>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar krajowy Puchar Francji w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Puchar
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Cosne- Paris FC
Typ: Paris Fc wygra minimum 4 bramkami ( handicap -3.5 )
Kurs: 4.00
Bukmacher: forbet
Analiza:


Zaszalalem za bardzo wczoraj z tym koreańskim żeńskim koszem i liczę dziś na odrobienie strat z nawiązką. Mam nadzieję, że ten handicapu nie okaże się zbyt duży.
Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to nie wiele mogę o nich napisać. Wedle moich zebranych informacji jest to drużyna amatorska, a samo to już mówi że powinno być ostre lanie ze strony gości . Goście grają na zapleczu ligue 1 więc powinniśmy oglądać w tym meczu przepaść . Po mojemu nawet jeśli goście wyjdą sobie na ten mecz rezerwami to i tak są drużyna o minimum 2-3 klasy lepsza . Sytuacja Paris FC w ligue 2 nie jest zła. Nie zagraża im ani spadek, ani awans do najwyższej klasy rozgrywkowej więc raczej o odpuszczaniu pucharu zbytniej mowy nie ma. Mamy też przerwę od rozgrywek ligowych z powodu mundialu co jest kolejnym plusem jeśli chodzi o ten typ. Spodziewam się w tym meczu tego, że goście cały mecz będą przeważali , że większość meczu to będą ataki pod bramką Cosne i zobaczymy kilka bramek Paris FC.
Nie sądzę też żeby gospodarze cokolwiek strzelili.
Jedynym zagrożeniem dla tego typu jest to, że goście po wyjściu na prowadzenie 2-3 bramkami odpuszcza sobie , ale nie sądzę.

Sporo zrobiła czerwona kartka dla gości w 25 minucie. No tego się nie spodziewałem że wyłapią czerwień z amatorami
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
PSG myślę że pociśnie minimum różnicą 2,5 goli, bo nawet w pucharach zaczęli coś grać i się starać. To nie to co w angielskiej że grają ważniaki na pół gwizdka jeśli nie ma spotkania na szczycie. Paryżanie powinni dać radę, a kurs na to niemały bo w granicach 2,40.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
W wyjściowym składzie Neymar, MEKEMBE, Vitinha, Ekitike.
Rywalem Psg jest zespół grający w 6 lidze. Myślę, że będzie ostre strzelanie.

Over 6.5 @ 2.55
Over 7.5 @ 3.80
 
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
Toulouse - Reims | 08/02/2023; 6:15 PM; Stadium de Toulouse

OVER 3.5 @ 3.30 | e f o r t u n a 1/10 3:1

W PF zostało już tylko 16 drużyn. Na pewno, meczem o największym ciężarze gatunkowym, w Pucharze Francji, jest dzisiaj starcie Marsylii z PSG, ale trochę wcześniej, w Tuluzie, staną naprzeciw siebie Toulouse i Reims. O Reims trochę już pisałem w ubiegłym tygodniu (tutaj). Dzisiejsze starcie na Stadium de Toulouse odbędzie się pomiędzy zespołami występującymi w Ligue 1. Obie ekipy plasują się we środkowej strefie tabeli (Toulouse jest 12. i ma punkt mniej niż dziesiąte Reims). Mam nadzieję na wysoki wynik tego starcia i przekroczenie linii 3.5 bramek z kilku powodów. Mianowicie - Stadium de Toulouse jest obiektem, na którym pada sporo bramek (średnio 3.3/mecz) i linia ta została tu przekroczona w pięciu starciach (na 11). Reims w swoim przedostatnim starciu, z Lorient, musiało gonić wynik po stracie dwóch bramek, jeszcze w pierwszej połowie. Ostatecznie spotkanie to udało Im się wygrać 4:2 (hattrick Baloguna - zawodnika wypożyczonego z Arsenalu) i jest to ekipa, która po prostu gra do końcowego gwizdka, nie popada w marazm, nawet, jak mecze nie układają się po Ich myśli. Mam nadzieję, że zobaczymy po przynajmniej dwa trafienia z każdej strony i bet będzie wygrany. Toulouse w ostatniej kolejce Ligue 1 uległo PSG na Parc des Princes (2:1), ale to była dopiero Ich pierwsza porażka w obecnym roku kalendarzowym. 'Starcia pucharowe rządzą się swoimi prawami' i myślę, że możemy być dzisiaj świadkami ciekawego spotkania pomiędzy dwiema zaangażowanymi i ambitnymi drużynami. Dla mnie tłusty over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-02-25 o 11.12.21.png

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina: 18:45
Spotkanie: Toulouse- Rodez
Typ: superbets: Toulouse powyżej 2.5 bramki i powyżej 6.5 rzutów rożnych
Kurs: 5.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Ja dziś zaglądam do pucharu Francji i z początku miesiąca wybieram typ dosyć ryzykowny, ale nie bez szans. Widzę mocny argument przemawiający za tym, że typ może wejść .
Tym argumentem jest to, że Rodez zajmuje ostatnia pozycję w tabeli ligue 2 i grozi im spadek. Nie sądzę, aby po głowie w tym momencie chodził im puchar. Nie wiem jaką mają dokładnie kadrę, ale myślę że wyjdą tu składem nieco rezerwowym, a te rezerwy jak to bywa w klubach niższych lig będą odstawały od składu podstawowego umiejętnościami.
Toulouse to natomiast taki ligowy średniak, któremu nie zagraża ani spadek ani puchary, więc mogą sobie grać w tym pucharze śmiało. Strzelają oni sporo bramek, zwłaszcza u siebie . Ostatnie 5 spotkań u siebie to : 2 bramki przeciw Marsyli, 3 przeciw Rennes, 3 z Reims, 4 z Troyes i 2 z Ajjacio. Jak widać mają ciąg na bramkę rywala, a skuteczność też dopisuje. Myślę że są w stanie 3 bramki strzelić .
Jeśli chodzi o rogi to już nie jest tak kolorowo bo ostatnie 5 spotkań u siebie to zaledwie 15 rogów. Jednak uważam, że dziś gdy grają z drużyną grająca o poziom rozgrywkowy niżej poprawia statystykę rogów . Spodziewam się sporej ich dominacji w całym meczu, dlatego też i te cornery powinny padać .
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom