>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Przelew srodków na nie swoje konto

D 0

desperadoo

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy jest możliwość przelania pieniędzy na nie swoje konto moneybookers. Chodzi mi o przelanie pieniedzy z konta bankowego na nie swoje konto moneybookers.
 
D 0

desperadoo

Użytkownik
Czy jest możliwość przyspieszenia aktywacji konta na moneybookers. Chodzi o to czy np. nie można wysłać im skanu dowodu czy tam czegoś i wtedy konto zostanie aktywowane. Proszę o szybką odpowiedz
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Z tym blokowaniem to przesadzacie, ja wplacam nie raz poprzez P24 z nieswojego konta i wszystko gra.
Do czasu...


Czy jest możliwość przyspieszenia aktywacji konta na moneybookers. Chodzi o to czy np. nie można wysłać im skanu dowodu czy tam czegoś i wtedy konto zostanie aktywowane. Proszę o szybką odpowiedz
Najszybciej zweryfikować przez zlecenie małego przelewu z konta bankowego na MoneyB i trwa to max. 7 dni. Wysyłanie dokumentów to bawitka.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Z tym blokowaniem to przesadzacie, ja wplacam nie raz poprzez P24 z nieswojego konta i wszystko gra.
Chodzi pewnie o zywkły przelew z konta, P24 to pośrednik wiec MB nie wie z jakiego numeru konta ani kto jest właścicielem konta bankowego. Przy &quot;zwykłym&quot; przelewie na ich konto automatycznie mają dane właściciela. A wyplata z MB na nie swoje konto jest mozliwa, w koncu bank chyba nie wysyła informacji zwrotnej.
 
Do góry Bottom