>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2015/16

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
18/02/2016 18:00 CET
Rosa Radom - Polski Cukier Torun (+5)
1.93 (Pinnacle) ✅ 67:65
5/10

Spotkanie odbywa się na terenie neutralnym w Dąbrowie Górniczej. 1/4 Pucharu Polski. Rosa Radom to obok Stelmetu dla mnie najlepsza ekipa w Polsce. Mają drugi bilans w lidze i wielokrotnie pokazywali, że potrafią grać z najlepszymi w Polsce, bo ogrywali u siebie Stelmet, Anwil czy Czarnych. Na wyjazdach nie mamy jednak zebranych wystarczających informacji o ich poziomie. Przegrali po dogrywce we Włocławku z Anwilem, ale nie grali jeszcze z Czarnymi oraz Stelmetem spotkań wyjazdowych. Często wygrywali w męczarniach na wyjazdach albo nawet niedawno przegrali z Atlasem w Kaliszu.

Wiem, że obie drużyny pojedynkowały się między sobą i Rosa wygrała w Torniu 76:62, ale w trakcie spotkania urazu nabawił się najważniejszy zawodnik Polskiego Cukry - amerykański rozgrywający Danny Gibson, który wówczas wrócił jeszcze na parkiet, ale widać było, że nie jest sobą.

W Europe Cup nie było żadnej wygranej z mocniejszą ekipą i Rosa łatwo przegrywała z Royal Hali, Turk Telekomem, Fraport Skyliners oraz szwedzkim Sodertalje. Nie wyglądało to za dobrze, a pokonywali jedynie słabe KTP oraz Kumanovo.

Myślę, że Cukier może dzisiaj mocno powalczyć, a handicap jest za wysoki i można nawet próbować Cukier bez handicapu po dosyć przeszacowanym kursie. Obie ekipy nie powinny odpuścić spotkania, bo będą miały duży wolnego czasu, a PP to jedna z szans wygrania jakiegoś trofeum w tym sezonie.

18/02/2016 20:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza (+3) - Czarni Slupsk
1.93 (Pinnacle) ✅ 69:71
5/10

Dla mnie to jest 50/50% mecz. Dąbrowa jest słabszym zespołem, ale ma atut własnego boiska, a przy okazji sędziowie mogą pomagać Dąbrowie, bo inaczej reszta turnieju będzie świeciła pustkami na trybunach. Czarni rozegrali ostatnio fatalne spotkanie u siebie ze Stelmetem, a dodatkowo dalej kontuzjowani są Mantas Cesnauskis i najlepszy dla mnie zawodnik Czarnych - Folarin &quot;Florek&quot; Campbell. Wielu uważa, że Blassingame jest najlepszym zawodnikiem, ale to już 35-letni gracz, który często markuje defensywę, holuję dużo piłkę i rzuca na słabej skuteczności za trzy. Liczę, że dzisiaj znowu będzie zabijał grę Czarnych podobnie do meczu ze Stelmetem.

Czarni mają bardzo wąską rotację, a na PG w zasadzie jest tylko Blassingame. Wystarczy, aby sędziowie narzucili aptekę sędziowską i Czarni będą mieli duży problem z rotacją. Nie wiem też czy w ogóle będą chcieli się bić o ten puchar, bo właśnie przez krótki skład nie mają czego tutaj szukać, bo w finale nie będą mieli w ogóle sił, bo musieliby w 7-8 osób rozegrać w 4 dni aż 3 spotkania.

EDIT: &quot;Jerel Blassingame jest chory. Wczoraj nie trenował, dziś ma temperaturę. Nie wiadomo, czy zagra wieczorem z Dąbrową.&quot; - OK, Dąbrowa jest dla mnie już faworytem tego spotkania. Bez Blassa nie ma rozgrywającego i jeszcze mniejsza rotacja, a nawet grając z chorobą będzie hamulcowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Blassingame nie zagra w tym meczu. Dąbrowa dla mnie teraz powinna stać po kursie 1.50-1.60, a może nawet mniej. Czarni bez PG i jeszcze mniejsza rotacja.
 
1way2stars 12

1way2stars

Użytkownik
Tak sie zastanawiam nad dziejszym meczem Zielona Góra - Asseco.
Wiadomo różnica co najmniej 3 klas między zespołami. Asseco ostatnio zgarnia regularny oklep w lidze, Anwil, Zielona Góra...ale czy Stelmet podejdzie do tego meczu poważnie.
W środę grają największy w historii mecz 1/8 EuroCup.
Puchar Polski ewidentnie nie jest na rękę zespołowi z ZG. Granie dzisiaj, w sobote oraz niedziele. Myślę że dobrym typem w tym przypadku jest Asseco +14,5.
W Asseco, nie zagra Żołnierewicz.
Szybkie wypracowanie wysokiej przewagi i odpuszczenie końcówki.
Choć typ zdecydowanie do grania LIVE, przy dobrej pierwszej połowie ZG.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
20/02/2016 15:30 CET
Rosa Radom - Czarni Slupsk under 152
1.88 (Pinnacle)
5/10
Po pierwsze mecz na terenie neutralnym, a więc dla obu ekip wyjazdowy.
Ktoś podbił te linię, bo limity niskie, ale to wg mnie nie jest dobry pomysł. Obie drużyny przedwczoraj rozgrywały mecz, a ewentualny wygrany zagra jutro w finale. Dlatego nie będzie dobrym pomysłem rozgrywanie spotkania na wysokim tempie czy natężeniu.
Do Czarnych wraca Blassingame, który ostatnio chorował i nie trenował. Nie wiem czy to dobrze dla Czarnych, bo Harper rozgrywał ostatnio świetnie, a do tego świetnie wypadł jako scorer. Blisko był triple-double i nie spodziewam się dzisiaj, aby Blass zagrał lepiej od Harpera przeciwko Dąbrowie.
Ogółem myślę, że mecz wygra Rosa, który zagrała fatalnie z Cukrem, a mimo wszystko wygrała mecz. Dzisiaj już takiej bryndzy nie powinni zaprezentować, ale uważam, że mecz wygrają dzięki doskonałej obronie. Czarni mają małą rotację i powinni tego nie wytrzymać, a przy okazji grać wolniejszym tempem, aby się nie zajechać, ale zmniejsza to szansę na większą ilość punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No to mamy finał taki jak obstawiałem Rosa - Stelmet. Pierwszy mój rzut oka na rozkład sił przed finałem i oczom nie wierzę. Podstawowa linia na Óni +11,5 na Rosę... Czy buki trochę nie przeceniają Zielonki? Fakt trofeum prestiżowe zawsze, ale w perspektywie historyczny mecz z Kazaniem w EuroCup, do tego rywalizacja między tymi dwoma klubami sugeruje bardziej wyrównany mecz, niż pogrom. Rosa oczywiście trochę dała ciała w pierwszym meczu z Piernikami, ale doświadczenie przeważyło i dzisiaj z Energą też bez zarzutu moim zdaniem, do tego dojdzie na pewno chęć rewanżu za zeszły rok. Chyba jednak pójdę w stronę underdoga Rosa Radom +11,5 @1,88 Ónibet ✅✅✅✅

EDIT. Brak De Boosta i trofeum wędruje do Radomia.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Popieram typ, buki trochę przeceniają Stelmet. To, że ostatnio miażdżą rywali nie oznacza, że będzie tak w finale. Tym bardziej, że już w pierwszym meczu sezonu było widac, ze Anwil kompletnie nie mógł sobie poradzić z obrona Zielonogórzan, a i sami bronili kiepsko. Czarni ze Stelmetem zaś zagrali fatalny mecz. Rosa ma argumenty, żeby przeciwstawić. Przed rokiem przegrali 6 pkt, mimo, że prowadzili do przerwy 8. W meczu ligowym Rosa miała już na tacy Stelmet, jednak Ci rzutem w ostatnich sekundach doprowadzili do dogrywki i wygrali. W SuperPuchare prowadzili 66:60, żeby stracić 7 kolejnych punktów, a ostatnie na 3 sekundy przed końcem.

Jeden człowiek był bardzo zły. To Saśo Filipovski. Z niedowierzaniem kręcił głową po tym, co stało się Dee Bostowi. Amerykanin skręcił sobie kostkę i po meczu pojechał z naszym fizjoterapeutą na pogotowie. Na ten moment ciężko coś więcej powiedzieć o stanie ponownie skręconej nogi – dziś w nocy długo będzie trwała pomoc amerykańskiemu rozgrywającem

rzg.pl

W ataku może to jeszcze jakoś ujdzie bo Bost ma mecze, gdzie cegli cholernie, ale w obronie jest już pierwszoplanowa postacią i tutaj gorzej. Więcej minut dostanie Koszarek. Ja nie wierzę w kolejny popis za trzy Stelmetu, bo wczoraj wpadało wszystko. Rosa broni dobrze. Harris i Sokołowski w dobrej formie. Mimo, że Stelmet to zlepek gwiazd, a forma ich ostatnio naprawdę dobra to zawsze mieli problem z obrona Rosy ich mecze rozstrzygały się w ostatnich sekundach i możliwe, że będzie dzisiaj tak dzisiaj.

Rosa Radom +11,5 @ 1.66 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom