>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przewaga nad bukmacherem - poznanie algorytmów

S 75

szary-365

Użytkownik
Witam, ze wzledu zblizajacych się świat Bożego Narodzenia na wstępie chciałbym wszystkim życzyć wszystkiego co najlepsze ????

A teraz do konkretów, w temacie będę zamieszczał tylko swoje typy. Większość zakładów gram w bet365 ponieważ to tego bukmachera mam opanowanego najbardziej, jeśli wogóle można tak to określić.

Gram od 2000 roku gdy założono unibet, tam stawiałem swoje pierwsze kroki. Zauważyć można ze z roku na rok oferta i ilość kombinacji w różnych spotkaniach rośnie. Bukmacherka stała się czymś bardzo popularnym jednak niewielu na niej potrafi zarabiać.

Przez kilkanaście juz lat &quot;nauki&quot; przegrywałem wiele razy na pewno częściej niż wygrywalem, lecz starałem wyciągać wnioski i spróbować osiągnąć przewagę nad bukmacherem.

Od roku zaczęłam juz taka grę na poważnie bo i stawki zaczęły rosnąć testując to kolejne metody przepuszczalem kolejne setki złotych, lecz tu gdzie jestem dziś i z tą wiedzą która mam, myślę że jest możliwe osiągnięcie przewagi nad bukmacherem.

Zawsze zastanawiało mnie kilka rzeczy mianowicie dlaczego taki kurs, dlaczego taka linia, kto tak ustalił statystyki oddsmakerzy a może jeszcze ktoś inny ? Nie mieliście tak ? Przykładowo grają 17 drużyna w tabeli z 18 niby mecz o 6 punktów niby o życie , wyrównany a kursy ? Co x tymi kursami ? 1.55 3.70 5.45
I wtedy należy zadać sobie pytanie dlaczego ? Co tutaj jest nie tak gdzie jest ta przewaga gospodarzy którzy w tabeli mają 1 lub 2 punkty przewagi a goście na wyjdzie 8 remisów 1 porażka i 0 zwycięst . Teoretycznie bardzo ciężki mecz goście dobrze radzą sobie na wyjeździe i przegrali tylko jedno spotkanie, ale no właśnie i tutaj wchodzimy juz w moja taktykę.

Dlaczego ? Juz tłumacze jest to tak zwane prawo serii, kiedyś muszą przerac lub gdy gospodarz ma 4 porażki pod rząd musi kiedyś wygrac i prawdopodobieństwo z meczu na mecz rośnie. Bukmacherzy nie ma co ukrywać mają co do każdego meczu szereg informacji prawdziwych bardziej lub mniej . Jeśli ktoś ma wygrac i kursy na to wskazują to wygra , nie mówie tutaj zupełnie o najlepszych ligach ponieważ na nich nie wygrywa się kroci, chodzi tutaj bardziej o takie ligi jak Cypr, Grecja, Boliwia, Bośnia, Bułgaria i jeszcze kilka innych.

Do czego zmierzam, już tłumacze wielokrotnie jest tak ze bukmacherzy kierują się statystykami a raczej oddsmakerzy szczególnie z lig całkiem kosmicznych jak Cypr czy 2 liga grecka owszem mają jakieś tam informacje ale niewielkie w porównaniu do premier league czy seria A. Udzielam się na kilku innych forach których nie będę tutaj wymieniał i przez te lata poznałem wiele osób nie tylko z Polski i nie tylko na polskich forach bukmacherskich i wielokrotnie już zdążyło się tak ze bukmacherzy mieli opóźnione informacje i dało się fajnie zarobić . Podsumowując pierwszy system polega na wyszukiwaniu meczy w których możemy mieć przewagę nad bukmacherem. Będę tutaj wrzucał coś co według mnie będzie godne uwagi . Oczywiście to nie tylko piłka nożna lecz również hokej, koszykówka siatkówka.

Drugi system jak ja to nazywam polega na graniu meczy na live dla 0.5 gola w przedziałach. Wielu zna pewnie już ta metode, dobierając dobrze spotkania również idzie się dorobić. Będę również wrzucał tutaj moje propozycje

3 sposób cxy tez 3 metoda jest metoda najbardziej dopracowana nad którą poświęciłem wiele godzin analiz. Chodzi tutaj o dobieranie odpowiednich linii over owych dla meczy hokeja, siatkowki ale przede wszystkim NBA. Zaczynając od 11 listopada kończac na wyplacie 12 grudnia ta metoda osiągnąłem ponad 85% skuteczności. Ciężko opisać na czym dokładnie to polega ale gdy już podam typy to będę staral się to jakoś dokładniej opisać.

Gram je również na live bo wtedy niejednokrotnie idzie złapać dużo korzystniejsza linie.
Wypłata za listopad i grudzień juz zrobiona a typy które będę tutaj podawał na razie nie będą grane przeze mnie ponieważ do końca roku robie sobie przerwe aczkolwiek każdy będzie dokładnie wyselekcjonowany. Postanowiłem sprawdzić się na forum , jutro wrzucę kilka kuponów jak to mniej więcej wygląda i może coś dokładniej opiszę.

Pewnie o czymś zapomniałem bo dużo tego było , ale to na bieżąco będę dopisywal jeśli coś mi się przypomni.

Wzór grania : 1 sposób będzie liczony osobno 2 osobno i 3 osobno, z każdego będę prowadził statystyki i procent skuteczności , stawka będzie zmienna.

Póki co dziękuję za uwagę i do usłyszenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Dlaczego ? Juz tłumacze jest to tak zwane prawo serii, kiedyś muszą przerac lub gdy gospodarz ma 4 porażki pod rząd musi kiedyś wygrac i prawdopodobieństwo z meczu na mecz rośnie. Bukmacherzy nie ma co ukrywać mają co do każdego meczu szereg informacji prawdziwych bardziej lub mniej . Jeśli ktoś ma wygrac i kursy na to wskazują to wygra , nie mówie tutaj zupełnie o najlepszych ligach ponieważ na nich nie wygrywa się kroci, chodzi tutaj bardziej o takie ligi jak Cypr, Grecja, Boliwia, Bośnia, Bułgaria i jeszcze kilka innych.
Niestety, ale nie masz racji. Jeśli jakaś drużyna zalicza serię porażek, to w żaden sposób z matematycznego punktu widzenia nie zwiększa się prawdopodobieństwo jej wygranej w kolejnym spotkaniu. Polecam poczytać sobie o paradoksie hazardzisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
J 316

jarekrk

Użytkownik
Z ciekawości na pewno będę zaglądał.
Najbardziej mnie interesuje mnie u ciebie 3 sposób, jeśli faktycznie miałeś 85% skuteczności to gratki!

Powodzenia
 
S 75

szary-365

Użytkownik
Niestety, ale nie masz racji. Jeśli jakaś drużyna zalicza serię porażek, to w żaden sposób z matematycznego punktu widzenia nie zwiększa się prawdopodobieństwo jej wygranej w kolejnym spotkaniu. Polecam poczytać sobie o paradoksie hazardzisty.

Zgadza się masz racje, ale nie do końca chodzi mi o to o czym myślisz.
Gram zespoły które mają kilka porażek bądź remisów i są zdecydowanie u samej góry tabeli.

Może sposób niekonwencjonalny ale bardzo skuteczny.

Dam przykład: widzieliście kursy na Arsenal u siebie ? Praktycznie cały czas oscylują w granicach 1,25 1,30 czyli zupelnie nie opłacalne a i często zdarza się tak że jest to spotkanie remisowe i dlatego w następnym meczu gram na nich na wyjeździe oczywiscie jeśli nie grają z Manchesterem , Chelsea lub Leicester czy liverpool . A wtedy kursy są 1,70 1,80 i w tym cały paradoks.

U siebie mają cięzko wygrać ze spadkowiczem a jadą na wyjazd i wygrywają 0-3 z drużyną z górnej częsci tabeli.

Oczywiśnie nie gram tylko Arsenalu, stosuję to metodę do wszystkich poważniejszych lig.

