważniejsza jest liga i zdobywanie w niej punktów więc pewnie w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy wszystkich z podstawowego składu zawodników. Kursy na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry Gospodarzy mocno idą w dół z racji na pogodę postanowiłem wybrać bezpieczniejszą opcje mianowicie awans Zagłębia być może zobaczymy karne w tym pojedynku i przy dyspozycji Przyrowskiego faworytem będą zawodnicy z Sosnowa.
Poznaliśmy już wczoraj kolejnego przeciwka który będzie Korona Kielce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Odnośnie Śląska

&quot;Tadeusz Pawłowski, aby zmotywować swoich piłkarzy przed meczem z teoretycznie słabszym rywalem, zapytał (słusznie), czy któryś z nich grał już na Stadionie Narodowym? To tam odbędzie się bowiem finał 2 maja. - To na pewno marzenia każdego zawodnika - mówi trener. - Szansę dostaną zawodnicy, którzy do tej pory od początku sezonu grali mniej, a wśród nich nasza młodzież. Czeka nas trochę zmian, ale wiem, że zawodnicy, którzy w Olsztynie pojawią się na murawie, poradziliby sobie także w meczach ekstraklasy - mówi Pawłowski &quot;

&quot;Szkoleniowiec zielono-biało-czerwonych podkreśla, że pojedynek z pierwszoligowcem będzie okazją do pokazania swoich umiejętności dla zawodników, którzy jak na razie nie mieli ku temu zbyt wielu szans. Tadeusz Pawłowski nie chce jednak odsłaniać wszystkich trzymanych w ręku kart. - Nie chcę ułatwiać przeciwnikowi zadania i zdradzać personaliów. Szansę dostaną zawodnicy, którzy do tej pory od początku sezonu grali mniej, a wśród nich nasza młodzież. Czeka nas trochę zmian, ale wiem, że zawodnicy, którzy jutro pojawią się na murawie, poradziliby sobie także w meczach najwyższej klasy rozgrywkowej i w każdym momencie mogą pojawić się również w podstawowej jedenastce w lidze. Niektórzy z nich są już tak daleko w swoim rozwoju, że musimy im dawać więcej okazji do gry. Chcemy rozegrać dobre spotkanie i wygrać, żeby do pojedynku ligowego w Łęcznej pojechać w świetnej formie nie tylko fizycznej, ale i psychicznej - podkreśla opiekun Śląska Wrocław.&quot;

Odnośnie Lechii

&quot;Będą zmiany w składzie

Po meczu ze Śląskiem gdańska ekipa udała się do Wieliczki (w sumie 22 piłkarzy, na miejscu do zespołu dołączył nieobecny we Wrocławiu Lukas Haraslin), która na kilka dni stała się bazą drużyny. Do domu wróci on dopiero po niedzielnym meczu w Krakowie z Wisłą. Teraz jednak najważniejsze jest spotkanie z Puszczą. - Na razie skupiamy się tylko i wyłącznie na meczu w Niepołomicach, dopiero po tym spotkaniu zaczniemy myśleć o Wiśle - zapewnia Ariel Borysiuk.
Trener Brzęczek pewnie dokona kilku zmian w podstawowej jedenastce, swoją szansę od pierwszej minuty mogą dostać tacy piłkarze jak Łukasz Budziłek, Paweł Stolarski, Rudinilson, Michał Mak, Adam Dźwigała czy wspomniany Haraslin. Być może do składu wróci też Sebastian Mila, który całe spotkanie we Wrocławiu przesiedział na ławce rezerwowych.&quot;


Sosnowiec - Górnik Zabrze

&quot;Słaba gra piłkarzy Górnika Zabrze denerwuje kibiców tego klubu. Na facebookowym profilu Torcida Górnik - Stowarzyszenie Kibiców Zabrzańskiego Górnika opublikowali apel o dymisję trenerów Józefa Dankowskiego i Roberta Warzychy. Komunikat wydali też Socios Górnik.&quot;

Czy piłkarze podzielają zdanie kibiców i zadadzą dzisiaj ostateczny cios odpadając z PP?

Iwan, była gwiazda Zabrza

&quot;Nie chcę najeżdżać na Roberta, ale coś tu ewidentnie nie gra. Powiedzmy sobie szczerze, że w poprzednim sezonie awans do grupy mistrzowskiej Górnik wywalczył dzięki bardzo dobremu początkowi. Później wszystko zaczęło się rozmywać - podkreśla i dodaje: - Oglądam mecz i zastanawiam się, czy ta drużyna wie, co ma robić. Oczywiście, nie jest to kadra wirtuozów, ale i tak chętnie zobaczyłbym, jak radzi sobie z nią Janek Urban.

- A może po prostu tak krawiec kraje, jak mu materii staje? - dopytujemy. - Coś w tym jest, ale proszę zwrócić uwagę na transfery Górnika. W kadrze widnieje mnóstwo pomocników, a od dawna wiadomo, że potrzeba napastnika. Brakuje pomysłu, jak sobie z tym problemem poradzić &quot;

źle się dzieje w Zabrzu...

w sezonie 2009/10 Sosnowiec wyeliminował Zabrze z PP

Sosnowiec 3.00 ✅ Ub
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aliant 531

aliant

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

Witam. Widzę, że robi się duża masówka na Zagłębie ale po takich kursach ciężko nie wziąć w niej udziału. Bukmacherzy forują Górnika ale to jedynie efekt gry w wyższej lidze, aniżeli stylu prezentowanego futbolu. Oglądałem spotkania ZS z Wisłą oraz GKSem i powiem szczerze, że zaskoczyli mnie swoją dojrzałą grą. Coby nie mówić w ostatnią sobotę pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku, z kolei Wisła w pierwszej kolejce też nic nie pokazała i gdyby nie babol Gąsińskiego ten mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej, gdyż to podopieczni Derbina byli moim zdaniem ekipą lepszą. W Górniku z kolei pełna agonia, a dzisiejsze rozgrywki to dodatkowy kamień u szyi dla Zabrzan. Sądzę, że oprócz kibiców nikt nie będzie płakał w Zabrzu po tych rozgrywkach. Defensywa w ruinie, do tego jeden z najgorszych bramkarzy między słupkami w Ekstraklasie, to nie może skończyć się dobrze.Przejrzałem oferty u innych buków, w totomixie ten kurs jest w superofercie, a oni mają nosa do umieszczania tam niespodzianek, więc coś może być na rzeczy. Do tego u wszystkich kursy na gospodarzy pikują w dół i to w niektórych z 3,50 na poniżej 3. Odwrotnie u gości gdzie kurs wrósł średnio o 0,4-0,5. Zwykle takie duże wzrosty nie wróżą niczego dobrego.

Gospodarze ponad 1,5 gola
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet

Inne ciekawe opcje:
Zagłębie +1 1,52 Unibet
Awans: Zagłębie 2,25 Unibet
Podwójna szansa: gospodarze lub remis: 1,57 Unibet
:jupi:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 340

macvas

Użytkownik
Jagiellonia - Pogoń

W Białymstoku są umiarkowanie szczęśliwi z losowania tegorocznej edycji PP i tego jak ułożyła się drabinka. Rywale nie ma co ukrywać, wymagający i niewygodni (w razie awansu, o który będzie ciężko, w kolejnej fazie czeka już Zagłębie, a dalej może być jeszcze ciekawiej bo być może trafi się ktoś z tercetu Lech/Wisła/Ruch).
Z jednej strony - finansowo - powinno być ciekawie, bo zamiast wydawać na podróże i jeździć setki kilometrów by &quot;gwiazdorzyć&quot; z tymi maluczkimi, już na wczesnym etapie PP będzie okazja by zarobić i przyciągnąć trochę więcej widza na własny obiekt. A jeśli do tego Jaga będzie w stanie robić wyniki jak w minionym sezonie, to pozostaje tylko przyklasnąć. Odkładając plany pazernego na kasę Kuleszy na później wróćmy jednak do tego co czeka Nas dzisiaj, czyli słynne &quot;w Pogoni za pucharem&quot;.

Jaga po ligowej wiktorii w Zabrzu wraca na Słoneczną by wreszcie pokazać białostockiej publiczności swoje prawdziwe oblicze - nie oszukujmy się ale dwa kolejne mecze z beniaminkami pozostawiły wśród kibiców spory niesmak. W Białymstoku wszyscy zatem liczą, że dyspozycja z meczu z Górnikiem przełoży się na PP. Stąd nie należy się spodziewać zmian w wyjściowym składzie. Po ostatnich (i zapowiadanych kolejnych) ubytkach kadrowych Trener Probierz nie powinien mącić tego co udało się wypracować: kolektywu.

Goście ze Szczecina przybyli do stolicy Podlasia również w najmocniejszym składzie, co zwiastuje Nam ostrą rywalizację o awans do dalszej rundy. Portowcy są w niezłej dyspozycji - w lidze nie zaznali porażki, a mierzyli się z naprawdę solidnymi firmami: Lech, Lechia, Śląsk. Trudno jednak powiedzieć, że ich defensywa stanowi monolit skoro w każdym meczu tracili po bramce. Co bardziej istotne w każdym z tych spotkań zanotowali przynajmniej jedno trafienie. Ostatnio wpadł jeszcze bezbramkowy remis z Łęczną (chociaż na upartego patrząc był tam odgwizdany a następnie słusznie nieuznany gol ręką). Na gorącym terenie w Białymstoku właśnie te argumenty przemawiają za BTS.

Nie pokuszę się o wskazanie kto awansuje, bo PP ma swoje prawa. Pogoń już nieraz w Białymstoku potrafiła popsuć święto. Z drugiej strony Jaga ma z Portowcami masę dobrych wspomnień dotyczących PP.

W tym meczu wybieram zatem BTS za 1,82 betclic ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 136

lubinek95

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz vs Chrobry Głogów
Typ: X2 / awans Chrobry
Kurs: 1.80 / 2.6
⛔⛔⛔⛔ szkoda, CHG grało piłką, a mimo to przegrali ;/
To jest panowie bet dnia dzisiaj Zawisza całkowicie rozbity, jak dla mnie słabiutki mecz w Gdyni i tylko fartem uratowany remis do tego przegrana z Kluczborkiem 2-3, którego Chrobry rozbił na wyjeździe 0-2 i remis z Siedlcami u siebie po 1, jak oglądałem skróty na w magazynie pierwszej ligi to ta drużyna jest lepiej przygotowana do sezonu w przeciwieństwie do Zetki, która jest nijaka a otoczka wokół Osucha na pewno nie jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym meczem, mimo że grają u siebie to kursy wystawione przez buka 1.8 na Zawiszę, a 4 na Chrobrego są dla mnie śmieszne i nie racjonalne w 90 minutach jestem pewny, że Chrobry z tą formą tego nie przegra, ale też nie jestem pewny czy wygra w 90 minutach więc X2 po 1.8 to promocja, warto też pograć awans Chrobrego po kursie 2.6 !!! PROMOCJA Brać, póki kursy nie spadają ???? Pomogłem kliknij &quot;Dzięki&quot;
 
cimonekxd 7

cimonekxd

Użytkownik
PUCHAR POLSKI, 17:00
TYP: Lechia Gdańsk
KURS: 1,72
BUKMACHER: 1xbet
Lechia potrzebuje odbicia. Bet podobny do wczorajszego Lecha. Niby osłabiony klub z Ekstraklasy, bez swoich najlepszych graczy, w dołku itp. No nawet jeśli rzeczywiście ma być kilka zmian w zespole z Gdańska to i tak ci rezerwowi to na przykład dobrze znany wszystkim Sebastian Mila, Budziłek, Stolarski, Rudnilson, Mak, Dźwigała. Nie wydaje mi się, żeby Puszcza mogła coś tu ugrać. Nawet jeśli Lechia przyjedzie w innym składzie to i tak jest to skład o wiele mocniejszy od gospodarzy.
+++, bardzo dobry mecz w wykonaniu Lechii
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz vs Chrobry Głogów
Typ: X2 / awans Chrobry
Kurs: 1.80 / 2.6
To jest panowie bet dnia dzisiaj Zawisza całkowicie rozbity, jak dla mnie słabiutki mecz w Gdyni i tylko fartem uratowany remis do tego przegrana z Kluczborkiem 2-3, którego Chrobry rozbił na wyjeździe 0-2 i remis z Siedlcami u siebie po 1, jak oglądałem skróty na w magazynie pierwszej ligi to ta drużyna jest lepiej przygotowana do sezonu w przeciwieństwie do Zetki, która jest nijaka a otoczka wokół Osucha na pewno nie jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym meczem, mimo że grają u siebie to kursy wystawione przez buka 1.8 na Zawiszę, a 4 na Chrobrego są dla mnie śmieszne i nie racjonalne w 90 minutach jestem pewny, że Chrobry z tą formą tego nie przegra, ale też nie jestem pewny czy wygra w 90 minutach więc X2 po 1.8 to promocja, warto też pograć awans Chrobrego po kursie 2.6 !!! PROMOCJA Brać, póki kursy nie spadają ???? Pomogłem kliknij &quot;Dzięki&quot;
Zawisza to wymagający przeciwnik, a więc będzie doskonała okazja do sprawdzenia piłkarzy, którzy do tej pory byli zmiennikami. Może akurat któryś się pokaże i wskoczy do pierwszej jedenastki? Nawet jak odpadniemy, nic strasznego się nie stanie, bo dla nas priorytetem jest liga. Co nie oznacza, że oddamy mecz w Bydgoszczy bez walki - dodał.
Takze nie szalalbym tak z ta promocja
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Stadion Ludowy, godz. 19:00
2 @2.25 Fortuna
⛔
Hmm, trochę dziwi mnie porównywanie I ligi do Ekstraklasy przez niektórych użytkowników, ale każdy ma jakiś swój punkt odniesienia - co innego gdyby to był zespół walczący o awans, ale nie Zagłębie, które ma za zadanie raczej się utrzymać jako beniaminek. Jak dla mnie zespół z Sosnowca nie wywalczy dzisiaj awansu do kolejnej rundy PP. Mecz wg mnie będzie nudny, jednak zespół z Zabrza sobie poradzi z przeciwnikiem. Mają teraz dobre dwa mecze, w których mogą wywalczyć korzystne wyniki - właśnie dzisiaj przeciwko Zagłębiu, a w sobotę podejmą na wyjeździe zespół z Niecieczy. Gdyby dzisiaj wygrali, a w weekend chociaż wywalczyli punkt to morale drużyny na pewno by wzrosły i może wtedy Górnik jakoś się odblokuje. Co będzie zobaczymy, jednak ja dzisiaj stawiam na wygraną gości w regulaminowym czasie gry.​


Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Stadion Górnika Łęczna, godz. 20:30
2 @1.83 Fortuna
✅
Tutaj stawiałem na wygraną Legii i tak samo zrobię dzisiaj. Myślę, że Górnikowi po prostu nie jest potrzebny ten Puchar i ich trener zdecyduje się zagrać tutaj bardziej rezerwowym składem. Weszli fajnie w sezon ligowy i na nim wg mnie powinni się skupić, aby pewnie utrzymać drużynę w T-Mobile Ekstraklasie. Ostatni mecz pomiędzy nimi, a było to stosunkowo bardzo niedawno bo 2 sierpnia w lidze zakończył się wygraną także dzisiejszych gości 0:2 po golach w tym momencie najlepszego napastnika w naszej lidze - Nikolić&#39;a. Dzisiaj obstawiam podobny wynik, może Łęczna coś strzeli, ale meczu raczej nie wygrają. Legia wg mnie nie ma co odpuszczać, a do tego są już na pewno przyzwyczajeni do gry co 3 dni dlatego ten mecz, a później wyjazd do Gliwic nie będzie stanowił dla nich większego problemu, a jeżeli nawet to mają na tyle szeroką ławkę, że sobie z tym fantem poradzą. Górnik po meczu pucharowym podejmie na własnym obiekcie kolejną solidną drużynę - Śląsk Wrocław.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
SKŁAD LEGII:
Kuciak - Bartczak, Rzeźniczak, Lewczuk, Bereszyński - Pablo Dyego, Kopczyński, Makowski, Ryczkowski - Saganowski, Prijović.
Na ławce: Malarz, Broź, Kucharczyk, Guilherme, Duda, Furman, Nikolić.
Legia w defensywie mocna bo jedynie Bartczak odstaje od pozostałych defensorów. Berg w pomocy wystawił eksperymentalny skład i tutaj jest bardzo dużo znakow zapytania jednak Ryczkowski i Makowski już znaja smak ekstraklasy. Atak bardzo mocny i tu liczę na obu &quot;napadziorów&quot;✅.
Kto nie wejdzie z rezerwy ten będzie niesamowitym wzmocnieniem dlatego jesli coś pójdzie nie pomyśli Berga to uważam,że sięgnie po swoich najlepszych graczy.
Łęczna - Legia 2 1,88 Betano 0-2✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Poznaliśmy podstawową jedenastkę, jaką do walki o awans do 1/8 finału Pucharu Polski desygnuje trener Tadeusz Pawłowski.
Śląsk Wrocław: Wrąbel - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Pawelec - Hołota, Danielewicz, Gecov - Flavio, Biliński, Grajciar

Ławka rezerwowych: Abramowicz - Kiełb, Machaj, Zieliński, Ostrowski, Pich, Bartkowiak

źródło: slaskwroclaw.pl

Skład solidny, z zapowiadanej młodzieży Wrąbel i Dankowski, ktorzy wcześniej grywali już w pierwszym. Po zestawieniu wydaje się, że nie ma mowy o odpuszczeniu pucharu, zresztą Pawłowski otwarcie o tym mówił.
Kurs na akceptowalnym poziomie, stawiam na zwyciestwo gości -0.5 @1.93 pinnacle (1:5)✅
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
A ja odradzał bym dzisiaj grę na zwycięstwo Legii. Skład moim zdaniem jest bardzo eksperymentalny i ciężko przewidzieć jak ten mecz może wyglądać. Po pierwsze zestawienie linii defensywnej z Bartczakiem na prawej obronie, który nie grywał dotychczas na tej pozycji, druga sprawa to Bereszyński ustawiony na lewej stronie, no i Lewczuk, który ostatnio jest bez formy. W linii pomocy mamy wystawionego Dyego, który nie wiadomo tak naprawdę w jakiej jest formie i jaki w ogóle prezentuje poziom, bo nie było okazji wcześniej go oglądać, Kopczyński, Makowski i Ryczkowski to gracze nie doświadczeni i uważam, że nie są na tyle wysokim poziomie, żeby grać w pierwszym zespole. Atak wygląda solidnie, ale zestawiając to ogółem, to skład wystawiony przez Berga nie jest najlepszy, a przede wszystkim widać, że jest mocno eksperymentalny. Powiem szczerze, że nie zdziwi mnie jeśli Legia dzisiaj odpadnie. Ja osobiście tego meczu nie tykam, zbyt wiele niewiadomych, a granie czystej dwójki to już w ogóle spore ryzyko. Jeżeli już coś grać w tym meczu to tylko Łęczna DNB i to drobno.
 
J 0

jezny

Użytkownik
Ciekawym wydaje się być typ na zwycięstwo Miedzi Legnica. W przypadku przejścia PBB derby ze Śląskiem Wrocław. To wystarczająca motywacja. Ponadto Podbeskidzie ostatnio nie prezentuje się zbyt dobrze.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawym wydaje się być typ na zwycięstwo Miedzi Legnica. W przypadku przejścia PBB derby ze Śląskiem Wrocław. To wystarczająca motywacja. Ponadto Podbeskidzie ostatnio nie prezentuje się zbyt dobrze.

Zapomniałeś dodać, że kibice obu klubów się przyjaźnią.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Miedź Legnica - TS Podbeskidzie @ over2. 5 - 2. 35 - 3/10 Betclic⛔
Miedź Legnica - TS Podbeskidzie @ awans Miedzi - 1. 87 - 3. 5/10 Unibet⛔
Dla mnie osobiście Miedź Legnica w pierwszej lidze jest klonem Lechii Gdańsk którą widzimy na ekstraklasowych boiskach identycznie jak oni posiadają sporo pieniędzy sprowadzają ciekawe nazwiska ale na boisku nie potrafią wygrywać no i można powiedzieć identycznie słabo weszli w sezon. Miedź po za zwycięstwem w Pucharze Polski z Garbarnia 0:2 w lidze osiągnęła dwa remisy na własnym boisku z Chojniczanka (2-2) oraz Dolcanem (1-1) w obydwóch przypadkach nie potrafili wykorzystać przez spory okres spotkania gry w przewadzę ponieważ pierwszy rywal dostał w 58minucie czerwoną kartkę natomiast zawodnik Dolcanu w 74min. W okienku sporo sie działo w obydwóch ekipach zdecydowanie na plus wychodzą Gospodarze którzy potężnie się wzmocnili jak na zespół występujący w I lidze. W Miedzi odeszło 15 zawodników z poważniejszych tylko M. Szczepański ( 36m/11g/4a) w liczając ubiegłoroczny również Puchar Polski reszta to raczej zrobienie miejsca dla chłopaków którzy mają w tym sezonie walczyć o awans do ekstraklasy mowa o : Marku Gancarczyku, Łukaszu Gargule, Bartku Slusarskim, Błażeju Telichowskim, Michale Stasiaku Rumen Trifonow czy Michale Gołąb. Postawiono na doświadczonych zawodników którzy już z nie jednego pieca chleb jedli.
Trener Miedzi o dzisiejszym spotkaniu : \&quot; Każdy mecz, czy to ligowy czy pucharowy, traktujemy tak samo poważnie i chcemy wygrać, Nie ukrywam, że cały czas się nad tym zastanawiam. Być może dokonamy kilku roszad w wyjściowym składzie. Nie chodzi o to, że jestem z kogoś niezadowolony, tylko biorąc pod uwagę panujące upały oraz czekający nas maraton meczowy (w niedzielę Miedź gra w I lidze derbowy mecz z Chrobrym – przyp. Red. ) musimy rozsądnie gospodarować siłami zawodników. Czy któryś z dwóch najbliższych meczów jest dla mnie ważniejszy? Nie, oba są równie ważne i chcę oba wygrać – dodaje szkoleniowiec. \&quot;
Podbeskidzie również ma problemy w ekstraklasie po czterech kolejkach tylko 2 pkt zdobyte z Zagłębiem (1-1) oraz w poniedziałek w Chorzowie (1-1) a tak porażka u siebie z Cracovia 0:1 przez Kaczmarka który odwalił maniane i zarobił czerwień oraz mocny oklep od Legii W-wa 5:0. Od momentu odejścia trenera Ojrzynskiego zespół wygląda fatalnie nowy szkoleniowiec nie potrafi przemówić do zawodników w sumie nie pomaga w tym prezes który wszędzie wpycha nos i zamiast pomagać przeszkadza o czym jasno do zrozumienia dał poprzedni trener Podbeskidzia. W Bielsku również sporo sie dzieło w okienku odeszło 15 zawodników w tym naprawdę kluczowych których ewidentnie brakuje w tym sezonie mowa o Pavol Stano który już dał Termalice 3pkt, Maciej Iwański, Krzysztof Chrapek, Dariusz Pietrasiak, Piotr Tomasik, Piotrze Malinowskim oraz Bartosz Spiączka. Przyszło również troche chłopaków z ciekawszych nazwisk to bramkarz W. Kaczmarek, B. Jarocha, E. Zubas, J. Kowalaski oraz japończyk Kohei Kato który dobrze zaprezentował sie w ostatnim meczu w Chorzowie.
