>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Świata w Skokach Narciarskich - Lahti HS 130 [02.03.12 - 04.03.12]

Status
Zamknięty.
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Lahti
Salpausselkä K116




Informacje o Skoczni:

Punkt konstrukcyjny: 116 m
Wielkość skoczni (HS): 130 m
Punkt sędziowski: 135 m
Oficjalny rekord skoczni: 135,5 m - Andreas Widhölzl (4.03.2006)
Długość rozbiegu: 149 m
Nachylenie progu: 10,5°
Wysokość progu: 3,41 m
Nachylenie zeskoku: 34,7°
Średnia prędkość na rozbiegu: 93 km/h

PROGRAM ZAWODÓW:

02.03.2012, piątek
15:00 oficjalny trening
18:00 kwalifikacje

03.03.2012, sobota
16:00 seria próbna
17:00 pierwsza seria konkursowa (drużynowy)

04.03.2012, niedziela
10:00 seria próbna
11:00 pierwsza seria konkursowa (indywidualny)


Po zakończeniu Mistrzostw Świata w Lotach w Vikersund, wkraczamy w kluczowy moment Pucharu Świata w lotach w sezonie 2011/2012. Między 2 a 4 Marca zaplanowano konkursy Pucharu Świata na skoczni HS 130 w Lahti. Czy nasz najlepszy zawodnik Kamil Stoch zaprezentuje się lepiej niż na Mistrzostwach Świata w Lotach? Czy Andreas Bardal po słabszych skokach w Vikersund utrzyma pozycje lidera Klasyfikacja Generalnej? Jak zaprezentuje się nowy rekordzista Polski w długości lotu - Piotr Żyła? Tego wszystkiego dowiemy się już w najbliższy weekend.

Zapraszam do Dyskusji!!!
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Znakomite wiadomości dla ludzi Kruczka i Matei

Cały czas niepewe jest rozegranie zgodnie z harmonogramem sobotniego konkursu drużynowego. W fińskim Lahti cały czas mocno wieje. Rano odwołano skoki do kombinacji. Podjęto decyzję, że zawody drużynowe, jeśli sie odbędą to zostaną przeprowadzone na skoczni normalnej o punkcie K-90.

Już od bardzo dawna zawody drużynowe w Pucharze Świata nie odbywały się na normalnym obiekcie. Tym razem jest na to szansa, a to bez wątpienia korzystna informacja dla polskich skoczków.

Dwaj młodzi zawodnicy, a więc Aleksander Zniszczol i Klemens Murańka w poprzednią sobotę na mniejszym obiekcie znakomicie skakali w konkursie drużynowym w czasie mistrzostw świata juniorów. Wcześniej równie dobrze zaprezentowali się na takiej skoczni podczas rywalizacji indywidualnej.

Wiadomo, że na mniejszym obiekcie bardziej liczy się siła wybicia, co sprzyja podopiecznym Łukasza Kruczka i Roberta Matei.

Wydaje się, że w rywalizacji na normalnej skoczni nasza reprezentacja ma większe szanse na dobrą pozycję niż w walce na dużej. Nasza ekipa powinna wystartować w składzie: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Zniszczoł i Murańka.

- Sprawdzianu nie było. Na treningu wraz w Szczyrku skakał także Olek, a Klimek trenował w Zakopanem. Olek skakał mniej więcej więcej tak jak Maciek, ale to jest tylko trening i wiemy, że jest to zawodnik, który mobilizuje się na zawody&quot; - ocenia trener polskich skoczków. - Optymalnie by było, gdyby udało się przeprowadzić przynajmniej jedną serię treningową. Wtedy można by wybrać najlepszy skład na konkurs drużynowy. Szansę na start mają wszyscy, także Klimek i Olek - zakończył w rozmowie ze skijumping.pl Łukasz Kruczek.

W sobotę po południu podjęto decyzję, że konkurs indywidualny zostanie przeprowadzony takze na normalnej skoczni. Zawodnicy mają trenować w niedzielę o godz. 10, o 11 mają się odbyć kwalifikacje, a o 12 ma się rozpocząć rywalizacja o punkty. Wszystko jednak zalezy od wiatru.
http://www.eurosport.pl/skoki-narciarskie/lahti/2010-2011/druzynowka-na-normalnej_sto3178174/story.shtml
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Zdecydowanie bardzo dobra wiadomość dla polskiego zespołu. Nie od dziś wiadomo że Stoch bardzo dobrze spisuje się na Średnich Skoczniach co potwierdził w 2009 roku zajmując 4 miejsce na Mistrzostwach Świata właśnie na Średniej Skoczni. W jutrzejszym konkursie indywidualnym powinien być wysoko, z realnymi szansami na podium. Niestety jeszcze nigdzie nie ma składu naszego zespołu. Pewnymi wydają się być Stoch, Żyła i Zniszczoł. Czwartym zawodnikiem powinien być Murańka chociaż znając Kruczka te miejsce zajmie Miętus lub Kot. Serce podpowiada mi że Polacy znajdą się w pierwszej &quot;6&quot; dzisiejszym zawodów i tak też obstawiłem.

Polska: Miejsce 1 - 6
Kurs:1.7
Buk: Fortuna
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Brawo, Brawo, Brawo Polacy!!!
Liczyłem na ich dobre miejsce ale podium się nie spodziwałem. Mam nadzieje że dzięki temu konkursowi Kruczek zacznie stawiać na juniorów którzy są lepsi od większości seniorów (pomijam Stocha i Żyła). Żałuje tylko troche że nie postowiłem na Top 5 naszej drużyna. Zastanawiałem się nad tym dość długo bo kurs był interesujący (3.0) , ale w ostateczności postanowiłem postawić na Top 6.

BTW: Czy nikt inny w tym tygodniu nie stawia skoków??
 
B 4

bulik

Użytkownik
Taku Takeuchi - Lukas Hlava 1,65 ⛔ Tobet Hlavie powiało, Takeuchiemu nie...

Takeuchi widać dobrze się czuje na normalnej skoczni w Lahti i w konkursie drużynowym prezentował się bardzo dobrze. W nieoficjalnej indywidualnej klasyfikacji konkursu drużynowego był najlepszy spośród wszystkich skoczków ze skokami na odległość 91 i 99 m. Hlava natomiast oddał tylko jeden skok na odległość 83 m, ponieważ Czesi zajęli 9 miejsce i nie zakwalifikowali się do 2 serii. Konkurs indywidualny odbędzie się na skoczni normalnej więc faworytem dla mnie jest Takeuchi.
 
A 2

arti1985

Użytkownik
witam, według regulaminu totomixa
&quot;8. Zakłady obejmujące zdarzenia, których przedmiotem są skoki narciarskie unieważnia się i następuje zwrot stawki w przypadku, gdy organizator zdarzenia zmienił miejsce odbywania zawodów, w szczególności, gdy dane zdarzenie ma się odbyć na innej skoczni.&quot;
powinny byc zwroty za postawione w piątek zdarzenia bo uległa zmianie skocznia, ale widac dla nich K90 i K116 to żadna róznica i rozliczyli normalnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom