>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mecz został przełożony na wtorek 20 listopada. Niestety od wczoraj solidnie u nas napadało przez całe popołudnie, noc i dzisiajsze popołudnie, i z powodu grubej warstwy zalegającego śniegu mecz został odwołany.
Niestety, niektóre livescory obecnie pokazują wynik 0-0 jakoby mecz by trwał co jest błędem.
PozdRawiam ;)
 
hutnik 0

hutnik

Użytkownik
Ruch Chorzow - LKS Lodz 20-11-07 17:00 1,80 3,20 3,75

Co myslicie o tym meczu? Pokusi sie ktos o analize? Stawka na Ruch wydaje sie byc interesujaca... no ale to PE wiec zawsze strach obstawiac ????.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ruch Chorzów - ŁKS Łódź
1
1,70
Bwin

Jutro w Chorzowie odbedzie sie mecz Pucharu Ekstraklasy pomiedzy Ruchem a ŁKS0em, oba zespoły grały ze sobą w ten weekend w meczu ligowym i ten mecz zakonczyl sie wynikiem 0:0 stroną przeważajaca w tym meczu był zespoł z Chorzowa ale nie potrafił sforsowac dobrze zorganizowanej obrony lodzian.Jak wiemy mecze Pucharu Ekstrkalsy polskie zespoły lekko mówiać olewają traktuja je jak sparing.W tym meczu w barwach ŁKS-u zagra trzech terstowanych zawodników dwóch jakis obcokrajowcow i Solecki z Grójca z pewnoscia trener Jablonski da takze szanse gry dublerom, Ruch wygral w PE z ŁKS-em w Łodzi 3:1 gracze z Łodzi są na 10 miejscu w Europie w rankingu najmniej strzeleckich druzyny ale sa lepsi od Derby County ???? Na Śląsk ŁKS jedzie m.in. bez Tomasz Kłosa, który wystąpi w meczu charytatywnym w Poznaniu, Łukasza Madeja, Zdzisława Leszczyńskiego, Ensara Arifovicia i Sebastiana Przybyszewskiego nie ma najlpeszych 3 zawodników Kłosa Madeja i Arifovicia nie wiem kto strzli gola dla ŁKS sorry ŁKS nie strzeli gola ale nie sadze ze straci 3 moim zdaniem &quot;Niebiescy&quot; pewnie pokonaja przybyszy z Al.Unii
Inna Propozycja: mniej niż 2,5 goli 1,60
Ja już jakis czas temu sie pokusiłem...
 
hutnik 0

hutnik

Użytkownik
Tez postawilem juz na Ruch. Mam nadzieje ze sie postaraja, mistrzostwa ani pucharu nie zdobeda, to moga sie postarac chociaz o to trofeum. Mam nadzieje ze wystawia solidny sklad ktory zgniecie LKS. Klosa nie bedzie, to kto ma kierowac ta &quot;slynna&quot; obrona LKS? :jezora:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Co do tego meczu to nie byłbym taki pewien co do &quot;czystej&quot; dwójki na Legię.
Otóż, jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami. Ruch w Pucharze Ekstraklasy, jak narazie spisuje się bardzo dobrze (jeszcze nie doznali porażki w tych rozgrywkach ;))

Tak wygląda tabela grupy A.
A tutaj jeszcze taka mała ciekawostka.
Chcemy wygrać każdy mecz - mówi trener Legii Jan Urban. Ale do Chorzowa, by zagrać z Ruchem, zabiera skład eksperymentalny. Zabraknie połowy zespołu
Także jestem jednak w tym meczu skłonny postawic 1X, a nawet czystą 1
pozdrawiam
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
1,50 na 1X ruch-legia to calkiem kuszacy kurs-widac ze ruch calkiem serio potraktowal te rozgrywki,legia ma lekki dolek i dla niej waznejsze sa punkty w lidze.

odra-lech.kurs 2,65 na odre.biorac pod uwage 2 ostatnie kolejki tych druzyn odra jest tu faworytem.lech stracil 5 pkt ze slabiutka polonia bytom wiec chyba odpuscil sobie juz calkowicie puchar ekstraklasy
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Pomimo, iż na stadionie Ruchu zalega solidna warstwa śniegu, dzisiejszy mecz z Legią Warszawa w Pucharze Ekstraklasy powinien odbyć się zgodnie z planem.Ale czy tak rzeczywiście będzie, dowiemy się dopiero przed meczem...
Od rana włodarze klubu robią co mogą, aby spotkanie doszło do skutku. Boisko cały czas jest odśnieżane, ale na niewiele się to zdaje przy wciąż padającym śniegu.- Oj, przydałaby się podgrzewana murawa, przydała - powtarzali dziś pracownicy odgarniający śnieg z płyty boiska.
Podobna sytuacja miała miejsce już kilkanaście dni temu, kiedy to na Cichej miał odbyć się mecz z ŁKS-em Łódź. Wtedy postanowiono przełożyć spotkanie na inny termin. Teraz okazało się to jednak niemożliwe. Po pierwsze dlatego, że dzisiejszy mecz będzie transmitowany na żywo w telewizji, po drugie - ze względu na brak wolnych terminów.
Spotkanie próbowano nawet przenieść na Stadion Śląski, ale gospodarze tego obiektu nie byli w stanie przygotować murawy do stanu używalności w tak krótkim czasie.
Ostatecznie o tym czy spotkanie dziś się odbędzie zadecydują przed meczem sędziowie. Na Cichej jednak mocno wierzą, że pojedynek z Legią rozpocznie się tak, jak pierwotnie zaplanowano.
Źródło: niebiescy.pl
Jak sami widzicie warunki do gry są trudne.
Mimo to nadal jestem przekonany co do typu 1X, a nawet samej 1.
Bardzo prawdopodobny w meczu jest też under 2,5, lecz niestety nie wiem jaki jest kurs na ten typ ;)
Aha. Jeszcze skład Legii.
Bramkarze: Mucha i Skaba
Obrońcy: Bronowicki, Choto, Rawa, Szala, Wawrzyniak, Wysocki
Pomocnicy: Burkhardt, Ekwueme, Smoliński, Rybus, Frątczak, Zbozień
Napastnicy: Grzelak, Korzym, Paluchowski, Majkowski

Ruch zagra bez jakiś większych osłabień. :spokodfhgfh:
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik Zabrze-Wisła Kraków typ:2 kurs:2.10
Trener Górnika zapowiada ze zagra w PE innymi piłkarzami niz w ligowym spotkaniu, powód jest prosty, Górnik można powiedzieć ma zapewniony awans do kolejnej rundy i będzie zachowywał siły na ligową potyczkę.
Trener Krakowskiej Wisły zapowiada jednak że wystawi nieco mocniejszą ekipę niz w dotychczasowych pojedynkach w PE by wygrać spotkanie, i nie zaprzepaścic szans awansu.Do tego trzeba zaznaczyć ze Wiślacka ławka rezerwowych nie jest wcale gorsza od Zabrzanskich piłkarzy z podstawowego składu
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik Zabrze-Wisła Kraków typ:2 kurs:2.10✅
Wisła pokonała Górnik&#39;a 0-1 mimo że spodziewałem się mocniejszego składu.

Wisła:Juszczyk,Rygielski(87 Burliga)Thwaite,Cleber,Magiera,Paulista(68 Kwiek)Cantoro(68 Szabat)
Jirsak,Mączyński(84 Burns)Ćwielong,Małecki.

Górnik:Laskowiecki,Danch,Pawelec(79 Krzysztoporski)Pazdan
Marciniak,Malinowski,Gierczak(66 Ambroziak)Bukalski64 (Jarczyk)Stachowiak(46 Koczon)Kiżys
Ruszkul



W niedziele szykuje się pogrom tymbardziej ze Skorża wystawi ciężkie Armaty:spokodfhgfh:
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Legia - ŁKS
VS

Typ - handicap 0:1
Kurs - 1.60
Analiza :

Już jutro we wtorkowy wieczór, a dokładniej o godzinie 18 30 na Stadionie Wojska Polskiego odbędzie się jedno z 6 spotkań Pucharu Ligi, które szczególnie mnie zainteresowało, mowa tu oczywiście o spotkaniu Wojskowych z Łodzianami.Do Warszawy przyjeżdża słabo spisująca się ostatnio ekipa ŁKS-u, która prawdę mówiąc nie wiele może już zdziałać przeciwko drużynom z &quot;górnej półki&quot; jak Legia, czy nawet Odra Wodzisław, która w meczu wyjazdowym z serii spotkań Orange Ekstraklasy pokonała Łodzian 0 : 1.Sam stawiałem na kuponie na ten mecz, miałem nadzieję, że ŁKS nie będzie ciągle tak odpuszczał, bo w końcu jest to drużyna, którą na coś niecoś stać - myliłem się jednak i to grubo.ŁKS w Łodzi nawet nie powalczył, na własnej murawie przegrali z Odrą nie strzelając im nawet jednej bramki.Dziś kiedy oglądając artykuły napisane przed meczem pozostaje mi się tylko uśmiechnąć, jeden zatytułowany &quot;ŁKS musi wygrać z Odrą&quot; - http://tiny.pl/j2bw a następnie, już po meczu &quot;ŁKS przegrał nawet z Odrą&quot; - http://tiny.pl/j2bc . No sami przyznacie, że to słowo &quot;nawet&quot; daje tutaj dużo do myślenia.Prawda jest taka, że ŁKS ma chwilowo totalną zapaść, nawet nie walczy, a wczorajszy komentarz jednego z ekspertów OE, gdy oglądałem magazyn Orange Ekstraklasa, mnie wręcz rozśmieszył - &quot;dokąd zmierza ŁKS? do 2 Ligi&quot;.Jeśli chodzi o zespół Legii to ostatnio są oni wyjątkowo skuteczni i choć przed paroma spotkaniami jeszcze nie byli w takiej formie to teraz starają się to nadrobić, grają naprawdę dobry football, przekonać się o tym mogliśmy podczas ich ostatniego meczu w OE z Cracovią ( przypomnijmy, że na stadionie Cracovii nie wygrali od 37 lat ), kiedy to przełamując złą passę występów &quot;u pasów&quot; pokonali gospodarzy, aż 2 : 0.Myślę, że w tym meczu spotkanie ma tylko jedną opcję jeśli chodzi o zwycięzce - gospodarz.1 w Grupie A Legia przeciwko ostatniej w grupie drużynie ŁKS-u.Łodzianie z dorobkiem w Pucharze Ligi 2 pkt. przeciw Liderowi grupy A, któremu udało się wywalczyć 9 punktów.Wojskowi w tym meczu mają także bardzo ważny atut, a mianowicie atut własnego boiska.Wszyscy wiemy, że gra przed własną publicznością motywuje i nie raz już nam odwróciła całkowicie losy meczu.Własny stadion to zdecydowanie najlepszy start dla drużyny w danym spotkaniu.Podsumowując wszystko to składa się na jedno - wygrana Legii.Owszem zdajemy sobie wszyscy sprawę, że typ jest na Handicap, a Handicapy zawsze niosą ze sobą pewne ryzyko, jednak myślę, że w tym meczu warto je podjąć, bo jest ono zdecydowanie najmniejsze, jeżeli popatrzymy na inne wtorkowe spotkania Pucharu Ligi.Uważam, że granie na Handi 0 : 1 jest dobrym pomysłem, a kurs także nie taki zły i warto podjąć pewne ryzyko.
 
ma-rc 0

ma-rc

Użytkownik
Ja bym nie ryzykowal z handi bo po
1) Legia ma juz zapewniony awans do 1/16 finalu PE i ten mecz moze sobie odpuscic
2) Legia w PE zazwyczaj strzela bramke i cofa sie do obrony. (ostatnio z ŁKS&#39;em wygrala tylko 1:0)
3) Urban da pograc mlodym a z nimi to nigdy nic nie wiadomo ????
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Legia - ŁKS
VS

Typ - handicap 0:1
Kurs - 1.60
Analiza :

Już jutro we wtorkowy wieczór, a dokładniej o godzinie 18 30 na Stadionie Wojska Polskiego odbędzie się jedno z 6 spotkań Pucharu Ligi, które szczególnie mnie zainteresowało, mowa tu oczywiście o spotkaniu Wojskowych z Łodzianami.Do Warszawy przyjeżdża słabo spisująca się ostatnio ekipa ŁKS-u, która prawdę mówiąc nie wiele może już zdziałać przeciwko drużynom z &quot;górnej półki&quot; jak Legia, czy nawet Odra Wodzisław, która w meczu wyjazdowym z serii spotkań Orange Ekstraklasy pokonała Łodzian 0 : 1.Sam stawiałem na kuponie na ten mecz, miałem nadzieję, że ŁKS nie będzie ciągle tak odpuszczał, bo w końcu jest to drużyna, którą na coś niecoś stać - myliłem się jednak i to grubo.ŁKS w Łodzi nawet nie powalczył, na własnej murawie przegrali z Odrą nie strzelając im nawet jednej bramki.Dziś kiedy oglądając artykuły napisane przed meczem pozostaje mi się tylko uśmiechnąć, jeden zatytułowany &quot;ŁKS musi wygrać z Odrą&quot; - http://tiny.pl/j2bw a następnie, już po meczu &quot;ŁKS przegrał nawet z Odrą&quot; - http://tiny.pl/j2bc . No sami przyznacie, że to słowo &quot;nawet&quot; daje tutaj dużo do myślenia.Prawda jest taka, że ŁKS ma chwilowo totalną zapaść, nawet nie walczy, a wczorajszy komentarz jednego z ekspertów OE, gdy oglądałem magazyn Orange Ekstraklasa, mnie wręcz rozśmieszył - &quot;dokąd zmierza ŁKS? do 2 Ligi&quot;.Jeśli chodzi o zespół Legii to ostatnio są oni wyjątkowo skuteczni i choć przed paroma spotkaniami jeszcze nie byli w takiej formie to teraz starają się to nadrobić, grają naprawdę dobry football, przekonać się o tym mogliśmy podczas ich ostatniego meczu w OE z Cracovią ( przypomnijmy, że na stadionie Cracovii nie wygrali od 37 lat ), kiedy to przełamując złą passę występów &quot;u pasów&quot; pokonali gospodarzy, aż 2 : 0.Myślę, że w tym meczu spotkanie ma tylko jedną opcję jeśli chodzi o zwycięzce - gospodarz.1 w Grupie A Legia przeciwko ostatniej w grupie drużynie ŁKS-u.Łodzianie z dorobkiem w Pucharze Ligi 2 pkt. przeciw Liderowi grupy A, któremu udało się wywalczyć 9 punktów.Wojskowi w tym meczu mają także bardzo ważny atut, a mianowicie atut własnego boiska.Wszyscy wiemy, że gra przed własną publicznością motywuje i nie raz już nam odwróciła całkowicie losy meczu.Własny stadion to zdecydowanie najlepszy start dla drużyny w danym spotkaniu.Podsumowując wszystko to składa się na jedno - wygrana Legii.Owszem zdajemy sobie wszyscy sprawę, że typ jest na Handicap, a Handicapy zawsze niosą ze sobą pewne ryzyko, jednak myślę, że w tym meczu warto je podjąć, bo jest ono zdecydowanie najmniejsze, jeżeli popatrzymy na inne wtorkowe spotkania Pucharu Ligi.Uważam, że granie na Handi 0 : 1 jest dobrym pomysłem, a kurs także nie taki zły i warto podjąć pewne ryzyko.
✅✅✅
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Wisła Kraków - Legia Warszawa ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
W pierwszym meczu w Warszawie Legia zremisowała zaledwie 1:1 i w tym spotkaniu znajduje się na straconej pozycji. Dzisiaj dużo osób na forum mówiło o tym że Legia przyjedzie bez podstawowych zawodników bo trener Urban wie że nie da rady ciągnąc i Ligi i Pucharu w takiej formie jakiej są ja się z Nim w 100 % zgadzam. Dziś na boisku pojawi się raczej &quot;rezerwowy&quot; skład, młodzi chłopcy tacy jak Rybus będą chcieli udowodnić że stać ich już na grę przeciwko Wiśle i ogólnie w pierwszym składzie, ale czy to wystarczy na Wisłę która wyjdzie prawie pełnym składem ? &quot; W drużynie Macieja Skorży nie zobaczymy Dariusza Dudki, Wojciecha Łobodzińskiego i Arkadiusza Głowackiego. Łobodziński nadal ma problemy z łydką, zaś Głowacki odpoczywał będzie po tym, jak w sobotę w starciu z Vukiem Sotiroviciem rozciął łuk brwiowy. &quot; To co mi napisał Buzero w PW. Wisła która jest już raczej Mistrzem Polski na pewno będzie chciała też powalczyć w Pucharze bo co Im zostało. Nie wiem jaki atak wystawi Skorża ale jakiego by nie wystawił będzie groźny bo całą trójka : Brożek , Niedzielan i Matusiak są na prawdę dobrymi graczami. Myślę że Wisła powinna wygraćto spotkanie :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dziś Wisła była wielkim faworytem i zawiodła, to utwierdziło mnie jeszcze bardziej w przekonaniu że nie warto grac Pucharów Polski czy też jakiejś Ekstraklasy. Sam osobiście nie stawiałem na Wisłę, ale tak jak popatrzyłem to dla większości typerów to był typ numer 1 na dziś w ofercie buka który niestety się na tym meczu wzbogacił. Chcę tylko dodac że murawa na stadionie przy Reymonta po prostu tragedia
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ach Sutek nawet nie mów bo tak się przejechałem na tym meczu że szkok ... A już obstawiałem mój główny kupon dnia tylko na Werder a tu patrzę w końcu dali kurs na Wisłę i dołożyłem ją ... ! Wrrrrrr:Ach Sutek nawet nie mów bo tak się przejechałem na tym meczu że szkok ... A już obstawiałem mój główny kupon dnia tylko na Werder a tu patrzę w końcu dali kurs na Wisłę i dołożyłem ją ... ! Wrrrrrr:[
 
A 0

amk77

Użytkownik
Gornik Zabrze - Groclin Dyskobolia ⛔
Typ - Typ: 1 2,10

Dzisiaj przed nami rewanżowe spotkanie Pucharu Polski, ciekawa para rozegra swój mecz w Zabrzu. Gornik obecnie znajduje się w wyborowej dyspozycji, w lidze gra bardzo dobra pilke. Niestety w pierwszym meczu pucharu przegral az 3-0. Szanse na awans sa znikome, ale pozostaje jeszcze gra dla kibicow… Mecz rozegrany zostanie na stadionie w Zabrzu wiec na brak kibicow nie będziemy narzekac, będą oni niesli swoich ulubieńców do zwycieztwa. Groclin widac, ze odpuścił już to spotkanie, trener Zieliński nie zabral ze soba wielu pilkarzy, chcac zapewne oszczędzić ich na spotkania ligowe. Groclin to druzyna wlasnego boiska, u siebie wygrywa a na wyjazdach stara się zawsze dazyc do remisu. Jednak majac powazne osłabienia kadrowe, to Gornik, który potrafi grac w pilke jest dzisiaj faworytem. Jarka i Zahorski zechca troszeczke postrzelac i na pewno dopna swego. Stawiam na Zabrzan, gdyz w mojej opinii przemawia za nimi wszystko. Zechca jeszcze dodatkowo zamazac beznadziejny bilans spotkan z Groclinem, gdyz u siebie jeszcze ich nie pokonali… Dzisiaj się to zmieni… !
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Górnik - Groklin [pierwsza połowa]
Typ: 1 [pierwsza połowa]
Kurs: 3.05
Buk: Bwin
Analiza:
Groklin przyjeżdża do Zabrza z trzybramkową zaliczką [3:0 pierwszy mecz]. Jest to na tyle kożystny wynik, że goście postanowili zagrać swoim słabszym składem. W bramce wystżpi ich pucharowy bramkarz: Gliwa a w ataku nie zobaczymy Sikory ani Ivanovskiego. Przypuszczalne składy to: Gliwa - Olejniczak, Junisoglu, Kumbev, Telichowski - Rocki, Muszalik, Majewski, Ciarkowski - Kaźmierowski, Batata. Jak widać nie są to zawodnicy pierwszego składu. Najlepsi są pewnie trzymani na ligową walkę o 2 miejsce i puchar UEFA. Czy jednak takie podejście do meczu opłaci się pewnym siebie Grodziszczanom?
Górnik miał za cel zajęcie co najmniej 8 miejsca w lidze. Teraz jest to dość pewne i walczą raczej o 5. Pozornie w PE mają małe szanse na awans ale wszyscy wiemy że jest to ekipa, która raczej nie odpuszcza bez walki. Założenia z szatni są takie by walczyć na maksa w pierwszej połowie. Potem jak wynik będzie kożystny dalej mają dawać z siebie wszystko i walczyć o awans. Jednak jeśli trener uzna że 45minut to za mało na wystrzelanie awansu lub dogrywki każe im odpuścić i oszczędzać się przed ŁKS&#39;em. Jednak do przerwy wszyscy mają zrobić wszystko by dać sobie i kibolom nadzieję ????
Wystąpią w mocnym składzie: Nowak - Pavleda, Hajto, Danch, Magiera - Gołoś, Pazdan, Bajić, Brzęczek, Zahorski - Jarka. Myślę że ta silna i ambitna ekipa przy zapowiadanym [i zardzo prawdopodobnym] założeniu trenera spokojnie zakończy pierwszą połowę 1-0 a może nawet 2-0... Liczę na to że Jarka znowu się przełamie i sprawi że mecz będzie ciekawy i zacięty przez 90minut.
Odradzam natomiast gry na zwykłą 1 bo jeśli nie wygrają połowy to prawdopodobnie przestaną walczyć i już nie wygrają... różnica w kursach znacząca, więc polecam ten typ. Pewność oceniam na 6/10 co przy tym kursie jest bardzo atrakcyjnym typem! Polecam!

Edit: 6&#39; gol na 0-1 i tylko remis na koniec pierwszej połowy. Licze tylko na to że jest to znak, że Górnik sie przyłoży do meczu z ŁKS i wygra bo się zastanawiam czy na nich nie stawiać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom