>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przeniesienie środków Bet365

ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Ostatnio wpłaciłem sobie na bet365 60zł, otrzymalem bonusowe 60, pare zakładów siadło pare padło i pomyślałem ,że zobacze jakie minimalne stawki śa w kasynie live, zeby wejsc do kasyna trzebabyło przelać pieniądze ze sportu. Przelałem 60zl okazalo sie ze minimalna stawka wynosi 15zl, więc sobie odpuściłem i przenosze srodki do sportu ale okazało się ze nie moge przelac bo mam jakis aktywny bonus w kasynie ????
Pisałem do supportu live i dostalem odpowiedź ze aby wybrac/przeniesc srodki musze obrocic depozytowe (60zl) x50 !! (smich)
I teraz nie wiem co to robić napisałem wiadomosc do supportu zeby mi ten bonus usuneli bo go nie chcialem, czekam na ich odpowiedź.
Co wy o tym myślicie, wiem że ktoś już tu pisał o takim przypadku
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ostatnio wpłaciłem sobie na bet365 60zł, otrzymalem bonusowe 60, pare zakładów siadło pare padło i pomyślałem ,że zobacze jakie minimalne stawki śa w kasynie live, zeby wejsc do kasyna trzebabyło przelać pieniądze ze sportu. Przelałem 60zl okazalo sie ze minimalna stawka wynosi 15zl, więc sobie odpuściłem i przenosze srodki do sportu ale okazało się ze nie moge przelac bo mam jakis aktywny bonus w kasynie ????
Pisałem do supportu live i dostalem odpowiedź ze aby wybrac/przeniesc srodki musze obrocic depozytowe (60zl) x50 !! (smich)
I teraz nie wiem co to robić napisałem wiadomosc do supportu zeby mi ten bonus usuneli bo go nie chcialem, czekam na ich odpowiedź.
Co wy o tym myślicie, wiem że ktoś już tu pisał o takim przypadku
Miałem podobną sytuację ostatnio w Betssonie, nie mogłem anulować bonusu którego nie chciałem, napisałem do supportu i bonus został anulowany, a co to twojego bonusu to powinni Ci bez problemu anulować, chyba że jest jakiś haczyk w regulaminie tej promocji.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Dostałem odpowiedź, że kliknąłem na akceptacje bonusu podczas przelewu, ale zgodnie z moją prośbą bonus mi usuneli, a środki przelali na &quot;sport&quot;.
Bardzo dobrze, że nie robili żadnych problemów.
 
Do góry Bottom