>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Przeniesiono mój temat i nie mam do niego dostępu

Status
Zamknięty.
R 190

rednee

Użytkownik
Witam,
Założyłem w dniu wczorajszym temat Mapa NBA w dziale US Sports &gt; NBA, jednak dzisiaj zauważyłem, że przeniesiono mój temat i nie mam do niego dostępu. Włożyłem w niego jakąś część pracy i chciałbym kontynuować prowadzenie mojego tematu. Czy mogę dowiedzieć się co się stało?
Pozdrawiam,
rednee
 
R 190

rednee

Użytkownik
Temat odpowiadał kilkunastu osobą przez jeden dzień jego istnienia. Nie był czymś &quot;megakosmicznym&quot;, ale mógł być bardzo przydatny początkującym i pasował w dziale NBA. Jeżeli już, to powinno się go przenieś w odpowiednie miejsce a nie usuwać. Odniosłem wrażenie, że na forum trochę brakuje uszanowania do czasu, którzy użytkownicy w nie wkładają. Nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przywróciłem i przeniosłem Twój temat do tego tematu: sezon 2012/13 - ciekawostki, kontuzje, pytania i rozmowy na temat NBA
Od tego postu #137
Faktycznie napracowałeś się więc jest to przydatne ale nie na tyle aby było to w osobnym temacie. Podobne tematy czasami powstają ale są one mniej związane z bukmacherstwem. To jest forum bukmacherskie i unikamy zakładania osobnych tematów, które są mało powiązane z bukmacherką.
Ponadto Twój założony temat: Zwiedzanie stadionu Boston Red Sox - Fenway Park [VIDEO + FOTY]
Również przeniosłem/połączyłem do tego tematu Rozmówki o MLB
Tutaj #111
Uzasadnienie podobne - ten temat już całkowicie był niezwiązany z bukmacherką. Zatem mógł zostać przeniesiony do Rozmówek.
Pozdrawiam
Temat zamykam bo sprawa jest wyjaśniona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom