>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Puchar EHF Mężczyzn - Sezon 2019/2020

Status
Zamknięty.
chamberlain 12,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1021
Miasto
Biala Podlaska


Już za niecałe 2 tygodnie pierwsze spotkania dwumeczy ostatniej rundy kwalifikacji do Pucharu EHF. W fazie grupowej na pewno obejrzymy co najmniej jedną drużynę z Polski, bo los tak chciał, że Gwardia Opole zagra z KS Azotami-Puławy, zaś trzecią polską drużynę NMC Górnik Zabrze czeka ciężki dwumecz z SC Magdeburg. Fortuna jeszcze nie wystawiła kursów, jednak jak tylko pojawi się oferta, to ją wstawię. Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
chamberlain 12,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1021
Miasto
Biala Podlaska
Podane kursy z STS
Ostatnia runda kwalifikacji do Pucharu EHF, gdzie jak już mówiłem zobaczymy przynajmniej jedną polską drużynę.

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami


 
chamberlain 12,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1021
Miasto
Biala Podlaska
Csurgoi - Nimes
Nimes Handi -1.5 bramki @ 1.40

Górnik Zabrze - Magdeburg
Górnik Zabrze Handi +6.5 bramki @ 1.45

AKO: 2.03 @ STS   

Na dzisiaj z EHF tylko skromne ako. W pierwszym spotkaniu Nimes powinno być zdecydowanym faworytem, rozgrywki ligowe we Francji są mocniejsze, niż na Węgrzech, Csurgoi byli o krok od odpadnięcia w poprzedniej rundzie kwalifikacji z Dobrogea Sud. Nimes po tym spotkaniu zmierzy się z Chartres, a więc słabą drużyną, po meczu rewanżowym grają a Aix, z którymi bezpośrednio walczą o miejsca w czołówce, więc powinni włożyć więcej sił w pierwsze spotkanie. Drugie spotkanie to mecz Górnika, który skazywany jest na pożarcie z Magdeburgiem, jednak jeśli mają coś ugrać, to u siebie, a forma jest dobra, poza tym Magdeburg po tym spotkaniu zagra z Fusche Berlin w lidze, czyli też z ekipą z którą walczą o miejsce w czołówce, a po rewanżu z Górnikiem zagrają z Ludwigschafen, a więc jedną z gorszą ekip, więc wtedy Górnik u siebie mogą przycisnąć.
 
chamberlain 12,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1021
Miasto
Biala Podlaska
Olympiakos - MT Melsungen
Olympiakos Handi +6.5 bramki @ 1.86   
Olympiakos Handi +4.5 bramki @ 2.47   
Olympiakos @ 7.80     / porażka tylko jedną bramką, więc było blisko
Betclic

Mecze rewanżowe ostatniej fazy kwalifikacji do EHF Cup, większość spotkań tak naprawdę rozstrzygnęło się już w pierwszym spotkaniu. Dzisiaj ciekawe spotkanie Olympiakosu z Grecji, gdzie jak wiadomo piłka ręczna nie jest na jakimś najwyższym poziomie z MT Melsungen, z Niemiec, a więc potęgi piłki ręcznej, w pierwszym meczu Olympiakos pozytywnie zaskoczył, co prawda przegrali, ale tylko 32:28, nie rezygnując po pierwszej połowie, którą przegrali 19:13. Teraz jak wiadomo Melsungen wystarczy nawet porażka 3 bramkami, aby awansować, co prawda na pewno powalczą o zwycięstwo, ale grali 3 dni temu w lidze z Goppingen, a czeka ich za 4 dni starcie z Fusche Berlin, a więc z zespołem z którymi walczą bezpośrednio o miejsce w pierwszej piątce. Olympiakos zaskoczył na wyjeździe, więc czemu mieliby nie zaskoczyć teraz ponownie, jedyne czego się obawiam to niskiej przewagi Melsungen z pierwszego spotkania, bo to może sprawić, że przez 90% spotkania zagrają na pełnym skupieniu, a wtedy mogą odjechać Olympiakosowi, jednak Grecy powinni powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.