>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

przypał

peja 1

peja

Użytkownik
Ostatnio facetka w toto-mixie poprosiła mnie o dowód :x i powiedziała że mi ani nikomu z kumpli ani ogólnie nie pełnoletnim nie będzie wysyłać już kuponów ( nie chciała powiedzieć dla czego, może mąż jej w nocy nie dał dla tego taka zła )

a ja ją mam gdzieś i tak niedługo zaczynam grać u buka internetowego .... a koledzy sobie jakoś poradzą ....

A u was też sie ( nie pełnoletni niech odpowiadają w szczególności ) pytają o dowody :?: :?:
 
shark-4061 0

shark-4061

Użytkownik
w profku nic mi nie zrobią bo mam karte klubowa na starego także jest spoko nieraz też kumplą puszczam w stsie raz mie spytała o dowód i jej powiedziałem że nie mam ona mi dała kupon i powiedziałam żebym przyniusł następnym razem, następnym razem nie miałem ale i tak mi wysłała już nie pytała potem jakoś chciałem też mieć karte klubową w sts&#39;sie i babka powiedziała żebym pokazał legitke nie miałem i na drugi dzien wyjechałem jej przed samą twarz kartą rowerową bo nie chciałem zmieniać rocznika w legicie ???? gdzieś czeba było wiec wypadło na karte rowerową i obecnie mam i w profie i sts&#39;sie karty klubowe i mogą mi skoczyć a w toto mixie nie gram chociasz fajne kursy tam mają ale wszyskie ziomy do profa chodzą lub sts ????
Pozdro i powodzenia w wysyłaniu ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja osobiście również niemam 18 lat lecz wszędzie mi sprzedają :p bo podobno jestem wygadany i umie zakręcić czlowieka ???? wsumie to mi nic otym niewiadomo ale np. w STS każde pytają o dowód ja przychodze i nic w Profie to unas wszystkim sprzedają hehe Ostatnio trafiłem fajną historie wchodze do STS a tam 4 syneczków po 7 lat chca puścić Kupony heheh i babka do nich czy mają aby razem 18 lat wkońcu ktoś im tam puścił
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
a piwo wam w barze leja :mrgreen: ???? i czy macie jzu ksiazeczki wojskowe ???? :mrgreen:
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja też nie mam 18 (17) ale nigdy nie mam problemu z wysłaniem raz pokazalem lewom legitke i juz nie pytajom gram w zakładach od 4 lub 5 lat moze wydaje sie to dziwne ale u mnie w toto mixe do niedawna wysyłano kazdemu nawet takim osobom co ledwo za lady wystawaly ????
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
jasne grasz od 12 roku zycia ...buhahaha cos krecisz mlody

Ja gram od 10 roku życia i co?? Początkowo mi puszczał ojciec, ale gdzieś od 1,5 roku sam se chodze do STS-a i jeszcze nigdy babka nie spytała mnie o dowód ani nic ???? luzz
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja gram od 10 roku życia i co?? Początkowo mi puszczał ojciec, ale gdzieś od 1,5 roku sam se chodze do STS-a i jeszcze nigdy babka nie spytała mnie o dowód ani nic
Albo coś ściemniasz, albo jesteś jakiś bardzo wyrośnięty, albo masz farta. Ja kiedy bym
do STSa nie poszedł to zawsze mnie o dowód pytają chociaż należe do tych osób, które
wyglądają na swój wiek a nawet na więcej.
 
Do góry Bottom