>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przewaga rożnych dla tego co bardziej musi osiągnąć dobry wynik

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
przeanalizowałem 6 kolejkę meczów LM poprzedniego sezonu, pokazało się coś interesującego, poniżej podaję układ grupy po 5 kolejkach z punktami i zestaw par 6 kolejki (ten oznaczony d to dog - czyli niefaworyt) oraz opis czemu wybrać do zagrania na przewagę rożnych:
GRUPA A
1. Bayern 13
2. Napoli 8
3. MC 7
4. Villareal 0
MC - Bayern (d) 2:0
Villareal (d) - Napoli 0:2
Bayern swobodnie awansował, MC musi wygrać... dlatego należy grać na więcej rożnych Citizens (wynik 4:2)
Pogrążone w kłopotach Villareal (dziś drugoligowiec) nie ma większych szans z Napoli, goście muszą wygrać, stąd gra na Napoli (5:14)

Grupa B
1. Inter 10
2. Trabzon 6
3. Lille 5
4. CSKA 4
Lille - Trabzon (d) 0:0
Inter - CSKA (d) 1:2
Nieznacznym dogiem był Trabzon, ale na pewno trzeba zagrać w rożnych gospodarzy, własne ściany pomagają, Trabzon mógł zawsze liczyć na niezwycięstwo CSKA (ostatecznie się przejechał) (10:1).
Inter gra o nic, CSKA musi, stad gra na nich w większej lub równej liczbnie rożnych (6:8).

GRUPA C
1. Benfica 9
2. MU 9
3. Basel 8
4. Oteul 0
Basel (d) - MU 2:1
Benfica - Oteul 1:0
W sposób oczywisty i słuszny jest postawić w przewadze rożnych na MU (2:7).
Benficę remis by urządzał, ale na pewno trzeba kontrolowac taki mecz jak ten, z outsider grupy, więc typ na nich naturalny (5:1)

GRUPA D
1. Real 15
2. Ajax 8
3. Lyon 5
4. Dinamo 0
Ajax (d) - Real 0:3
Dinamo (d) - Lyon 1:7
Po meczu spekulowano, że Dinamo sprzedało mecz, bo Lyon musiał wysoko wygrać i liczyć na wysoką porażkę Ajaxu... Stało się. Mniejsza z tym, Real pewny awansu więc typ w przewadze rożnych nalezy się Ajaxowi, zwłaszcza, że u siebie (5:2).
Lyon tez miał mieć więcej rożnych... (0:6)

GRUPA E
1. Bayer 9
2. Chelsea 8
3. Valencia 8
4. Genk 2
Chelsea - Valencia (d) 3:0
Genk (d) - Bayer 1:1
Chelsea u siebie musi zdominować Valencię i jej należą się by postawić rożne, ale Valencia też musi strzelać (u siebie mieli remis 1:1), więc trudno o jednoznaczny wybór! Może lepiej wejsć w live. Chyba lepiej się wstrzymać. Po trzech minutach przyszli mistrzowie prowadzą, teraz Valencia musi (Ostatecznie 4:8).
Genk gra o pietruszkę, Bayer nie może sobie pozwolić na porażkę, wskazane by zagrać gości (5:7).

GRUPA E
1. Arsenal 11
2. Marsylia 7
3. Olympiakos 6
4. Borussia 4
Olympiakos (d) - Arsenal 3:1
Borussia - Marsylia 2:3
Minimalny dog - Olympiakos potrzebuje zwycięstwa z wygranym grupy, dlatego osiągną więcej rożnych (8:2)
Borussia musi wygrać co najmniej 3 golami z Marsylią, a Marsylia przy remisie może odpaść... Trudno o wytypowianie, tak jak w przypadku Chelsea-Valencia. Można było czekać live... (ostatecznie 3:6).

GRUPA G
1. APOEL 9
2. Zenit 8
3. Porto 7
4. Szachtar 2
APOEL - Szachtar (d) 0:2
Porto - Zenit (d) 0:0
APOEL awansował, Szachtar gra o nic, to już trzeci mecz, którego nie watro obstawiać na przewagę rożnych. (ostatecznie 5:7)
W Portugali to Porto musi bardziej od Zenitu, tylo zwycięstwo ich urządza, ale Zenit też musi kąsać i szukać szans. To chyba też mecz nie obstawienia, z delikatnym wskazaniem jednak na Porto, atut własnego boiska (10:2)

GRUPA H
1. Barcelona 13
2. Milan 8
3. Pilzno 4
4. BATE 2
Barcelona - BATE (d) 4:0
Pilzno (d) - Milan 2:2
BATE musi wygrać, ale od razu odrzućmy opcję o przewadze w rożnych, jadą na Camp Nou, a Barca u siebie nie odpuszcza! (6:0)
Pilzno, które jest wysoce pewne awansu potrzebuje remisu by to potwierdzić, Milan może wystawić rezerwy. osobiście bym nie obstawił, ze zwględu na klasę rywali, ale ci co musieli zrobili przewagę rogali (8:2).
Zatem przejrzyste do zagrania były:
MC - Bayern (d)
Villareal (d) - Napoli
Lille - Trabzon (d)
Inter - CSKA (d)
Basel (d) - MU
Benfica - Oteul
Ajax (d) - Real
Dinamo (d) - Lyon
Olympiakos (d) - Arsenal
I każdy z nich byłby trafny na przewagę rożnych.
Przewaga rożnych na faworyta to kursy ok 1,2-1,60
Kursy na równą ilość rożnych lub więcej dla niefaworyta to najcześciej 2,00-3,00...
Ciekawe czy można to już zastosować dla trzeciej kolejki LM...
 
M 3

morus

Użytkownik
Taką kolejkę masz raz do roku.

Generalnie rzuty rożne nie nadają się do zabawy przed meczami, tylko w trakcie.

Tytułem przykładu, wtorek: Chelsea po golu na 2:0, Juventus po stracie gola, czy Galata po czerwonej kartce dla piłkarza Kluż.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Taką kolejkę masz raz do roku.

Generalnie rzuty rożne nie nadają się do zabawy przed meczami, tylko w trakcie.

Tytułem przykładu, wtorek: Chelsea po golu na 2:0, Juventus po stracie gola, czy Galata po czerwonej kartce dla piłkarza Kluż.
Dlatego jednorazowo można wejśc grubo.
Masz racje z tym live, rożne się łatwiej &quot;nabijają&quot; gdy zespół musi gonić korzystny wynik... Od pewnego czasu obserwuję, że jest to dość regularne, ale bukmacherzy nie czesto otwierają taki rynek - tylko prestiżowe mecze...
 