Być może obydwaj szkoleniowcy potrzebuja czasu by zgrać z sobą drużynie bo troche zmian było z tego co widzimy w obydwóch ekipach. Zastanawiałem się co zagrać w tym spotkaniu przeglądając ofertę wybrałem dwie chyba najciekawsze propozycje awans Gospodarzy oraz over2. 5 bramek. Pewnie zobaczymy kilka zawodników którzy walczą o miejsce od pierwszej minuty w ligowych spotkaniach w obydwóch zespołach ale raczej nie będzie to rewolucja. Miedz ma w tym tygodniu spotkanie derbowe z Chrobrym natomiast Podbeskidzie u siebie ciężki z Pogonia która dobrze prezentuje sie w tym sezonie. Obydwie ekipy również nie mają stabilnych linni defensywnych oraz pewnych bramkarzy co na pewno pomoże w pokryciu mojego overka. Miedz w zeszłych sezonach nie oddawała miejsca w Pucharach Ekstraklasowym rywala bez walki i bramki padali więc czemu i tym razem ma być inaczej. Tym bardziej że kolejnym rywalem jednej z tych dwóch drużyn będzie Slask Wrocław i to też może dać sporą motywacje drużynie prowadzonej przez Ryszarda Kuzmy. Nie bardzo można wyczytać jak Kubacki podejdzie do tego spotkania ale wydaje mi się że główne siły zostawi na ekstraklase w końcu prezes Podbeskidzia jest wymagający i liczy na 1-8 w lidzę. Dlatego ta przygoda tylko by im przeszkadzała, a nie oszukujmy sie daleko by i tak nie doszli natomiast dla Gospodarzy każdy mecz z drużyna ekstraklasy to spory zarobek bo kibice wypełnią stadion.
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Jak widzicie dzisiaj Wisłę? Zamyka mi fajny kupon ???? I się zastanawiam czy jakiejś kontry nie zrobić. Tak szczerze to sam nie wiem czemu ją zagrałem. Może ten ostatni mecz z Legią trochę dał do myślenia, że gra ich gra wygląda dość przyzwoicie i jednak nie będzie żadnego odpuszczania na PP, tym bardziej, że z Ruchem mogą powalczyć. Ma ktoś jakieś info na temat składów itp.?
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jak widzicie dzisiaj Wisłę? Zamyka mi fajny kupon ???? I się zastanawiam czy jakiejś kontry nie zrobić. Tak szczerze to sam nie wiem czemu ją zagrałem. Może ten ostatni mecz z Legią trochę dał do myślenia, że gra ich gra wygląda dość przyzwoicie i jednak nie będzie żadnego odpuszczania na PP, tym bardziej, że z Ruchem mogą powalczyć. Ma ktoś jakieś info na temat składów itp.?
Obydwaj szkoleniowcy zapowiadają walkę o awans ale również będą lekkie roszady w składach mają wejść na 3/4 pozycja zawodnicy którzy mniej wychodzili w spotkaniach ligowych. U Gospodarzy można sie spodziewać Stępińskiego od początku w ataku który już strzelił bramkę na wagę zwycięstwa z Korona pewnie również doświadczonego Iwańskiego być może Mazaka. Wiśle nadal nie może grać Sarki/Miśkiewicz/Sadlok i pewnie oszczędzi jeszcze kogoś Moskal i da pograć młodym z ławki. Według mnie w tym spotkaniu będzie mecz kręcił sie w okół remisu i zespół który przejdzie dalej wyłoniony zostanie w dogrywce bądz karnyc, a jeżeli taki scenariusz sie sprawdzi faworytem będzie Ruch który ma w bramce Matusa Putnockiego. Dodajmy też że Cicha 6 nie jest wygodnym terenem dla przyjezdnych.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
zespół który przejdzie dalej wyłoniony zostanie w dogrywce bądz karnyc, a jeżeli taki scenariusz sie sprawdzi faworytem będzie Ruch który ma w bramce Matusa Putnockiego
Jeśli w Wiśle na bramce stanie Buchalik, to się zgodzę, że w karnych faworytem może być Ruch, ale jeśliby sama dogrywka miała rozstrzygać, to jak dla mnie faworytem Wisła, która miała jeden dzień dłużej odpoczynku po meczu ligowym. Zakładam oczywiście, że żadna z drużyn nie wyjdzie totalnie rezerwowym składem, bo wtedy wiadomo, że zmienia to całkiem optykę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom