>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PSV (0:1) Lyon 21.02.2006r.

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
VS


PSV - Lyon 1
Jutrzejszy mecz jest kluczowy jesli chodzi o dalsza czesc sezonu dla obydwu drużyn. Podobnie jak rok temu, los połaczył te dwa zespoły w fazie pucharowej LM. Guus Hiddink, trener gospodarzy, nakreslil przed swoimi zawodnikami podstawowe zadanie - nie stracic gola. Na pewno doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze wygrac we Francji bedzie bardzo trudno, wiec za wszelka cene bedzie staral sie wraz ze swoimi podopiecznymi zgarnac cała pule. O tym, ze PSV jest bardzo mocne u siebie, przekonał sie w tym sezonie Milan, porzegrywajc 0:1. Kolejnym faktem, pokazujacym nam, iz piłkarze z Eindhoven to bardzo dobry zespoł jest to - ze wyelimnowali w rozgywkach grupowych tak uznane firmy jak: Schalke 04 i Fenerbahce. PSV odnioslo w ostatnim czasie 7 kolejnych zwyciestw z rzedu - to dobry znak dla kibicow tej druzyny. Oznacza to, ze pilkarze z Philips Arena sa w swietnej dyspozycji. A Lyon? W rozgrywkach grupowych wygrał 5 z 6 spotkan, ale.... no własnie ale. Rosenborg w tym sezonie grał fatalnie, Olympiakos równiez niczym nie zachwycał, a jak gral Real w jesieni to wszysycy wiemy... Wychodzi na to, ze tak naprawde to Lyon miał bardzo łatwa grupe i grzechem byłoby z niej nie wyjsc. Jesli chodzi o lige francuska, to sa zdecydowanym liderem, ale nalezy zauwazyc, ze zdarzaja im sie dosc czesto dziwne wpadki (np. przegrana z Lille 1:3). Rok temu, w meczach pomiedzy tymi zespołami w Lyonie padł remis, natomiast w Eindhoven zwyciezyli gospodarze. Mysle ze w tym sezonie równiez PSV wygra na własnym boisku. Guus Hiddink, ktory jest trenerem znacznie bardziej doswiadczonym niz Gerard Houllier, prawidło ustawi oraz zmotywuje swoja druzyne, a ta odniesie zwyciestwo.

Edit by Benek
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
A ja po obejrzeniu ostatniego meczu Lyonu uważam, że wygrają na stadionie Phillipsa. Z Nantes wygrali 3:1 i styl w jakim to zrobili był naprawdę piękny. Atakowali z polotem, Juninho przypomniał sobie jak strzelać z rzutów wolnych, a do składu powracają zawodnicy, którzy odpoczywali bądź byli kontuzjowani. PSV natomiast znowu wymęczyło zwycięstwo w ostatnich minutach popełniając bardzo dużo błędów w obronie. Jak dla mnie x2
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A ja po obejrzeniu ostatniego meczu Lyonu uważam, że wygrają na stadionie Phillipsa. Z Nantes wygrali 3:1 i styl w jakim to zrobili był naprawdę piękny. Atakowali z polotem, Juninho przypomniał sobie jak strzelać z rzutów wolnych, a do składu powracają zawodnicy, którzy odpoczywali bądź byli kontuzjowani. PSV natomiast znowu wymęczyło zwycięstwo w ostatnich minutach popełniając bardzo dużo błędów w obronie. Jak dla mnie x2
Analizujac wasza dyskuje wyciagam konstruktywny wniosek i typuje REMIS. :mrgreen: :mrgreen:
 
torcida_1999 0

torcida_1999

Użytkownik
PSV już nieraz udowadniało że potrafi sobie poradzić z teoretycznie silniejszym przeciwnikiem. Przekonał się o tym finalista poprzedniej edycji ligi mistrzów milan który przegrał z drużyna PSV 0-1. Za PSV będzie przemawiał również atut własnego boiska.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
moim zdaniem Lton wygra lub zremisuje Psv ostatnio niegra jakos w lidze bardzo dobrze wygrywaja w niektorych meczach troche fartownie albo strzelaja pod koniec spotkania jak dlamnie to 2x dla ryzykantow 2.
 
L 45

laha

Forum VIP
coż wypowie się krytyk ;)

Według mnie tu padnie Under 2,5

Jak Don Karol ują PSV będzie grało ostrożnie aby niestracić bramki a Lyon niemoże się odsłonić bo zdają sobie sprawe ze kontry PSV mogą być zabujcze.I wydaje mi się ze to będzie najpewniejszy typ ????

Pozdrawiam

Laha
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No i mialem racje ???? Lyon wygral to spotkanie i bardzo sie z tego ciesze szkoda tylko ze troche sie balem na nich dac a kurs byl zachecajacy.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Powinno być conajmniej 1:1 , 100% PSV nie wykorzystało. Czyżby Lyon się zrewanżował juz za zeszły rok, zobaczymy w rewanżu. :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom