>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PSG-Lorient 05.08.06 (sobota)

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


PSG-Lorient /1 1.40 /x 3.60/2 9.00 /1x 1.01 /2x 2.57 /1,2 1.21/

Bedzie to spotkanie pomiedzy beniaminkiem za zespolem ktory zaja &#39;&#39;dopiero&#39;&#39; jak na ten zespól 9 miejsce.Mecz ten bedzie bardzo ciekawy bo zazwyczaj jest ze beniaminkowie lubia zamieszac na poczatku ligi.PSG niezrobilo spektakularnych transferow zakupili Boskowicia ,Diane, Landreau oraz Frau ktory moze zostac kluczowym graczem.Lorient kupili La Pena ,Mansuri.Sa to przecietni zawodnicy.PSG bedzie chciało od poczatku dobrze zaczac sezon.Jednak to poczatek sezonu i moga byc niespodzianki.Lecz chyba jednak jest to najpewniejszy mecz soboty.Jednakniepolecam grania tego meczu za wieksze stawki.

Typ 1 ⛔
1x sie nieopłaca nawet grac.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zagrałem te spotkanie kurs na PSG jest moim zdaniem znakomity 1.45...wiadomo,ze to pierwszy mecz w sezonie i ze to liga framcuzka ale taki zespół NIE MOŻE pozwolić sobie na strate punktów z takim zespołem...
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Także myśle iż PSG w tym meczu jest pewniakiem, tym bardziej iż gra przed własną publicznością. Ciekawe czemu jest tu taki wysoki kurs?? Tym bardziej iż w meczu z Lyonem o superpuchar PSG przegrało dopiero w karnych.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Także myśle iż PSG w tym meczu jest pewniakiem, tym bardziej iż gra przed własną publicznością. Ciekawe czemu jest tu taki wysoki kurs?? Tym bardziej iż w meczu z Lyonem o superpuchar PSG przegrało dopiero w karnych.
Kurs moze byc tak wysoki bo nowy sezon niewiadomo jak rozpoczna.jeszcze napisze kontuzje.
PSG
DHORASOO Vikash
DIANE Amare
TRAORE Sammy
Lorient
BOURHANI Kemal
EWOLO Oscar
BARRY Rahmane
RECORBET David
YESSO Diego
PINARD Julian
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:e98e50cd1c]PSG-Lorient[/center:e98e50cd1c]
[center:e98e50cd1c]2:3 (2:1) [/center:e98e50cd1c]

28&#39; [1 - 0] Frau

32&#39; [1 - 1] Fiorese

45&#39; [2 - 1] F. Pancrate

53&#39; [2 - 2] Fiorese

73&#39; [2 - 3] Saifi

Jak dla mnie to duża niespodzianka. Beniaminek pokonał dobry zespół z Paryża , tym bardziej jest to wielki sukces że pokonali tą drużyne na wyjezdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom