>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Przelew pocztowy - wplata

dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
Wiem, ze ten problem byl juz poruszany kilka razy, ale jednak wole sie upewnic zanim wplace jak dla mnie spora sume wlasnie do tego buka.
Czy ktos kto ma konto w BAW i wplaca do niego srodki poprzez poczte stacjonarna moglby zrobic skan wlasnie takiego przelewu i wypelnic go, tak, zebysmy wszyscy wiedzieli co i gdzie dokladnie napisac.
Jezeli nie ma nikt skanu przelewu bankowego to pewnie wiekszosc z Was ma konto na Allegro i tam jest w &quot;Moje Allegro/Rachunki/Wplac/Wydrukuj&quot; pokazany wlasnie taki przelew z dokladna instrukcja co gdzie wpisac.
Czy ktos moglby usunac gumka dane podane przez Allegro i napisac je dla BAW i ich nowego konta w BPH?
Liczę na PEWNA i szybką odpowiedz (Chcialbym juz jutro o 10 rano wyslac pieniadze)
Pozdrawiam,
dmo-domino

PS. Zakladam ten temat, gdyz dzis bylem na poczcie i pani ktora mnie obslugiwiala nie wiedziala czy to dojdzie

OTO DANE PODANE PRZEZ BWIN.COM:

Poniżej znajdziesz Twój osobisty numer odniesienia i dane bankowe. Numer odniesienia musi widnieć na kwicie przelewu bankowego w rubryce &quot;Tytułem&quot;, by ułatwić transfer na Twoje konto.
Dane bankowe
Odbiorca bwin.com Int.Ent. AG
Adres właściciela konta Börsegasse 11, 1010 Wien
Bank Bank BPH
Numer konta 38106000760000321000099606
IBAN PL38106000760000321000099606
SWIFT BPHKPLPK
reference number (Numer odniesienia) RBxxxxxxxxxE
Przy przelewach bankowych dokonywanych w Twoim kraju należy uwzględnić czas trwania transakcji. Potwierdzenie dokonanej transakcji będzie wysyłane przez e-mail.


TUTAJ MACIE KWITEK DO WYPELNIENIA!
[/b]
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
osobiscie nie polecam wplacac kasy przez poczte - bo - nie jestem pewny - ale co bedzie z wyplata?? i tak wyplacac beda chcieli na konto bankowe, watpie by tez poczta przeslali ci kase, a część bukow (nie mowie za akurat baw) wyplaca tylko na to konto z ktorego wplynela wplata - rodzaj zabezpieczenia - i nie wiadomo jakby podeszli do takich transakcji pocztowych:/
 
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
Zdecydowanie NIE WPŁACAJ!!! Domino do BAW nie da się wpłacić kasy ani poprzez poczte, ani żaden oddział banku czy tam jakieś Elixiry itd. Wiem bo sam szukałem i, co najgorsze, również na tym popłynąłem. Wpłaciłem w oddziale Elixiru 140zł i poszło w świat ???? Babka w tamtejszym okienku mi później tłumaczyła, że od nich siano wyszło, ale co dalej z nim sie stało... Później (jak zwykle zachowałem właściwą kolejność ???? ) wysłałem e-maila do BAW i mi potwierdzili, że w ten sposób nie da się do nich wpłacić kasy.
Najlepiej wpłacaj przelewami online, albo załóż sobie konto w moneybookers. &quot;Naziemnymi&quot; metodami (oddziały banków) wpłacałem tylko do Expekta i Sportingbet - jak jest u innych buków, nie wiem.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
nie polecam wpłacania na pocztę, umów się z kimś że mu wpłacisz na konto, a on przeleje na konto buka, napewno będą chcętni jeżeli im za to coś odpalisz ;)
 
J 0

jakubinio

Użytkownik
Odbiorca: bwin.com Int.Ent. AG
Adres właściciela konta: Börsegasse 11, 10 10 Wien
Numer konta 38106000760000321000099606
tytułem: reference number (Numer odniesienia) RBxxxxxxxxx
reszte to twoje imie i nazwisko, adres, kwotei kwote slownie.
ten przlew bedzie szedl dlugo jak wyslesz jutro to dojdzie ci za tydzien w piatek. jezeli nawet sie pomylisz przy wpisywaniu to po 3 tygodniech ci przesla kase poczta. wiec sie nie martw ze ja stracisz. wysla ci ja na adres ktory podales przy przelewie. jezeli jednak dalej nie jestes pewien to wyslij najpierw 40 zl poczkaj czy dojdzie a jak dojdzie to wyslij reszte. tak jak mowie jest tyllko takie ryzyko ze kase stracisz na 3 tygodnie ale nie ma mowy o rozplynieciu sie. pozdro
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Ja robiłem do Bet And Win przelewy na poczcie, kase wpłacałem na dwa konta, jednego dnia, i na jedno konto kasa doszła na drugie nie, od miesiaca walcze że odzyskać kase z drugiego konta.
 
Do góry Bottom