>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ptasznik shop - mozna kupować

blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
Gryzą ale mnie nie :wink:
Mają jad nie zagrażają człowiekowi jeśli nie jest uczulony na jad pszczeli.
Ale nigdy nie wiadomo kto jak zareaguje.

Wysyłam pocztą
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Wiesz co?
Podziwiam ciebie... Ty pewnie to hodujesz...
Ja lubie zwierzeta ale pająki nigdy mi bardziej do gustu nie przypadły....
Chociaz mam cheć z czystej ciekawości takie cos zachodować... to lepiej pozostane przy akwarium...
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nie znaleziono produktów

ten napis na czerwono widnieje pod hasłem Ptaszniki podziemne...


Sorka, ale jakbyłbym fanem pająków (ale takim nie ejstem) to na 100% nie kupuje tutaj...

PTASZNIK TO NIE PRODUKT... chyba że to sa jakieś plastki... albo takie wiesz... ale jeśli żywe to odpada :/

Mała uwaga mógłbyś to poprawić?



Pzdr. Drago
 
stork 0

stork

Użytkownik
Nie ma się co martwić :] sam wysyłałem pająki pocztą i tak samo dostawałem i zawsze dochodziły całe i zdrowe :p
 
W 0

wania

Użytkownik
Powinny dojsc bezproblemowo tylko trzeba wyjasnic cala sytuacje i wszystko co jest potrzebne i bedzie ok nie ma innego wyjscia
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Co tam poczta polska...
Idzie sie do firmy kurierskiej, płaci się 25zł, ale paczka dochodzi w stanie w jakim była wysłana i na dodatek jest ubezpieczona. Ale swoja droga jak tani paja to lepiej pocztą bo sie nie kalkuluje.

Jak mi by ktos pajaka przysłał to bym chyba otwierał paczke zdalnie sterowanym robotem :?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tak panowie a może sie jeszcze zajmiecie hodowlą jedwabników-boshe takie głupoty kupować-a jak Ci się potłucze to całe terarium i cię uwali taki pająk to co alleluja witamy w innym świecie-obrzydlistwo-nie popieram.
Ludzie którzy to kupuja muszą mieć niezłego hopsia-to całe karmienie, nagrzewanie żarówką żeby miał ciepło-bleee
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
haha Krzysztof1985 dobre ????
Ale się ubawiłem czytając tego posta

Na początku podkreślę, że nie sprzedaje się gatunków groźnych dla ludzi, a terrarium nie musi pękać bo sam mogę wyjąć z niego pająka i mnie nie ugryzie a jeśli tak się stanie to nie pójdę do piachu tylko będę miał lekkie ukłucie i ślad małej opuchlizny. Proponuje nie wypowiadać się na tematy o których nic nie wiesz.

Większości ptaszników nie trzeba nagrzewać bo temperatura pokojowa im wystarczy a co do karmienia to dorosłe karmimy bardzo rzadko. Ptaszniki są mniej kłopotliwe niż psy, nie trzeba wyprowadzać, nie śmierdzi itd.

Krzysztof1985 pamiętaj ptasznik nie jest mordercą ani potworem jak Ci się wydaje. A poza tym ludzie mają jakieś dziwne wyobrażenia na temat egzotycznych zwierząt, nic o nich nie wiedząc.
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
popieram blazeja . sam sobie pare dni temu kupilem takiego ptasznika . narazie jest maly to jeszcze nie zachwyca ale jak dorosnie to bedzie co podziwiac :mrgreen: :mrgreen:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Krzysztof1985 pamiętaj ptasznik nie jest mordercą ani potworem jak Ci się wydaje. A poza tym ludzie mają jakieś dziwne wyobrażenia na temat egzotycznych zwierząt, nic o nich nie wiedząc.
No nie wiem-kolega z akademika miał jakiegoś nieco jadowitego(nielegal) i raz go upierniczył-chłopak mało nie fiknął :zy3ou: i nie muszę mówić co zrobił z pajączkiem jak wrócił ze szpitala....(pod buta i miazga)
 
Do góry Bottom