>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew waluty z kantorów online

T 9

theart

Użytkownik
Witam, cały czas szukam sposobu na ominięcie haraczy, czy ktoś z Was próbował przelać walutę zakupioną przez kantory online bezpośrednio na konto Moneybookers?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Znalezione w necie:
Bezpłatne przelewy (CHF, USD, EUR i GBP) do MB są z Cinkciarz.pl.
W Cinkciarz są bezpłatne, ale tylko w jedną stronę (z Cinkciarz do MB ) .
 
T 9

theart

Użytkownik
Cóż niestety MB nie zaakceptuje przelewu z Cinkciarz.pl - potwierdziłem to - gdyż w danych przelewu będą dane Cinkciarz.pl. Przelew zostanie zawrócony i dojdą dodatkowo koszty zwrotu.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Witam, cały czas szukam sposobu na ominięcie haraczy, czy ktoś z Was próbował przelać walutę zakupioną przez kantory online bezpośrednio na konto Moneybookers?
Nie do końca rozumiem, jakie haracze masz na myśli. Domyślam się, że chodzi o problem przelewu obcej waluty na konto bankowe z Cinkciarz bądź Walutomatu. Z polskimi bankami jest tak, że przelewasz np. USD z jednego polskiego konta na drugie polskie (oba walutowe w USD) to jest to przelew... zagraniczny i doją za to kasę. Większa suma musi być, by opłacało się wymieniać waluty na tych stronach. Wiem, że a Aliorze jest opcja tańszego przelewu walutowego, ale nie pamiętam, jak to się nazywa. Na Infolinii Ci powiedzą. Ale trzeba uważnie wypełnić wszystkie pola (by nie był to przelew zagraniczny, ten droższy). Wiem, że można zrobić to na żywo z konsultantem na Infolinii (a Ty logujesz się i wypelniasz wszystko).
 
T 9

theart

Użytkownik
Chcę ominąć koszty wpłat/wypłat z buków, zwykle u buka ma się konto w EUR albo USD więc MB czy inny Neteller pobiera prowizję 2-3% plus kurs przewalutowania. Mając kartę kredytową w EUR, konto MB w EUR można się od tych kosztów uchronić. Pozostaje kwestia zasileń portfeli i tu chcę wykorzystać kantory walut.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
U niektórych buków da się czasem zmienić walutę, więc mozesz sobie większość sprowadzić do jednej, np. Euro.
W MB waluty teoretycznie zmienić się nie da, ale jak do nich napiszesz, to powinni zgodzić się na zamknięcie konta np. w złotówkach i otwarcie drugiego (oczywiście na siebie) z walutą Euro. Mi kiedyś pozwolili na taki manewr. Później to już wiesz ????
 
T 9

theart

Użytkownik
Tak mam konta MB, zwykłe i karty w każdej używalnej walucie jednak mimo wszystko banki i MB nalicza wpłaty dziwnymi kursami i to chcę obejść. Korzystając z kantorów online mam atrakcyjniejszy kurs niż hurtowy dewiz i tędy chcę wpłacać, żeby mieć więcej. Przy 100 Euro to żadna róznica ale w tym miesiącu miałem wpłat na 5000E więc straty kursowe sięgają już setek.
 
Do góry Bottom