>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Puchar Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom ✅
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 18.00 w Wodzisławiu Śląskim rozpocznie się kolejne spotkanie Pucharu Ekstraklasy, w którym miejscowa Odra podejmować będzie drużynę Polonii Bytom.
Wytypowanie wyniku takiego meczu nie jest proste, gdyż do końca niewiadomo, jak poszczególne drużyny traktują tego typu rozgrywki pucharowe.
Co do dzisiejszego spotkania, nie sądzę, by któraś z ekip miała odpuścić. Na grę rezerwami mogą sobie pozwolić sobie raczej tylko najsilniejsi ligowcy, dla których ważniejsza jest realna walka o Mistrzostwo, bądź, jak w przypadku krakowskiej Wisły, czy poznańskiego Lecha, jak najlepsze zaprezentowanie się w Europie. A jak wiadomo, kolejne mecze to ryzyko kontuzji i niepotrzebnego zmęczenia zawodników.
Odra nowy ligowy sezon rozpoczęła od bezbramkowego remisu w Łodzi z tamtejszym ŁKS-em. Później przyszło sensacyjne zwycięstwo z Legią 2:0 i bolesna wyjazdowa porażka ze Śląskiem 0:4. Ale w ostetniej kolejce piłkarzom Janusza Białka udało się odnieść pewne zwycięstwo z chorzowskim Ruchem 3:0
Z kolei Polonia Bytom nowy sezon Ekstraklasy rozpoczęła od wyjazdowej porażki z Wisłą Kraków 0:1, co na pewno nie jest złym wynikiem i remisu ze Śląskiem Wrocław 1:1. Później przyszła porażka 1:2 w Chorzowie i domowe zwycięstwo 4:1 z Lechią Gdańsk.
Obie drużyny prezentują podobny poziom, ale niewątpliwie gra przed własną publicznością w roli faworyta stawia Odrę, która u siebie wygrała oba ligowe spotkania w tym sezonie, strzelając 5 bramek, nie tracąc przy tym ani jednej i odprawiając z kwitkiem takie drużyny, jak Legia i Ruch.
Dziś typuję pewne zwycięstwo piłkarzy Odry.
 
S 0

saviola07

Użytkownik
Wisla Krakow - Slask Wroclaw
Typ: X2
Kurs: 2,46


Wisła Kraków zagra bez swoich co najmniej ośmiu zawodników, czyli Pawła Brożka, Boguskiego, Łobodzińskiego, Małeckiego i Diaza, którzy są na zgrupowaniach reprezentacji, a kontuzjowani są natomiast Sobolewski, Głowacki i Pawełek. A Śląsk przyjedzie w najsilniejszym składzie, jedynie bez Mariusza Pawelca.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków-Śląsk Wrocław
Typ: Czy goście strzelą bramkę? TAK
Kurs: 1,72
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj o godz.20.30 przy Reymonta mistrz Polski zmierzy się z beniaminkiem?? (fuzja z Groclinem) Ekstraklasy w meczu grupowym Pucharu Ekstraklasy.
Śląsk, to fakt miał przejść fuzję z Groclinem, ale ostatecznie zrobiła to Polonia Warszawa
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Faktycznie w zespole Wisły nie wystąpi na pewno 8 podstawowych zawodników a czy wogóle jaki kolwiek wystąpi tez jest dobrym pytaniem.Wisła ostatnio grała sporo meczów (praktycznie co trzy dni) i z wiadomych przyczyn nie moze sobie w chwili obecnej zawracac głowy tymi rozgrywkami.
Sląsk walczy jedynie w lidze z tego co sie orientuje nie grają juz w PP takze ten puchar jest doskonałym dodatkiem dla beniaminka którego wiele lat nie widzieliśmy w ekstraklasie.Śląsk przyjezdza do Krakowa w najsilnieszym zestawieniu i bardzo prawdopodobne ze wygrają to spotkanie z pewnoscią przyjemnie bedzie sie im grało przed krakowską publicznością X2 jest dosyć ciekawym i bezpiecznym typem ;)
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
Typ: 1
Kurs: 1,70
Buk: UNIBET


Dzisiaj o godzinie 18:00 dojdzie do ciekawego pojedynku w Pucharze Ekstraklasy.
Odra Wodzisław zmierzy się z Polonią Bytom.
Faworytami są gospodarze. Dotychczas w lidze radzą sobie nadzwyczaj dobrze, zajmują 5 pozycję. Pokonali już m.in warszawską Legię.
Polonia natomiast jest 9, grają średnio.
W ubiegłym sezonie w Pucharze Ekstraklasy, obie ekipy także się spotkały.
Wtedy Odra jako gospodarz wygrała bardzo wysoko, bo aż 6:1!
Najlepszym strzelcem Odry jest Akradiusz Aleksander, a Polonii Marcin Komorowski.
Z faktu, że obie drużyny nie są zawsze czołówką ligi, dlatego myślę, że traktują bardzo poważnie zmagania o Puchar Ekstraklasy. Dodatkowo &#39;&#39;Ekstraklasa&#39;&#39; zdecydowała się na większe wynagrodzenie za zdobycie tego trofeum.
Moim zdaniem ten mecz będzie toczył się zdecydowanie pod dyktando Odry Wodzisław. Polecam!




Pozdro!
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
WISLA-SLASK
TYP: 2
5,75
BET365
coz mecz w pucharze w ktorym wisla raczej nie bedzie wystawiala silnego skladu.....
oto przewidywane sklady:
Wisła: 12 Marcin Juszczyk - 30 Daniel Krasnodębski, 24 Mateusz Kowalski, 13 Paweł Zalewski, 14 Przemysław Szabat - 33 Łukasz Burliga, 29 Krzysztof Mączyński, 29 Andre Barreto, 18 Andrzej Niedzielan - 31 Grzegorz Kmiecik, 11 Tomasz Dawidowski
Śląsk: 29 Jacek Banaszyński - 24 Tadeusz Socha, 19 Dariusz Sztylka, 3 Piotr Celeban, 2 Krzysztof Wołczek - 15 Damian Szydziak, 22 Antoni Łukasiewicz, 7 Sebastian Dudek, 11 Sebastian Mila - 10 Vuk Sotirović, 6 Tomasz Szewczuk
jak widac trener skorża nie wystawia nikogo z pierwszego skladu bo ten puchar go raczej nie interesuje ale prosze zobaczyc na sklad slaska ktory wystawia najsilniejszy sklad ja osobiscie jestem w szoku jak zobaczylem sklady przewidywalne i jak patrze na kurs to az zal go puscic......bukmacherzy sobie chyba zarty stroja wystawiajac takie kursy.....
slask po ostatniej porazce bedzie chcial odbudowac sobie morale i dlatego pewnie taki sklad zespol gosci odpadl juz z pucharu polski i pewnie dlatego wiecej sil poswieci temu pucharowi.....
mysle ze mlodziez z wisly nie ma szans z doswiadczonym zespolem gosci ktory wystawiajac taki sklad na pewno mysli tylko o zwyciestie.....

bardzo goraco polecam ten typ....naprawde wisla nie ma szans mlodzianami bez doswiadczenia........
warto naprawde w EXPEKT MOZNA ZLAPAC JESZCZE KURS 6,25
typ x2 dla mnie 10/10
typ 2 6/10
dziwi mnie buki ktore nie zmienily kursow.......
ja jak patrze na skllady to automatycznie bym zmienil kursy .....ale buki tego nie zrobily......
coz trza korzystac.....choc wiadomo jak to w tym sporcie bywa....
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
PE: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0:4 (0:1)
0:1 Tomasz Szewczuk 17 min
0:2 Janusz Gancarczyk 75 min
0:3 Piotr Celeban 79 min
0:4 Remigiusz Sobociński 82 min
coz sorki ze tak pozno ta analiza ale mam nadzieje ze sie ktos wzbogacil dzieki tej analizie ja osobiscie zwiekszylem stan swojego konta prawie 4 -krotnie.....pozdro......
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dzisiaj zastanawiam sie powaznie nad porazka lecha......

mysle ze lech podobnie jak wisla odpusci ale zobaczymy ....analiza pozniej
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie no spoko zaczekam na pewno az podadza sklady.......nie zagram na czuja.....

tak jak z Wisla bylo podali sklady i ja dopiero wtedy zagralem....
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze @ 1 @ 2.10 @ unibet
Mecz w pucherze ekstraklasy w grupie B. Puchar mało prestiżowy ale jesli sie ma jakies szanse to warto z nich skorzystać. A takie szanse na wyjscie z grupy ma Ruch bo w grupie B znajduja sie takie zespoly jak Polonia Bytom, Górnik Zabrze i Odra Wodzisław. Powiedzmy szczerze ze nie jest to scisła czolówka Polskiej Ekstraklasy. Ruch w ostatniej kolejce dostał lomot na wyjeździe własnie od Odry aż 3:0. O ile w przypadku Ruchu można powiedziec ze byl to wypadek bo ma juz 7 punktów w tabeli to w przypadku Górnika ostatnia porazka u siebie ze słabą w tym sezonie Legia to nie przypadek. Gracze z Zabrza sa w dołku. Zwolnienie Majewskiego na pewno nie wpłynie dobrze na morale w klubie. Górnik w tym sezonie nie strzelil jeszcze nawet bramki. I w dzisiejszym meczu również tego nie przewiduje. Na pewno bedzie im sie ciezko gralo. Sądze ze Ruch wygra w dzisiejszym meczu.
 
J 19

jajo

Użytkownik
powiem tak, Ruch w Wodzisławiu zagrał na poziomie zbliżonym do meczy z Lechią i Polonią. Odra miała 3 sytuacje bramkowe (nawet nie setki) i je wykorzystała. Wcześniejsi przeciwnicy je seryjnie marnowali. Do tego mecz, przez decyzje sędziego Niebieskim się nie ułożył.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z tego co czytałem na stronce Górnika nia zagra 3 zawodników kadra + urazy co do Niebieskich to nie znalazłem informacji na ten temat
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ruch: Mioduszewski - Jakubowski, Adamski, Grodzicki, Brzyski - Grzyb, Nowacki, Pulkowski, Straka, Balaz - Sobiech.
Górnik: Vaclavik - Willy Rivas, Pavlenda, Pazdan, Papeckys - Bajić, Bonin, Kołodziej, Madejski - Leo, Zahorski.
niebiescy.pl
dodam, że to tylko przypuszczalne składy.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
za wczesniej......

pewnie chcesz upolowac jak ja wczioraj Slask
zastanawiam sie nad nad 1 na Ruch, ale Gornik ma dosc mocna osiemnastke meczowa. Jezeli Ruch tez zagra ekstraklasa a nie ME, to mysle ze bedzie mimo wszytsko 1, jezeli pod uwage wezmiemy to co dzieje sie obecnie w Gorniku..
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cięzki mecz do typowania sam mam dylemat jak zagrać dla emocji bo zamierzam obejrzec to spotkanie ;)
Chyba zagram 0-0 ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
oficjalne sklady:
E: Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Górnik: Vaclavik - Rivas, Hajto, Smirnovs, Magiera - Bonin, Danch, Brzęczek, Markowski, Zahorski - Pitry
Ruch: Pilarz - Jakubowski, Scherfchen, Adamski, Nykiel - Balaż, Straka, Pulkowski, Feruga - Zając, Fabus.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Typ: X2 ✅✅✅
Kurs: 1.79
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: 5 września w Bełchatowie miejscowy GKS podejmować będzie Arkę Gdynia. W tabeli Ekstraklasy Arka zajmuje obecnie 2. miejsce (3-1-0), a GKS jest na miejscu 13. (1-1-2). Ostatnie mecze pokazują w jakiej formie obecnie znajdują się obie drużyny. Arka wygrała ostatnie 3 mecze, pokonując między innymi bardzo silny Lech Poznań. Bełchatowianie natomiast zanotowali ostatnio 2 porażki oraz remis. Pomimo tego, że jest to Puchar Ekstraklasy, gdzie trenerzy zazwyczaj oszczędzają kluczowych zawodników, to myślę, że w tym meczu jednak zobaczymy mocne składy. Sądzę tak dlatego, że w ten weekend nasza Ekstraklasa pauzuje i trenerze nie mają po co dać odpoczywać swoim asom. W dodatku drużyny takie jak Arka, czy GKS mają małe szanse na zdobycie mistrzostwa, a więc taki turniej dla nich może być pewną okazją na pokazanie się z jak najlepszej strony.
Ostatnie mecze pomiędzy drużynami GKSu i Arki w Bełchatowie:
21/10-06 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Arka Gdynia 2:2 ✅
27/08-05 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Arka Gdynia 1:1 ✅
Sądzę, że jutro skromnie wygrają goście :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom