>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Przerwany mecz

K 0

krzysiekkosows

Użytkownik
Witam. Obstawiłem wczoraj 4 mecze hokeja, wszystkie na zw1 . Z czego 3 weszły a jeden.. jak sie okazało został przerwany z niewiadomej mi przyczyny po 2 tercji. Moja drużyna prowadziła 3-0 . Konkretnie chodzi mi o mecz DEG Metro Stars vs ERC Ingolstadt. Na większości stron pisze wynik właśnie 3-0, ale gdy sprawdzam na stronie internetowej status kuponu to ten mecz jest nierozstrzygnięty tak jak i cały kupon. Co się w takim przypadku dzieje? kurs z tego meczu spadnie do 1.0 czy dostane całą kwote?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Witam panowie moze ktos mi udzielic odpowiedzi na pytanie jak bedzie rozliczone spotkanie ktore zagralem w tenisie a mecz zostal przerwany z powodu deszczu, rozliczone po kursie 1?
 
K 18

klakson

Użytkownik
Nie jak mecz zostanie skończony no to albo będzie + albo - ???? nigdy nie liczą tego po kursie 1.00 ponieważ mecz zostanie skończony w innym czasie jak przestanie padać
 
E 0

elvis90

Użytkownik
Witam mam pytanie. Obstawiłem zakład pojedynczy za 100 zł.
Hiszpania - Belgia - 1 (ME U19) Mecz Przerwano w 16 minucie. (1-0 dla Hiszpanii) Ma byc dokonczony jutro o 18.00. (21.07) Co w takim wypadku zwrot? Czy mogę liczyć na nie anulowanie kuponu?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
najlepiej przeczytać regulamin buka w ktorym to zagrałes. dla przykładu w toto miksie wiem ,że czeka się 3 dni na końcowe rozliczenie jesli dane spotkanie nie odbyło się w zaplanowanym terminie.
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
Witam! Prosiłbym o pomoc w następującym temacie, chodzi o buka stacjonarnego Milenium. Mecz baseballowy Cleveland-CWS nie odbył się z powodu deszczu. Jaka bedzie decyzja buka anuluje zdarzenie?
 
L 0

lubinianin

Użytkownik
witam postawiłem mecz na stronie Bet-At-Home mecz Premiera B Nacional pomiędzy Gimnasia P.L. vs. Ferro do 60 minuty był stan 0:1 dla gości czyli wynik mnie nie ustawiał bo postawiłem na gospodarzy jakoś chyba w 65 minucie zamiast czasu było napisane &quot;Mecz Przerwany&quot; na stronie BAH jest nadal przerwa na innych jest napisane że przerwany i co teraz będzie ? zwrot pieniędzy ? trzeba to jakoś zgłosić im czy sami oddadzą tym co postawili na ten mecz ?
 
badi 51

badi

Użytkownik
Sam nie jestem pewny co przeczytałem:
W przypadku, gdy zdarzenie nie odbyło się w określonym czasie i zostało przeniesione na inny termin lub przerwane, nie zostaje unieważnione. Niezależnie od nowego terminu podanego przez organizatora zdarzenie pozostaje ważne do czasu, kiedy zdarzenie zostanie rozegrane w ramach
czasowych turnieju.
• Jeżeli wystąpi krecz, to zdarzenie zostaje unieważnione, za wyjątkiem zdarzeń dotyczących
wyłącznie 1. seta oraz wyłącznie 2. seta.
• W przypadku kreczu, zdarzenie dotyczące wyłącznie 1. seta:
- zostaje unieważnione, jeżeli krecz wystąpił w 1. secie,
- nie zostaje unieważnione w pozostałych przypadkach.
Stawiałem na Hajka (+ inne tpy) dziś, zkreczował w 1-szym secie, to kupon w plecy czy liczą po kursie 1.0 ? Dla mnie to jakoś dziwnie napisane, proszę o wyjaśnienie na 100% bym wiedział czy warto jechać po wygraną, zwrot czy lepiej nie marnować czasu ;].
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sam nie jestem pewny co przeczytałem:

W przypadku, gdy zdarzenie nie odbyło się w określonym czasie i zostało przeniesione na inny termin lub przerwane, nie zostaje unieważnione. Niezależnie od nowego terminu podanego przez organizatora zdarzenie pozostaje ważne do czasu, kiedy zdarzenie zostanie rozegrane w ramach
czasowych turnieju.
 Jeżeli wystąpi krecz, to zdarzenie zostaje unieważnione, za wyjątkiem zdarzeń dotyczących
wyłącznie 1. seta oraz wyłącznie 2. seta.

 W przypadku kreczu, zdarzenie dotyczące wyłącznie 1. seta:
- zostaje unieważnione, jeżeli krecz wystąpił w 1. secie,
- nie zostaje unieważnione w pozostałych przypadkach.

Stawiałem na Hajka (+ inne tpy) dziś, zkreczował w 1-szym secie, to kupon w plecy czy liczą po kursie 1.0 ? Dla mnie to jakoś dziwnie napisane, proszę o wyjaśnienie na 100% bym wiedział czy warto jechać po wygraną, zwrot czy lepiej nie marnować czasu ;].
Stawiałeś na Hajka, czyli na cały mecz, nie zakład typu &quot;Hajek wygra pierwszego seta&quot;, więc masz zwrot, bo cały późniejszy regulamin po tym, co pogrubiłem odnosi się zakładów na wyłącznie pierwszego, bądź wyłącznie drugiego seta, Ty za to zagrałeś na cały mecz, więc masz zwrot ;) Ja to tak rozumiem :jezora:
 
Do góry Bottom