Dajmy na to liga włoska, lider przegrał dwa mecze i wtedy celuję w ich zwycięstwo w następnym meczu, albo miał 3 remisy oczywiście nie zawsze jest to trafne ale w przypadku zespołów z czuba tabeli dużo bardziej mniej prawdopodobna jest nagła seria 5 czy 6 porażek.
Mam nadzieję że chodź trochę rozjaśniłem temat ????


A typy na dziś :


SYSTEM III

Typ: 1
Sacramento Kings - Houston Rockets
Typ: Under 229
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j


Typ: 2 LA Lakers - Milwaukee Bucks
Typ: Over 191,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j


SYSTEM I

Typ: 1

Buffalo Sabres - New Jersey Devils
Typ: NJ Devils Końcowe zwycięstwo
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j


Mecz może trochę i ryzykowny ale metoda powinna się sprawdzić a dlaczego by nie spróbować ????

Buffalo wczoraj wygrało na tafli Red wings w regulaminowym czasie gry, a więc dzisiaj są b2b. Celujemy w zwycięstwo Devils.
 
S 75

szary-365

Użytkownik
Zgadza się masz racje, ale nie do końca chodzi mi o to o czym myślisz.
Gram zespoły które mają kilka porażek bądź remisów i są zdecydowanie u samej góry tabeli.

Może sposób niekonwencjonalny ale bardzo skuteczny.

Dam przykład: widzieliście kursy na Arsenal u siebie ? Praktycznie cały czas oscylują w granicach 1,25 1,30 czyli zupelnie nie opłacalne a i często zdarza się tak że jest to spotkanie remisowe i dlatego w następnym meczu gram na nich na wyjeździe oczywiscie jeśli nie grają z Manchesterem , Chelsea lub Leicester czy liverpool . A wtedy kursy są 1,70 1,80 i w tym cały paradoks.

U siebie mają cięzko wygrać ze spadkowiczem a jadą na wyjazd i wygrywają 0-3 z drużyną z górnej częsci tabeli.

Oczywiśnie nie gram tylko Arsenalu, stosuję to metodę do wszystkich poważniejszych lig.

Dajmy na to liga włoska, lider przegrał dwa mecze i wtedy celuję w ich zwycięstwo w następnym meczu, albo miał 3 remisy oczywiście nie zawsze jest to trafne ale w przypadku zespołów z czuba tabeli dużo bardziej mniej prawdopodobna jest nagła seria 5 czy 6 porażek.
Mam nadzieję że chodź trochę rozjaśniłem temat ????


A typy na dziś :


SYSTEM III

Typ: 1
Sacramento Kings - Houston Rockets
Typ: Under 229
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j



Typ: 2 LA Lakers - Milwaukee Bucks
Typ: Over 191,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j

SYSTEM I

Typ: 1

Buffalo Sabres - New Jersey Devils
Typ: NJ Devils Końcowe zwycięstwo
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j


Mecz może trochę i ryzykowny ale metoda powinna się sprawdzić a dlaczego by nie spróbować ????

Buffalo wczoraj wygrało na tafli Red wings w regulaminowym czasie gry, a więc dzisiaj są b2b. Celujemy w zwycięstwo Devils.



Typ: 1
Sacramento Kings - Houston Rockets
Typ: Under 229
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j
107-97 ✅


Typ: 2 LA Lakers - Milwaukee Bucks
Typ: Over 191,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j
113-95 ✅

SYSTEM I

Typ: 1

Buffalo Sabres - New Jersey Devils
Typ: NJ Devils Końcowe zwycięstwo
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j
0-2 !
Red Devils nie zawiedli ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 75

szary-365

Użytkownik
SYSTEM II
20:45
Hull - Reading
Typ: Gra na zakładki
Początkowa stawka 5 co 10 minut wzrasta x2
w każdej 7 minucie 30 sekundzie gramy zakładkę tak samo to sie tyczy minuty 17 i 30 sekundy i aż do końca
Powodzenia !
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
SYSTEM II
20:45
Hull - Reading
Typ: Gra na zakładki
Początkowa stawka 5 co 10 minut wzrasta x2
w każdej 7 minucie 30 sekundzie gramy zakładkę tak samo to sie tyczy minuty 17 i 30 sekundy i aż do końca
Powodzenia !
Czyli chodzi ci o progresje liczac, ze mecz nie zakonczy sie 0:0... po wygranej &quot;zakladce&quot; dalej mnozysz stawke x2 czy zaczynasz od poczatkowej stawki 5?
Ciekawy sposob, powodzenia ????
 
S 75

szary-365

Użytkownik
Gramy tylko do pierwszej bramki później opuszczamy na tym polega ten sposób od 0 do 7 30 min za 5 potem od 7 30 do 17 30 minuty za 10 itd.
Kursy całkiem fajne powinny być w granicach 3.50 a i często na zakładce wejdą dwa progi gol do 10 minuty który zagrałem w 1 minucie i gol do 20 minuty który zagrałem w 7 minucie 30 sekundzie cxyli gol musi paść pomiędzy 7 minuta i 30 sekunda a 10 minuta ażeby weszły dwa progi i to się tyczy 17 minuty 30 sekundy i tak aż do końca. Bardzo często się właśnie tak zdarza ze wchodzą dwa progi.

Pozdrawiam
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Gramy tylko do pierwszej bramki później opuszczamy na tym polega ten sposób od 0 do 7 30 min za 5 potem od 7 30 do 17 30 minuty za 10 itd.
Kursy całkiem fajne powinny być w granicach 3.50 a i często na zakładce wejdą dwa progi gol do 10 minuty który zagrałem w 1 minucie i gol do 20 minuty który zagrałem w 7 minucie 30 sekundzie cxyli gol musi paść pomiędzy 7 minuta i 30 sekunda a 10 minuta ażeby weszły dwa progi i to się tyczy 17 minuty 30 sekundy i tak aż do końca. Bardzo często się właśnie tak zdarza ze wchodzą dwa progi.
Pozdrawiam
czyli stawiasz np w 7:30 że padnie bramka przed 20 minuta a później w 17;30 że padnie przed 30 minuta czy jak ?
 
U 0

unleash

Użytkownik
czyli stawiasz np w 7:30 że padnie bramka przed 20 minuta a później w 17;30 że padnie przed 30 minuta czy jak ?
Tak. Ten system przynosi największy profit kiedy wejdzie zakładka.
Minusem jest, że czas gola można obstawiać do 80min. Potem można się ratować stawiając na over0,5 do końca tylko w przypadku 0:0 mega wtopa.
 
S 75

szary-365

Użytkownik
SYSTEM II

20:45
Hull - Reading
Typ: Gra na zakładki
Początkowa stawka 5 co 10 minut wzrasta x2
w każdej 7 minucie 30 sekundzie gramy zakładkę tak samo to sie tyczy minuty 17 i 30 sekundy i aż do końca

Powodzenia !

Hull - Reading ✅
Gol 30 minuta dokładnie 29 z groszami

Suma stawek : 5+10 + 20+ 40= 75
Próg 3 i 4 zaliczony kursy 3.50 i 2.75
III PRÓG 70 +
IV PRÓG 110+
Łącznie 180 - 75 ( suma stawek) = 105 ✅✅✅
 
S 75

szary-365

Użytkownik
SYSTEM III

Typ: 3

Chicago Bulls - Memphis Grizzles
Typ: Over 185
Kurs 1.40
Bukmacher: bet365
Stawka: 100j

Dodatkowo typ live

Deestane aIana vs Arina Rodianova
Typ undera 19.5 gema w meczu
Stawka 100j

Pozdrawiam
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Czyli jak mecz zakończy się wynikiem 0:0, tracimy 5115,00 PLN ?
Z tego co mi się wydaję to policzyłeś jeden prób za dużo, czy przy 0:0, przegrywamy 2555 zł.

Hull - Reading ✅
Gol 30 minuta dokładnie 29 z groszami
Suma stawek : 5+10 + 20+ 40= 75
Próg 3 i 4 zaliczony kursy 3.50 i 2.75
III PRÓG 70 +
IV PRÓG 110+
Łącznie 180 - 75 ( suma stawek) = 105 ✅✅✅

Nie wiem czy dobrze liczę, ale wg. mnie to zainwestowałeś 75 j. ( zagrałeś już 4 poziom ) a wygrałeś 55 j. ( jeszcze w 3 poziomie czyli stawka 20 x kurs 2.75 ). Popraw mnie jeśli się mylę.
Co do systemu to całkiem niezły, zaobserwuje go sobie na dzisiejszych meczach-chociażby po to żeby pooglądać jakie są kursy. Tylko trochę ryzykowny, bo dla przykładu Twój wczorajszy mecz - najlepiej jakby trafili w 29 min i 39 min. wtedy podwójnie kasujesz, gorzej jak tylko trafili w 29 a zdążyłeś już zagrać kolejny poziom. No ale tak czy siak pomysł jakiś jest ????
Powodzenia !
EDIT: Chyba jednak mój błąd. Grasz gol przed np. 20 min a nie przedział czasu 10.00-19.59 tak ?
 
S 75

szary-365

Użytkownik
Z tego co mi się wydaję to policzyłeś jeden prób za dużo, czy przy 0:0, przegrywamy 2555 zł.




Nie wiem czy dobrze liczę, ale wg. mnie to zainwestowałeś 75 j. ( zagrałeś już 4 poziom ) a wygrałeś 55 j. ( jeszcze w 3 poziomie czyli stawka 20 x kurs 2.75 ). Popraw mnie jeśli się mylę.

Co do systemu to całkiem niezły, zaobserwuje go sobie na dzisiejszych meczach-chociażby po to żeby pooglądać jakie są kursy. Tylko trochę ryzykowny, bo dla przykładu Twój wczorajszy mecz - najlepiej jakby trafili w 29 min i 39 min. wtedy podwójnie kasujesz, gorzej jak tylko trafili w 29 a zdążyłeś już zagrać kolejny poziom. No ale tak czy siak pomysł jakiś jest ????

Powodzenia !

EDIT: Chyba jednak mój błąd. Grasz gol przed np. 20 min a nie przedział czasu 10.00-19.59 tak ?

Tak jest gram gol przed daną minutą.

Ten system jak dobrze wiecie to żadna nowość, ale grunt zeby mieć dobre spotkania wyrównanych drużyn aby kursy były fajne.

Pozdrawiam
 
S 75

szary-365

Użytkownik
SYSTEM III

Typ: 3

Chicago Bulls - Memphis Grizzles
Typ: Over 185
Kurs 1.40
Bukmacher: bet365
Stawka: 100j

Dodatkowo typ live

Deestane aIana vs Arina Rodianova
Typ undera 19.5 gema w meczu
Stawka 100j

Pozdrawiam

Chicago Bulls - Memphis Grizzles
Typ: Over 185
Kurs 1.40
Bukmacher: bet365
Stawka: 100j

Zabrakło 2 punktów ⛔⛔⛔

Dodatkowo typ live

Deestane aIana vs Arina Rodianova
Typ undera 19.5 gema w meczu
Stawka 100j


2-6 4-6 ! ✅✅✅
 
S 75

szary-365

Użytkownik
SYSTEM I

National Potosi - Bolivar
Typ: Bolivar
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet 365
0- 3 ✅✅✅


PLUS

Real Madryt - Vallecano
Typ: -1,5 Real Madryt
Kurs: 1,25
Bukmacher: Bet365
10-2 ✅✅✅


Ako: 2,00
Stawka: 100
Bilans ✅ 100



SYSTEM II

1. Atletic Bilbao - Levante ✅
2. Swensea - West Ham United ⛔
3. Oostende - St. Liege ✅
4. Atalanta - Napoli ✅


SYSTEM I

Augsburg- Mannheim
Typ: Końcowe zwycięstwo Mannheim
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365 4-0⛔


Ajax - De Graafschap
Typ: Ajax -1 HA
Kurs: 1,16
Bukmacher: Bet365
2-1 Zwrot
AKO: 1,85
Stawka: 100


To Tyle na dziś 4 mecze grania progami i dwa kupony ako

Pozdrawiam

P.s na wieczór również już analizuje spotkania
 
Do góry Bottom