>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Świata 2019 męzczyzn

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1 Październik - 15 Październik
Gospodarz: Japonia

Kolejny turniej, męczący ten sezon dla siatkarzy i dla siatkarek. Zaledwie 2 dni po Mistrzostwach Europy pora na Puchar Świata w Japonii.
Kto faworytem? Faworytów jest wielu, przede wszystkim Polska, USA, Brazylia, Rosja czy Włochy a może zobaczymy jakąś niespodziankę i żadna z tych ekip nie wygra...




Zapraszam do podawania typów i analizowania spotkań.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Skład Polaków na Puchar Świata:
 rozgrywający: Grzegorz Łomacz, Marcin Janusz, Fabian Drzyzga, Marcin Komenda
przyjmujący: Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Piotr Łukasik, Rafał Szymura, Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka
atakujący: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek, Maciej Muzaj
środkowi: Norbert Huber, Bartłomiej Lemański, Michał Szalacha, Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Jakub Kochanowski
libero: Jakub Popiwczak, Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek
 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kadra USA na Puchar Świata:

No. Name (Pos, Height, Hometown, College)
1  Matt Anderson (Opp, 6-9, West Seneca, N.Y., Penn State)
2  Aaron Russell (OH, 6-9, Ellicott City, Md., Penn State)
4  Jeff Jendryk (MB, 6-10, Wheaton, Ill., Loyola of Chicago)
Mitch Stahl (MB, 6-8, Chambersburg, Pa., UCLA)
T.J. DeFalco (OH, 6-5, Huntington Beach, Calif., Long Beach State)
Michael Saeta (SS, 6-5, South Pasadena, Calif., UC Irvine)
10 James Shaw (Opp, 6-8, Woodside, Calif., Stanford)
11 C  Micah Christenson (S, 6-6, Honolulu, Southern California)
12  Max Holt (MB, 6-10, Cincinnati, Ohio, Penn State)
13  Ben Patch (Opp, 6-8, Provo, Utah, BYU)
14  Micah Ma'a (S, 6-3, Kaneohe, Hawaii, UCLA)
16  Josh Tuaniga (S, 6-3, Long Beach, Calif., Long Beach State)
17  Thomas Jaeschke (OH, 6-6, Wheaton, Ill., Loyola)
18  Garrett Muagututia (OH, 6-5, Oceanside, Calif., UCLA)
20  David Smith (MB, 6-7, Saugus, Calif., UC Irvine)
22  Erik Shoji (L, 6-0, Honolulu, Hawaii, Stanford)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Rosja - Iran 2 @2.27 1xbet   3-1
Pobieram bez zastanowienia. Rosjanie bez swoich największych gwiazd. Iran praktycznie najmocniejszym skladem przyjechal. Spore value i beda spadki kursow 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Typu nie neguję bo sam myślę postawić na Iran ale dlaczego uważasz, że Rosja bez swoich największych gwiazd? Gdzieś to przeczytałeś? Chętnie poczytam jak podrzucisz jakiś link.
Ja znalazłem tylko, że Rosja rozpocznie drugim składem Puchar Świata z racji ME ale jak dobrze wiemy, Rosjanie już dawno są poza turniejem więc do Japonii przylecieli pełnym składem
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 30 września 2019 12:21 przez zibi16Typu nie neguję bo sam myślę postawić na Iran ale dlaczego uważasz, że Rosja bez swoich największych gwiazd? Gdzieś to przeczytałeś? Chętnie poczytam jak podrzucisz jakiś link.
Ja znalazłem tylko, że Rosja rozpocznie drugim składem Puchar Świata z racji ME ale jak dobrze wiemy, Rosjanie już dawno są poza turniejem więc do Japonii przylecieli pełnym składem
Poza skladem są tacy gracze jak Muserki, Volkov, Michailov, Butko, Volvich,  Kliuka, Kurkaev, Poletaev, 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Póki co, same typy potem coś więcej dopiszę bo w pracy jestem...

Australia - Egipt Australia -7,5 1,70    1:3
USA - Argentyna USA -9,5 1,77    2:3
Rosja - Iran Iran 2,01    3:1
Rosja - Iran Iran -1,5 seta 2,88    3:1
Brazylia - Kanada Brazylia -11,5 1,78        3:0
Japonia - Włochy Japonia +1,5 seta 1,76        3:0
Japonia - Włochy Japonia +2,5 seta 1,25        3:0
Polska - Tunezja Polska -75,5 1,54        3:0

Jeśli chodzi o Australię to zespół bardzo dobrze pokazał się w walce o IO gdzie mieli w grupie Serbie, Włochy i Kamerun. Ograli Kamerun 3:0 a z Włochami toczyli pasjonującą walkę i ulegli 2:3 a z Serbią 1:3. Mają w swoim składzie kilku bardzo ciekawych graczy na arenie międzynarodowej.Egipt to drużyna ze średniej półki co najwyżej, myślę, że mogą wygrać max 1 seta ale w ogólnym rozrachunku ulegną tymi 8 punktami co najmniej.
USA przyjeżdża w swoim najmocniejszym składzie jedynie bez T. Sandera i powinni być głównym faworytem do zwycięstwa całej edycji Pucharu Świata.
Co do Rosji kolega wyżej wspomniał już o braku kilku ważnych a nawet bardzo ważnych graczy a Iran w swoim najmocniejszym zestawieniu. Spokojnie można postawić 2 a nawet zaryzykować -1,5 seta.
Brazylia przyjeżdża bez swojego atakującego Wallace ale to nadal bardzo mocna drużyna z kapitalnymi siatkarzami, nie powinni mieć problemów z Kanadą.
Włosi bez Zaytseva, Juantorreny, Giannelliego i Lanzy ale za to z nowym nabytkiem Kooy, ciekawe co ten gracz pokaże w swoim pierwszym turnieju po zmianie barw. Japonia u siebie będzie trudnym przeciwnikiem zwłaszcza w pierwszych meczach.
Jeśli chodzi o Polskę to jedziemy tam w mocnym składzie ale za pewne nie zagramy w najsilniejszym zestawieniu z Tunezją ale już w walce o IO pokazaliśmy, że nawet drugim składem spokojnie możemy ich rozbić w 3 setach.

// Jednym zdaniem. Początkowe 3 spotkania można wyrzucić do śmieci a następne 3 zgodnie z planem a nawet Japonia mega mocno zaskoczyła.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Widac ze ktos poustawial sobie dzisiejsze wyniki ... jest niemozliwe zeby Usa przegralo z rezerwami Argentyny a 3garnitur rosjii wygral z najsilniejsza paka Iranu :) juz nie wspominajac o wygranej Egipcjan z bombardierami z Australli 

smiech smiech smiech ... 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Usa - Włochy 1 @1.50 sts  3-1
Amerykanie podstawowy skład prócz Sandera. Włosi bardzo ekstremalny skład. Po dzisiejszej porażce USA musi jutro wygrać, jeśli mierzą w zwycięstwo w Pucharze Świata 
 
djkomos 12

djkomos

Użytkownik
STS już obniżył, pewnie pooglądali spece od kursów mecz Włochów z Japonią. Makarony wyglądają jakby przylecieli pozwiedzać, nawet rezerwami powinni zagrać lepiej. Obecnie jest 1.12 na USA
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 października 2019 13:20 przez djkomosSTS już obniżył, pewnie pooglądali spece od kursów mecz Włochów z Japonią. Makarony wyglądają jakby przylecieli pozwiedzać, nawet rezerwami powinni zagrać lepiej. Obecnie jest 1.12 na USA
Ns Fortunie masz 1,22...
Ja po 1 secie zagrałem na Fortunie na USA jeszcze po kursie 1,45  co wydaje mi się super opcją patrząc na Włochów.... Żenada.
 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Japonia powyżej 180,5 1,87    3:1


Dziś reprezentacja Polski w składzie rezerwowym zgodnie z planem wygrała a wręcz rozbiła Tunezję 3:0 nie męcząc się zbytnio. Dość niespodziewanie tak samo zrobiła to Japonia gdzie pokonała 3:0 w kapitalnym stylu Włochów, oczywiście Włosi grali tutaj w składzie rezerwowym bez I. Zaytseva, O. Juantorreny, F. Lanzy czy Gianelliego ale to nadal Włosi. Jest nowy nabytek D. Kooy, który nie pokazał nic dziś. Swoją drogą Włosi naprawdę muszą być bardzo zdeserowani, że poszukują graczy z Włoskim paszportem i to jeszcze 32 letnich zamiast grać swoimi młodymi graczami. Źle się dzieje tam ale nie o tym.
Jutro Polacy wyjdą bardzo podobnym składem, może zobaczymy w końcu po kontuzji B. Kurka. Jednak uważam, że Japonia będzie bardzo trudnym i ciężkim rywalem, dziś wyglądali bardzo świeżo a ich ataki były imponujące.
Myślę, że zobaczymy jutro więcej niż 3 sety dlatego stawiam właśnie na over punktowy w całym meczu.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Panowie, co powiecie o zacnym poziomie repki Iranu? Dwa dni z rzędu solidna wtopa. Pierwszego dnia mistrzostw, myślałem aklimatyzacja, ale ten mecz z Egiptem? Co oni odstawiliali w końcówkach setow, wyglądało jak nieśmieszny żart. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 2 października 2019 14:35 przez friendlyPanowie, co powiecie o zacnym poziomie repki Iranu? Dwa dni z rzędu solidna wtopa. Pierwszego dnia mistrzostw, myślałem aklimatyzacja, ale ten mecz z Egiptem? Co oni odstawiliali w końcówkach setow, wyglądało jak nieśmieszny żart. 
Potwierdza sie tylko teza że Iran jest mocny tylko u siebie. Na wyjazdach traca sporo. Tak jest co roku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom