>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Danii

Status
Zamknięty.
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: FC Fyn - Næsby
Typ: FC Fyn
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza: W dzisiejszym meczu pierwszej rudny pucharu Danii zmierzą się zespołu z tej samej ligi. Mowa o FC Fyn oraz Næsby. Uważam, że gospodarze są o wiele lepszym zespołem od gości, którzy sezon zaczęli nieszczęśliwie, przegrywając na własnym stadionie 1-2. FC Fyn może poszczycić się pierwszym zwycięstwem. Wygrali na wyjeździe, skromnie bo skromnie ale zachowali czyste konto 1-0 ;-) W poprzednim sezonie FC Fyn bez problemu poradziło sobie z dzisiejszym rywalem, ogrywając go aż 3-1. Dziś nie będzie łatwo, bo wiadomo że puchary rządzą się własnymi prawami. Lepszy skład, własny teren to mnie przekonało. Stawiam na gospodarzy :spokodfhgfh:

Wynik: 1-0 ✅
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Bröndby IF - Aalborg BK
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Dzisiaj odbędzie się pierwszy mecz półfinałowy w Pucharze Danii, zagrają ze sobą drużyny Bröndby IF i Aalborg BK. W tej fazie rozgrywek będą już rozgrywane spotkania rewanżowe (w poprzednich rundach był tylko 1 mecz). Wiadomo, że puchary rządzą się swoimi prawami i trenerzy zazwyczaj dają pograć młodszym zawodnikom, aby nabyli trochę doświadczenia, jednak w Danii puchary cieszą się dużą popularnością i żaden z trenerów nie zamierza rezygnować z tego trofeum. Bröndby po serii 4 wygranych w lidze przegrało w ostatniej kolejce 0:3 z AC Horsens i tym samym straciło pozycję lidera. Nieciekawie ułożył się terminarz dla podopiecznych Meulensteena, bardzo mała przerwa pomiędzy kolejnymi spotkaniami może wpłynąć na postawę zawodników, ja jednak jestem dobrej myśli i wierzę, że taka klasowa ekipa sobie poradzi. W kadrze gospodarzy na dzisiejszy mecz nie dostrzegłem większych osłabień poza tym, że nie zagra obrońca Wass. Goście również bez większych osłabień, jedynie znacząca może być absencja Nielsena, poza nim brakuje jeszcze 3 zawodników, których albo już dłużej brakuje albo nie są znaczącymi piłkarzami. Szukałem rozsądnego typu na ten mecz i zdecydowałem się na over. Mimo, że rzadko gram tego typu zdarzenia to wydaje mi się, że w tym meczu warto. Jest to jedyna szansa Aalborg na grę w pucharach i na pewno zagrają na 100% w tych dwóch spotkaniach, im więcej bramek strzelą na wyjeździe tym większa szansa na awans. Bröndby nie zamierza odpuszczać, na obronie tytułu bardzo im zależy a że potrafią znakomicie grać niejednokrotnie pokazywali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom