>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Przydatne linki

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
http://www.hltv.org - strona poświęcona CS GO. Jest tam wszystko począwszy od newsów, wyników meczów, planowanych meczów, statystyk i archiwum. Livescory spotkań, oraz livestreamy do meczów.


Proszę podawać znane wam strony, które mogą pomóc w obstawianiu Esportów.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ja znam jedynie typa który ma fanpage na Facebooku i tam obstawia jakieś ciekawsze mecze oraz robi rozpiske większości turniejów. Tylko w cs go. Nazywa się yakoshi możecie go znać bo jest dość popularny, obstawia juz kilka lat cs&#39;a
 
P 0

pumafortuna

Użytkownik
Ja ze swojej strony poradzę wszystkim którzy mają zamiar obstawiać ca&#39;a na poważnie, by że zainteresowali się wszelakimi major-ami i starać się być na bieżąco z formą poszczególnych teamów nie z suchych statystyk a na własne oczy l. CS:go bywa zwodniczy. Przykładowo bywają mecze gdzie drużyna A wygrywa z drużyną B 16:14 ale wynik jest tylko i wyłącznie zasługa tego że drużyna A w sytuacjach pozornie łatwych przegrywała rundy na własne życzenie. A widziałem również mecze kończące się wynikami 16;7 gdzie każda runda była na granicy a mecz był wyrownany.
 
karlshelby 0

karlshelby

Użytkownik
Jeśli chodzi o cs&#39;a to mogę podać parę wskazówek które służą mi do obstawiania.
Pierwsza i zarazem jedna z najważniejszych spraw to media społecznościowe graczy a w szczególności twitter którego posiada 95% profesjonalnych zawodników jak i trenerów. Pozwala to w jakimś stopniu zagłębić się od środka w życie poszczególnych zawodników czy teamów. Możemy w ten sposób nabyć wiele istotnych a czasem nawet kluczowych informacji które pomogą nam w wytypowaniu meczu. Zaczynając od tych mniej istotnych to np. informacje o tym że drużyna znajduje się na bootcampie, opinie innych graczy, trenerów czy analityków na temat jakiegoś zbliżającego się meczu, dyspozycyjność danego gracza(często niektórzy gracze piszą że się dzisiaj źle czuja, są chorzy, bądź co dopiero wrócili z jakiegoś lanowego turnieju i są zmęczeni lub zmagają się z jet lagiem a za parę godzin mają grać jakieś spotkanie online przeważnie w ramach esl/esea bądź ecs). Z tych bardziej kluczowych to np. Gdy dany zawodnik nie będzie w stanie grać w meczu online bo ma problem z internetem lub jakiś inny zewnętrzny problem o czym często informują kilka chwil przed spotkaniem a wtedy w jego miejsce często wchodzi nieprzygotowany coach/ na szybko załatwiony stand-in co skutkuje najczęściej porażką w zależności przeciwko jakiemu teamowi grają. Mogę tu podać przykład z jakim się spotkałem a mianowicie Mousesports grało na LDLC w ramach chyba esl pro leauge i zawodnik myszy &#39;ropz&#39; nie mógł się połączyć z klientem ecs czy coś takiego co skutkowało wejściem w jego miejsce ich trenera &#39;lmbt&#39;(mecz zakończył ze statystykami 18-44). Pierwsza jak i druga mapa zakończyła się zwycięstwem ldlc na których kurs na każdej z map wynosił 3.0. &#39;Ropz&#39; juz w połowie pierwszej mapy napisał na twitterze że raczej nie będzie w stanie dzisiaj grać a kursy u buka przed rozpoczęciem drugiej mapy ani nie drgnął. Jest też wiele innych podobnych sytuacji tego typu ale to już przekonacie się sami gdy będziecie śledzić na bieżąco twittera.
Inną wskazówką choć nie zawsze przekładającą się na wyniki jest śledzenie oficjalnych profili steam zawodników a przede wszystkim chodzi mi tu o godziny spędzone w csie w ciągu ostatnich dwóch tygodniach.
Pozwala to zobaczyć jak intensywnie zawodnicy/teamy trenują.
 
cytat z dnia 22 września 2016 12:45 przez vidalhttp://www.hltv.org- strona poświęcona CS GO. Jest tam wszystko począwszy od newsów, wyników meczów, planowanych meczów, statystyk i archiwum. Livescory spotkań, oraz livestreamy do meczów.


Proszę podawać znane wam strony, które mogą pomóc w obstawianiu Esportów.
A ja trochę z innej beczki. Jeśli kogoś by interesował temat stypendiów e-sportowych i prawa sportowego to zachęcam to zapoznania się z blogiem wprawie.com, gdzie na przykład omawialiśmy kwestię pieniędzy dla e-sportu:
https://wprawie.com/2019/05/06/czy-e-sportowiec-moze-otrzymac-stypendium-sportowe-vol-1/
 
A 96

AntyGol

Użytkownik
Ja dla osób obstawiajacyh esport polecam gosugamers - rankingi i historia meczów wszystko pod ręką.
 
Do góry Bottom