>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

przelewy24 - problemy z wplata

waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Wczora dalem ciala krotko mowiac...
a mianowicie zrobilem dwie takie same wplaty przez p24 na MB o takim samym tytule i takiej samej kwocie, a na MB doszla tylko jedna mimo ze z konta zeszly dwie

a pozniej...zamiast podalem calkiem inny tytul wplaty...wiec znowu kasa na MB nie doszla a z konta oczywiscie zeszla

kiedy mi kasa wroci na konto ?? kontaktowalem sie z p24 pisalem emaile, wysylalem potwierdzenia wplaty itd, ale zadnego terminu mi nie podali
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Kasa powinna dosc szybko albo pojawic się na MB albo wrócic na konto. Jezeli zwróca na konto to musisz poczekac 1-2 dni.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Podepnę się pod temat, mam podobną sytuację.
Mam problem z przelewami24, wpłacałem dzisiaj do expekta i przy pierwszej próbie wyszła próba nieudana, więc ponowiłem, ale teraz patrzę, że hajs zwinęło mi za oba przelewy, a na Expekcie hajs był tylko z tej udanej. Bank to alior sync, jest szansa, że na Expekcie pojawi się jeszcze ta kasa skoro przelew robiłem koło 12 czy muszę gdzieś pisać?
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, ale napisałem do przelewów24 załączając im screena z konta w banku i wpłata już leci z powrotem do mnie.
 
Do góry Bottom