M 3

morus

Użytkownik
Pozostaje bet365 i Unibet. W Unibecie jest może mniej, ale jest cash in. Opcja bezcenna zwłaszcza przy zmianie wyniku meczu.
Im lepsze ligi, tym prawidłowość jest częściej zachowana. W takiej polskiej lidze to jest loteria...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
W Szwecji ostatnia kolejka sezonu.
Bet365 zamknął rynek rożnych. Kto ma w swojej ofercie rożne?
Interesujaco wygląda:
AIK - Malmoe
Gospodarze walczą o europejskie puchary, Malmoe ma jeszcześmiesznie małe szanse na mistrzostwo i nie może dać się przegonić przez dzisiejszych przeciwników. Nie wiem kto osiągnie więcej rożnych, to bedzie zależeć od pierwszych minut, jaki wynik utrzyma się po 20-30 minutach. Ale przed meczem korci postawić over10,5 po kursie (jak przypuszczam) 1,70.
Sundsvall - Hacken
Hacken musi walczyć o utrzymanie 3 miejsca w lidze lub pokusić sie o wicemistrza. Gospodarze koniecznie chcą uniknąć play-offów przed spadkiem, muszą wygrać. Prawdopodobnie to Hacken osiągnie więcej rożnych, ale tu też bym gram live jak w poprzednim meczu. Nalezy przez meczem postawić over10,5. Gorzej jeśli ktoś w 30 minut osiągnie bezpieczną przewagę bramek (np. 3:0). Poza tym można chyba śmiało grać over2,5 w golach.
Syrianska - Kalmar
Syrianska potrzebuje obronić sie przed play-offami walki o utrzymanie. Kalmar walczy o obronę przed spadkiem w ligowej hierarchi o kilka miejsc, wiec mogą stracić premię pieniężną. To Syrianska osiągnie więcej rożnych.
Elfsborg - Atvidaberg
To tylko na live, jeśli nagle goście osiągneliby szybko prowadzenie w meczu gwarantowany jest pościg Elfsborga. Walka o utrzymanie lidera w lidze spowoduje liczne rożne.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
W Szwecji ostatnia kolejka sezonu.
Bet365 zamknął rynek rożnych. Kto ma w swojej ofercie rożne?
Interesujaco wygląda:
AIK - Malmoe
Gospodarze walczą o europejskie puchary, Malmoe ma jeszcześmiesznie małe szanse na mistrzostwo i nie może dać się przegonić przez dzisiejszych przeciwników. Nie wiem kto osiągnie więcej rożnych, to bedzie zależeć od pierwszych minut, jaki wynik utrzyma się po 20-30 minutach. Ale przed meczem korci postawić over10,5 po kursie (jak przypuszczam) 1,70.
Sundsvall - Hacken
Hacken musi walczyć o utrzymanie 3 miejsca w lidze lub pokusić sie o wicemistrza. Gospodarze koniecznie chcą uniknąć play-offów przed spadkiem, muszą wygrać. Prawdopodobnie to Hacken osiągnie więcej rożnych, ale tu też bym gram live jak w poprzednim meczu. Nalezy przez meczem postawić over10,5. Gorzej jeśli ktoś w 30 minut osiągnie bezpieczną przewagę bramek (np. 3:0). Poza tym można chyba śmiało grać over2,5 w golach.
Syrianska - Kalmar
Syrianska potrzebuje obronić sie przed play-offami walki o utrzymanie. Kalmar walczy o obronę przed spadkiem w ligowej hierarchi o kilka miejsc, wiec mogą stracić premię pieniężną. To Syrianska osiągnie więcej rożnych.
Elfsborg - Atvidaberg
To tylko na live, jeśli nagle goście osiągneliby szybko prowadzenie w meczu gwarantowany jest pościg Elfsborga. Walka o utrzymanie lidera w lidze spowoduje liczne rożne.
Czy ktoś może mi sprawdzić albo podać link do strony która odpowie ile było roznych w tych meczach... nie moge się doszukać od dwóch dni :p
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
z Sundsvalem to wiem, że trafiłem bo tylko to zagrałem...
krótko mówiąc dupy nie urywa co do ilości. ale ciekawe bardziej, kto miał przewagę w rożnych bo to jest istota...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Być może wejdzie:
Real - Ajax 2(AH +2) 1,90
Dla Zenita i Anderlechtu awans do pucharu UEFA z 3 miejsca w grupie to cel dzisiejszego wieczoru dlatego warto spróbować
Milan - Zenit 2 (AH +0,5)
Malaga - Anderlecht 2 (AH +0,5)
rynki jeszcze nie są otwarte, mam nadzieję, że uruchomią, ale przypuszczam, ze kursy będą w granicach 1,70-2,10
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Trochę odkopie temat, zmieniłem nieco podejście. Ostatnio tak zagrałem Lazio-Juve i Arsenal-Liverpool.
Leciester - Wolverhampton 2(ah+3)
moze tez fuksem:
Atletico - Bestis 1(ah-2,5)
rano była linia -3,5 w tej samej &quot;cenie&quot; więc jest dobrze...
 
Do góry Bottom