>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PRZELEWY24 - INFOLINIA

pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Dokładnie. Wpłaciłem pieniądze na ich konto, nie dotarły. W statusie transakcji ich nie ma a już dawno powinny być. Na maile nie odpowiadają. Inforlinia już dawno nie odpowiada, a numer dla tel komórkowych jest ciągle ustawiony jako &quot;zajęty&quot;.
Mam złe przeczucia. Czy to możliwe żeby zawinęli manatki?
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Hej, a wie ktoś może z doświadczenia co zrobić jeśli przez przypadek wpisało się zły tytuł przelewu? Na stronce przelewy24 pisze, że w takim wypadku trzeba się z nimi skontaktować, a jeśli nie to kwota zostanie przelana spowrotem po 7 dniach. Napisałem do nich maila ale nic mi nie odpowiedzieli. Rozumiem, że piątek był wolny i weekend ale dziś już przecież jak najbardziej pracujący dzień. Czy to znaczy, że poprostu musze odczekać te 7 dni (do piątku), czy jednak próbować coś jeszcze zrobić, żeby to mogło pójść szybciej. I przede wszystkim jeśli nadal nic mi nie odpowiedzą, to czy mogę być pewny że po tych 7 dniach wyślą mi pieniądze spowrotem?
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Mam prośbę. W jaki sposób najlepiej skontaktować sie z obsługą P24?
Wybrałem temat Reklamacja transakcji i wypełniłem formularz. Żadnego livchatu czy nr kontaktowego nie znalazłem na ich stronie. Jak dziś napisałem rano to kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi i czy ją wogóle otrzymam?
Dodam ze nie jestem zarejestrowany na stronie P24
Z góry dzięki.
E: Do usunięcia post. Sprawa wyjaśniona.

BrooklynBounce dzięki
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dzwoń tutaj 61 84 75 264,załatwisz swoją sprawę w kilka sekund,powiesz Pani o co chodzi i od razu Ci pomogą,telefonicznie najlepiej,na maile odpisują czasem po kilku dniach;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom