>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar krajowy Puchar Anglii [FA Cup] - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
City i over 1.5 @1.70

Biorę z pocalowaniem reki. Myślę, że nawet jeśli Pep zrotuje składem, a wydaje mi się mało prawdopodobne skoro do finału z Interem mamy jeszcze tydzień. Pod każdym względem drużyna lepsza. Nie przemawia do mnie dobry finisz w lidze United. City wystarczy że będzie atakować, a napewno De Gea lub któryś z defensorow popełni błąd i Haaland lub KDB będą potrafili to wykorzystać. Łatwa wygrana City jest tutaj obowiązkiem, należy się im następne trofeum w tym sezonie.
 
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
City- United
Typ powyżej 2,5
Kurs 1,60

W meczach H2H możemy zaobserwować że obie ekipy preferują ofensywny futbol i mecze kończyły sie wynikami pokrywającymi te linię Wystarczy spojrzeć na 6:3 czy 4:1.
Tym razem tez liczę na sporo bramek i przełamanie sie Citizens, bo ostatnie mecze w ich wykonaniu nie były najbardziej obfite w gole.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
City - United
City powyżej 63.5% posiadania piłki @ 1.82
Betfan

Na dzisiejsze hitowe starcie proponuje posiadanie piłki piłkarzy City. Pep w tym sezonie ma wielka szanse zdobyć potrójna koronę, której nie udało mu się jeszcze zdobyć z zespołem City.
Dzisiaj muszą zrobić mocny krok do przodu i tym samym zostanie im finał LM. City zapewne będzie chciało mieć ten mecz pod kontrolą, a co za tym idzie cały czas będą chcieli mieć piłkę przy nodze. Nie spodziewam się tutaj wymiany ciosów, a raczej spokojnej gry obu ekip i szukanie swoich szans. City z każdą minuta z piłka przy nodze będzie szukało momentu żeby zaatakować rywala i poszukać jego błędu w ustawieniu. W ostatnich bezpośrednich starciach posiadanie piłki przez City było na poziomie 65,2%. Jestem zdania, ze dzisiaj poniżej tego poziomu procentowego City nie zejdzie.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Manchester City - Manchester United
Statystyki zawodników - Erling Haaland 1+ strzały w światło bramki & Marcus Rashford 2+ strzały w meczu
fortuna 1.95
Finał Pucharu Anglii, Manchester City zagra u siebie z Manchesterem United. Stawiam tutaj na minimum 2 strzały Marcusa Rashforda i minimum 1 celny strzał Erlinga Haalanda. Zacznę od pierwszej części tego typu - gracz United oddawał minimum 5 strzałów w 4 kolejnych meczach. Owszem, teraz rywal to City, jednak Marcus bez względu na rywala niezmiennie jest najczęściej uderzającym graczem zespołu Ten Haaga. Jeśli chodzi o Haalanda - City jest tutaj faworytem i nie ma co do tego wątpliwości. Oddawał minimum 1 celny strzał w 4 na ostatnie 5 spotkań. Moim zdaniem ten mix typów jest bardzo ciekawą opcją na ten finał.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
3.06.2023 r. 16:00
Manchester City - Manchester United
Typ: Man Utd Over 2.5 kartek
Kurs: 1.95
Betfan
Za ponad godzinę hitowe starcie finałowe zmierzą się ekipy z jednego miasta z Manchesteru.. dodatkowy smaczek. Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywać mecz powinien być ostry.. idę w min 3 kartki dla Unaited.. w ostatnich dwóch pojedynkach pokrywali ta linie 14.01 wygrali z city 2:1 i tam dostali trzy kartony. Zaś 2.10 tego roku ulegli City:Utd 6:3 Utd również pokryło ta linie..sędzia pan Tierney.. ostatnio w lidze angielskiej kartkowal on kolejno 7,4,5,6,2,8 więc jak na realia tej ligii to liczby wyglądają imponująco.. z racji że to derby oraz jeden mecz finałowy idę w kartki Unaited. Powodzenia.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Man City - Man United

Haaland strzeli gola @1.75 Etoto

Haaland strzelił 3 bramki dla City w tym szalonym meczu z United jesienią ubiegłego roku. Ostatnie jego mecze nie obfitowały w bramki. Warto tutaj wspomnieć chociażby mecz z Realem Madryt wygrany aż 4:0 a Norwegowi nie udało się strzelić żadnego gola. Ostatni mecz z Brentford odpoczywał, z Brighton zaliczył pełne 90 minut i 'tylko' asystę udało mu się zaliczyć, z Chelsea tylko ostatnie kilkanaście minut także bez bramki. Ostatnia jego bramka to mecz z Evertonem (tuż przed rewanżem w LM). Wydaje mi się, że tutaj jeśli City jest faworytem i ma wygrać trofeum, to Norweg się przełamie (oczywiście jeśli można użyć aż tak mocnego słowa). To jego trzecie spotkanie przeciwko United i w domowym meczu hattrick a na Old Trafford nie trafił do siatki. Tutaj teren neutralny i liczę, że dzisiaj przynajmniej jedną bramkę zdobędzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom