>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Holandii

arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Roda Kerkrade - Excelsior Rotterdam
Dziś o godzinie 20:00 odbędzie sie 1/8 rozgrywek Pucharu Holandii. Jednym z ciekawszych spotkań będzie konfrontacja Rody z Excelsior. Drużyna gospodarzy w lidze prezentuje dobrą formę. Obecnie zajmują piątą pozycje w tabeli i nie zapowiada sie że szybko ją stracą. Ostatnie ligowe spotkanie Rody na własnym boisku zakończyło się remisem 1:1 z
Willem II Tilburg. Co do drużyny przyjezdnych to nie ma sie za bardzo czym chwalić. Excelsior Rotterdam zajmuje ostatnie osiemnaste miejsce w lidze. Na swoim koncie mają 3 zwycięstwa, 3 remisy i aż 13 porażek. Bilans nie jest imponujący !. Trzy ostatnie mecze zawodników z Rotterdamu to trzy porażki. Excelsior nie błyszczy w tym sezonie tak więc nie zapowiada sie nam dziś żadna niespodzianka. Moim zdaniem mecz będzie jednostronny, przeważać będą gospodarze i swą przewagę udokumentują zdobyciem kilku bramek. Osobiście typuję wynik 3:0 , ale ... tu chyba nie ma żadnego ale. Roda wygra to spotkanie * koniec i kropka !.
mój typ do tego meczu:
zwycięzca meczu: Roda Kerkrade || 1.35 || ✅ ????

kurs by Bwin
3:0 !
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
NAC Breda - Ajax Amsterdam
Dziś o godzinie 20:45 odbędzie sie spotkanie 1/8 rozgrywek pucharu Holandii. Przeciwko sobie staną Breda i Ajax. Z pewnością mecz będzie bardzo wyrównany i bramkowy jak przystało na holenderskie zespoły. NAC Breda w tym sezonie gra bardzo nierówno. Najczęściej gra tego zespołu kończy sie porażka , ale czasem zdarzają sie chwile uniesień np. gdzie w wyjazdowym spotkaniu pokonali właśnie Ajax Amsterdam 1:3. Moim zdaniem dziś będzie wielki rewanż właśnie za to spotkanie, szczególnie że Ajax ostatnio pokazał klasę wygrywając na własnym boisku aż 6:1 z AZ Alkmar. Według mnie mecz zakończy sie zwycięstwem przyjezdnych co da im awans do 1/4 pucharu Holandii. Osobiście typuję wynik 1:3 ale są to zespoły holenderskie więc wynik bardzo trudno przewidzieć. Dodam jeszcze że nie wyobrażam sobie że Ajax dziś nie awansuje !!
mój typ do tego meczu:
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?: Ajax || 1.30 || ⛔????

kurs by Bwin
4:2 ! Owszem spodziewałem się wysokiego wyniku , ale ... !
Ajax odpada z pucharu !
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Heracles - FC Den Bosch
Dziś o 20:00 spotkanie 1/8 pucharu Holandii. Przeciwko sobie staną pierwszoligowy Heracles i drugoligowy Ben Bosch. Mimo że obydwie drużyny dzieli co najmniej jedna klasa spotkanie nie powinno być bardzo jednostronne. FC Den Bosch z pewnością nie przyjechał dziś przegrać tylko walczyć o awans do 1/4 pucharu. W drugiej lidze holenderskiej (Jupiler League) Ben Bosch prezentuje sie bardzo dobrze, zajmują czwartą lokatę w tabeli a do pierwszego miejsca dającego awans tracą 6 punktów &lt; mają jeden mecz zaległy&gt;. Co do gospodarzy to na 19 meczy zajmują czternastą nic nie dającą pozycje. Myślę że spotkanie będzie wyrównane a do kolejnej rundy pucharu Holandii przejdzie drużyna bardziej doświadczona , grająca w pierwszej lidze (Heracles). W tym spotkaniu typuję jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy i oczywiście nie wyobrażam sobie że Heracles nie awansuje.
mój typ do tego meczu:
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?: Heracles || 1.30 ||
kurs by Bwin

W tym spotkaniu typuję jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy i oczywiście nie wyobrażam sobie że Heracles nie awansuje.
WYNIK: 1:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!! ✅✅✅ ????????????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
FEYENORD ROTTERDAM - NAC BREDA
Typ : 1✅✅✅
Kurs : 1,70
bwin ✅✅ WYNIK 2:0 ✅✅

Na De Kuip dojdzie do meczu cwiercfinalowego pucharu Holandii. Trudno w tym meczu jednoznacznie wskazac faworyta. Ja uwazam ze sa nim pilkarze Feyenordu na ktorych stawiam w tym pojedynku. Wsrod gospodarzy nie zagraja dziisaj :Roy Makaay, Nick Hofs, Ron Vlaar, Chun-Soo Lee, Andy Slory, oraz Tim Vincken. Sa to dosyc powazne braki. Goscie nie moga dzisiaj skorzystac z : Edwina Zoetebiera, Gertjana Tamerusa, i Edwina de Graafa. Jest o co walczyc w tym spotkaniu . Feyenoord w tym roku obchodzi stulecie istnienia wiec zapewne zdobycie krajowego pucharu w jakis sposob bedzie prezentem dla kibicow. O wygranoi ligi w tym sezonie klub moze pomarzyc. Breda to w sumie nie jest tak slaby klub jednak na De Kuip w historii gra mu sie baaardzo ciezko. Baa nawet nie wygrali tam meczu od 56lat !! to musi budzic respect.

wzajemne ostatnie mecze :


26/08-07 Eredivisie Feyenoord vs. NAC Breda 5:0
01/10-06 Eredivisie Feyenoord vs. NAC Breda 3:2
14/08-05 Eredivisie Feyenoord vs. NAC Breda 2:0
03/03-05 Gatorade Cup Feyenoord vs. NAC Breda 4:0
07/11-04 Eredivisie Feyenoord vs. NAC Breda 4:0
31/08-03 Eredivisie Feyenoord vs. NAC Breda 2:1
02/03-03 Eredivisie Feyenoord vs. NAC Breda 2:1
 
Do góry Bottom